27/1 кръг /Черно море - Пирин/ 30.03 петък 20.00

Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
thisisthelife
Мнения: 607
Регистриран на: 07 юни 2015 10:13
Контакти:

Re: 27/1 кръг /Черно море - Пирин/ 30.03 петък 20.00

Мнениеот thisisthelife » 31 мар 2018 00:09

Важна победа. Много се радвам за Минчев - има футбол в това момче и този гол ще го изпълни с увереност! Радвам се също, че Станчев и Божилов са здрави и се завърнаха в игра. Кононго не ми хареса.
Truth is hate for those that hate the truth.

Потребителски аватар
violetovgeneral
Мнения: 380
Регистриран на: 11 дек 2015 22:33
Контакти:

Re: 27/1 кръг /Черно море - Пирин/ 30.03 петък 20.00

Мнениеот violetovgeneral » 31 мар 2018 00:09

sicilianecat написа:
violetovgeneral написа:
sicilianecat написа:Най-накрая победихме, невероятно, но факт! До последно треперихме, защото нищо не се знаеше до самия край, но успяхме да се пребори за тази историческа победа на осветление във Варна, беше важно просто да победим! Дано сме счупили каръка и занапред отборът да си вярва повече, когато играе във Варна, както и да се върне хазимата на стадион "Тича" като непревземаема крепост! Историческа, изстрадана и дълго чакана победа, която бе донесена от рожби на школата на Черно море, единият - историята, другият - бъдещето, може би има символика!
Добро начало на плейофите, победихме 3-я в групата Пирин и скъсихме разликата от първия в групата - Славия.

Много се накефих на Марто,но да не забравяме срещу кой отбор играхме....Иначе Д.Димов ми хареса много!


Така е, ама и срещу Пирин не се играе лесно, виждаме как ги победиха и Тирето и Лудогорец, с големи клизми. Мартин Минчев все пак е още дете, има много да учи, хареса ми как вкара със самочувствие гола си, все едно е нападател на 30 години със солиден стаж в А група. Липсваше му много опит и рутина, в ситуацията, когато изпусна да вкара с глава втория си гол, но чудеса не трябва да очакваме от него на този етап, сега трябва да трупа опит и да се учи..
ОКИ.Нищо не умаловажавам.Днес играха както искам.Сигурно си прав.Всъщност на нас ни предстоят срещи с подобни съперници.За гола на Мартин-красота!Пауло Дибала!

КироВарна
Мнения: 1684
Регистриран на: 02 апр 2013 14:04
Skype: kiro.stel
Контакти:

Re: 27/1 кръг /Черно море - Пирин/ 30.03 петък 20.00

Мнениеот КироВарна » 31 мар 2018 00:18

През първото полувреме бяхме доста напрегнати!!!Второто обаче, го изиграхме както трябва!!!Мач в който ГЕОРГИ ИЛИЕВ доказа че е легенда, а МАРТИН МИНЧЕВ показа, че има качества да стане легенда!!!Всички футболисти се стараха и най после каръка е счупен!!!Това е най важното!!!САМО ЧЕРНО МОРЕ !!!

sicilianecat
Мнения: 748
Регистриран на: 23 май 2016 21:22
Контакти:

Re: 27/1 кръг /Черно море - Пирин/ 30.03 петък 20.00

Мнениеот sicilianecat » 31 мар 2018 00:41

violetovgeneral написа:ОКИ.Нищо не умаловажавам.Днес играха както искам.Сигурно си прав.Всъщност на нас ни предстоят срещи с подобни съперници.За гола на Мартин-красота!Пауло Дибала!


Ами аз не съм много съгласен, че така трябва да играем, твърде много грешки, можеше и да загубим дори, много сме далече още, но сега най-важното бе победата.

Потребителски аватар
violetovgeneral
Мнения: 380
Регистриран на: 11 дек 2015 22:33
Контакти:

Re: 27/1 кръг /Черно море - Пирин/ 30.03 петък 20.00

Мнениеот violetovgeneral » 31 мар 2018 01:04

sicilianecat написа:
violetovgeneral написа:ОКИ.Нищо не умаловажавам.Днес играха както искам.Сигурно си прав.Всъщност на нас ни предстоят срещи с подобни съперници.За гола на Мартин-красота!Пауло Дибала!


Ами аз не съм много съгласен, че така трябва да играем, твърде много грешки, можеше и да загубим дори, много сме далече още, но сега най-важното бе победата.
Написах ти ,че играем срещу Пирин,нали?НО ,играхме много оки.Чак сега видях ,че имаме добри спортисти ...Р.Василев е много креативен играч.Направо си е не за нас.Да можеше и да загубим,както и да им сложим още един,два...Нали опитомяваме отбор?

