Лято 2018 - подготовка, трансфери, контроли

Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist

gogo208
Мнения: 113
Регистриран на: 18 юни 2012 18:13
Skype: gogo_gogo77
Контакти:

Re: Лято 2018 - подготовка, трансфери, контроли

Мнениеот gogo208 » 16 юли 2018 11:31

За съжаление си много прав !

КироВарна
Мнения: 1684
Регистриран на: 02 апр 2013 14:04
Skype: kiro.stel
Контакти:

Re: Лято 2018 - подготовка, трансфери, контроли

Мнениеот КироВарна » 16 юли 2018 14:22

И аз си мълча от суеверие, защото не бих желал този резултат да ни вдигне гребена......повече, отколкото е необходимо!!!Направихме хубави атаки след прекрасни пасове на Г.БОЖИЛОВ, М.ОГНЯНОВ и ПАТРИК!!!ЖОРО ИЛИЕВ изпълни много ефектна задна ножица, а ЗЕХИРОВ и ТОМБАК вършееха здраво по десния фланг!!!Отляво КОНОНГО много ми хареса с хубави пробиви!!!ЖОРЖИНЬО показа, че умее не само да вкарва......но и много грамотно да извежда!!!Просто си задавам въпроса, ние ли сме толкова добри......или Поморие са толкова слаби!!!Определено мисля, че срещу Ботев Вр ще ни е доста по трудно!!!Дано да тръгнем с три точки, защото първия мач винаги е малко, или много крив!!!САМО ЧЕРНО МОРЕ !!!

Varnauser
Мнения: 389
Регистриран на: 27 юли 2012 17:34
Контакти:

Re: Лято 2018 - подготовка, трансфери, контроли

Мнениеот Varnauser » 16 юли 2018 15:17

"Блиц":

Черно море иска Васил Панайотов
"Моряците" предложили оферта на бившия халф на Левски
СОФИЯ, БЪЛГАРИЯ 16 ЮЛИ 2018, 8:54

Черно море е поискал доскорошния халф на Левски Васил Панайотов, твърди "Тема Спорт". Старши треньорът на "моряците" Илиан Илиев се надява да подсили средата на терена със сърцатия футболист, който въпреки че не остана на "Герена", показа сериозно израстване. Варненци вече са предложили конкретна оферта на полузащитника, като финансовите условия са били доста добри.

Панайотов е бил категоричен, че ако не си намери отбор в чужбина, почти сигурно ще акостира на "Тича". Той е обявил, че ще изчака още малко. Опции пред него са клубове от Кипър, Израел, Турция и Казахстан.

Ако халфът дойде в Черно море, това най-вероятно ще се случи в началото на август. В момента Васил Панайотов води индивидуална подготовка. Както е известно, неговият договор с Левски изтече в края на сезона и нов не беше подписан. Така играчът си тръгна като свободен агент.

В същото време стана ясно, че централният защитник на Черно море Даниел Димов остава поне за есенния дял. Той бе пред трансфер в чужбина, но засега нещата са в застой.

https://www.blitz.bg/sport/cherno-more/ ... 06365.html

gogo208
Мнения: 113
Регистриран на: 18 юни 2012 18:13
Skype: gogo_gogo77
Контакти:

Re: Лято 2018 - подготовка, трансфери, контроли

Мнениеот gogo208 » 16 юли 2018 17:35

Панайотов е отказал оферта от Кипър , тази на Черно море била по-добра !

ti4a
Мнения: 189
Регистриран на: 09 юли 2015 20:48
Контакти:

Re: Лято 2018 - подготовка, трансфери, контроли

Мнениеот ti4a » 16 юли 2018 19:31

gogo208 написа:Панайотов е отказал оферта от Кипър , тази на Черно море била по-добра !

