28/2 кръг /Славия - Черно море/ 05.04 четвъртък 19.30

Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist

sicilianecat
Мнения: 748
Регистриран на: 23 май 2016 21:22
Контакти:

Re: 2/28 кръг 05.04/четвъртък/ Славия - Черно море 19.30

Мнениеот sicilianecat » 05 апр 2018 20:52

Мега тъпия гол, да мине такъв удар между стената, сега ако ни направят обръщачка, всички ще мислят, че е наредена.

Потребителски аватар
thisisthelife
Мнения: 607
Регистриран на: 07 юни 2015 10:13
Контакти:

Re: 2/28 кръг 05.04/четвъртък/ Славия - Черно море 19.30

Мнениеот thisisthelife » 05 апр 2018 20:57

Зехиров правилно отиграване има ли в този мач? Макенджиев да сяда на пейката за сметка на Дюлгеров, или Дичевски.
Truth is hate for those that hate the truth.

sandi74
Мнения: 18927
Регистриран на: 20 авг 2011 19:04

Re: 2/28 кръг 05.04/четвъртък/ Славия - Черно море 19.30

Мнениеот sandi74 » 05 апр 2018 21:11

Макенджийчето смешен,Зехирчето комичен.Не случайно и двамата бяха изгонени от Берое поради некадърност.Тренерчито ви и то на ниво Б група.Божилката и за колче на доматки не става.Не ви базикам а ви казвам истината.Честно.Дано все пак по някакво чудо се спасите от отпадане от групата.

ticha i vladislav
Мнения: 1062
Регистриран на: 01 мар 2010 20:08
Контакти:

Re: 2/28 кръг 05.04/четвъртък/ Славия - Черно море 19.30

Мнениеот ticha i vladislav » 05 апр 2018 21:27

Слабо второ полувреме.Слаби отбори без желание за игра.Много футболисти не са за Черно море.
Нямат сили да изкарат цял мач.
Черно море-първият шампион по футбол в България

Потребителски аватар
violetovgeneral
Мнения: 380
Регистриран на: 11 дек 2015 22:33
Контакти:

Re: 2/28 кръг 05.04/четвъртък/ Славия - Черно море 19.30

Мнениеот violetovgeneral » 05 апр 2018 21:35

thisisthelife написа:Зехиров правилно отиграване има ли в този мач? Макенджиев да сяда на пейката за сметка на Дюлгеров, или Дичевски.
A,напълно споделям мнението ти.Кофти смяна. :twisted:

Потребителски аватар
violetovgeneral
Мнения: 380
Регистриран на: 11 дек 2015 22:33
Контакти:

Re: 2/28 кръг 05.04/четвъртък/ Славия - Черно море 19.30

Мнениеот violetovgeneral » 06 апр 2018 01:43

Що никой не пише,че играхме много добре?Напишете ми..Нали нямахме защита ?Имаме,но грешки се допускат.Стига сме се правили на первекни...СЕГА ако го няма Хасани по-добре ли ще е?


КироВарна
Мнения: 1684
Регистриран на: 02 апр 2013 14:04
Skype: kiro.stel
Контакти:

Re: 2/28 кръг 05.04/четвъртък/ Славия - Черно море 19.30

Мнениеот КироВарна » 06 апр 2018 09:08

Изтървахме сигурна победа, но за съжаление, не можем да върнем времето назад!!!Трябваше просто, да изиграем и второто полувреме, както изиграхме първото!!!А и детинските грешки доста ни спъват!!!Не мога да разбера, как може професионални футболисти, да не могат да построят стена!!!Ударът на Г.Иванов беше ужасно силен......направо "гореща тухла"!!!МАКЕНДЖИЕВ не видя топката, макар че тя летеше към него!!!За мен основната грешка е, в построяването на стената!!!Топката мина през мястото на което се беше вклинил, играч на Славия!!!Беше ясно, че изпълнителят ще се цели в него........и оня ще се дръпне!!!Как никой не се сети да застане зад слависта в стената и да запуши дупката!!!Иначе се вижда, че работата дава резултат и нещата се подобряват!!!Дори през второто, когато малко ни понатиснаха.......славистите нямаха шанс да вкарат!!!Затова и долната мурва Попов, измисли този абсолютно несъществуващ фаул!!!Те съдиите, един от които беше Мръсната Мишка мишев, нали са за това.......да мислят и да спасяват, съдийските отбори!!!Ние обаче, трябва да си гледаме нашето дворче и да вървим напред!!!Играта ни особено през първото полувреме, беше доста смислена и добра!!!Малко повече пасове, трябваше да се насочват към МАРТИН МИНЧЕВ, който пак игра чудесно!!!Просто в доста моменти, беше "забравян"!!!Ако беше получавал повече топки, щеше според мен да изостри още атаките!!!Имаше и известни разочарования, (за кой ли път) от някои.......но не ми се коментира!!!Мисля, че в игра трябва да влизат само концентрирани, всеотдайни и адекватни футболисти!!! САМО ЧЕРНО МОРЕ !!!

Onq
Мнения: 1410
Регистриран на: 22 авг 2011 11:43

Re: 2/28 кръг 05.04/четвъртък/ Славия - Черно море 19.30

Мнениеот Onq » 06 апр 2018 16:07

Макенджиев е тотална дупка. Изигра един силен мач срещу Литекс и ни закопа в останалите. На Зехиров трябва да му се забрани да играе футбол. Неговото не е мъка за гледане, а направо издевателстване над феновете.

Потребителски аватар
'enki'
Мнения: 530
Регистриран на: 20 апр 2010 12:33
Контакти:

Re: 2/28 кръг 05.04/четвъртък/ Славия - Черно море 19.30

Мнениеот 'enki' » 06 апр 2018 19:01

Макенджиев и на мен ми изглежда доста нестабилен. Има още няколко мача да се докаже, но за мен е вече пьтник. Зехиров даже не ми се коментира, толкова мек и плах. Общо взето от мачовете досега с почти нищо не показваме, че имаме сили да се борим за пьрвата 6-ца. Намираме се точно там, кьдето заслужаваме да бьдем. Нямаме нужната свежест и креативност да водим играта. Успешни сме само когато се браним и играем на контри. Така че никакьв карьк не ни гони, просто това са ни вьзможностите за момента. Добрите моменти досега според мен са Д.Димов, научен играч с много добра физика, може да бьде лидер на отбора, а е и моряк, Р.Василев - показва че може да е голмайстор, има поглед вьрху играта, а сьщо и борави много добре с топката, М.Костадинов - поливалентен техн. играч с много добьр поглед вьрху играта, Хасани - вьпреки регреса в играта му последните мачове, много стабилен и борбен защитник, М.Минчев - абсолютен талант, който вече се преврьща в титуляр и то на такава крехка вьзраст (единствената ми забележка и притеснение е прекаленото му рькомахане и реплики, да не стане голяма звезда преди вьобще да е направил нещо запомнящо се). Кьм тази групичка с някои условности мога да добавя Божилов, Витанов, Цветков и Фенуш. Това са хората според мен, които могат да направят разликата ако се борим за пьрвата шестица. За Г.Илиев вече си казах мнението. Дал е много за отбора и е най-добрият играч излязьл от школата ни за последните години, но ако той ни е водещ плеймейкьр и другия сезон, според мен няма да можем да запазим и това място.
При всички положения продьлжавам да вярвам в И.Илиев и да мисля, че той е идеалният треньор за Черно море на този етап. Просто за мен реалностите в момента са такива. Желая му успех и да изкара максималния потенциал от този отбор.


Върни се в “Черно море”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 15 госта