Потребителски аватар
violetovgeneral
Мнения: 380
Регистриран на: 11 дек 2015 22:33
Контакти:

Re: 27/1 кръг /Черно море - Пирин/ 30.03 петък 20.00

Мнениеот violetovgeneral » 31 мар 2018 01:23

violetovgeneral написа:
sicilianecat написа:
violetovgeneral написа:ОКИ.Нищо не умаловажавам.Днес играха както искам.Сигурно си прав.Всъщност на нас ни предстоят срещи с подобни съперници.За гола на Мартин-красота!Пауло Дибала!


Ами аз не съм много съгласен, че така трябва да играем, твърде много грешки, можеше и да загубим дори, много сме далече още, но сега най-важното бе победата.
Написах ти ,че играем срещу Пирин,нали?НО ,играхме много оки.Чак сега видях ,че имаме добри спортисти ...Р.Василев е много креативен играч.Направо си е не за нас.Да можеше и да загубим,както и да им сложим още един,два...Нали опитомяваме отбор?
дДобреее...СИЦИЛИЯ...Кажи ми ,какво не ти харесва?Знаеш,че приемам всичко твое...

sicilianecat
Мнения: 748
Регистриран на: 23 май 2016 21:22
Контакти:

Re: 27/1 кръг /Черно море - Пирин/ 30.03 петък 20.00

Мнениеот sicilianecat » 31 мар 2018 02:06

violetovgeneral написа:дДобреее...СИЦИЛИЯ...Кажи ми ,какво не ти харесва?Знаеш,че приемам всичко твое...


Ами то е видно за всички, че играта ни в защита е зле.Не ми харесва това, че допускаме толкова много положения за гол и то срещу Пирин във Варна, ако днес играехме с малко по-стойностен отбор, пак щяхме да получим 3 гола. Да не се връщам на мачовете с Берое и Левски и там какви безобразия имаше. Защитата ни е зле, много куца, дано се подобри, засега няма как да кажа, че искам да играем както днес, смятам, че сме все още доста далече от отбора, който искаме да гледаме. Това, което заслужаваше внимание и оценка са победата и Мартин Минчев, който на 16 дебютира като титуляр и с гол, но като игра пак казвам, още сме далече.

Потребителски аватар
violetovgeneral
Мнения: 380
Регистриран на: 11 дек 2015 22:33
Контакти:

Re: 27/1 кръг /Черно море - Пирин/ 30.03 петък 20.00

Мнениеот violetovgeneral » 31 мар 2018 03:13

sicilianecat написа:
violetovgeneral написа:дДобреее...СИЦИЛИЯ...Кажи ми ,какво не ти харесва?Знаеш,че приемам всичко твое...


Ами то е видно за всички, че играта ни в защита е зле.Не ми харесва това, че допускаме толкова много положения за гол и то срещу Пирин във Варна, ако днес играехме с малко по-стойностен отбор, пак щяхме да получим 3 гола. Да не се връщам на мачовете с Берое и Левски и там какви безобразия имаше. Защитата ни е зле, много куца, дано се подобри, засега няма как да кажа, че искам да играем както днес, смятам, че сме все още доста далече от отбора, който искаме да гледаме. Това, което заслужаваше внимание и оценка са победата и Мартин Минчев, който на 16 дебютира като титуляр и с гол, но като игра пак казвам, още сме далече.
Аз пък мисля,че точно защитата ни е добре...Оставям .че не сме Юве...Някак си отбора играе добре.Не искам да правя разбор,мога но не искам.Общо взето сме си там дето сме.

Потребителски аватар
violetovgeneral
Мнения: 380
Регистриран на: 11 дек 2015 22:33
Контакти:

Re: 27/1 кръг /Черно море - Пирин/ 30.03 петък 20.00

Мнениеот violetovgeneral » 31 мар 2018 03:22

И погледни Даниел Димов каква работа свърши за нас.Все пак е защитник.Включва се в атаките,обира високите топки,направо за мен той е играч на мача...ДА И С ХАСАНИ-ПОНЕЖЕ казваш,че нямаме защита.

Потребителски аватар
rodman
Мнения: 370
Регистриран на: 26 сеп 2008 18:55
Контакти:

Re: 27/1 кръг /Черно море - Пирин/ 30.03 петък 20.00

Мнениеот rodman » 31 мар 2018 06:54

Е, позамириса на футбол на моменти, дойде и много важната победа. Имаше и грешки, и много хубави неща, дори това, че не мога да отлича някого или няколко наши футболисти. Харесва ми и атмосферата на Тича дори :)
Успех, Моряци!!!!
Eлате на стадиона и се забавлявайте, отърсете се от тежкото ежедневие и си подкрепете отбора за 90 минути!! И-и-и..., намерете си друго място за избиване на комплексите :)


Върни се в “Черно море”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 7 госта