Лято 2018 - подготовка, трансфери, контроли

Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist

Vladislav
Мнения: 1592
Регистриран на: 28 сеп 2010 08:14
Контакти:

Re: Лято 2018 - подготовка, трансфери, контроли

Мнениеот Vladislav » 03 сеп 2018 13:37

Сега прочитам, че Китанов идва при нас... под наем. И си задавам въпроса- за какво ни е този анцунг дето за три години има изиграни два приятелски мача? Не че Макенджиев е някаква неизмерима класа, но не мисля че е по- слаб. Двамата малките поне играят в U19 и U17 и то редовно. А този не го знам дали въобще тренира. Да не говорим въобще, че има най- ужасяващата игра с крака вероятно в целия ни професионален футбол. На 18 години Китанов беше обещаващ вратар, в следващите две не мръдна и крачка напред, а последните са тотален регрес. Абсолютно безсмислен трансфер. Жалко за Дюлгеров и Дичевски, защото те ще пострадат заради този дрисльо, който ще тренираме и обгрижваме до Коледа за да се върне в отбора с минуса.

Sole
Мнения: 4551
Регистриран на: 16 авг 2008 20:40
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Лято 2018 - подготовка, трансфери, контроли

Мнениеот Sole » 03 сеп 2018 14:57

Vladislav написа:Сега прочитам, че Китанов идва при нас... под наем. И си задавам въпроса- за какво ни е този анцунг дето за три години има изиграни два приятелски мача? Не че Макенджиев е някаква неизмерима класа, но не мисля че е по- слаб. Двамата малките поне играят в U19 и U17 и то редовно. А този не го знам дали въобще тренира. Да не говорим въобще, че има най- ужасяващата игра с крака вероятно в целия ни професионален футбол. На 18 години Китанов беше обещаващ вратар, в следващите две не мръдна и крачка напред, а последните са тотален регрес. Абсолютно безсмислен трансфер. Жалко за Дюлгеров и Дичевски, защото те ще пострадат заради този дрисльо, който ще тренираме и обгрижваме до Коледа за да се върне в отбора с минуса.

Китанов избра да играе в един клуб основан на измамата "за няколко долара повече"! Да се връща в измисления си велик маркетингов отбор и да продължава да носи със здраве крадената червена емблема на гърдите!

Потребителски аватар
thisisthelife
Мнения: 607
Регистриран на: 07 юни 2015 10:13
Контакти:

Re: Лято 2018 - подготовка, трансфери, контроли

Мнениеот thisisthelife » 03 сеп 2018 16:06

Ненужен трансфер. Китанов уж беше много щастлив, че отива в тирето, развитие, едно друго.... Накрая го забиха на пейката и сега пак опира до Черно Море, за да го съживи за отбора припознавач. Не, мерси. Заради това колче шансът на Дичевски, или Дюлгеров да получат някакъв шанс за изява вече е 0....
Truth is hate for those that hate the truth.

Vladislav
Мнения: 1592
Регистриран на: 28 сеп 2010 08:14
Контакти:

Re: Лято 2018 - подготовка, трансфери, контроли

Мнениеот Vladislav » 03 сеп 2018 16:34

Според мен Китанов при тиретата няма да се върне повече. В един момент ще му изтече договора и ще напусне. Сега е непродаваем, защото не е играл повече от година и няма кой да го види. И търсят онези хитреци къде да го дадат, че да се покаже. А нашите защо го вземат като последните балъци- не знам. Да го бяха засилили в Бистрица, Септември или Царско Село. Ама явно там го не щат. Дето се вика- поредния шушляк на пансион във Варна.

Sole
Мнения: 4551
Регистриран на: 16 авг 2008 20:40
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Лято 2018 - подготовка, трансфери, контроли

Мнениеот Sole » 03 сеп 2018 19:10

Този е егати наглецът. Ще дойде тук на плаж да хване края на сезона, а после пак щял да се прибере в Ловеч.

Потребителски аватар
Mathias_Coureur
Мнения: 1248
Регистриран на: 04 юни 2015 10:52
Контакти:

Re: Лято 2018 - подготовка, трансфери, контроли

Мнениеот Mathias_Coureur » 03 сеп 2018 19:36

За мен е безсмилен трансфер.Имаме Макенджиев, Дюлгеров и Дичевски на този пост.Поне да го бяхме взели до края на сезона или да го привлечем като свободен агент , а не за 3 месеца , след което да върне в прекръстения Литекс. По-добре да си върнем Матиас Курьор!
Ако не можеш да ПОДКРЕПЯШ отбора си, когато ГУБИ, нямаш право да го ПОДКРЕПЯШ, когато ПОБЕЖДАВА!


Потребителски аватар
Clarion
Мнения: 951
Регистриран на: 16 юли 2010 17:37
Контакти:

Re: Лято 2018 - подготовка, трансфери, контроли

Мнениеот Clarion » 10 сеп 2018 10:32

няколко неща от контролата:
този, който е на проби (Леонардо май беше), много добре спира топката, подава я бързо, центрира не зле, за съжаление през известни периоди не играха много с него и май нямаше голови положения (или аз не съм видял/запомнил), в защита обаче малко плахо игра, няма физика
Жоржиньо трябваше да вкара поне три гола ... дано това да са му били пропуските за сезона :-)
Зехиров ляв бек ... по-зле е от десен :-) какво ли не прави за да се намести за да центрира с десения си крак
Касабов подава Йосков и последния бележи ... това си е гол за нас :-)
"Наш'те го вкараха! За останалите - DU HAST!"

sandi74
Мнения: 18927
Регистриран на: 20 авг 2011 19:04

Re: Лято 2018 - подготовка, трансфери, контроли

Мнениеот sandi74 » 13 сеп 2018 06:29

Това вашето левскарче Панайотов докога ще ви срами и ще говори само за Левски :?: :oops: Изгониха го и го наритаха от там като прокажен а на него само Левски му е в устата.Няма ли срама и капчица достойнство тоя бре :?: :oops: Ако му се обадят сигурно със 300 ще тръгне към Герена и на колене ще им се моли отново да го вземат :oops: Срам.Срам.Срам.

bsz1916
Мнения: 2506
Регистриран на: 16 юни 2016 05:35
Местоположение: София
Контакти:

Re: Лято 2018 - подготовка, трансфери, контроли

Мнениеот bsz1916 » 13 сеп 2018 18:12

Наистина и на мен ми прави впечатление , че почти не минава ден без Панайотов да не реве пред някоя медия защо не е оставен в Левски . То да беше поне някакъв футболист с качества , а то - дърводелец и пълен некадърник . Спомням си че той беше едно от ментетата доведени преди 2 години в Берое от Сашко Етапа , но не успя да се пребори и за резерва и го изгониха само след няколко месеца . За мен обаче още по - странно привличането под наем за 3 месеца на Георги Китанов от Микре Юнайтед . Още при Гонзо или при Луканов пускаха едно вратарче което тогава беше само на 18 години и показа отлични Качества -- мисля че се казваше Дюлгеров . Не разбирам защо не разчитат на това момче , а прибират ненужните от Микре и то под наем .


Върни се в “Черно море”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 10 госта