26 кръг /Черно море - Локо Пд/ 18.03 неделя 16.00

Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist

Vladislav
Мнения: 1592
Регистриран на: 28 сеп 2010 08:14
Контакти:

Re: 26 кръг /Черно море - Локо Пд/ 18.03 неделя 16.00

Мнениеот Vladislav » 19 мар 2018 12:27

Разбирам че някои играха с болежки и невъзстановени (Димов, М. Костадинов, Кики). Защо по- дяволите бяха пуснати с националния отбор Янчев и Томбак. Да поритат за здраве в някоя контролка. Ако Илиан или Петьо Костадинов се бяха съблекли щяхме да изглеждаме по креативни и бързи отколкото с Огнянов. Тотатален регрес при Цветков- постоянни грешки като централен защитник, като опорен се мотка като муха без глава и все назад подава, а като десен бек не ми се коментира- вярно отиграване нямаше. Както междувпрочем и Зехиров. Дано Пирин направят един Х със Славия и да ни изпреварят, че да им гостуваме в първия кръг. Иначе ще сме им домакини и отново ще си късаме нервите.

sicilianecat
Мнения: 748
Регистриран на: 23 май 2016 21:22
Контакти:

Re: 26 кръг /Черно море - Локо Пд/ 18.03 неделя 16.00

Мнениеот sicilianecat » 19 мар 2018 12:30

Да, трябва да искаме доброволно отказване от домакинските ни мачове, като гости по-добре играем!

Потребителски аватар
Mathias_Coureur
Мнения: 1248
Регистриран на: 04 юни 2015 10:52
Контакти:

Re: 26 кръг /Черно море - Локо Пд/ 18.03 неделя 16.00

Мнениеот Mathias_Coureur » 19 мар 2018 12:56

sicilianecat написа:Шефът на фен клуба избухна:


https://mobile.sportal.bg/news.php?id=715096


От отбора освен юношите трябва да останат - Жоро Илиев, Хасани, Радо Василев, Петър Витанов, Дани Кики и Фенуш! Останалото и чеп за зеле не става.

Подкрепям казаното от Иван , футболистите много са сбъркали, ако си мислят , че с тази игра ще изгонят Илиан! Треньорът ще остане, но те ще си заминат , предпочитам да играем с юноши в Б група като мъже , отколкото в А група като п.утки! Така и така губим , поне юношите да играят!
Ако не можеш да ПОДКРЕПЯШ отбора си, когато ГУБИ, нямаш право да го ПОДКРЕПЯШ, когато ПОБЕЖДАВА!

Marlboro
Мнения: 314
Регистриран на: 08 апр 2009 20:50
Контакти:

Re: 26 кръг /Черно море - Локо Пд/ 18.03 неделя 16.00

Мнениеот Marlboro » 19 мар 2018 16:48

КироВарна написа:
thisisthelife написа:
sicilianecat написа:Единственото хубаво нещо днес беше ТЕРЕНЪТ, перфектен дренаж. Гледах едно дерби днес, което сега го наричат ''ВЕЧНО'', но това е друго тема, та Националния стадион беше целият в локви, а днес след проливния и непрестанен дъжд, който се изливаше над Тича, имах чувствопто, че тревата дори не се е намокрила :idea: Прави ми впечатление, обаче че по тревата не се полагат оптималните грижи, което ще е жалко, ако такъв перфектен терен се допусне да стане като онзи в Русе след време, дано се вземат мерки, за да са по-дълготрайни нещата.
Теренът ни е един от най-добрите в България, нещо което преди не беше така, всички знаем, обаче отборът ни не е онова страшилище на собствения си стадион, крепостта Тича е паднала, дано си я върнем! На моменти съвсем сериозно имам чувството, че просто не можем да играем на нормален терен във Варна и ако си върнем стария с неравностите, пак ще започнем да побеждаваме :shock: Остава загадка ако днес имаше една кал до коленете, дали поне точката нямаше да вземем :mrgreen:

Наистина теренът ни е много добър, но си личат "грижите" за него. Предполагам се изчерпват с това да го поливат от време на време. Дано някой в клуба да му светне лампичката, за да се полагат адекватни грижи.

