Лято 2018 - подготовка, трансфери, контроли

Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Iceberg
Мнения: 2560
Регистриран на: 10 ное 2010 13:36
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Лято 2018 - подготовка, трансфери, контроли

Мнениеот Iceberg » 22 юни 2018 13:23

Ще е хубаво, който е гледал мача на живо, да напише с по няколко реда поне, как е видял нещата. Да, първа контрола, в началото на подготовката сме, 6-7 играча са отсъствали поради контузии, но.. все пак ще е интересно за феновете, какво се е случило на този мач и кой, как е видял представянето на отбора, а и индивидуалните изяви. Колкото повече мнения, толкова по-близо до истината! ;)
"Колкото повече ядеш, толкова по-самотен ставаш!" - Стара канибалска поговорка.
--------------------------------------------------------------------------------------------------

Потребителски аватар
greenpeak
Мнения: 4391
Регистриран на: 08 мар 2009 19:53
Местоположение: greenpeak@abv.bg
Контакти:

Re: Лято 2018 - подготовка, трансфери, контроли

Мнениеот greenpeak » 22 юни 2018 13:29

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=jhi4v1FYQok[/youtube]

Потребителски аватар
greenpeak
Мнения: 4391
Регистриран на: 08 мар 2009 19:53
Местоположение: greenpeak@abv.bg
Контакти:

Re: Лято 2018 - подготовка, трансфери, контроли

Мнениеот greenpeak » 22 юни 2018 13:40

Чака се още един нападател бразилец, и евентуално ако Д.Димов си намери отбор в чужбина, съответно негов заместник.
Това беше селекцията това лято. :mrgreen:

Потребителски аватар
ti4a70
Мнения: 235
Регистриран на: 14 апр 2009 16:57
Контакти:

Re: Лято 2018 - подготовка, трансфери, контроли

Мнениеот ti4a70 » 22 юни 2018 13:42

Гледах мача много внимателно за да мога да фокусирам изявите на новите. През първото полувреме пред вратаря Дюлгеров двойка централни бяха Пламен Димов и Мир. Енчев, на бековете Станчев и Кононго. Хасани бе изнесен в центъра на терена. На върха на атаката Йосков, зад него Жоро Божилов. Футболиста на проби Патрик бе халф. За съжаление не съм оптимист ако играем с тези защитници. Изключително бавни и неориентирани. Черноморец и при двата си гола развинти централните и още на един-два пъти почти матира защитата ни. След влизането през второто полувреме на Д.Димов нещата си дойдоха на място. Йосков остави противоречиви впечатления. Реализира един гол и асистира за второто попадение, но мисля, че не бе достатъчно деен. По скара статичен, изчакваше топката, не достатъчно се откриваше. Възможно и изключително горещото и непосилно време да е причината. Определено обаче ще му се даде шанс тази година да играе. Колкото до Патрик ми се видя, че е по-близо до самолетен билет за родината си отколкото да остане с отбора, но Илиян каза, че пробите му продължават. Не показа нищо с което да заслужава да измести някое от младите ни момчета. Общо взето от тези които играха днес има не повече от 5-ма които ще са титуляри - Макенджиев, Д.Димов, Хасани, Кононго, евентуално С.Станчев и Божилов. Витанов се появи много за малко през втората част.
БЯХ МАЛЪК, СЕГА СЪМ ГОЛЯМ, КОГАТО ОСТАРЕЯ ПАК ЩЕ СЪМ ТАМ - НА "ТИЧА" СТАДИОНА ЛЮБИМ!

Потребителски аватар
ogrizko
Мнения: 5149
Регистриран на: 30 ное 2008 13:30
Контакти:

Re: Лято 2018 - подготовка, трансфери, контроли

Мнениеот ogrizko » 22 юни 2018 13:58

тая победа не я броя аз .......Балчик бяха длъжни да паднат, след като искат да ни вземат половината млади играчи ..иначе няма да ги получат :lol:
Изображение

yavorescu
Мнения: 2855
Регистриран на: 05 апр 2011 21:15
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Лято 2018 - подготовка, трансфери, контроли

Мнениеот yavorescu » 22 юни 2018 14:12

Прекалено рано е да се правят някакви анализи, но горе-долу съм съгласен с горното мнение. Защитата ни продължава да е пълна трагедия. През второто полувреме стояхме по-добре в дефанзивен план не заради Д.Димов, а защото Балчик пуснаха резервите си и нашите момчета напред имаха по-голямо желание.

