25 кръг /Лудогорец - Черно море/ 10.03 събота 17.30

Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
ogrizko
Мнения: 5145
Регистриран на: 30 ное 2008 13:30
Контакти:

25 кръг /Лудогорец - Черно море/ 10.03 събота 17.30

Мнениеот ogrizko » 08 мар 2018 11:20

Няма какво да губим в този мач, така че се надявам да затвърдим доброто впечатление и игровия облик от мача с Левски, а да намалим евентуално грешките в защита :roll:
Изображение


Потребителски аватар
Кролик
Мнения: 1996
Регистриран на: 26 сеп 2010 18:44
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: 25 кръг /Лудогорец - Черно море/ 10.03 събота 17.30

Мнениеот Кролик » 08 мар 2018 14:36

С оглед на предходните мачове очаквам 1 или Х.
Успех Моряци !
Майката: Защо вчера си подарил на баба си за рождения ден футболна топка ?
Момчето: А тя защо все книги ми подарява ?

Dog
Мнения: 270
Регистриран на: 18 юли 2010 16:31
Контакти:

Re: 25 кръг /Лудогорец - Черно море/ 10.03 събота 17.30

Мнениеот Dog » 08 мар 2018 19:15

Едно мнение от левскар: Отборът на моряците играе много стегнат и приятен футбол, подкрепяйте си го, пък лека-полека и резултатите ще дойдат. Успех !

ticha i vladislav
Мнения: 1062
Регистриран на: 01 мар 2010 20:08
Контакти:

Re: 25 кръг /Лудогорец - Черно море/ 10.03 събота 17.30

Мнениеот ticha i vladislav » 08 мар 2018 19:45

0:3 за Черно море,ще сме напълно освободени /от себе си/ :P
Черно море-първият шампион по футбол в България

TNT
Мнения: 1392
Регистриран на: 24 фев 2009 14:42
Контакти:

Re: 25 кръг /Лудогорец - Черно море/ 10.03 събота 17.30

Мнениеот TNT » 08 мар 2018 20:10

Реалностите в бг футбол са такива,че като гледам класирането и точковите активи на отборите,всичко друго различно от единица ми изглежда нереално.В Зарата им се опънахме здраво с наличния матриал,ама накрая от тук от там,с лекинка засада пак си взеха мача.Пък като ви гледам защитата и вратаря са дантел марка и едва ли ще пропуснат да се разпишат срещу вас.
когато отвратените не гласуват,отвратителните управляват!

Потребителски аватар
Iceberg
Мнения: 2545
Регистриран на: 10 ное 2010 13:36
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: 25 кръг /Лудогорец - Черно море/ 10.03 събота 17.30

Мнениеот Iceberg » 08 мар 2018 20:35

TNT написа:Реалностите в бг футбол са такива,че като гледам класирането и точковите активи на отборите,всичко друго различно от единица ми изглежда нереално.В Зарата им се опънахме здраво с наличния матриал,ама накрая от тук от там,с лекинка засада пак си взеха мача.Пък като ви гледам защитата и вратаря са дантел марка и едва ли ще пропуснат да се разпишат срещу вас.


Прав си, правим грешки отзад и два мача у дома поред затова и падаме. Иначе обаче играем стегнато, стараем се да спазваме тактическата дисциплина, добре подредени сме и играчите се раздават. В Разград няма какво да губим и мисля, че ще излезем освободени психически. На всичкото отгоре навън от доста време насам играем много по-добре и по-концентрирани. Ако се спази тази традиция и продължим с доброто представяне извън Варна, като нищо можем да измъкнем точка на Лудогорец. На всичкото отгоре мисля, че те не са в най-добрата си форма, а и може да ни подценят! Ако това се случи, ще е пагубно за тях! Не знам до каква степен може съдийството да "не позволи" издънка в Разград, но покажем ли играта от последните гостувания.. като нищо може да измъкнем нещо. Успех моряци!
"Колкото повече ядеш, толкова по-самотен ставаш!" - Стара канибалска поговорка.
--------------------------------------------------------------------------------------------------

TNT
Мнения: 1392
Регистриран на: 24 фев 2009 14:42
Контакти:

Re: 25 кръг /Лудогорец - Черно море/ 10.03 събота 17.30

Мнениеот TNT » 08 мар 2018 22:24

Съгласен съм,че не са в някаква върхова форма и въобще не са тоя Лудогорец от преди.Може би вече и почнаха да се изчерпват.Но не мисля,че ще има подценяване в тоя мач.Срещу Септември я направиха тази грешка,изтърваха аристократично 7-8 чисти положения и за малко да му ядът главътъ. :lol: Но нищо чудно да откраднете нещо от там.Винаги казвам,че в бг първенство поне 90% от мачовете са тройни.Няма чак такава голяма разлика в класата на отборите и зависи кой как ще влезе в даден мач,малко късмет и шанс е нужен и се взема мача.Още повече напрежението в този мач ще е в тях.За вас дали ще вземете точки или не, няма никакво значение.При тях обаче не стоят така нещата и ако не тръгне добре мача,с течение на времето ще почнат да се спичат.Успех,пък каквото стане такова. :)
когато отвратените не гласуват,отвратителните управляват!

Потребителски аватар
Готвача
Мнения: 2710
Регистриран на: 05 авг 2011 18:46
Местоположение: UK
Контакти:

Re: 25 кръг /Лудогорец - Черно море/ 10.03 събота 17.30

Мнениеот Готвача » 09 мар 2018 08:29

TNT написа:Съгласен съм,че не са в някаква върхова форма и въобще не са тоя Лудогорец от преди.Може би вече и почнаха да се изчерпват.Но не мисля,че ще има подценяване в тоя мач.Срещу Септември я направиха тази грешка,изтърваха аристократично 7-8 чисти положения и за малко да му ядът главътъ. :lol: Но нищо чудно да откраднете нещо от там.Винаги казвам,че в бг първенство поне 90% от мачовете са тройни.Няма чак такава голяма разлика в класата на отборите и зависи кой как ще влезе в даден мач,малко късмет и шанс е нужен и се взема мача.Още повече напрежението в този мач ще е в тях.За вас дали ще вземете точки или не, няма никакво значение.При тях обаче не стоят така нещата и ако не тръгне добре мача,с течение на времето ще почнат да се спичат.Успех,пък каквото стане такова. :)

Те са вече тотално изчерпани.Хората които преди правеха разликата,сега не могат да си подадат два точни паса и им пада по този начин скоростта в атаката.НО!Сигурен съм че съдиите няма да подценят мача ,който си отива на твърда единица по тази причина.
Живей днес,защото вчера няма да се върне,а утре може да не дойде!
В сайт за запознанства-"Търся жена която може да лови ,чисти и готви риба.Да може да копае червеи и да обича секса.Да има мотор и лодка.Моля постнете снимки на мотора и лодката!"

Потребителски аватар
KIL
Мнения: 960
Регистриран на: 27 дек 2009 20:58
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: 25 кръг /Лудогорец - Черно море/ 10.03 събота 17.30

Мнениеот KIL » 10 мар 2018 13:57

Тръгваме за Разград да си подкрепим отбора,пък каквото сабя покаже,и честта,майко,МОРЯШКА!!! АЙ', МОРЯЦИИИ!!! :mrgreen:
МОРЕТО... НЕ Е ДО КОЛЕНЕ!


Върни се в “Черно море”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 13 госта