24 кръг /Черно море - Левски/ 07.03 сряда 17.30

Модератори: гарфилд, paceto, Iceberg, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
ogrizko
Контакти:

24 кръг /Черно море - Левски/ 07.03 сряда 17.30

Мнениеот ogrizko » 26 фев 2018 11:39

23 кръг няма да се играе, така че явно се очертава да имаме мач с Левски. Което за мен НЕ е по-добрия вариант.. първо, че срещу Етър можеше да затвърдим доброто представяне от мача с оранжевите, второ можеше да пробваме нещо по-различно като постройка и изпълнители и да се подготвим по-добре за мача си с Левски, трето ....според мен малко ще падне мотивацията след мачове с двата съдийски гранда и след тях - Етър :roll: Най-много ако изкопчим пак Х от Левски, да си паднем 2-3 на 0 от Етър другата седмица :lol: но както и да е... по-добре така, отколкото пък да се контузят 3-4 заради времето, а и ако играем пак с толкова младежи не ги знам как ще издържат на -10 да играят :roll: срещу Левски очаквам просто да покажем добра игра и каквото стане!
Питат ли ме де зората ме огряла първи път, питат ли ме де земята що най любя на светa
Тамо аз ще отговоря де се бели Дунав лей, де от изток ЧЕРНО МОРЕ се бунтува и светлей
Българийо драга мила земя пълна с добрини, земя що си ме кърмила моя поклон приеми!

Потребителски аватар
Mathias_Coureur
Контакти:

Re: 24 кръг /Черно море - Левски/ 04.03 неделя 15.00

Мнениеот Mathias_Coureur » 26 фев 2018 13:09

Основния ни защитник Илиас Хасани се връща в отбора след наказание, отборът е в пълен състав, надявам се най-после да счупим каръка и да се поздравим с домакинска победа. Прогноза - 2:1!
Ако не можеш да ПОДКРЕПЯШ отбора си, когато ГУБИ, нямаш право да го ПОДКРЕПЯШ, когато ПОБЕЖДАВА!

Потребителски аватар
sixtynine
Контакти:

Мнениеот sixtynine » 26 фев 2018 13:31

Ако ЧМ играят, както играха с ЦСКА няма причина да загубят тоя мач. Освен ако тимаджиите не са направили неква схема със Спас.
Изображение

Mirosvel
Контакти:

Мнениеот Mirosvel » 26 фев 2018 13:36

sixtynine написа:Ако ЧМ играят, както играха с ЦСКА няма причина да загубят тоя мач. Освен ако тимаджиите не са направили неква схема със Спас.

...ами ако играят както срещу Берое??

guglata
Контакти:

Мнениеот guglata » 26 фев 2018 13:57

Първо ще е мача с Етър, после с Левски.
Аз съм оптимист, че ще вземем точки от мача с Левски. Надявам се на три както и се надявам да продължават да играят 3-4 юноши въпреки оздравяването на някои от по-възрастните футболисти. Ако покажат постоянство нека ги наложи като титуляри Илиян.
"Забелязали ли сте, че всеки който кара по-бавно от вас е идиот, а всеки който кара по-бързо е маниак?"

Onq
Контакти:

Мнениеот Onq » 26 фев 2018 14:38

guglata написа:Първо ще е мача с Етър, после с Левски.
Аз съм оптимист, че ще вземем точки от мача с Левски. Надявам се на три както и се надявам да продължават да играят 3-4 юноши въпреки оздравяването на някои от по-възрастните футболисти. Ако покажат постоянство нека ги наложи като титуляри Илиян.

Е то бива измекярщини, но това е прекалено. Ако изместят всички кръгове ще се окаже , че играем с Левски през седмицата на Тича. Ако е тва е вярно сто процента се прави с тази цел, на Тича да има малко хора. Смърт за БФС!

