Лято 2018 - подготовка, трансфери, контроли

Модератори: гарфилд, paceto, Iceberg, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
ogrizko
Контакти:

Лято 2018 - подготовка, трансфери, контроли

Мнениеот ogrizko » 29 апр 2018 10:38

Може и да е рано, но така или иначе е доста заспал форума напоследък, така че нищо не пречи да се пусне подобна тема и сега. Още повече, че всъщност направихме някакъв трансфер по никое време - Фабио Мартинс. Който явно наистина не е играл от доста време и не се знае дали ще остане и след лятото при нас ...или пък ще е по-добре да си ходи?!

Също така с Александър Цветков не е ясно какво се случва. Повечето мислят, че сме го отписали и ще се маха от Черно море. Може и така да е ...на мен ми се иска обаче Илиан да го е извадил от отбора, за да му се изчисти главата от всичко дето му пречи ..понеже очевидно проблемите са психически по-скоро - национали, въртене на всякакви позиции, спад на формата, едно друго... ако му се избистри ума ще е много полезен и занапред и да се ползва вече на подходящите места по терена!

Някой каза за Йосков ..ако толкова е напреднал в Несебър и има качествата да се бори за титуляр към момента, защо пък да не се върне?!

На мен лично Кононго ми се струва доста нестабилен във фаза защита и ако проблема му не е само аклиматизацията, по-добре да търсим някой по-качествен играч на негово място.

Макенджиев само в 1 мач показа впечатляващи неща и до там ...може би това, че е станал баща да го е разсеяло?! Но пък ако не е стабилен, според мен няма нужда да търсим смешни вратари, ами по-добре да дадем шанс на юношите ни. Или пък да си върнем Коварж ако има такъв вариант :oops: Сега като се сетих за Коварж ми се иска и Курьор да се появи отнякъде, въпреки че не знам къде е сега и има ли още хляб в него...

Подготовката дано да я организират на добро място, за да може да играем контроли с по-качествени противници.
Питат ли ме де зората ме огряла първи път, питат ли ме де земята що най любя на светa
Тамо аз ще отговоря де се бели Дунав лей, де от изток ЧЕРНО МОРЕ се бунтува и светлей
Българийо драга мила земя пълна с добрини, земя що си ме кърмила моя поклон приеми!

sandi74
Контакти:

Re: Лято 2018 - подготовка, трансфери, контроли

Мнениеот sandi74 » 29 апр 2018 10:46

Ни ръководство,ни треньор имате :idea: За футболисти и дума пък не трябва да става защото дори по неволя и принуда не може да норочим някой за половин футбалер.Само с Красен Кралев няма да ви бъде :idea: :!:

Потребителски аватар
rodman
Контакти:

Мнениеот rodman » 29 апр 2018 16:05

sandi74 написа:Ни ръководство,ни треньор имате :idea: За футболисти и дума пък не трябва да става защото дори по неволя и принуда не може да норочим някой за половин футбалер.Само с Красен Кралев няма да ви бъде :idea: :!:

Ха, пророчицата, която ни пращаше във Втора дивизия, пак изпълзя!!! По принцип сме търпеливи, толерантни и възпитани... Твоето обаче не се трае - МАРШ ОТ ТУК, ГАД МРЪСНА!!!
Eлате на стадиона и се забавлявайте, отърсете се от тежкото ежедневие и си подкрепете отбора за 90 минути!! И-и-и..., намерете си друго място за избиване на комплексите :)

ticha i vladislav
Контакти:

Мнениеот ticha i vladislav » 29 апр 2018 18:43

Стефан Станчев няма работа в Черно море.Нито за десен бек става,нито с този ръст за централен защитник,нито за изнасящ топката халф.Много обича да греши фатално.Само взема местото на юношите ни.
Черно море-първият шампион по футбол в България

Потребителски аватар
ogrizko
Контакти:

Мнениеот ogrizko » 29 апр 2018 19:36

sandi74 написа:Ни ръководство,ни треньор имате :idea: .....