Хасани започна като опорен халф заедно с негрото Патрик Андраде, който изобщо не впечатли. В комбинация с атакуващия ни халф Божилов бяхме прекалено статични и бързите офанзивни футболисти на балчиклии разцъкваха безпроблемно. По крилата бяха Н'Донгала отдясно и Лъчо Йорданов отляво. За тях игра и Паланков, очевидно ново попълнение. Първия им гол го сервира новата ни придобивка Пл.Димов. Втория беше след красива комбинация, отново Димов беше зрител, а преди това и Андраде не можа да се намеси. Голът на Божилов беше удар от дистанция, като този срещу Славия. Вторият ни гол се получи след изстрел с глава на Йосков, който срещна гредата, топката се върна и Пл.Димов я довкара с крак.

Третия гол го изработи Йосков, след комбинация с Янчев (не съм сигурен). Освен това имаше едно единоборство, при което надскочи Траянов, но топката излезе в аут. Като цяло съм съгласен с оценката на колегата. Изобщо не съм сигурен, че има някакъв напредък при това момче, но ще видим.

В началото на второто полувреме халфовата линия беше Витанов-Андраде-Янчев, като офанзивния халф беше Янчев. Хасани започна като ляв бек, очевидно той ще е човека за пълнене на дупки. На десния бек беше младо момче от школата. Марков игра прилично, хладнокръвен и добре изнася топката. Прави някои грешки, присъщи за млади защитници, но има хляб в това момче. Гледал съм го и в Локо Пд и мисля, един мач за Царско село. За съжалние е най-вероятно ще е резерва в официалните мачове.

Най-много игрови минути получиха Йосков и Йорданов.

Потребителски аватар
greenpeak
Мнения: 4391
Регистриран на: 08 мар 2009 19:53
Местоположение: greenpeak@abv.bg
Контакти:

Re: Лято 2018 - подготовка, трансфери, контроли

Мнениеот greenpeak » 22 юни 2018 23:52

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=cKzeOFDkelY[/youtube]

Потребителски аватар
greenpeak
Мнения: 4391
Регистриран на: 08 мар 2009 19:53
Местоположение: greenpeak@abv.bg
Контакти:

Re: Лято 2018 - подготовка, трансфери, контроли

Мнениеот greenpeak » 24 юни 2018 10:01

Черно море отпътува за Банско с група от 27 футболисти

Вратари: Благой Макенджиев, Иван Дюлгеров, Иван Дичевски

Защитници: Емил Янчев, Стефан Станчев, Мартин Костадинов, Мирослав Енчев, Илиас Хасани, Ертан Томбак, Даниел Димов, Атанас Зехиров, Кононго, Ивайло Марков, Пламен Димов

Халфове и нападатели:
Мариян Огнянов, Георги Илиев, Аристот Н`Донгала, Дани Кики, Мехди Фенуш, Патрик Андраде, Лъчезар Йорданов, Петър Витанов, Георги Божилов, Мартин Минчев, Валентин Йосков, Радослав Василев, Виктор Попов

http://chernomorepfc.bg/bg/%d1%87%d0%b5 ... b0-%d0%be/

Потребителски аватар
ogrizko
Мнения: 5149
Регистриран на: 30 ное 2008 13:30
Контакти:

Re: Лято 2018 - подготовка, трансфери, контроли

Мнениеот ogrizko » 24 юни 2018 11:24

липсата на трансфери дали предполага да вдигнем значително нивото тоя сезон? досега все сменяхме по 10 ....а сега имаме изграден някакъв отбор, футболистите вече трябва да са свикнали един с друг ..почнаха да побеждават ...сработени са и т.н. може би с една добра подготовка сега ще се вдигнем 1 ниво нагоре въпреки всичко :roll:
Изображение

yavorescu
Мнения: 2855
Регистриран на: 05 апр 2011 21:15
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Лято 2018 - подготовка, трансфери, контроли

Мнениеот yavorescu » 24 юни 2018 11:33

Възможно е това да се окаже голям плюс. Силен отбор не се прави с постоянно текучество. Друг е въпроса дали с наличните играчи въобще е възможно да се изгради силен отбор... Но Илиан е доказал, че може от нищо да направи нещо.

Имаме нужда от халф, защото като изключим атакуващите такива, разполагаме само с Жоро, Витанов и Янчев. Предполагам, че или ще подпишем с Андраде, или Хасани ще го използваме в тази позиция (ако Димов остане).


Върни се в “Черно море”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 7 госта