26 кръг /Черно море - Локо Пд/ 18.03 неделя 16.00

Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist

sandi74
Мнения: 18927
Регистриран на: 20 авг 2011 19:04

Re: 26 кръг /Черно море - Локо Пд/ 18.03 неделя 16.00

Мнениеот sandi74 » 18 мар 2018 19:26

thebully написа:
sandi74 написа:
thebully написа:
sandi74 написа:
icko65 написа:Не слагайте тигана на огъня преди да сте хванали рибата!Не се знае дали ще играем баражи..Прогнозите понякога се дънят.

При всички положения играете някакви баражи.Дали ще сте 1-ви,2-ри,3-ти или 4-ти в групата си все за нещо ще играете баражи.Няма как директно от групата да отпаднете.Дори и отпадналия директно от групата играе минимум 2 баража :idea: А тези които играят баражи за оставане срещу отборите от Б група играят и трети бараж с тях на неутрален терен.

Триете -не триете все тая,що смени плочата 74,в Б-група съм ги гледал доста,ще си го преместя в другия крачок -моряк си оставам пс:[offtopic]Нашия с колко % печели днеска[/offtopic]

Каква плоча :?: За мен си оставате фаворит за отпадане в Б група.В момента сте най-слабият отбор в групата и няма изгледи нещата да се променят а този който трие той си знае защо.Явно истината не му харесва :idea:

Не знам как да ти го напиша щото се въртиш като ко-унист,от един месец отпадаме туй-онуй,от днеска не било сигурно -баражи това онова,само чакаш как ще свършим и нападаш ,ай наздраве

Наздраве.Пак ще го кажа че за мен сте фаворит за Б група.Нищо не играете и сте най слабият и неможещ отбор в групата но няма как да отпаднете директно защото регламента не го позволява.Така или иначе отпадането ви минава през баражи.Надявам се че си ме разбрал.Жив и здрав ;)

Потребителски аватар
зеления
Мнения: 4142
Регистриран на: 05 юни 2009 03:03
Контакти:

Re: 26 кръг /Черно море - Локо Пд/ 18.03 неделя 16.00

Мнениеот зеления » 18 мар 2018 19:40

Що му обръщате внимание на Сандю? Явно са го еб@али във Варна и за това храчи и плюе по наш адрес.
След 90 години купата на България е отново във Варна!!! Въпреки мутрите от ТИМ!!!

Stariq
Мнения: 56
Регистриран на: 29 май 2017 01:44
Контакти:

Re: 26 кръг /Черно море - Локо Пд/ 18.03 неделя 16.00

Мнениеот Stariq » 18 мар 2018 19:49

Санде, да те светна нещо, мамин сладък.

Черно море няма да отпадне !!! Не защото играе нещо, а понеже сме " финансово стабиУен" отбор БФСто няма да допусне да сме в Б група. Ще се пращат съдии, ще се свирят дузпи, ще се показват картони ако трябва, но ще сме в А група.

Onq
Мнения: 1410
Регистриран на: 22 авг 2011 11:43

Re: 26 кръг /Черно море - Локо Пд/ 18.03 неделя 16.00

Мнениеот Onq » 18 мар 2018 19:50

зеления написа:Що му обръщате внимание на Сандю? Явно са го еб@али във Варна и за това храчи и плюе по наш адрес.


Или не са, а му се е искало и за тва бълва помия :)

Потребителски аватар
icko65
Мнения: 6775
Регистриран на: 07 дек 2013 12:45
Контакти:

Re: 26 кръг /Черно море - Локо Пд/ 18.03 неделя 16.00

Мнениеот icko65 » 18 мар 2018 20:01

sandi74 написа:
icko65 написа:Не слагайте тигана на огъня преди да сте хванали рибата!Не се знае дали ще играем баражи..Прогнозите понякога се дънят.

При всички положения играете някакви баражи.Дали ще сте 1-ви,2-ри,3-ти или 4-ти в групата си все за нещо ще играете баражи.Няма как директно от групата да отпаднете.Дори и отпадналия директно от групата играе минимум 2 баража :idea: А тези които играят баражи за оставане срещу отборите от Б група играят и трети бараж с тях на неутрален терен.

Пак си помисли..Ако сме първи в групата НЯМА да играем БАРАЖИ а ПЛЕЙОФИ за по-предно класиране..
Черно море-първи шампион по футбол на България...ЗАВИНАГИ!ЦСКА–София е приемник на ЦСКА...т.е. НЕ Е ЦСКА

sandi74
Мнения: 18927
Регистриран на: 20 авг 2011 19:04

Re: 26 кръг /Черно море - Локо Пд/ 18.03 неделя 16.00

Мнениеот sandi74 » 18 мар 2018 20:06

icko65 написа:
sandi74 написа:
icko65 написа:Не слагайте тигана на огъня преди да сте хванали рибата!Не се знае дали ще играем баражи..Прогнозите понякога се дънят.

