Лято 2018 - подготовка, трансфери, контроли

Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
ebvkoko10
Мнения: 134
Регистриран на: 06 мар 2011 09:24
Контакти:

Re: Лято 2018 - подготовка, трансфери, контроли

Мнениеот ebvkoko10 » 07 юли 2018 20:13

Mathias_Coureur написа:Аз пък съм доволен от селекцията, запазихме си ядрото , взехме двама качествени чужденци в лицето на Патрик Андраде и Жоржиньо , взехме Пламен Димов , който не е лош централен защитник, младия Ивайло Марков от Дунав и си върнахме Валентин Йосков. Важното е, че не махаме 10 и да взимаме нови 10 , а си запазихме като цяло отбора.Най-важното е, че имаме добър треньор, варненец и моряк в лицето на Илиан Илиев , който умее да извлича максимума от всеки футболист и знае какво прави. Аз съм оптимист за новия сезон.

Запазихме си ядрото,затова ще си запазим и мястото в таблицата.Дали Патрик и Жоржино са качествени футболисти тепърва ще разберем.Пламен Димов не е лош централен защитник ,той е най-слабия такъв,който някога съм виждал(и то в продължение на години и в различни отбори).Дано си прав поне,че Илиян знае какво прави.Не съм оптимист за новия сезон.

yavorescu
Мнения: 2855
Регистриран на: 05 апр 2011 21:15
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Лято 2018 - подготовка, трансфери, контроли

Мнениеот yavorescu » 08 юли 2018 00:57

За поредна година липсва добър баланс в състава. Разполагаме с 27 футболисти, ако не броя Виктор Попов. Ясно е, че някои от юношите почти няма да помиришат терен и е жалко, че по-големите вече няма да имат право да играят дори за U19. Не знам защо са ни тия 5 централни защитници, сигурно Илиан е очаквал Д.Димов да си тръгне. Имаме и трима атакуващи халфа... По крилата сме кът -- Фенуш, Н'Донгала, Зехиров (с много въпросителни), Йорданов и Минчев (който не е крило). Няколко човека са опция на десния бек (Станчев, Зехиров, Томбак, Костадинов, Попов), докато на левия са само Кононго и Костадинов, който е десничар. Имаме четирима нападатели да се борят за едно място. Е, Василев е контузен и без подготовка надали ще го видим в игра преди октомври.

И аз не съм голям оптимист, но надежда винаги има. Илиан наистина знае как да извлича максимума и адмирирам решението да се въздържи от чистка. Ако за някои от футболистите ни наистина няма спасение, в следващите един-два трансферни прозореца ще може да ги разтоварим. Лошото е, че Черно море вече не е чак толкова атрактивна и желана дестинация и е трудно да привличаме добри играчи.

Потребителски аватар
'enki'
Мнения: 539
Регистриран на: 20 апр 2010 12:33
Контакти:

Re: Лято 2018 - подготовка, трансфери, контроли

Мнениеот 'enki' » 08 юли 2018 02:52

yavorescu написа: Лошото е, че Черно море вече не е чак толкова атрактивна и желана дестинация и е трудно да привличаме добри играчи.

Това имах предвид с "Имаме само Илиан Илиев". Ако не е той и тези футболисти няма да дойдат при нас.

Потребителски аватар
ogrizko
Мнения: 5152
Регистриран на: 30 ное 2008 13:30
Контакти:

Re: Лято 2018 - подготовка, трансфери, контроли

Мнениеот ogrizko » 08 юли 2018 12:02

защо да не сме атрактивна дестинация? хубав град, редовно заплащане, добър треньор, няма очаквания да ставаме шампиони и свръх голямо напрежение... по-скоро Илиан си има някакви негови виждания, може би иска да дава повече шанс на младежите и затова не взема много чужденци дето след година ще си тръгнат ...може би е наясно, че преди да се направи стадиона това ще е положението откъм пари за отбора и затова иска да наложи основи от играчи от школата примерно ...на мен не ми изглежда Илиан да ги мисли толкова на дребно нещата и едва ли идеята му е да остане в Черно море за 1 година и да си тръгне ....аз поне искам да видя Илиан тук и след 10 години... в отбора да има играчи от школата, Черно море да бъде солиден отбор и да се бори за местата в Европа ...сигурно същото иска и Илиан ....но към момента е важно да се работи с младите футболисти доколкото ги има и да сме стабилни в първенството, като стил да имаме изграден и т.н. :) сигурен съм, че ще се борим за победа във всеки мач, но специално към идващия сезон едва ли може да имаме големи очаквания ...по-скоро за следващия сезон ако наистина тръгнат нещата със стадиона към довършване и така.... :roll:
Изображение

yavorescu
Мнения: 2855
Регистриран на: 05 апр 2011 21:15
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Лято 2018 - подготовка, трансфери, контроли

Мнениеот yavorescu » 08 юли 2018 12:17

Не знам какъв шанс ще получават юношите, от 27 души в състава имаме 8 юноши, като двама са вратари. Нормалната група е от 23 човека, така че най-вероятно ще се редуцира още, като отпаднат 3-4. На практика ние имаме бройката дори и без юноши, затова не е реално да се очаква да бъдат някаква съществена конкуренция на останалите футболисти.

А Илиан ще напусне при първото предложение от чужбина, което неминуемо ще дойде рано или късно, ако постигне добри резултати. Същото се отнася и за всеки един футболист, бил той наш юноша или не.