След като теренът е в такова състояние, за разлика от други нови игрища......значи, на някой в клуба лампичката му свети!!!Хубаво е, че вече се интересуваме и от тревни покрития!!!За тези, които се интересуват от подробности, ще съобщя, че треди по малко от седмица........бяха извършени, освен напоителни, още и наторителни дейности!!!
Откакто имаме нов терен,наторяване то не е спирало.Торим го през седмица,последното беше в неделя от 16 ч.

sicilianecat
Мнения: 748
Регистриран на: 23 май 2016 21:22
Контакти:

Re: 26 кръг /Черно море - Локо Пд/ 18.03 неделя 16.00

Мнениеот sicilianecat » 19 мар 2018 18:10

Според мен не е сериозно да се мисли, че играчите искали да сменят Илиан, същото се говореше за Гонзо и Луканов, ами смениха се и какво сега без треньор ли да искат да играят? Да не говорим, че повечето съвсем наскоро бяха взети от Илиан. Трябва да се търсят другаде причините. След като можем да играем що годе добре като гости, а като домакини само падаме, значи най-вероятно е да не можем да свикнем да играем на нормален терен във Варна и напражението от очакванията на феновете да си казва думата, другата причина не искам да я анализирам,но не я и изключвам, живеем във времена в които залозите върху футболни среща са в своя пик и един доста лесен начин да печелене и пране на пари...

Потребителски аватар
icko65
Мнения: 6751
Регистриран на: 07 дек 2013 12:45
Контакти:

Re: 26 кръг /Черно море - Локо Пд/ 18.03 неделя 16.00

Мнениеот icko65 » 19 мар 2018 18:18

sandi74 написа:
icko65 написа:
sandi74 написа:
icko65 написа:Не слагайте тигана на огъня преди да сте хванали рибата!Не се знае дали ще играем баражи..Прогнозите понякога се дънят.

При всички положения играете някакви баражи.Дали ще сте 1-ви,2-ри,3-ти или 4-ти в групата си все за нещо ще играете баражи.Няма как директно от групата да отпаднете.Дори и отпадналия директно от групата играе минимум 2 баража :idea: А тези които играят баражи за оставане срещу отборите от Б група играят и трети бараж с тях на неутрален терен.

Пак си помисли..Ако сме първи в групата НЯМА да играем БАРАЖИ а ПЛЕЙОФИ за по-предно класиране..

Това е в сферата на мечтите които все още са безплатни и фантазиите.Вече имате тема във форума в която се настройвате за Б група.Явно има хора и фенове на Черно море които поне малко разбират от футбол.

Да бе..Ти щото много разбираш затова пишеш че ПРИ ВСИЧКИ ПОЛОЖЕНИЯ ИГРАЕМ БАРАЖИ.Справка:по-горе.
Черно море-първи шампион по футбол на България...ЗАВИНАГИ!ЦСКА–София е приемник на ЦСКА...т.е. НЕ Е ЦСКА

Потребителски аватар
зеления
Мнения: 4142
Регистриран на: 05 юни 2009 03:03
Контакти:

Re: 26 кръг /Черно море - Локо Пд/ 18.03 неделя 16.00

Мнениеот зеления » 19 мар 2018 18:19

Mathias_Coureur написа:
sicilianecat написа:Шефът на фен клуба избухна:


https://mobile.sportal.bg/news.php?id=715096


От отбора освен юношите трябва да останат - Жоро Илиев, Хасани, Радо Василев, Петър Витанов, Дани Кики и Фенуш! Останалото и чеп за зеле не става.

Подкрепям казаното от Иван , футболистите много са сбъркали, ако си мислят , че с тази игра ще изгонят Илиан! Треньорът ще остане, но те ще си заминат , предпочитам да играем с юноши в Б група като мъже , отколкото в А група като п.утки! Така и така губим , поне юношите да играят!


Глупости! Вчера или играхме тото, или бяхме попаднали в някаква дупка. Цветков и Марто Костадинов нямаха едно правилно отиграване. Нетипично. Особено за Марто.
А защо забравяш за Н'донгала? За мен беше най-добрия на терена. Просто играят по-малко с него, а това е грешка! Имаме не лоши крила. Фенуш е малко по-бавен за крило, но пък за сметка на това има добра техника. Н'донгала е много бърз, но му трябва разстояние да набере скоростта. И все му се иска да пробива през центъра, но това са отстраними неща.
След 90 години купата на България е отново във Варна!!! Въпреки мутрите от ТИМ!!!

