25 кръг /Лудогорец - Черно море/ 10.03 събота 17.30

Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist

Onq
Мнения: 1410
Регистриран на: 22 авг 2011 11:43

Re: 25 кръг /Лудогорец - Черно море/ 10.03 събота 17.30

Мнениеот Onq » 11 мар 2018 12:30

guglata написа:
4MVN написа:РЯДКО ПИША.ИЗВИНЯВАМ СЕ И НА МОДЕРАТОРИТЕ,ЧЕ ПИША С ГЛАВНИ БУКВИ,НО ИСКАМ ТОВА МОЕ МНЕНИЕ ДА ГО ВИДЯТ ПОВЕЧЕ ,,ФЕНОВЕ'' В ТОЗИ ФОРУМ.
Има страхотни мнения тук. знаем кои са хората, които пишат, поне истинските. Ако трябва ще ви докажем.Много от вас са страхотни момчета и разсъждават много правилно. Има неща, които не знаете, но винаги подкрепяте .
Благодарим.
Но за тези, които не разбират и са форумни фенове искаме да ви кажем нещо.
Радвайте се на това, което имаме, защото може да сме по-зле и от другия отбор.
За другия сезон, бюджета ще бъде с 1.7 милиона повече .
Спрете с вашите интриги и глупави разсъждения, защото тук влизат и хора, които са важни за клуба.Моля, не ги нервирайте.


Не виждам проблем с това всеки да си изкаже мнението, а ако го четат и хора от клуба е още по-добре може да си извадят и добри изводи и да им помогнат да управляват клуба по-добре. Единствената критика към ръководството изказана тук е, че не са амбициозни да постигнат някакви резултати, ако са решили да го променят всички ще са доволни.

Ама недей така някой ще се обиди хахахахах. ЧМВН, имам само един въпрос, как от ръководството четейки тука разбират кой е фен на Морето и кой не е? Искаш да ми кажеш, че има някой назначен да проучва кой какъв фен е и кой стой зад определен ник. Или пък има доносници, които въртят интриги( което винаги е било) Енергията на ръководството трябва да е насочена съвсем в друга посока, а не в този форум. Тва с много сте готини, ама не нервирайте важните хора за клуба, ме връщаш много години назад. Черно море е над всичко и всички и който му е неудобно да чете за себе си истини или не, да не се обвързва с отбора, дали като фен, играч или ръководител.

black sea
Мнения: 658
Регистриран на: 03 авг 2013 22:36
Контакти:

Re: 25 кръг /Лудогорец - Черно море/ 10.03 събота 17.30

Мнениеот black sea » 12 мар 2018 15:29

Искам само да кажа на колегата, че никой не прави интриги и никой не плюе по отбора. Всички стискаме зъби и търпим загубите в името на доброто бъдеще и тотално спокойствие за треньора и отбора ни. Този, който прави интригите е някакъв нещастник, псевдо-фен на Берое. Така, че продължаваме напред и мислим за другата година, дано...

sicilianecat
Мнения: 748
Регистриран на: 23 май 2016 21:22
Контакти:

Re: 25 кръг /Лудогорец - Черно море/ 10.03 събота 17.30

Мнениеот sicilianecat » 12 мар 2018 23:17

Поведението на защитата ни беше много странно при головете на Лудогорец, а Кононго при първия със закъсняла и мудна реакция, изобщо не ми приличаше на момент, в който защитник в готов на всичко, за да предотврати гол :shock:

Потребителски аватар
ogrizko
Мнения: 5149
Регистриран на: 30 ное 2008 13:30
Контакти:

Re: 25 кръг /Лудогорец - Черно море/ 10.03 събота 17.30

Мнениеот ogrizko » 13 мар 2018 06:53

Еми да, и според мен Кононго беше голямата дупка в тоя мач ...и не само заради първия гол ...и при един от следващите не ми хареса как се намеси или се беше позиционирал. Ама нормално, първи мач ..срещу Лудогорец.. ако беше срещу Витоша сигурно щеше по-добре да се представи :roll: Така или иначе Илиан ще му обърне внимание 100% и ако се повтори това слабо представяне, нищо чудно да бъде заземен до лятото и да си ходи..
Изображение

Vladislav
Мнения: 1601
Регистриран на: 28 сеп 2010 08:14
Контакти:

Re: 25 кръг /Лудогорец - Черно море/ 10.03 събота 17.30

Мнениеот Vladislav » 13 мар 2018 09:15

sicilianecat написа:Поведението на защитата ни беше много странно при головете на Лудогорец, а Кононго при първия със закъсняла и мудна реакция, изобщо не ми приличаше на момент, в който защитник в готов на всичко, за да предотврати гол :shock:

Ама разбира се. Кононго, след 45 минути игра за Черно Море разбра че е най- големия тарикат и тръгна да урежда мачове. Невероятна логика. Цялата ни защита е тромава, но това е положението. Отбора на микренския колос не го допускахме да поставя защитата под такъв натиск и затова имахме успех. Лудогорец е много по- бърз и техничен отбор. Познават се отлично. Стига сте се вкарвали във филми. Той и вратаря на Левски пусна топката в краката на нападателя на Етър. После сигурно е говорил и на съотборника си да бие дузпата в аут, че да му излезе мача.
Отдавна не съм обръщал внимание на съдийски отсъждания. Мача с Урода не го гледах, но срещу Лудогорец беше дузпа. Нищо нямаше да се промени вероятно, но става на 2 метра от шушляка зад вратата. Натанаел е на 2 метра от топката, прави фаул... той посочва ъглов удар. Това не е неможене, това е надупване и насиране.

sicilianecat
Мнения: 748
Регистриран на: 23 май 2016 21:22
Контакти:

Re: 25 кръг /Лудогорец - Черно море/ 10.03 събота 17.30

Мнениеот sicilianecat » 13 мар 2018 10:06

По-добре Лудогорец да е шампион, отколкото измисления отбор на Ганчев с тирето. Изобщо не се натегнахме, при първия гол абсолютно си ги оставихме, за третия също, а след 3:1 и Лудогорец си доиграваше. Тирето си уреди обрата в Благоевград, със съдиите биха Дунав, срещу нас онази дузпа, тези бездарници ли да станат шампиони?!


Върни се в “Черно море”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Veso1913 и 5 госта