24 кръг /Черно море - Левски/ 07.03 сряда 17.30

Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist

Sole
Мнения: 4551
Регистриран на: 16 авг 2008 20:40
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: 24 кръг /Черно море - Левски/ 07.03 сряда 17.30

Мнениеот Sole » 07 мар 2018 22:16

Илиан не само прави отбор в движение,но си прави и сметката,че има много за "чистене". С всеки изминат мач стоим по добре и победите няма да закъснеят. Реална цел е 7мо място и до месец май Илиан има достатъчно време да стегне един Черно море, който ще може успешно да излезе на бараж за ЕКТ.
За мача прави впечатление,че го няма оня черноморския дух и хъс от миналото, когато синия вестникарски гранд го мятахме от първата до последната минута. Някои излизат на терена по задължение, защото за това им плащат и си подтичват като на контрола за кеф/а някой даже с апатия/ без да се вълнуват как ще завърши мача. /за това казвам,че има за "чистене"/
Някой играха на непривични позиции поради липса на други варианти, но това не оправдава липсата на раздаване на терена. Двата полюса : Жоро се раздаде като истински моряк. Фенуш,Хасани и Василев също дадоха всичко от себе си. На обратния: Мариян Огнянов игра с някакъв съмнителен сантимент и нямаше да учуди никой, ако си беше заминал с автобуса на сините. Димов си остава голямата дупка в отбраната.

Elliah
Мнения: 480
Регистриран на: 15 юни 2008 15:49
Контакти:

Re: 24 кръг /Черно море - Левски/ 07.03 сряда 17.30

Мнениеот Elliah » 07 мар 2018 22:35

Като фен на Левски, искам да поздравя отбора на Морето за днешния мач. Винаги ме е радвало, че не влизате в уговорки и не правите метани. Собствениците ви явно могат да си позволят да останат настрани от кретенските постановки и сцени. Ако бяха повече отбори така, щяхме да имаме много по-интересно първенство.
Колкото за мача... бихме ви заслужено според мен. Някои от футболистите ви се бяха пренавили,играха твърде грубо и си изкараха тъпанарски картони (Вутов ви бие в идиотските картони де :).
Съдиите се насраха и в двете посоки на няколко пъти просто от некадърност. Ръката може да се свири, може и да не се... Огнянов си беше за гонене плюс още двама,трима от вашите към края... Няколко атаки ви спряха с смешни засади...
Дръжте си Илиян Илиев, човека е читав тренер.

Потребителски аватар
violetovgeneral
Мнения: 380
Регистриран на: 11 дек 2015 22:33
Контакти:

Re: 24 кръг /Черно море - Левски/ 07.03 сряда 17.30

Мнениеот violetovgeneral » 07 мар 2018 22:38

Пиша, страхотно се представиха моряците и показват лице ..това е от мен
Последна промяна от Iceberg на 07 мар 2018 22:48, променено общо 1 път.
Причина: т.4!

Потребителски аватар
Кролик
Мнения: 1996
Регистриран на: 26 сеп 2010 18:44
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: 24 кръг /Черно море - Левски/ 07.03 сряда 17.30

Мнениеот Кролик » 08 мар 2018 09:31

Заслужена победа за Левски. Каквото имаха като положения си го вкараха. Така се прави.
Ние тепърва обиграваме нов отбор, с нов треньор. Защитата ни не е титулярната. Има мнооого да се работи, но сме на прав път.
Съдиите са по зле и от футболистите....

Успех Моряци !
Майката: Защо вчера си подарил на баба си за рождения ден футболна топка ?
Момчето: А тя защо все книги ми подарява ?

Потребителски аватар
Clarion
Мнения: 951
Регистриран на: 16 юли 2010 17:37
Контакти:

Re: 24 кръг /Черно море - Левски/ 07.03 сряда 17.30

Мнениеот Clarion » 08 мар 2018 11:13

Всеки изминал мач след подновяването на първенството играем все по-дорбе, а за непредубедения любител на футбола - това може би е най-интересния и стойностен двубой за сезона до сега.
"Наш'те го вкараха! За останалите - DU HAST!"

joro5rov
Мнения: 146
Регистриран на: 27 авг 2010 10:42
Контакти:

Re: 24 кръг /Черно море - Левски/ 07.03 сряда 17.30

Мнениеот joro5rov » 08 мар 2018 12:26

Ситуацията със страничната ножица на Г.Илиев ми напълни душата. От едната страна големия Жоро Илиев който и на години пак е един от най-класните халфове в Първа лига и от другата страна младия Ники Кръстев който може би е бъдещето на Левски и националния отбор. Голямо браво и на двамата и на легендата и на младока. Ако всеки път имаше такива хубави неща по стадионите а не да говорим само за съдиите ..... :!:

Потребителски аватар
Iceberg
Мнения: 2545
Регистриран на: 10 ное 2010 13:36
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: 24 кръг /Черно море - Левски/ 07.03 сряда 17.30