Хммммм, май искаш да ни пробуташ Сашко Томаш ....да може и ние да падаме с по 4, 6, 7:0 :lol: :lol: :lol: Остави ни да се оправяме някак си с Илиан, ще минем и без Томаш :oops: :oops:

Стефан Станчев поне има хъс и го докарва, а освен това може да играе по цялата защита и дефанзивен халф като се налага, принципно е добре да го имаме в отбора. Може би контузиите му пречат да се представя по-добре :roll: Не е лесно да си поливалентен, Цветков прегоря нещо ...докато Станчев се справя. И на кои юноши заема мястото? Костадинов взе и той често да получава контузии, а Томбак вероятно е преценил Илиан, че му трябва още време?!
Питат ли ме де зората ме огряла първи път, питат ли ме де земята що най любя на светa
Тамо аз ще отговоря де се бели Дунав лей, де от изток ЧЕРНО МОРЕ се бунтува и светлей
Българийо драга мила земя пълна с добрини, земя що си ме кърмила моя поклон приеми!

sandi74
Контакти:

Мнениеот sandi74 » 29 апр 2018 19:38

ogrizko написа:

Хммммм, май искаш да ни пробуташ Сашко Томаш ....да може и ние да падаме с по 4, 6, 7:0 :lol: :lol: :lol: Остави ни да се оправяме някак си с Илиан, ще минем и без Томаш :oops: :oops:

Стефан Станчев поне има хъс и го докарва, а освен това може да играе по цялата защита и дефанзивен халф като се налага, принципно е добре да го имаме в отбора. Може би контузиите му пречат да се представя по-добре :roll: Не е лесно да си поливалентен, Цветков прегоря нещо ...докато Станчев се справя. И на кои юноши заема мястото? Костадинов взе и той често да получава контузии, а Томбак вероятно е преценил Илиан, че му трябва още време?!

Усещаш ги нещата ;) Томаш ви го подарявам че и пътните до Варна ще му платя :mrgreen: ;)

Потребителски аватар
rodman
Контакти:

Мнениеот rodman » 29 апр 2018 21:55

sandi74 написа:
ogrizko написа:

Усещаш ги нещата ;) Томаш ви го подарявам че и пътните до Варна ще му платя :mrgreen: ;)

Ама пък си готин, бей!
Eлате на стадиона и се забавлявайте, отърсете се от тежкото ежедневие и си подкрепете отбора за 90 минути!! И-и-и..., намерете си друго място за избиване на комплексите :)

Потребителски аватар
Кролик
Контакти:

Мнениеот Кролик » 30 апр 2018 08:15

sandi74 написа:Ни ръководство,ни треньор имате :idea: За футболисти и дума пък не трябва да става защото дори по неволя и принуда не може да норочим някой за половин футбалер.Само с Красен Кралев няма да ви бъде :idea: :!:

Санди, започвам сериозно да си мисля че варненската ти жена те бие !
Майката: Защо вчера си подарил на баба си за рождения ден футболна топка ?
Момчето: А тя защо все книги ми подарява ?

Sole
Контакти:

Мнениеот Sole » 30 апр 2018 17:06

Черно море подготвя първи трансфер
Дата: 30/04, 17:46
Снимки: Sportal.bg

Старши треньорът на Черно море Илиан Илиев започна със селекцията. Централният защитник на Дунав (Русе) Ивайло Марков е пред трансфер във варненския тим, научи Sportal.bg. Младият бранител е юноша на Славия.
Първи минути в професионалния футбол записва с екипа на Царско село, където изиграва 12 срещи. През това лято започна подготовка с Локомотив (Пловдив). За “смърфовете” записва 9 срещи. През зимата става част от “драконите”, където обаче не изиграва нито една минута!

Върни се в “Черно море”