Очаквания след редовния сезон?

Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
ogrizko
Мнения: 5148
Регистриран на: 30 ное 2008 13:30
Контакти:

Очаквания след редовния сезон?

Мнениеот ogrizko » 18 мар 2018 19:43

Искам да уточня едно нещо и това е, че смятам да подкрепям Илиан дори в Б група!!! Не вярвам това да се случи, но дори това да се случи някак... предпочитам да изгради отбор в Б група и да се върнем в А група с него начело и това е!!!

Второ, несъмнено загубите влият психически на играчите и то много!!! Вие как ще се чувствате ако ходите на работа и се дъните всеки ден и не можете да си свършите работата ....дали това ще ви даде необходимото самочувствие да се справяте по-добре?! Имаме дълга поредица без победа .....дълга поредица без победа и като домакин и това много тежи психически!!!

Имахме уникален малшанс да играем с Литекс, Левски, Лудогорец, Берое ...демек първите 4 отбора!! И въпреки че не се очаква да спечели, загубите явно натежават ....а и очакването да спечелим мач най-сетне се увеличава ....т.е. аз примерно бях сигурен, че ще бием ...имах ОЧАКВАНЕ към играчите, че ще бият вече и наистина на 90% поне го чувствах ...и като гледам всички моряци се бяхме настроили за победа!!! И футболистите със сигурност чувстваха, че тоя мач трябва да го спечелят на всяка цена ...и май точно това изигра много лоша роля днеска!!!

Трябват ни победи и подкрепа от страна на феновете е задължителна! Много се надявам да не чувам глупости за оставки, ууу-кания и простотии, щото по-добре няма да стане от това ...според мен поне :lol:

Иначе вече съм объркан и нямам представа какво да очаквам ...просто ми се иска да играят освободено и да се получи някаква сплав и да тръгнат нещата най-сетне, независимо дали ще сме накрая в баражите или в борба за 7 място :oops:
Изображение

Потребителски аватар
Mathias_Coureur
Мнения: 1248
Регистриран на: 04 юни 2015 10:52
Контакти:

Re: Очаквания след редовния сезон?

Мнениеот Mathias_Coureur » 18 мар 2018 19:49

Твърда подкрепа за Илиан Илиев , той е последният виновник за загубата днес! Очевидно проблема не е в него! Аз заставам твърдо зад него , дори и да изпаднем в Б група!
Играчите днес играха много слабо и много разочароващо, ако на някои от футболистите не им се играе в Черно Море, да се махат, тъй и тъй падаме , по-добре юношите да играят, поне ще играят със сърце и с хъс!
Ако не можеш да ПОДКРЕПЯШ отбора си, когато ГУБИ, нямаш право да го ПОДКРЕПЯШ, когато ПОБЕЖДАВА!

Stariq
Мнения: 56
Регистриран на: 29 май 2017 01:44
Контакти:

Re: Очаквания след редовния сезон?

Мнениеот Stariq » 18 мар 2018 20:06

Аз също съм за Илю и в Б група.
Реално даже ще е добре за отбора, да се обиграе, да се научи да бележи голове и изобщо да заприлича на отбор.

За съжаление обаче догодина ще сме пак в А лига и ще пеем същата песен.

Потребителски аватар
BEROE_StZ
Мнения: 810
Регистриран на: 24 дек 2010 09:56
Контакти:

Re: Очаквания след редовния сезон?

Мнениеот BEROE_StZ » 18 мар 2018 20:16

Не е моя работа да се обаждам тук. Но от отбор който респектираше всички лидери и не се даваше лесно сега вървите стремглаво надолу. Специално за Берое-имаше години в които ръка не можеше да вземем от вас включително и в Ст.Загора.
Дано се оправите-имате футболисти, няма кой да ритне топката във вратата. Педро беше при вас. Защо го махнаха? И за какъв чеп ви е Зехира и Макето? Дано Илиан си оправи отбора, все пак имате добри младоци.
1972, 1979, 1986, 2010, 2013, 2015, 2016

Потребителски аватар
ogrizko
Мнения: 5148
Регистриран на: 30 ное 2008 13:30
Контакти:

Re: Очаквания след редовния сезон?

Мнениеот ogrizko » 18 мар 2018 20:18

Stariq написа:За съжаление обаче догодина ще сме пак в А лига и ще пеем същата песен.