Потребителски аватар
Iceberg
Мнения: 2545
Регистриран на: 10 ное 2010 13:36
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: 26 кръг /Черно море - Локо Пд/ 18.03 неделя 16.00

Мнениеот Iceberg » 19 мар 2018 19:58

Това за перфектния ни терен, че ни пречел е голяма глупост. Същото се отнася и за тотото. Навън като се представяме по-добре, да не би да играем на лоши терени? Според мен, неуспехите ни у дома се крият в трудностите, които изпитваме при правенето на играта, когато трябва да се атакува и превзема защитната тактика на противника. Навън ни е по-лесно и играем по-добре, защото там противника трябва да мисли, как да пробива, а ние се нареждаме правилно в защита, компактно стои отбора и играем на контри. А също и при разредената защита на противника - явно това по ни се отдава. Така беше и с преименуваните на Армията, и срещу Етър, та дори и срещу Лудогорец! (въпреки че паднахме, не играхме никак зле!) Но у дома, когато трябва да правим ние играта.. ни е трудно. Самите ни играчи, които поемат тези функции не са във форма (Огнянов, Цветков, а Жоро, колкото и да се старае, не може да огрее навсякъде, както го правеше преди). Като прибавим и не добрата форма на Фенуш, Зехиров (докато играеше напред), а и на още други, контузиите и картоните в някои мачове и не на последно място конфузията и сковаността, която е завзела играчите при мач на наш терен, заради дългото време без победа и.. нещата са ясни. Не подминавам и късмета, който определено не е на наша страна, така, както беше в началото на сезона?! Трябва да се работи и да се мисли за начина, по който да можем да играем успешно и у дома. А и като цяло, защо толкова бързо забравихте призивите, да се даде време на Илиан да поработи и наложи идеите си? Мислите, че това беше достатъчно? Аз мисля, че не е. Мене ме притеснява повече слабата форма на някои играчи и нераздаването изцяло на други?! Димов също не е в оптимална форма и си личи, а и явно не са се обиграли заедно с Хасани и допускаме грешки отзад. Така, че нека поработи треньора, нека влязат във форма повечето играчи и се сработят, мъничко късмет у дома, една победа и всичко ще си дойде на мястото. И аз бях афектиран от слабата игра срещу Локо, но.. това е положението. Дано повече наши, млади момчета играят и им се дава шанс. Да добутаме до лятото, няколко нови по-класни попълнения , подготовка и.. надявам се да имаме повече радост. Дотогава - търпение му е майката и подкрепа! :) Така ги мисля аз нещата.. ;)
"Колкото повече ядеш, толкова по-самотен ставаш!" - Стара канибалска поговорка.
--------------------------------------------------------------------------------------------------

Stariq
Мнения: 56
Регистриран на: 29 май 2017 01:44
Контакти:

Re: 26 кръг /Черно море - Локо Пд/ 18.03 неделя 16.00

Мнениеот Stariq » 19 мар 2018 20:40

sicilianecat написа:Шефът на фен клуба избухна:


https://mobile.sportal.bg/news.php?id=715096


От отбора освен юношите трябва да останат - Жоро Илиев, Хасани, Радо Василев, Петър Витанов, Дани Кики и Фенуш! Останалото и чеп за зеле не става.


Аз искам да попитам, ако случайно в форума има фенове на Черно Море - кой точно е избрал тази непоръбена п*тка за шеф на феновете ???
И освен всичко, за чеп за зеле не стават нито сина му, нито приятелчата на сина му Минков и Томбак, не знам защо Ванкото е пропуснал тази троица.

sicilianecat
Мнения: 748
Регистриран на: 23 май 2016 21:22
Контакти:

Re: 26 кръг /Черно море - Локо Пд/ 18.03 неделя 16.00

Мнениеот sicilianecat » 19 мар 2018 20:48

Stariq написа:
sicilianecat написа:Шефът на фен клуба избухна:


https://mobile.sportal.bg/news.php?id=715096


От отбора освен юношите трябва да останат - Жоро Илиев, Хасани, Радо Василев, Петър Витанов, Дани Кики и Фенуш! Останалото и чеп за зеле не става.


Аз искам да попитам, ако случайно в форума има фенове на Черно Море - кой точно е избрал тази непоръбена п*тка за шеф на феновете ???
И освен всичко, за чеп за зеле не стават нито сина му, нито приятелчата на сина му Минков и Томбак, не знам защо Ванкото е пропуснал тази троица.


И.М. внесе ред в агитката, нищо че половина отиде под козирката, защото някои не издържаха на този ред. Има организация, повече екскурзии и хореографии, така че ако има избори, пак ще си го изберат феновете. Имаме талантливи юноши наистина, Минков има голям потенциал, срещу Тирето на Армията го показа, трябва постоянство!


Върни се в “Черно море”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 12 госта