Лято 2018 - подготовка, трансфери, контроли

Модератори: гарфилд, paceto, Iceberg, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
ogrizko
Контакти:

Re: Лято 2018 - подготовка, трансфери, контроли

Мнениеот ogrizko » 24 юни 2018 11:56

Дано успеем да сглобим едно стабилно ядро от играчи - млади и по-опитни. Догодина обещаха да е готов стадиона, а с това ще се търсят и по-големи успехи! Така че е редно да имаме нещо стабилно изградено като отбор до тогава и да надграждаме :roll:
Питат ли ме де зората ме огряла първи път, питат ли ме де земята що най любя на светa
Тамо аз ще отговоря де се бели Дунав лей, де от изток ЧЕРНО МОРЕ се бунтува и светлей
Българийо драга мила земя пълна с добрини, земя що си ме кърмила моя поклон приеми!

Потребителски аватар
Готвача
Контакти:

Мнениеот Готвача » 24 юни 2018 12:20

ogrizko написа:липсата на трансфери дали предполага да вдигнем значително нивото тоя сезон? досега все сменяхме по 10 ....а сега имаме изграден някакъв отбор, футболистите вече трябва да са свикнали един с друг ..почнаха да побеждават ...сработени са и т.н. може би с една добра подготовка сега ще се вдигнем 1 ниво нагоре въпреки всичко :roll:

И аз си мислех точно същото,това е начина да се направи отбор.Повече време заедно,повече време за сработване,свикват с изискванията на треньора и добрите игри няма да закъснеят.А и ще има повече шансове за нашите юноши.Нека направят добра подготовка и да са готови за новия сезон.
Живей днес,защото вчера няма да се върне,а утре може да не дойде!
В сайт за запознанства-"Търся жена която може да лови ,чисти и готви риба.Да може да копае червеи и да обича секса.Да има мотор и лодка.Моля постнете снимки на мотора и лодката!"

Потребителски аватар
greenpeak
Контакти:

Мнениеот greenpeak » 24 юни 2018 15:22

Бразилски нападател се присъедини към Черно море в Банско

https://petel.bg/Brazilski-napadatel-se ... ko__270752
https://uk.soccerway.com/players/jorge- ... es/371115/

МАЧОВЕТЕ НА МОРЯЦИТЕ: https://www.youtube.com/c/MrGreenpeak

ti4a
Контакти:

Мнениеот ti4a » 24 юни 2018 16:17

първите ми впечатления от Жоржиньо еднакво добре играе с двата крака има си я техниката да мине защитник ек на ек добра линейна скорост повратлив има отлично пласиране в наказателното поле мисля че ударихме бинго дано да е здрав и много голове с моряшката фланелка според мен и Андраде ще вдигне класата на халфовата линия убеден съм че Илиан е много наясно какви играчи му трябват и смятам че ги привлече остава да разкрият качествата си при нас такива каквито ги е видял Илиан

yavorescu
Контакти:

Мнениеот yavorescu » 24 юни 2018 16:51

На официалния сайт около Жоро Илиев вече са Минчев и Даниел Димов, на мястото на Чунчуков и Марто Костадинов. Дали това не означава, че Димов със сигурност остава? А Костадинов може би не...

Потребителски аватар
Mathias_Coureur
Контакти:

Мнениеот Mathias_Coureur » 24 юни 2018 19:44

Жоржиньо има добра визитка, надявам се да се окаже попадение.
Ако не можеш да ПОДКРЕПЯШ отбора си, когато ГУБИ, нямаш право да го ПОДКРЕПЯШ, когато ПОБЕЖДАВА!

yavorescu
Контакти:

Мнениеот yavorescu » 24 юни 2018 19:48

Какво ѝ е доброто на визитката? Идва от трета дивизия на Португалия, а най-високото ниво за него е била втора, и то само половин сезон.

Потребителски аватар
ogrizko
Контакти:

Мнениеот ogrizko » 24 юни 2018 21:38

Ами то и Румен Николов има добра визитка ...май беше 24 гола в 20 мача :lol: Да си го връщаме както каза колегата... :roll:
Питат ли ме де зората ме огряла първи път, питат ли ме де земята що най любя на светa
Тамо аз ще отговоря де се бели Дунав лей, де от изток ЧЕРНО МОРЕ се бунтува и светлей
Българийо драга мила земя пълна с добрини, земя що си ме кърмила моя поклон приеми!

ti4a
Контакти:

Мнениеот ti4a » 25 юни 2018 05:42

не е толкова важно в случая къде е играл преди нас по важно е Илиан да вижда в него точния човек за нас

Потребителски аватар
greenpeak
Контакти:

Мнениеот greenpeak » 25 юни 2018 09:32

Има ли някакво инфо на 27-ми в сряда с кого и къде играем?
МАЧОВЕТЕ НА МОРЯЦИТЕ: https://www.youtube.com/c/MrGreenpeak

Върни се в “Черно море”