Потребителски аватар
Кролик
Контакти:

Мнениеот Кролик » 26 фев 2018 14:50

Левски, Етър, Реал ... все тая. Успех Моряци !
Майката: Защо вчера си подарил на баба си за рождения ден футболна топка ?
Момчето: А тя защо все книги ми подарява ?

Потребителски аватар
damyanov1963

Мнениеот damyanov1963 » 26 фев 2018 15:14

ogrizko написа:23 кръг няма да се играе, така че явно се очертава да имаме мач с Левски. Което за мен НЕ е по-добрия вариант.. първо, че срещу Етър можеше да затвърдим доброто представяне от мача с оранжевите, второ можеше да пробваме нещо по-различно като постройка и изпълнители и да се подготвим по-добре за мача си с Левски, трето ....според мен малко ще падне мотивацията след мачове с двата съдийски гранда и след тях - Етър :roll: Най-много ако изкопчим пак Х от Левски, да си паднем 2-3 на 0 от Етър другата седмица :lol: но както и да е... по-добре така, отколкото пък да се контузят 3-4 заради времето, а и ако играем пак с толкова младежи не ги знам как ще издържат на -10 да играят :roll: срещу Левски очаквам просто да покажем добра игра и каквото стане!

Коментара ти точно описва психологията на малките отборчета. През цялото първенство се готвите да се представите добре с/у "двата съдийски гранда" (колко предвидливо сте ги кръстили "съдийски", най-добрата застраховка от евентуална загуба), в останалите мачове с не-съдийските отбори може да си падате с по 3-4 гола. Тогава само публиката ви е виновна, понеже тя се мотивира да ви подкрепя, като " хвърля бутилки и псува" само с/у "съдийските" грандове.
За ЛЕВСКИ - ПОПУЛЯРНОСТТА, за останалите - злобата и завистта!
https://www.vbox7.com/play:8de06dae
Голям
Умен
НE достигнат
До сега
Играч

Потребителски аватар
ogrizko
Контакти:

Мнениеот ogrizko » 26 фев 2018 15:24

damyanov1963 написа:Коментара ти точно описва психологията на малките отборчета. През цялото първенство се готвите да се представите добре с/у "двата съдийски гранда" (колко предвидливо сте ги кръстили "съдийски", най-добрата застраховка от евентуална загуба), в останалите мачове с не-съдийските отбори може да си падате с по 3-4 гола. Тогава само публиката ви е виновна, понеже тя се мотивира да ви подкрепя, като " хвърля бутилки и псува" само с/у "съдийските" грандове.

Такава е психологията на всеки отбор ...и Левски ще са по-надъхани да играят на Тича срещу Черно море, отколкото срещу Витоша като домакин примерно. Или срещу Етър. Просто срещу по-силен противник си по-мотивиран да покажеш най-доброто от себе си. Иначе това със съдийските грандове си е моя измислица ...дори мислех да напиша двата ВЕЧНИ съдийски гранда... щото допреди няколко години всеки закучен мач го измъкваха съдиите, няма значение дали в полза на сини или червени. Това е част от вашата история, така че не виждам защо се противиш?! Щом можеш да приемаш многобройните титли и купи като част от вашата история ..би трябвало да приемеш и многобройните съдийски аванти на които си бил свидетел през годините :roll: Та, с това название се опитвам да кажа, че ако не бяха "другите" начини ...цветовете можеше да бъдат и много по-цветни през годините, а не само червено и синьо. И напоследък като не ви се помага толкова много се оказва, че вече с години не можете да станете шампиони ... :oops:
А за тоя мач нищо не намеквам за съдиите ...просто се надявам да не повлияят, но не виждам смисъл да давам прогнози предварително :idea:
Питат ли ме де зората ме огряла първи път, питат ли ме де земята що най любя на светa
Тамо аз ще отговоря де се бели Дунав лей, де от изток ЧЕРНО МОРЕ се бунтува и светлей
Българийо драга мила земя пълна с добрини, земя що си ме кърмила моя поклон приеми!

Върни се в “Черно море”