Мнениеот Iceberg » 08 мар 2018 13:12

joro5rov написа:Ситуацията със страничната ножица на Г.Илиев ми напълни душата. От едната страна големия Жоро Илиев който и на години пак е един от най-класните халфове в Първа лига и от другата страна младия Ники Кръстев който може би е бъдещето на Левски и националния отбор. Голямо браво и на двамата и на легендата и на младока. Ако всеки път имаше такива хубави неща по стадионите а не да говорим само за съдиите ..... :!:


Напълно съгласен съм с тебе! От друга страна пък, колкото повече постове са като твоя, толкова по-приятно и пълноценно би било присъствието на всеки фен във форума!
Неудовлетворен съм от загубата, но пък от друга страна играта на отбора видимо се подобрява. Забелязват се наченки на качествен футбол, тактическа мисъл и добра постройка. Раздаването и мотивацията не на всички беше на необходимото ниво и Илиан има още доста работа да свърши по това, както и по другите компоненти на играта. Заприличваме на отбор и мисля скоро ще се видят плодовете от работата на треньора. Ако трябва да сме честни, Левски заслужено победи, а съдийството не беше на ниво и в двете посоки. Търпение и подкрепа - това е, от което се нуждае сега отбора ни и ние трябва да им го предоставим! Само Черно море! :)
"Колкото повече ядеш, толкова по-самотен ставаш!" - Стара канибалска поговорка.
--------------------------------------------------------------------------------------------------

Vladislav
Мнения: 1592
Регистриран на: 28 сеп 2010 08:14
Контакти:

Re: 24 кръг /Черно море - Левски/ 07.03 сряда 17.30

Мнениеот Vladislav » 08 мар 2018 13:33

Левски спечели заслужено. Стана интересен, жив мач и в крайна сметка по- концентрирания победи. С оглед на играта и положенията сякаш и равен щеше да е справедлив, но... Много сме неориентирани в защита и пускаме наистина елементарни голове (особено втория и третия). Съдията не мисля че е повлиял с нещо. Направи немалко грешки, но бяха и в двете посоки. Което не говори за някаква тенденция, а за некадърност. На нашите сякаш им липсваше малко агресия и скорост (най- вече в защита). Бих отличил Радослав Василев. Двата гола настрана, понрави ми се как овладява и подава топката. Беше много подвижен, комбинативен. Жоро направи също добър мач. Ножицата му трябваше да влезе- щеше да е гола на сезона. Не знам на тези години как се реши да прави такава акробатика :mrgreen: . Радващо е че излязохме с офанзивна схема и играхме нападателно като цяло. Жалко че това не можа да компенсира авантите в защита. Като цяло нещата при нас от мач на мач се пооправят и вярвам че така ще продължи. Крайно време е вече да спечелим във Варна. Трябва някак да се превъзмогне тежкото наследство от предните наставници. Вижда се че желание има и нещата ще се получат. Харесва ми как се включват и малките. Както каза колегата по- горе- търпение трябва.

Потребителски аватар
Кролик
Мнения: 1996
Регистриран на: 26 сеп 2010 18:44
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: 24 кръг /Черно море - Левски/ 07.03 сряда 17.30

Мнениеот Кролик » 08 мар 2018 14:22

joro5rov написа:Ситуацията със страничната ножица на Г.Илиев ми напълни душата. От едната страна големия Жоро Илиев който и на години пак е един от най-класните халфове в Първа лига и от другата страна младия Ники Кръстев който може би е бъдещето на Левски и националния отбор. Голямо браво и на двамата и на легендата и на младока. Ако всеки път имаше такива хубави неща по стадионите а не да говорим само за съдиите ..... :!:


Абсолютно прави си !
Майката: Защо вчера си подарил на баба си за рождения ден футболна топка ?
Момчето: А тя защо все книги ми подарява ?

Потребителски аватар
Sinite ot Sofia
Мнения: 950
Регистриран на: 04 авг 2014 18:41
Контакти:

Re: 24 кръг /Черно море - Левски/ 07.03 сряда 17.30

Мнениеот Sinite ot Sofia » 08 мар 2018 20:51

Ден след мача няколко неща. Заслужена победа за нас като смея да твърдя, че първото полувреме беше едно от най - добрите ни от както Дельо е при нас. Страхотен Паулиньо и прилични Вутов, Тиам, Гомез и Фигейредо. Второто, с оглед на откровената глупост на Вутов, се прибрахме глухо и можеше и да се обърне мача (големия Ябло обаче отново реши да покаже как се прави). Имате добри футболисти в офанзивен план, Фенуш например направи страхотен мач ( Василев е ясен). За съдията мога да кажа, че сбърка и в двете посоки, но със сигурност ако се търси непременно ощетен.. то това сме ние. Мацата си беше готов бая рано, дузпа по - скоро имаше. Посещаемостта бе повече от прилична ( тук си гледам само нашата паничка, ще прощавате). Останалото, свързано със сектор "Б" няма да коментирам, защото за нас и публиката ни или добро или нищо. Успех на Морето, симпатяги сте.. а и да не забравя - Илианчо, злобата не е добър съветник, клетнико.
Децата в игрите за Левски мечтаят, за славния Левски футболен тим...


Върни се в “Черно море”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 12 госта