30/4 кръг /Пирин - Черно море/ 17.04. вторник 17.30

Модератори: гарфилд, paceto, Iceberg, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
ogrizko
Контакти:

30/4 кръг /Пирин - Черно море/ 17.04. вторник 17.30

Мнениеот ogrizko » 16 апр 2018 10:25

Изключително важно е да не загубим тоя мач. Важни са изцяло точките, а не как ще играем. Така че дори да се бетонираме отзад за 0:0 няма лошо, стига да достигнем поне до равенство и да си гарантираме горните баражи :oops:
Питат ли ме де зората ме огряла първи път, питат ли ме де земята що най любя на светa
Тамо аз ще отговоря де се бели Дунав лей, де от изток ЧЕРНО МОРЕ се бунтува и светлей
Българийо драга мила земя пълна с добрини, земя що си ме кърмила моя поклон приеми!

Потребителски аватар
Mathias_Coureur
Контакти:

Re: 4/30 кръг 17.04/вторник/ Пирин - Черно море 20.00

Мнениеот Mathias_Coureur » 16 апр 2018 10:47

Мачът е от 17:30, а не от 20:00.
Ако бием Пирин утре се класираме и на теория за баражите за евротурнирите!
Прогноза за мача: 1:2 за моряците!
Ако не можеш да ПОДКРЕПЯШ отбора си, когато ГУБИ, нямаш право да го ПОДКРЕПЯШ, когато ПОБЕЖДАВА!

saract
Контакти:

Мнениеот saract » 16 апр 2018 14:31

Mathias_Coureur написа:Мачът е от 17:30, а не от 20:00.

Пирин тотално спукаха гумите и би трябвало да вземете нещо.Абе верно ли ще гоните Сашко Цветков?

Потребителски аватар
Кролик
Контакти:

Re: 30/4 кръг /Пирин - Черно море/ 17.04. вторник 17.30

Мнениеот Кролик » 16 апр 2018 14:47

Надявам се на изразителна победа, все пак играем по-добре като гости. Успех Моряци !
Майката: Защо вчера си подарил на баба си за рождения ден футболна топка ?
Момчето: А тя защо все книги ми подарява ?

Потребителски аватар
Mathias_Coureur
Контакти:

Мнениеот Mathias_Coureur » 16 апр 2018 19:53

saract написа:

Пирин тотално спукаха гумите и би трябвало да вземете нещо.Абе верно ли ще гоните Сашко Цветков?

Най-вероятно ще се разделим с Цветков. Имаме доста играчи на неговия пост,а на негово място вземаме португалеца от Спортинг (Ковиля) Фабио Мартинш, който е юноша на Спортинг (Лисабон). Аз имам пълно доверие на Илиан , той най-добре знае от всички нас какво прави.
Ако не можеш да ПОДКРЕПЯШ отбора си, когато ГУБИ, нямаш право да го ПОДКРЕПЯШ, когато ПОБЕЖДАВА!

saract
Контакти:

Мнениеот saract » 17 апр 2018 13:22

Mathias_Coureur написа:
saract написа:

Най-вероятно ще се разделим с Цветков. Имаме доста играчи на неговия пост,а на негово място вземаме португалеца от Спортинг (Ковиля) Фабио Мартинш, който е юноша на Спортинг (Лисабон). Аз имам пълно доверие на Илиан , той най-добре знае от всички нас какво прави.

Много ще сгрешите.Цветков е класа.

Потребителски аватар
Mathias_Coureur
Контакти:

Мнениеот Mathias_Coureur » 17 апр 2018 13:32

saract написа:Много ще сгрешите.Цветков е класа.

Групата на Черно море за мача с Пирин:
Благой Макенджиев, Иван Дюлгеров, Стефан Станчев, Мирослав Енчев, Илиас Хасани, Даниел Димов, Атанас Зехиров, Кононго, Георги Илиев, Александър Цветков, Аристот Н`Донгала, Дани Кики, Мехди Фенуш, Георги Божилов, Петър Витанов, Мартин Минчев, Марек Кузма, Радослав Василев.

http://varnautre.bg/2018/04/15/79350/%D ... E-%D0%BC-2

Александър Цветков е в групата, така че не е сигурно все още, че ще се разделим с него.

Vladislav
Контакти:

Мнениеот Vladislav » 17 апр 2018 14:01

Цветков беше наказан и след това два мача не попадаше в групата. От началото на първенството (есенния полусезон) формата му е отчайваща, а последните му 2-3 мача нямаше вярно отиграване. Истина е че и той вече едва ли знае като какъв играе по принцип със тези постоянни смени на позиция. Аз лично го харесвам и знам колко може да е полезен (стига да е във форма), но си имаме треньор, който пък си има свои виждания за играта. Освен това до края на първенството има време и е твърде рано да се вярва на фишеците на Темаспорт.

saract
Контакти:

Мнениеот saract » 17 апр 2018 14:23

Vladislav написа:Цветков беше наказан и след това два мача не попадаше в групата. От началото на първенството (есенния полусезон) формата му е отчайваща, а последните му 2-3 мача нямаше вярно отиграване. Истина е че и той вече едва ли знае като какъв играе по принцип със тези постоянни смени на позиция. Аз лично го харесвам и знам колко може да е полезен (стига да е във форма), но си имаме треньор, който пък си има свои виждания за играта. Освен това до края на първенството има време и е твърде рано да се вярва на фишеците на Темаспорт.

От самолет се вижда че точния пост за него е дефанзивен халф и нищо друго.

Потребителски аватар
Кролик
Контакти:

Мнениеот Кролик » 17 апр 2018 15:00

saract написа:
Vladislav написа:Цветков беше наказан и след това два мача не попадаше в групата. От началото на първенството (есенния полусезон) формата му е отчайваща, а последните му 2-3 мача нямаше вярно отиграване. Истина е че и той вече едва ли знае като какъв играе по принцип със тези постоянни смени на позиция. Аз лично го харесвам и знам колко може да е полезен (стига да е във форма), но си имаме треньор, който пък си има свои виждания за играта. Освен това до края на първенството има време и е твърде рано да се вярва на фишеците на Темаспорт.

От самолет се вижда че точния пост за него е дефанзивен халф и нищо друго.

Според мен е най-полезен като атакуващ халф
Майката: Защо вчера си подарил на баба си за рождения ден футболна топка ?
Момчето: А тя защо все книги ми подарява ?

Върни се в “Черно море”