Потребителски аватар
thisisthelife
Мнения: 607
Регистриран на: 07 юни 2015 10:13
Контакти:

Re: Лято 2018 - подготовка, трансфери, контроли

Мнениеот thisisthelife » 08 юли 2018 12:37

Запазихме ядрото и това е нещо позитивно. Видя се, че към края на миналото първенство нещата започнаха да се получават откъм сработване (донякъде де). За централните защитници - имаме Димов (който все още не се знае дали ще напуска), Марков, Хасани, Пл. Димов и Енчев. Човекът за запълване на дупки ще е най-вероятно Пламен Димов и донякъде Хасани, предполагам за тази цел е взет и първия. Илиев знае какво прави и е редно да му се доверим.
Truth is hate for those that hate the truth.

hadjigen40
Мнения: 22
Регистриран на: 17 юли 2015 15:23
Контакти:

Re: Лято 2018 - подготовка, трансфери, контроли

Мнениеот hadjigen40 » 09 юли 2018 15:57

В колко часа и къде ще се играят двете контроли на 11-ти и тази на 14-ти?

Потребителски аватар
thisisthelife
Мнения: 607
Регистриран на: 07 юни 2015 10:13
Контакти:

Re: Лято 2018 - подготовка, трансфери, контроли

Мнениеот thisisthelife » 09 юли 2018 18:08

На 11-ти и двете контроли ще бъдат на стадион Младост. Срещу Лудогорец 2 мачът почва от 16:00, а от 18:30 ще се играе срещу Несебър. Контролата срещу Поморие би трябвало да е на Тича, защото тогава ще е и представянето на отбора.
Truth is hate for those that hate the truth.

Sole
Мнения: 4557
Регистриран на: 16 авг 2008 20:40
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Лято 2018 - подготовка, трансфери, контроли

Мнениеот Sole » 11 юли 2018 19:32

Вместо сега Черно море да разкове тези от Лихтенщайн, пуснахме пак евроидиотите да ни излагат в Европа! Само дето Лихтенщайн не са им го набивали до сега :mrgreen: У нас съдиите ги добутаха до ЛЕ, ама навън са си синя 0!

КироВарна
Мнения: 1684
Регистриран на: 02 апр 2013 14:04
Skype: kiro.stel
Контакти:

Re: Лято 2018 - подготовка, трансфери, контроли

Мнениеот КироВарна » 11 юли 2018 22:27

Sole написа:Вместо сега Черно море да разкове тези от Лихтенщайн, пуснахме пак евроидиотите да ни излагат в Европа! Само дето Лихтенщайн не са им го набивали до сега :mrgreen: У нас съдиите ги добутаха до ЛЕ, ама навън са си синя 0!

Аз мача на евроидиотите го пропуснах, защото гледах двете контроли на моят любим отбор ЧЕРНО МОРЕ!!!За да престанат да излагат БЪЛГАРИЯ, милиционерите трябва да картотекират и за международните мачове......напористият си централен нападател Ивайло Стоянов-Сватбата и фамозното си крило Веселин Мишев-Мишката!!!Двамата са дали много за този отбор във вътрешното първенство.......и очевидно липсват в евротурнирите!!!Темата е доста обширна, но аз спирам да разсъждавам по нея......защото пак ще ми изтрият мнението или ще го преместят, на по глухо място!!!Приветствам горещо идеята на ИЛИАН ИЛИЕВ да насрочи по този начин контролите, давайки възможност на всички здрави футболисти да изиграят по 90 минути!!!Младите момчета в лицето на МАРТИН МИНЧЕВ, ЛЪЧЕЗАР ЙОРДАНОВ, ВАЛЕНТИН ЙОСКОВ, ЕРТАН ТОМБАК, ЕМИЛ ЯНЧЕВ и ВИКТОР ПОПОВ се представиха на много високо ниво и показаха, че се развиват и израстват!!!Във втория мач ЕРТО ме впечатли много силно, със стабилна игра на бека и отбелязания гол, след изцяло негова атака!!!Новите попълнения ПАТРИК АНДРАДЕ и ЖОРЖИНЬО бяха най интересни за всички, понеже не ги познаваме!!!ПАТРИК игра през първия мач и показа, че има прекрасна техника и много добър пас!!!Мисля, че след задължителната адаптация, ще се включи добре в състава!!!Беше по активен през първото полувреме, когато 80% от топките минаваха през него, а опита и няколко удара от далеч с левия крак!!!ЖОРЖИНЬО не е от типа "борба до смърт", както БАКАРИ!!!По скоро е футболист, който дебне и си чака удобното положение!!!След паса на ФЕНУШ реализира спокойно, с точен премерен удар!!!Умее да задържа и контролира топката!!!Умее и да даде пас!!!Точно така помогна, на ЕРТАН да вкара третия гол, след двойно подаване!!!ПЛАМЕН ДИМОВ игра през първия мач и не изпадна нито веднъж в критична ситуация!!!ИВАЙЛО МАРКОВ игра на същата позиция, през втория мач и изпадна в няколко критични ситуации!!!Млад е още и има време да се приспособи към играта на отбора!!!ДАНИЕЛ ДИМОВ е подписал и остава при нас......на всички ни е ясно, че ни е много необходим!!!Беше на стадиона, но не игра заради някаква болежка!!!Надявам се да го видим в игра, в събота!!!И се надявам да сме повече хора при представянето на отбора........макар, че ще има мач за 3-то място на СП!!!


Върни се в “Черно море”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 30 госта