При всички положения играете някакви баражи.Дали ще сте 1-ви,2-ри,3-ти или 4-ти в групата си все за нещо ще играете баражи.Няма как директно от групата да отпаднете.Дори и отпадналия директно от групата играе минимум 2 баража :idea: А тези които играят баражи за оставане срещу отборите от Б група играят и трети бараж с тях на неутрален терен.

Пак си помисли..Ако сме първи в групата НЯМА да играем БАРАЖИ а ПЛЕЙОФИ за по-предно класиране..

Това е в сферата на мечтите които все още са безплатни и фантазиите.Вече имате тема във форума в която се настройвате за Б група.Явно има хора и фенове на Черно море които поне малко разбират от футбол.

Sole
Мнения: 4557
Регистриран на: 16 авг 2008 20:40
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: 26 кръг /Черно море - Локо Пд/ 18.03 неделя 16.00

Мнениеот Sole » 18 мар 2018 20:27

Така или иначе ще играем бараж за 7мо място! Оформят се 2 четворки: Iва: 7ми,9ти,11ти
и 13ти. IIра : 8ми,10ти,12ти и 14ти. Играе се всеки с/у всеки ( 6 мача) Първите 2 отбора във всяка четворка ще играят на кръст,а победителите от двете двойки ще играят финал за заветното 7мото място. А, баража за ЕКТ се оформя м/у 4-тия от първа шестица и 7мия от втора осмица.

КироВарна
Мнения: 1684
Регистриран на: 02 апр 2013 14:04
Skype: kiro.stel
Контакти:

Re: 26 кръг /Черно море - Локо Пд/ 18.03 неделя 16.00

Мнениеот КироВарна » 18 мар 2018 20:34

Много слаб, направо селски мач.......който трябваше и искахме да спечилим, а загубихме!!!Поздравявам Локото с победата!!!Лежаха грозно и симулираха, но това е част от играта!!!За каквото дойдоха, го изпълниха и преизпълниха!!!Ние трябва да гледаме своя отбор, защото никой не ни е виновен, за положението в което изпаднахме!!!След като няма да можем по лесния начин, да си доиграем сезона.......ще го направим по трудния!!!Може пък да е за добро!!!В здрави битки, треньорското ръководство ще може по добре да прецени.....кой става и кой не!!!Играта и играчите, нямам желание да коментирам, защото никога не плюя отбора си и нашите футболисти!!!За съжаление добри думи, мога да кажа само за ГЕОРГИ ИЛИЕВ, АРИСТОТ Н'ДОНГАЛА и ИЛИАС ХАСАНИ!!!

Потребителски аватар
Mathias_Coureur
Мнения: 1248
Регистриран на: 04 юни 2015 10:52
Контакти:

Re: 26 кръг /Черно море - Локо Пд/ 18.03 неделя 16.00

Мнениеот Mathias_Coureur » 18 мар 2018 20:36

Sole написа:Така или иначе ще играем бараж за 7мо място! Оформят се 2 четворки: Iва: 7ми,9ти,11ти
и 13ти. IIра : 8ми,10ти,12ти и 14ти. Играе се всеки с/у всеки ( 6 мача) Първите 2 отбора във всяка четворка ще играят на кръст,а победителите от двете двойки ще играят финал за заветното 7мото място. А, баража за ЕКТ се оформя м/у 4-тия от първа шестица и 7мия от втора осмица.

Грешиш - в едната четворка играят 7, 10,11 и 14 място, а в другата 8, 9,12 и 13 място. Иначе за другото си прав.

Потребителски аватар
зеления
Мнения: 4142
Регистриран на: 05 юни 2009 03:03
Контакти:

Re: 26 кръг /Черно море - Локо Пд/ 18.03 неделя 16.00

Мнениеот зеления » 18 мар 2018 21:02

КироВарна написа:Много слаб, направо селски мач.......който трябваше и искахме да спечилим, а загубихме!!!Поздравявам Локото с победата!!!Лежаха грозно и симулираха, но това е част от играта!!!За каквото дойдоха, го изпълниха и преизпълниха!!!Ние трябва да гледаме своя отбор, защото никой не ни е виновен, за положението в което изпаднахме!!!След като няма да можем по лесния начин, да си доиграем сезона.......ще го направим по трудния!!!Може пък да е за добро!!!В здрави битки, треньорското ръководство ще може по добре да прецени.....кой става и кой не!!!Играта и играчите, нямам желание да коментирам, защото никога не плюя отбора си и нашите футболисти!!!За съжаление добри думи, мога да кажа само за ГЕОРГИ ИЛИЕВ, АРИСТОТ Н'ДОНГАЛА и ИЛИАС ХАСАНИ!!!


+ Фенуш. А за капитана не съм много съгласен.
След 90 години купата на България е отново във Варна!!! Въпреки мутрите от ТИМ!!!


Върни се в “Черно море”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 23 госта