25 кръг /Лудогорец - Черно море/ 10.03 събота 17.30

Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist

sandi74
Мнения: 18927
Регистриран на: 20 авг 2011 19:04

Re: 25 кръг /Лудогорец - Черно море/ 10.03 събота 17.30

Мнениеот sandi74 » 10 мар 2018 18:15

За 40 минути ви вкараха с лекота 3 парцала.Дано второто се смилят и не ви разгромят.Само чудо може да ви спаси от отпадане от групата.

ticha i vladislav
Мнения: 1064
Регистриран на: 01 мар 2010 20:08
Контакти:

Re: 25 кръг /Лудогорец - Черно море/ 10.03 събота 17.30

Мнениеот ticha i vladislav » 10 мар 2018 18:28

sandi74 написа:За 40 минути ви вкараха с лекота 3 парцала.Дано второто се смилят и не ви разгромят.Само чудо може да ви спаси от отпадане от групата.

Поне Галата ни е наблизо за обединение
Черно море-първият шампион по футбол в България

На линия
Vladislav
Мнения: 1600
Регистриран на: 28 сеп 2010 08:14
Контакти:

Re: 25 кръг /Лудогорец - Черно море/ 10.03 събота 17.30

Мнениеот Vladislav » 10 мар 2018 19:26

sandi74 написа:За 40 минути ви вкараха с лекота 3 парцала.Дано второто се смилят и не ви разгромят.Само чудо може да ви спаси от отпадане от групата.

Залагаш ли каруцата и фургона че ще изпаднем?

sandi74
Мнения: 18927
Регистриран на: 20 авг 2011 19:04

Re: 25 кръг /Лудогорец - Черно море/ 10.03 събота 17.30

Мнениеот sandi74 » 10 мар 2018 19:30

Добър резултат и за двата отбора.Лудогорец са доволни че без усилие си взеха победата и 3 точки а Черно море че загубиха минимално.

4MVN
Мнения: 288
Регистриран на: 06 сеп 2009 22:46
Контакти:

Re: 25 кръг /Лудогорец - Черно море/ 10.03 събота 17.30

Мнениеот 4MVN » 10 мар 2018 22:16

sandi74 написа:За 40 минути ви вкараха с лекота 3 парцала.Дано второто се смилят и не ви разгромят.Само чудо може да ви спаси от отпадане от групата.


Хайде стига си плюл ,ти какво очакваше ,да отидем и да ги бием в Разград ли ? Писна от разбирковци.Ти на един мач ,ходил ли си ?

4MVN
Мнения: 288
Регистриран на: 06 сеп 2009 22:46
Контакти:

Re: 25 кръг /Лудогорец - Черно море/ 10.03 събота 17.30

Мнениеот 4MVN » 10 мар 2018 22:26

РЯДКО ПИША.ИЗВИНЯВАМ СЕ И НА МОДЕРАТОРИТЕ,ЧЕ ПИША С ГЛАВНИ БУКВИ,НО ИСКАМ ТОВА МОЕ МНЕНИЕ ДА ГО ВИДЯТ ПОВЕЧЕ ,,ФЕНОВЕ'' В ТОЗИ ФОРУМ.
Има страхотни мнения тук. знаем кои са хората, които пишат, поне истинските. Ако трябва ще ви докажем.Много от вас са страхотни момчета и разсъждават много правилно. Има неща, които не знаете, но винаги подкрепяте .
Благодарим.
Но за тези, които не разбират и са форумни фенове искаме да ви кажем нещо.
Радвайте се на това, което имаме, защото може да сме по-зле и от другия отбор.
За другия сезон, бюджета ще бъде с 1.7 милиона повече .
Спрете с вашите интриги и глупави разсъждения, защото тук влизат и хора, които са важни за клуба.Моля, не ги нервирайте.

