26 кръг /Черно море - Локо Пд/ 18.03 неделя 16.00

Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist

sicilianecat
Мнения: 748
Регистриран на: 23 май 2016 21:22
Контакти:

Re: 26 кръг /Черно море - Локо Пд/ 18.03 неделя 16.00

Мнениеот sicilianecat » 19 мар 2018 01:02

mark1926 написа:Не правете драми, моряци, ЛОКОМОТИВ надигра и ботевЪ, ние не сме по-слаби от Коматевския отбор!!! Локомотив е силен и с много качествен наставник, Илиан не му е на нивото! Успех в оцеляването...


Този не беше ли босненски физкултурник? :mrgreen: Даже Дани Кики беше казал, че не става и за часове по физическо :lol: Питам само, може пък човекът да е прочел някоя треньорска книга и да е научил нещо ново, добре се справи днес и то срещу отбор без удар към вратата.

mark1926
Мнения: 3137
Регистриран на: 19 ное 2012 13:21
Контакти:

Re: 26 кръг /Черно море - Локо Пд/ 18.03 неделя 16.00

Мнениеот mark1926 » 19 мар 2018 01:09

sicilianecat написа:
mark1926 написа:Не правете драми, моряци, ЛОКОМОТИВ надигра и ботевЪ, ние не сме по-слаби от Коматевския отбор!!! Локомотив е силен и с много качествен наставник, Илиан не му е на нивото! Успех в оцеляването...


Този не беше ли босненски физкултурник? :mrgreen: Даже Дани Кики беше казал, че не става и за часове по физическо :lol: Питам само, може пък човекът да е прочел някоя треньорска книга и да е научил нещо ново, добре се справи днес и то срещу отбор без удар към вратата.


Кики е от загубилия отбор, насред варна! Акрапович е най-добрият треньор в България...

Vladislav
Мнения: 1592
Регистриран на: 28 сеп 2010 08:14
Контакти:

Re: 26 кръг /Черно море - Локо Пд/ 18.03 неделя 16.00

Мнениеот Vladislav » 19 мар 2018 08:19

Просто е твърде леко да се каже че бяхме безобразни в този мач. Единствен Г. Илиев с неговите 36 години се опитваше да прави нещо. Доколко му се получаваше е друг въпрос. А кой е играл слабо е трудно да се каже- всички бяха трагични. Зехиров, Сашо Цветков и Мартин Костадинов не знам за цял мач дали имаха вярно отиграване... взети заедно. Огнянов напълно неориентиран. Фенуш потропваше безидейно по крилото цял мач. Една топка не достигна удобна до Ради Василев. Един точен удар от около 20 метра имаме за цял мач. И черния сам си го направи. Ужасна работа. Обикновено след пауза в първенството при нас следва срив. Направо не ми се мисли как ще изглеждаме след 2 седмици. Сигурно има и такова мачове, но това си беше направо безобразие. Безо бразие е и че цял полусезон нямаме победа. Просто с тези условия, с този бюджет и този комфорт е несериозно да изглеждаме така.

КироВарна
Мнения: 1684
Регистриран на: 02 апр 2013 14:04
Skype: kiro.stel
Контакти:

Re: 26 кръг /Черно море - Локо Пд/ 18.03 неделя 16.00

Мнениеот КироВарна » 19 мар 2018 09:55

thisisthelife написа:
sicilianecat написа:Единственото хубаво нещо днес беше ТЕРЕНЪТ, перфектен дренаж. Гледах едно дерби днес, което сега го наричат ''ВЕЧНО'', но това е друго тема, та Националния стадион беше целият в локви, а днес след проливния и непрестанен дъжд, който се изливаше над Тича, имах чувствопто, че тревата дори не се е намокрила :idea: Прави ми впечатление, обаче че по тревата не се полагат оптималните грижи, което ще е жалко, ако такъв перфектен терен се допусне да стане като онзи в Русе след време, дано се вземат мерки, за да са по-дълготрайни нещата.
Теренът ни е един от най-добрите в България, нещо което преди не беше така, всички знаем, обаче отборът ни не е онова страшилище на собствения си стадион, крепостта Тича е паднала, дано си я върнем! На моменти съвсем сериозно имам чувството, че просто не можем да играем на нормален терен във Варна и ако си върнем стария с неравностите, пак ще започнем да побеждаваме :shock: Остава загадка ако днес имаше една кал до коленете, дали поне точката нямаше да вземем :mrgreen:

Наистина теренът ни е много добър, но си личат "грижите" за него. Предполагам се изчерпват с това да го поливат от време на време. Дано някой в клуба да му светне лампичката, за да се полагат адекватни грижи.

