27/1 кръг /Черно море - Пирин/ 30.03 петък 20.00

Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist

koseto40
Мнения: 161
Регистриран на: 18 дек 2013 20:54
Контакти:

Re: 27/1 кръг /Черно море - Пирин/ 30.03 петък 20.00

Мнениеот koseto40 » 31 мар 2018 09:29

Най после..доживяхме да си тръгнем от стадиона ако не друго,поне доволни от победа след 8 месеца мъка..:) Видно е,че напрежението е голямо,мисълта от грешка сковава краката...Затова трябва да сме доволни,че взехме 3 точки,да се надяваме вече на малко спокойствие и още по добри игри..Та,като казах игри..:) Нормално е въпреки всичко да сме критични,в рамките на разумното,разбира се..Нямаме тази стабилност и концентрирана игра в защита,във всеки мач ни правят абсолютни тъпи голове,които обезмислят усилията ни в средата и атака..Много харесвам Хасани,но..игрите му след Нова година и наказанието от 2 мача често са хазартни и лишени от логика.Има някакво разконцентриране при него,принципно съм забелязал,че на всеки мач прави по една доста очевадна грешка..Напоследък обаче броя им се е увеличил..А на тренировки всичко е перфектно..:)Дано със Станчев и Кононго позатегнем фланговете,а Димов и Хасани подобрят синхрона си..Видя се през 2 полувреме,когато инициативата си беше изцяло наша,че се получаваха доста добри неща,имаше импровизация и красиви атаки..Е..можеха да имат още по добър клиничен завършек,но..:) Дузпа за гостите съдията спокойно можеше да свири,и това щеше да е отново плод на тактическата ни глупост при положението..Доста имена мога да изредя,които ми харесаха вчера..Марто Минчев-чудесен гол,радвам се,че имаме такова бижу и си е наш..Ради Василев-беше и в нападение,и в защита,добре пази топката,можещ и мислещ футболист,който ще ни върши много работа..Лично на мен най ми се понрави Пепи Витанов-спокоен,хладнокръвен,бори се докрай за всяка топка,комбинативен и креативен..Дано вече се вдигнем и заиграем като както на всички ни се иска..Няма да е лесно,но...основите ги има..САМО ЧЕРНО МОРЕ


Върни се в “Черно море”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 16 госта