КироВарна
Мнения: 1684
Регистриран на: 02 апр 2013 14:04
Skype: kiro.stel
Контакти:

Re: 25 кръг /Лудогорец - Черно море/ 10.03 събота 17.30

Мнениеот КироВарна » 11 мар 2018 08:28

4MVN написа:РЯДКО ПИША.ИЗВИНЯВАМ СЕ И НА МОДЕРАТОРИТЕ,ЧЕ ПИША С ГЛАВНИ БУКВИ,НО ИСКАМ ТОВА МОЕ МНЕНИЕ ДА ГО ВИДЯТ ПОВЕЧЕ ,,ФЕНОВЕ'' В ТОЗИ ФОРУМ.
Има страхотни мнения тук. знаем кои са хората, които пишат, поне истинските. Ако трябва ще ви докажем.Много от вас са страхотни момчета и разсъждават много правилно. Има неща, които не знаете, но винаги подкрепяте .
Благодарим.
Но за тези, които не разбират и са форумни фенове искаме да ви кажем нещо.
Радвайте се на това, което имаме, защото може да сме по-зле и от другия отбор.
За другия сезон, бюджета ще бъде с 1.7 милиона повече .
Спрете с вашите интриги и глупави разсъждения, защото тук влизат и хора, които са важни за клуба.Моля, не ги нервирайте.

Това мнение, трябва да се прочете от всички!!!И нека всички се замислим, над това което пишем по форумите и по социалните мрежи!!!Нека се замислим и над поведението си на стадиона!!!Стремим ли се да помагаме на любимият си отбор?Или понякога подхвърляме оригиналности, без да се замислим, кой може да ги прочете или чуе......и как ще му се отрази това!!!След като всички твърдим, че обичаме ЧЕРНО МОРЕ, трябва постоянно да го доказваме!!!

Потребителски аватар
ogrizko
Мнения: 5149
Регистриран на: 30 ное 2008 13:30
Контакти:

Re: 25 кръг /Лудогорец - Черно море/ 10.03 събота 17.30

Мнениеот ogrizko » 11 мар 2018 10:59

На мен пък ми е тъпо ...няма го шутърмена, няма го явореску с анализите... и гледам, че след мач никой не пише и чак не ми се отваря тема като само от противниковия отбор ще влизат фенове да пишат и да ме нервират с глупостите си... то не, че толкова ме нервират мен специално ..ами повече, че другите им се връзват и стават дълги безсмислени дискусии дето изобщо не ми се занимава да ги чета :roll:

Половината форум замина, къде отиде, какво стана и аз не знам :evil: :evil:
Изображение

guglata
Мнения: 774
Регистриран на: 07 мар 2012 21:01
Контакти:

Re: 25 кръг /Лудогорец - Черно море/ 10.03 събота 17.30

Мнениеот guglata » 11 мар 2018 11:28

4MVN написа:РЯДКО ПИША.ИЗВИНЯВАМ СЕ И НА МОДЕРАТОРИТЕ,ЧЕ ПИША С ГЛАВНИ БУКВИ,НО ИСКАМ ТОВА МОЕ МНЕНИЕ ДА ГО ВИДЯТ ПОВЕЧЕ ,,ФЕНОВЕ'' В ТОЗИ ФОРУМ.
Има страхотни мнения тук. знаем кои са хората, които пишат, поне истинските. Ако трябва ще ви докажем.Много от вас са страхотни момчета и разсъждават много правилно. Има неща, които не знаете, но винаги подкрепяте .
Благодарим.
Но за тези, които не разбират и са форумни фенове искаме да ви кажем нещо.
Радвайте се на това, което имаме, защото може да сме по-зле и от другия отбор.
За другия сезон, бюджета ще бъде с 1.7 милиона повече .
Спрете с вашите интриги и глупави разсъждения, защото тук влизат и хора, които са важни за клуба.Моля, не ги нервирайте.


Не виждам проблем с това всеки да си изкаже мнението, а ако го четат и хора от клуба е още по-добре може да си извадят и добри изводи и да им помогнат да управляват клуба по-добре. Единствената критика към ръководството изказана тук е, че не са амбициозни да постигнат някакви резултати, ако са решили да го променят всички ще са доволни.

Потребителски аватар
thisisthelife
Мнения: 607
Регистриран на: 07 юни 2015 10:13
Контакти:

Re: 25 кръг /Лудогорец - Черно море/ 10.03 събота 17.30

Мнениеот thisisthelife » 11 мар 2018 12:28

Не съм гледал мача и няма как да дам мнение. От стартовия състав най-много се зарадвах, че Минчев беше титуляр. Някой може ли да сподели как се е представил? Отделно - не виждам отбор в България, който може ей така да отиде в Разград и да вземе точки на ходом. Иска се или доста късмет, или съдийско рамо. Факт - този Лудогорец не е толкова убедителен, но пак е с поне 1 идея по-качествен отбор от всеки останал в смешното ни първенство. Само Черно Море и това е!
Truth is hate for those that hate the truth.


Върни се в “Черно море”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Vladislav и 5 госта