това означава ли ,че подписва с нас

Потребителски аватар
greenpeak
Мнения: 4394
Регистриран на: 08 мар 2009 19:53
Местоположение: greenpeak@abv.bg
Контакти:

Re: Лято 2018 - подготовка, трансфери, контроли

Мнениеот greenpeak » 16 юли 2018 19:51

Varnauser написа:"Блиц":

Черно море иска Васил Панайотов
https://www.blitz.bg/sport/cherno-more/ ... 06365.html


Varnauser, успех на Ботев в първенството!
Само с/у нас да не им върви :mrgreen:

Varnauser
Мнения: 389
Регистриран на: 27 юли 2012 17:34
Контакти:

Re: Лято 2018 - подготовка, трансфери, контроли

Мнениеот Varnauser » 16 юли 2018 21:01

Защо не и на Витоша, например?

Не разбирам...

ralimavridov1
Мнения: 69
Регистриран на: 14 юни 2016 20:39
Контакти:

Re: Лято 2018 - подготовка, трансфери, контроли

Мнениеот ralimavridov1 » 17 юли 2018 09:49

Това момче, Панайотов(както и Горанов) ми направи впечатление със сърцатата си игра и раздаване.Нямам представа защо не го задържаха от Герена.
Ако дойде при нас ще повиши определено нивото.
SUPPORT YOUR LOCAL TEAM

Потребителски аватар
ozzy
Мнения: 575
Регистриран на: 18 авг 2008 00:31
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Лято 2018 - подготовка, трансфери, контроли

Мнениеот ozzy » 17 юли 2018 13:24

Честно казано, изобщо не съм обнадежден след контролата с Поморие. Големия ни проблем с десния бек изобщо не е решен, Станчев издиша тежко, а Ерто никога не съм го виждал да играе толкова страхливо, неориентирано и слабо като цяло. Кононго е без смяна на левия бек, особено с тези постоянни контузии на Марто Костадинов и при наказание или, не дай боже, контузия директно увисваме и на левия бек. Центъра на защитата като че ли се позакрепи с Хасани, двамата Димови и Марков, но Енчев какво прави в отбора ми е тъмна индия. Халфовата линия отново ни е най-силната страна, но да имаш халфове за два, дори три отбора си е нож с две остриета, защото неизбежно ще се стигне до недоволство сред рядко играещите /така като гледам Витанов явно ще остане резерва, а именно той и Андраде бяха най-добрите халфове в контролата/. С крилата ще берем най-големи ядове - просто защото нямаме такива. Нито Фенуш е крило, нито Минчев, нито Зехиров, дори Н`донгала е по-скоро външен халф отколкото крило. В нападение би трябвало да стоим по-добре от предния сезон. Жоржиньо е добро попадение, но без крила които да го изведат ще бере ядове и ми се струва, че за поредна година голмайсторът ни няма да е нападател, а някой от халфовете с половин дузина голове за целия сезон.
Едно нещо ми направи много лошо впечатление, когато разиграваме топката по единия фланг, без значение дали левия, или десния, всичките ни играчи отиват към съответната половина на терена, по дължина и отсрещният фланг остава абсолютно гол. Поморие ни изхващаха няколко пъти, а някой по-сериозен отбор ще ни разцепи директно. Особено тежко ще е когато топката се разиграва от ляво и вечно закъснелият Станчев е на осевата линия на терена - шанса да покрие евентуално влизащият в неговата зона противник е не нулев, а отрицателен.
Не искам да съм черноглед, но не съм оптимист!

Потребителски аватар
greenpeak
Мнения: 4394
Регистриран на: 08 мар 2009 19:53
Местоположение: greenpeak@abv.bg
Контакти:

Re: Лято 2018 - подготовка, трансфери, контроли

Мнениеот greenpeak » 17 юли 2018 14:37

Varnauser написа:Защо не и на Витоша, например?

Не разбирам...


Извини ме грешката е моя, обърках те с varnafen (Денислав) който си е фен на морето, а в момента е изпълнителен директор на Ботев Враца :mrgreen: .


Върни се в “Черно море”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 3 госта