30/4 кръг /Пирин - Черно море/ 17.04. вторник 17.30

Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
moreto vn
Мнения: 1520
Регистриран на: 03 ное 2011 17:56
Контакти:

Re: 30/4 кръг /Пирин - Черно море/ 17.04. вторник 17.30

Мнениеот moreto vn » 17 апр 2018 20:59

Mathias_Coureur написа:
Съгласен съм с казаното от Илиан, той знае по-добре от нас какво прави. Той за разлика от Кольо и Гонзо дава повече шансове на юношите.Вярвам, че с Илиан Илиев сме на правия път!

По важното е да покажат качества на терена,а не само заради това,че са юноши на отбора и да бъдат пускани да играят.Кольо и Гонзо също са пускали юноши,друг е въпроса как те са оправдавали даденото им доверие. ;)

КироВарна
Мнения: 1684
Регистриран на: 02 апр 2013 14:04
Skype: kiro.stel
Контакти:

Re: 30/4 кръг /Пирин - Черно море/ 17.04. вторник 17.30

Мнениеот КироВарна » 17 апр 2018 21:09

ГОЛЯМО БРАВО НА МАРТИН МИНЧЕВ, ГОЛЯМО БРАВО НА ИЛИАН ИЛИЕВ, ГОЛЯМО БРАВО НА ОТБОРА!!! САМО ЧЕРНО МОРЕ !!!

Потребителски аватар
Готвача
Мнения: 2710
Регистриран на: 05 авг 2011 18:46
Местоположение: UK
Контакти:

Re: 30/4 кръг /Пирин - Черно море/ 17.04. вторник 17.30

Мнениеот Готвача » 17 апр 2018 21:30

guglata написа:Сега вече напрежението ще падне и в мачовете за седмо място трябва да покажат всичко на което са способни. Не че толкова ми се иска да се класираме на седмо място тази година, предпочитам Илиян да си направи селекцията, добра подготовка и следващото първенство да се борим за купа и добро класиране.
Напрежението беше паднало още този мач.Толкова спокойна и грамотна игра не сме гледали отдавна и то срещу отбор пряк конкурент на негов терен.Отбора най накрая намери себе си като поведение на терена.Почти безгрешни в защита,отдавам го на спокойствието след двете поредни домакински победи и хикса в София.ПОВЯРВАХА СИ и това благодарение на Илиян.За първи път от много време насам се чувствам спокоен по време на мачове.Дори и да загубим,не се ядосвам,зная че има кой да поправи грешките за следващия мач.Имаме най интелигентния треньор в България с много добро разбиране на материята и умения да извади най доброто от футболистите с които разполага.Дали ще махне Цветков/когото лично аз много харесвам/или не си е негово решение и то ще е в интерес на отбора/каквото и да е/.Не вярвах че някой освен него ще може да направи отбор от тази разпасана команда глезли и примадони.За мен най добрия ход е да не участваме в турнирите тази година ,за да не се форсира подготовката и да могат евентуалните нови попълнения да тренират пълноценно с отбора и да се впишат максимално бързо/не че не искам,но трезвата мисъл казва друго/.
Живей днес,защото вчера няма да се върне,а утре може да не дойде!
В сайт за запознанства-"Търся жена която може да лови ,чисти и готви риба.Да може да копае червеи и да обича секса.Да има мотор и лодка.Моля постнете снимки на мотора и лодката!"

Vladislav
Мнения: 1601
Регистриран на: 28 сеп 2010 08:14
Контакти:

Re: 30/4 кръг /Пирин - Черно море/ 17.04. вторник 17.30

Мнениеот Vladislav » 17 апр 2018 22:25

Важен мач, изигран с увереност и самочувствие. Имало е напрежение със сигурност, но не си личеше. От първата до последната минута владеехме положението. Късметлийски първи гол и чудесен на Мартин. Иначе нямаше да е нелогично да решим мача още до 15 минута. Тежък сезон закриваме и най- хубавото е че изглежда сме превъзмогнали щетите от есента. Мартин Минчев е едно истинско бижу. И това не е само заради чудесния гол. Техника, скорост, поглед... Аз лично от интервюто на Илиан долових че Сашо Цветков заминава. Харесвам го но не мога да отрека че цяло първенство е трагичен.

Потребителски аватар
mursusaid
Мнения: 1187
Регистриран на: 06 апр 2009 17:37
Контакти:

Re: 30/4 кръг /Пирин - Черно море/ 17.04. вторник 17.30

Мнениеот mursusaid » 17 апр 2018 22:45

Честита победа Моряци! Браво на Минчев днес,дано продължава все така с упорита работа и много хъс да расте все нагоре,и да се опази от контузии.Браво и на отбора като цяло.Започва да ми харесва,макар да имат колебания все още,синхрона между Хасани и Димов отзад,започват да се сработват сякаш.Искам изрично да кажа че днес и Зехиров ми хареса,и не за друго,а че предните мачове изобщо,ама изобщо не ми харесваше и го бях отписал вече.Днес обаче беше стабилен и напред и назад.Много жалко за Цветков ако замине,все се надявам да се разберат и остане и влезе в необходимата форма и покаже това което може,а той може доста.Е..вече се диша по-леко и се видя светлина в тунела.Нека все така продължават и само да надграждат.
За вас моряци ний живеем...

Xamy
Мнения: 828
Регистриран на: 21 май 2010 23:04
Контакти:

Re: 30/4 кръг /Пирин - Черно море/ 17.04. вторник 17.30

Мнениеот Xamy » 18 апр 2018 00:16

Втора поредна чиста победа. Май това не се е случвало от 3 години, от времето на предното участие в групата за определяне на изпадащи. Не че Пирин нямаха положения, но защитата започва да изглежда все по-добре. А в полузащита конкуренцията изглежда доста приятно.

Мартин Минчев е страхотен и много се надявам да продължи да се развива. Скоро ще има тежък избор за бъдещето си. Стискам му палци да няма контузии и да си залепи снимка на Божи86, за да прави точно обратното на този футболен гений.

Потребителски аватар
Кролик
Мнения: 1996
Регистриран на: 26 сеп 2010 18:44
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: 30/4 кръг /Пирин - Черно море/ 17.04. вторник 17.30

Мнениеот Кролик » 18 апр 2018 09:19

Браво Моряци !
Според мен попадането ни в долната част от таблицата дойде в точният момент. Имахме нужда да играем мачове срещу по-малко претенциозни отбори, да спрем със загубите и да се успокоим. След няколко победи нещата започват да си идват на мястото.
Не се самозалъгвайте, че сме на нивото на горната 6-ца. Трябва ни постоянство в още доста мачове, докато добием самочувствието да играем като равни с отборите от 1 до 6 място.
Това е пътят. Работа с юношите, малко повече време на пейката на "звездите", разумен треньор и подкрепяща публика !

П.с.: Това с борбата за титлата следващия сезон го забравете. Никога не е влизало в плановете на ТИМ. Само ставаме смешни пред феновете на останалите отбори.
Майката: Защо вчера си подарил на баба си за рождения ден футболна топка ?
Момчето: А тя защо все книги ми подарява ?


Върни се в “Черно море”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 14 госта