Очаквания след редовния сезон?

Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist

sicilianecat
Мнения: 748
Регистриран на: 23 май 2016 21:22
Контакти:

Re: Очаквания след редовния сезон?

Мнениеот sicilianecat » 23 мар 2018 18:45

violetovgeneral написа:
Onq написа:Илиан си тръгна след загуба от Родопа Смолян на Тича, в която футболистите играха меко казано съмнително. Никой нищо не е скандирал или е искал да си ходи. За съжаление нашата публика е пълна с интриганти и доносници и това от край време разваля атмосферта и настройва читавите хора един към друг. Илиан и при нас и в другите си отбори бе много обидчив и навсякъде освен Левски, ако не се лъжа, си тръгваше сам. Дано е надмогнал тази обидчивост и да не се вслушва в хорските сплетни, а просто да си гледа работата, че не е малко. А тези, които ще му поискат оставката или пък ще правят интриги, че еди кой си я искал, са просто комплексирани и нищожни човечета, които нямат право да се наричат фенове.

И значи ,че Гонзо е по същата линия,но понеже е левскар....Друго е?

Тъй като съм го ингорирал и видях от цитата ти какво е писал въпросния субект. Илиан първо се скара с агитката и след загубата от Родопа имаше напрежение, тогава Ивайло Петров ако не се лъжа беше дори хванат от ТИМ, че е залагал за Родопа в еврофутболите, беше страстен почитател на футболните залози, дори знам как залагаше големите суми, чрез един друг мошенник - сегашния регионален представител на Еврофутбол за Варна - Иво Рашев. Други играчи на Черно море също играеха еврофутбол(една забележка, за по-малките във форума, тогава интернет залозите не бяха навлязли в българския пазар и се играеше яко Еврофутбол, а не като сега, Еврофутбол да играят само тези, които не разбират от интернет). Веднага след този скандал, тимаджиите взеха мерки и забраниха на футболисти на Черно море да пускат дори тото 6 от 49, преди това съвсем спокойно си пускаха фишове, нещо което сега е недопустимо, както и в световен мащаб, професионален футболист да залага на каквито и да е футболни срещи. Не че тази практика е спряла, но го праят чрез втори лица, за да не е явно, но това е друга тема.
Мачът тогава беше съмнителен наистина това беше една от причините на Илиан да си тръгне, а малко преди това се скара с тарторите на агитката, така че имаше търкания и с публиката тогава.

Onq
Мнения: 1410
Регистриран на: 22 авг 2011 11:43

Re: Очаквания след редовния сезон?

Мнениеот Onq » 23 мар 2018 20:35

Ей не спря с интригите. Ей такъв интригант, като теб, беше обяснявал на Илиан как хора от агитката искали да го сменят. След среща между Илиан и агитката се разбра, че няма нищо такова. То е и абсурдно, даже се спрягаше определено име. Ще кажеш, че сме публиката на Бока, че да определяме кой да е треньор. Млад беше, подведе се по чужд акъл, но всичко се изясни, напускането му нямаще нищо общо с тази интрига. Аман от "доброжелатели" и преди и сега.

sicilianecat
Мнения: 748
Регистриран на: 23 май 2016 21:22
Контакти:

Re: Очаквания след редовния сезон?

Мнениеот sicilianecat » 23 мар 2018 21:07

Ако може да не ми цитирате Onq, излиза ми че е отговорил, но няма да натисна разкриване на мнението, тъй като съм му чел и преди мнения към други от форума, които отдавна са спрели да пишат заради такива като него( не говоря за Шутърмен). За мен този индивид в подъл и злобен човек, търсещ интриги в този форум. Предполагам пак ме е обвинил, че съм си измислял и си в съчинил своята теория, чута недочута.

Onq
Мнения: 1410
Регистриран на: 22 авг 2011 11:43

Re: Очаквания след редовния сезон?

Мнениеот Onq » 23 мар 2018 21:24

sicilianecat написа:Ако може да не ми цитирате Onq, излиза ми че е отговорил, но няма да натисна разкриване на мнението, тъй като съм му чел и преди мнения към други от форума, които отдавна са спрели да пишат заради такива като него( не говоря за Шутърмен). За мен този индивид в подъл и злобен човек, търсещ интриги в този форум. Предполагам пак ме е обвинил, че съм си измислял и си в съчинил своята теория, чута недочута.



Ххаххахахахахаахахах! Мерси, човек, за смеха! Да си жив и здрав ххаххахахахахаххахаха!

sicilianecat
Мнения: 748
Регистриран на: 23 май 2016 21:22
Контакти:

Re: Очаквания след редовния сезон?

Мнениеот sicilianecat » 23 мар 2018 21:56

Няма да ти чета мненията злобар, не се хаби.

Потребителски аватар
violetovgeneral
Мнения: 380
Регистриран на: 11 дек 2015 22:33
Контакти:

Re: Очаквания след редовния сезон?

Мнениеот violetovgeneral » 25 мар 2018 23:25

sicilianecat написа:Няма да ти чета мненията злобар, не се хаби.

Не е злобар.Напротив-истински е.Има си мнение.Ние с теб също .Не ме карай да съжалявам ,че все още пиша.

Потребителски аватар
Clarion
Мнения: 951
Регистриран на: 16 юли 2010 17:37
Контакти:

Re: Очаквания след редовния сезон?

Мнениеот Clarion » 26 мар 2018 13:00

Моите очаквания са за 18 точки до края на първенството ... добре де, допускам един закучен мач - значи 16 ... поне :-)
... а бе, как ще завършим към момента 10-ти бре!?!?!? това ако някой ми го беше казал през Юли миналата година - щях да го обявя за некомпетентен и побъркал се :-)
"Наш'те го вкараха! За останалите - DU HAST!"


Върни се в “Черно море”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 10 госта