Лято 2018 - подготовка, трансфери, контроли

Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist

Sole
Мнения: 4557
Регистриран на: 16 авг 2008 20:40
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Лято 2018 - подготовка, трансфери, контроли

Мнениеот Sole » 24 май 2018 11:27

Класни нови попълнения ще има ,ако се класираме за ЕКТ.

gogo208
Мнения: 113
Регистриран на: 18 юни 2012 18:13
Skype: gogo_gogo77
Контакти:

Re: Лято 2018 - подготовка, трансфери, контроли

Мнениеот gogo208 » 24 май 2018 12:24

И на мен ми мина през ума тази работа ,но се сетих че точно Илиян го докара в Бг ,като беше тренъор на Локото

yavorescu
Мнения: 2855
Регистриран на: 05 апр 2011 21:15
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Лято 2018 - подготовка, трансфери, контроли

Мнениеот yavorescu » 24 май 2018 12:38

Витиня е аут

Едно от най-скъпо-струващите ни попълнения... Годишна заплата срещу принос от едно полувреме. На този тип играчи англичаните им викат "permacrocks" (permanently crocked), което беше видно още като подписахме с него.

Потребителски аватар
ogrizko
Мнения: 5152
Регистриран на: 30 ное 2008 13:30
Контакти:

Re: Лято 2018 - подготовка, трансфери, контроли

Мнениеот ogrizko » 24 май 2018 14:38

Не, че нещо ...ама общо взето всичките футболисти дето докара Гонзо са супер чупливи, като изключим Зехиров и Старокин дето замина. Затова за 100-ен път казвам, че искам да вземем по-здрави играчи ..ако ще и малко повече ръгачи, но поне да допринасят и да може да се разчита на тях, че ми писна с тия контузии от половин до една година :x :x

Иначе то и селекцията май няма какво да очакваме чак толкова ...ако поднасяните тук информации са верни, то Илиан главно си взема познати нему играчи основно. То и Гонзо нещо от сорта се опита да направи ..само не прецени добре доколко са жадни за успехи и колко са им здрави краката. Все пак Илиан има доста повече опит и сякаш преценките му засега са по-добри. Ще чакаме от нищо да направи нещо ...ама той така обича и умее, въпросът е да не чакаме кой знае какви попълнения като имена. Не очаквам кой знае какво да се появи и така :roll:

По-скоро интересно е наистина кои ще напуснат, защото задължително трябва да вземаме на техните позиции ...изобщо не ми се иска да се разделяме с Кузма както подшушнаха някои, че щяло да стане!!! Борбени и здрави играчи ни трябват ..и такива дето могат да играят добре с глава, идеална смяна за Ради Василев след 60 мин. да речем ...ако трябва да наваксваме резултата и почнем да центрираме и т.н. С една дума можем да го използваме достатъчно добре според мен!!
Изображение

ti4a
Мнения: 189
Регистриран на: 09 юли 2015 20:48
Контакти:

Re: Лято 2018 - подготовка, трансфери, контроли

Мнениеот ti4a » 24 май 2018 15:16

според мен ще преотстъпим Минков и ще вземем някое бързо крило ако вземем Умарбаев един си заминава от Фабио или М.Огнянов ако Д.Димов остане Енчев е пътник взехме Иваило Марков за Кузма още е на кантар работата и много зависи дали Р.Василев ще остане договора му е за шест месеца така че може да се наложи да търсим нападател

Потребителски аватар
'enki'
Мнения: 539
Регистриран на: 20 апр 2010 12:33
Контакти:

Re: Лято 2018 - подготовка, трансфери, контроли

Мнениеот 'enki' » 24 май 2018 15:33

А Дани Кики за какво ни е? Хем чуплив, хем на вьзраст, хем бавен. Портогалецьт е много по-добра опция.

ti4a
Мнения: 189
Регистриран на: 09 юли 2015 20:48
Контакти:

Re: Лято 2018 - подготовка, трансфери, контроли

Мнениеот ti4a » 24 май 2018 15:42

'enki' написа:А Дани Кики за какво ни е? Хем чуплив, хем на вьзраст, хем бавен. Портогалецьт е много по-добра опция.

може и да си прав и аз да бъркам ще видим след някой друг ден а днес успех срещу сините Илиан знае как

Потребителски аватар
'enki'
Мнения: 539
Регистриран на: 20 апр 2010 12:33
Контакти:

Re: Лято 2018 - подготовка, трансфери, контроли

Мнениеот 'enki' » 24 май 2018 16:09

ti4a написа:
'enki' написа:А Дани Кики за какво ни е? Хем чуплив, хем на вьзраст, хем бавен. Портогалецьт е много по-добра опция.

може и да си прав и аз да бъркам ще видим след някой друг ден а днес успех срещу говедата Илиан знае как

Всьщност сега като погледнах не е толкова стар, на 30 години е. По-скоро той има подобни характеристики като Витанов и Илиев, така че предпочитам Огнянов и португалеца пред него.

Потребителски аватар
thisisthelife
Мнения: 607
Регистриран на: 07 юни 2015 10:13
Контакти:

Re: Лято 2018 - подготовка, трансфери, контроли

Мнениеот thisisthelife » 25 май 2018 14:41

Не мисля, че Кики е по-зле от Огнянов. Изненада ще е точно той да си замине, най-малкото защото нито оставането на Огнянов е сигурно, нито това на Фабио. Отделно, че и дойде заради Илиев при нас. Не е лошо да имаме повечко технични футболисти.

Надявам се Василев и Кузма да останат в отбора. И двамата заслужат, а от другия сезон може и на Йосков да се даде шанс. Видя се, че имаме нелоши юноши. В тази връзка най-удачно сякаш е да се пусне Минков под наем някъде, може би и някой от Янчев и Томбак. Но ситуацията с Костадинов ми е странна. Дано контузии да са му пречили да играе.

Ако тези слухове за Умарбаев са верни, то определено ще е доста добър трансфер. Той, Витанов и Жоро ще са си перфектни опции в средата на терена.
Truth is hate for those that hate the truth.

Потребителски аватар
BEROE_StZ
Мнения: 810
Регистриран на: 24 дек 2010 09:56
Контакти:

Re: Лято 2018 - подготовка, трансфери, контроли

Мнениеот BEROE_StZ » 25 май 2018 14:55

Попитах един от вашия форум на ЛС за Цветков, но не ми отговори за причината да напусне Ч.море.
Вчера при 2:1 трибуните се смълчаха, но много за кратко.
1972, 1979, 1986, 2010, 2013, 2015, 2016


Върни се в “Черно море”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 37 госта