Е, ако падаме всеки мач като домакин, не се знае дали ще сме в А група .....според мен Б група не е по-добър вариант! Ако вземем 2 поредни победи и играчите се отпуснат не съм убеден, че ще сме толкова трагични! :roll: Все пак аз очаквах да бием срещу Локо Пд понеже ми хареса как стоим предните мачове ...но тогава не бяхме в ролята на фаворит, а днес изглеждаше сякаш трябва да бием на всяка цена ..особено след поредицата без победи на Тича :idea:

Така че ако не съумеем да се вдигнем, може да има последствия и да идем в Б ....но ако се вдигнем очаквам повече другия сезон вече и да почне да се надгражда и да се борим за 6-та :oops:
Изображение

Onq
Мнения: 1410
Регистриран на: 22 авг 2011 11:43

Re: Очаквания след редовния сезон?

Мнениеот Onq » 18 мар 2018 20:24

Илиан, Грозньо, Луканов отборът не играе нишо, без значение кой е треньор. Луканов го съсипахте от критики и тежки обиди, а сега били зад Илиан. Разбирам нещо да се е подобрило в играта, а то същата апатия и инертност. Едно и също от тази публика вече толкова години. Като направихме равен с Чорбата се надпреварвахте да ги хвалите, сега бързате за Б група. Къде бяха юношите днеска, така обещавани от Илиан? Пусна го Минчев срещу Лудогорец титуляр, направи ги криви, днеска пак резерва. Същото и с Минков след мача с Микре. Колкото пъти са пускани юноши титуляри са оправдавали очакванията. Ама като имаме страхливци за треньори тва ще е положението. Ще има 20 човека агитка, 500 на целия стадион и некви анонимници ще си ритат за здраве и няколко хиляди евро. Кур за модерния футбол, два за наемниците!

sicilianecat
Мнения: 748
Регистриран на: 23 май 2016 21:22
Контакти:

Re: Очаквания след редовния сезон?

Мнениеот sicilianecat » 18 мар 2018 20:34

Абсолютно, най-голямата глупост е да се смени Илиан заради няколко протоколни мача в умрялата А група с един силен отбор и 13 равностойни по бездарност отбори. Първият, който се обади на стадиона да дрънка срещу Илиан, трябва да бъде линчуван, достатъчно попари сме сърбали заради капацитетите и треньорите на стадиона!

Потребителски аватар
Mathias_Coureur
Мнения: 1248
Регистриран на: 04 юни 2015 10:52
Контакти:

Re: Очаквания след редовния сезон?

Мнениеот Mathias_Coureur » 18 мар 2018 20:38

sicilianecat написа:Абсолютно, най-голямата глупост е да се смени Илиан заради няколко протоколни мача в умрялата А група с един силен отбор и 13 равностойни по бездарност отбори. Първият, който се обади на стадиона да дрънка срещу Илиан, трябва да бъде линчуван, достатъчно попари сме сърбали заради капацитетите и треньорите на стадиона!

Подкрепям напълно, Илиан е последният виновник за загубата , махнахме двама треньори от началото на сезона - Гозно и Луканов , очевидно е , че проблемът не е в треньора!
Ако не можеш да ПОДКРЕПЯШ отбора си, когато ГУБИ, нямаш право да го ПОДКРЕПЯШ, когато ПОБЕЖДАВА!

Onq
Мнения: 1410
Регистриран на: 22 авг 2011 11:43

Re: Очаквания след редовния сезон?

Мнениеот Onq » 18 мар 2018 20:51

Спокойно, няма да го сменят Илиан, но какво от това, след като в клуба няма каквато и да е "политика". Млади ли налагаме , стари ли, за медали ли се борим или за оцеляване, стадион ли строим или не? Всичко е по схемата "кот стане" . Преди няколко години, без да имаме кой знае какви играчи Манолов, Юруков, Борносузов и сие имахме 2 години без загуба на Тича. Сега имаме конфигурация от три пръста, но поне лампи и терен с държавни пари направихме , че си нямаме собствени :)

Потребителски аватар
trokadero_
Мнения: 6722
Регистриран на: 21 юли 2014 15:55
Контакти:

Re: Очаквания след редовния сезон?

Мнениеот trokadero_ » 19 мар 2018 08:15

То е ясно , че няма да ви оставят да изпаднете ;)


Върни се в “Черно море”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 11 госта