Лято 2018 - подготовка, трансфери, контроли

Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
thisisthelife
Мнения: 607
Регистриран на: 07 юни 2015 10:13
Контакти:

Re: Лято 2018 - подготовка, трансфери, контроли

Мнениеот thisisthelife » 12 юли 2018 10:37

Аз лично съм доволен, че не допуснахме голове. Мога да кажа, че юношите ни се представиха на едно доста добро ниво по времето на подготовката. Определено Йосков, Томбак, Янчев и Йорданов заслужават минути с първия отбор. На мен лично Жоржиньо ми прави доста добро впечатление - истински голаджия, добро пласиране и хищник в наказателното поле. Доста важно е, че Димов преподписа с нас, защото няма да се налага да търсим защитник в последния момент. Единственото нещо, което ме притеснява е, че Марто Костадинов страда от футболна болест. Това е лично мнение. Нещо имат някакви търкания с Илиев. Дано не го изтървем.
Truth is hate for those that hate the truth.

yavorescu
Мнения: 2855
Регистриран на: 05 апр 2011 21:15
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Лято 2018 - подготовка, трансфери, контроли

Мнениеот yavorescu » 12 юли 2018 10:51

Много слаб беше мача с Лудогорец, уникална скука. И аз отчитам чистите мрежи като нещо положително, но трябва да се признае, че и съперниците не бяха на ниво. Даниел Димов ако не беше подписал, нямаше да търсим защитник, защото имаме четирима (петима с него). Сега нарочно ще бъде титуляр, за да може да си намери отбор зимата :( И така до следващия прозорец, нещо като сагата с бившия му съотборник Гаджев :evil:

Потребителски аватар
greenpeak
Мнения: 4374
Регистриран на: 08 мар 2009 19:53
Местоположение: greenpeak@abv.bg
Контакти:

Re: Лято 2018 - подготовка, трансфери, контроли

Мнениеот greenpeak » 12 юли 2018 12:48

"Ще решаваме дали да продължаваме с тази група или някои момчета ще ги дадем някъде под наем", обясни специалистът.


https://chernomore.gong.bg/bg-football/ ... ore-496661

КироВарна
Мнения: 1684
Регистриран на: 02 апр 2013 14:04
Skype: kiro.stel
Контакти:

Re: Лято 2018 - подготовка, трансфери, контроли

Мнениеот КироВарна » 13 юли 2018 01:08

yavorescu написа:Много слаб беше мача с Лудогорец, уникална скука. И аз отчитам чистите мрежи като нещо положително, но трябва да се признае, че и съперниците не бяха на ниво. Даниел Димов ако не беше подписал, нямаше да търсим защитник, защото имаме четирима (петима с него). Сега нарочно ще бъде титуляр, за да може да си намери отбор зимата :( И така до следващия прозорец, нещо като сагата с бившия му съотборник Гаджев :evil:

Ако направим справка, ще си спомним.......че миналата година контролата със същия съперник, завърши с катастрофалния резултат 1:4!!!Не ни дадоха, да пипнем топката!!!Дали са по слаби от тогава, не знам!!!Но вчера, те не пипнаха топката!!!Имаме доста защитници, абсолютно вярно!!!Но на нас ни трябват не защитници, а защита!!!И аз не искам подобни гаджевски отношения "иди ми, дойди ми".......но ДАНИЕЛ ДИМОВ ни е много необходим!!!Дай боже да се наложат с добри игри и други момчета!!!Тогава той ще е опция и за опорен халф!!!До следващия прозорец, ще видим какво ще стане!!!Я камилата, я някоя друга камила!!!Селекцията е непрестанен процес......както клиширано, но вярно се изразяват треньорите!!!


Потребителски аватар
greenpeak
Мнения: 4374
Регистриран на: 08 мар 2009 19:53
Местоположение: greenpeak@abv.bg
Контакти:

Re: Лято 2018 - подготовка, трансфери, контроли

Мнениеот greenpeak » 13 юли 2018 13:29

Дани Димов и Мартин Костадинов в "Морски гонг" по Дарик (аудио): https://dariknews.bg/regioni/varna/mors ... ik-2109008

Потребителски аватар
ogrizko
Мнения: 5145
Регистриран на: 30 ное 2008 13:30
Контакти:

Re: Лято 2018 - подготовка, трансфери, контроли

Мнениеот ogrizko » 15 юли 2018 11:04

никой нищо не казва ...бихме ли, че не можах да ида? :oops: да не са ни треснали и затова такова траурно мълчание? :shock:
Изображение

Потребителски аватар
icko65
Мнения: 6751
Регистриран на: 07 дек 2013 12:45
Контакти:

Re: Лято 2018 - подготовка, трансфери, контроли

Мнениеот icko65 » 15 юли 2018 14:06

ogrizko написа:никой нищо не казва ...бихме ли, че не можах да ида? :oops: да не са ни треснали и затова такова траурно мълчание? :shock:

Бием 6:1...
Черно море-първи шампион по футбол на България...ЗАВИНАГИ!ЦСКА–София е приемник на ЦСКА...т.е. НЕ Е ЦСКА

Потребителски аватар
ogrizko
Мнения: 5145
Регистриран на: 30 ное 2008 13:30
Контакти:

Re: Лято 2018 - подготовка, трансфери, контроли

Мнениеот ogrizko » 15 юли 2018 15:12

icko65 написа:
ogrizko написа:никой нищо не казва ...бихме ли, че не можах да ида? :oops: да не са ни треснали и затова такова траурно мълчание? :shock:

Бием 6:1...

ясно ...хората са изплашени, че е само за представянето тоя резултат :lol: а на реалните мачове може 1:6 да стане :roll:

отключихте ли темата за мача дето бях пуснал?
Изображение

yavorescu
Мнения: 2855
Регистриран на: 05 апр 2011 21:15
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Лято 2018 - подготовка, трансфери, контроли

Мнениеот yavorescu » 15 юли 2018 15:31

Резултатът от тази контрола малко заблуждава. Не беше кой знае какъв мач, макар че головете бяха хубави и младите момчета показаха добри неща. Поморие бяха стигнали дъното с Орачев, Веско Бранимиров ги стабилизира. Сега назначиха треньора на изпадналия Оборище, така че не мога да правя изводи за състоянието им. Никой отбор от А група няма да ни остави да си разиграваме така коня, включително и съперника ни в първия кръг.


Върни се в “Черно море”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 13 госта