След като теренът е в такова състояние, за разлика от други нови игрища......значи, на някой в клуба лампичката му свети!!!Хубаво е, че вече се интересуваме и от тревни покрития!!!За тези, които се интересуват от подробности, ще съобщя, че треди по малко от седмица........бяха извършени, освен напоителни, още и наторителни дейности!!!

Потребителски аватар
Кролик
Мнения: 1996
Регистриран на: 26 сеп 2010 18:44
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: 26 кръг /Черно море - Локо Пд/ 18.03 неделя 16.00

Мнениеот Кролик » 19 мар 2018 09:57

За такива мачове треньор не ти трябва. Играчите, ако са мъже, трябваше да изорат терена, да се напънат до краен предел и да поднесат така чаканата победа у дома.
Същото се отнася и за всеки от следващите мачове ... Успех Моряци !
Майката: Защо вчера си подарил на баба си за рождения ден футболна топка ?
Момчето: А тя защо все книги ми подарява ?

sicilianecat
Мнения: 748
Регистриран на: 23 май 2016 21:22
Контакти:

Re: 26 кръг /Черно море - Локо Пд/ 18.03 неделя 16.00

Мнениеот sicilianecat » 19 мар 2018 10:06

Според мен победите ще дойдат, когато Георги Божилов влезе в игра 8-)

123manutd
Мнения: 4
Регистриран на: 18 мар 2018 16:34
Skype: petko.shopa412
Местоположение: София
Контакти:

Re: 26 кръг /Черно море - Локо Пд/ 18.03 неделя 16.00

Мнениеот 123manutd » 19 мар 2018 10:40

sicilianecat написа:Според мен победите ще дойдат, когато Георги Божилов влезе в игра 8-)

Божилов другото дърво в отбора,щом Илиян не го слага,значи ше го махне.По хубаво Минчев да играе,защото ще играе нахъсано и ще се бори за всяка топка.Затова Божилов силно един шут и толкова му е! Илиян този сезон,ще се бори колкото да не изпаднем и другия сезон,живот и здраве ще видим нов клуб,с по-хубави футболисти ! ;) ;)

sicilianecat
Мнения: 748
Регистриран на: 23 май 2016 21:22
Контакти:

Re: 26 кръг /Черно море - Локо Пд/ 18.03 неделя 16.00

Мнениеот sicilianecat » 19 мар 2018 11:53

Божилов лекува контузия и още не е готов за игра, иначе би бил неизменна част от титулярния състав в такъв слаб отбор :idea:

Потребителски аватар
Ron Jeremy
Мнения: 591
Регистриран на: 08 ное 2010 15:42
Контакти:

Re: 26 кръг /Черно море - Локо Пд/ 18.03 неделя 16.00

Мнениеот Ron Jeremy » 19 мар 2018 12:09

sicilianecat написа:Според мен победите ще дойдат, когато Георги Божилов влезе в игра 8-)

в него ми е надеждата и в Зехиров
ex Popeye

sicilianecat
Мнения: 748
Регистриран на: 23 май 2016 21:22
Контакти:

Re: 26 кръг /Черно море - Локо Пд/ 18.03 неделя 16.00

Мнениеот sicilianecat » 19 мар 2018 12:10

Шефът на фен клуба избухна:


https://mobile.sportal.bg/news.php?id=715096


От отбора освен юношите трябва да останат - Жоро Илиев, Хасани, Радо Василев, Петър Витанов, Дани Кики и Фенуш! Останалото и чеп за зеле не става.


Върни се в “Черно море”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 8 госта