23 кръг /Етър - Черно море/ 03.03 събота 12.30

Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist

sicilianecat
Мнения: 748
Регистриран на: 23 май 2016 21:22
Контакти:

Re: 23 кръг /Етър - Черно море/ 27.02 вторник 15.00

Мнениеот sicilianecat » 25 фев 2018 18:41

Onq написа:
sicilianecat написа:Аз съм против отлагането на кръгове, освен ако не е наистина някакво бедствено положение. Още не е натрупал сняг, вие искате да се отлагат кръгове, нека да видим следващите дни какво ще е положението. Нищо няма да им стане на футболистите у нас да поритат един мач на сняг и студено време, при полоежние, че веднага след това идва пролетно време и зимата приключва, която и без това си беше почти като пролет. Децата обичат да играят в снега, даже ще им е приятно на футболистите :)


Ти играл ли си на минус 10 на заледен терен? Що говориш глупости? Рискът от контузии е огромен. Била идвала след тва пролет, нищо нямало да им стане. Доводите ти са безумни.


Във Вторник през деня го дават -4 градуса във Велико Търново :idea: Къде ги измисли тези - 10 :?: Приятно време за футбол, заснежен терен, червена топка 8-)

Onq
Мнения: 1410
Регистриран на: 22 авг 2011 11:43

Re: 23 кръг /Етър - Черно море/ 27.02 вторник 15.00

Мнениеот Onq » 25 фев 2018 18:56

sicilianecat написа:
Onq написа:
sicilianecat написа:Аз съм против отлагането на кръгове, освен ако не е наистина някакво бедствено положение. Още не е натрупал сняг, вие искате да се отлагат кръгове, нека да видим следващите дни какво ще е положението. Нищо няма да им стане на футболистите у нас да поритат един мач на сняг и студено време, при полоежние, че веднага след това идва пролетно време и зимата приключва, която и без това си беше почти като пролет. Децата обичат да играят в снега, даже ще им е приятно на футболистите :)


Ти играл ли си на минус 10 на заледен терен? Що говориш глупости? Рискът от контузии е огромен. Била идвала след тва пролет, нищо нямало да им стане. Доводите ти са безумни.


Във Вторник през деня го дават -4 градуса във Велико Търново :idea: Къде ги измисли тези - 10 :?: Приятно време за футбол, заснежен терен, червена топка 8-)


Знам , че си скаран с фактологията като цяло, затова ти давам линк https://www.wunderground.com/hourly/bg/veliko-tarnovo/43.082%2C25.632/date/2018-02-27

sicilianecat
Мнения: 748
Регистриран на: 23 май 2016 21:22
Контакти:

Re: 23 кръг /Етър - Черно море/ 27.02 вторник 15.00

Мнениеот sicilianecat » 25 фев 2018 19:08

Onq написа:
sicilianecat написа:
Onq написа:
sicilianecat написа:Аз съм против отлагането на кръгове, освен ако не е наистина някакво бедствено положение. Още не е натрупал сняг, вие искате да се отлагат кръгове, нека да видим следващите дни какво ще е положението. Нищо няма да им стане на футболистите у нас да поритат един мач на сняг и студено време, при полоежние, че веднага след това идва пролетно време и зимата приключва, която и без това си беше почти като пролет. Децата обичат да играят в снега, даже ще им е приятно на футболистите :)


Ти играл ли си на минус 10 на заледен терен? Що говориш глупости? Рискът от контузии е огромен. Била идвала след тва пролет, нищо нямало да им стане. Доводите ти са безумни.


Във Вторник през деня го дават -4 градуса във Велико Търново :idea: Къде ги измисли тези - 10 :?: Приятно време за футбол, заснежен терен, червена топка 8-)


Знам , че си скаран с фактологията като цяло, затова ти давам линк https://www.wunderground.com/hourly/bg/veliko-tarnovo/43.082%2C25.632/date/2018-02-27


По принцип нищо не знаеш, защото дори не се познаваме и рядко те забелязвам във форума, но специално и аз проверих за ''10-те'' градуса преди да пиша:

https://www.sinoptik.bg/veliko-turnovo- ... 993/5-days

-4 градуса през деня, но нека да не се правим на синоптици и метероолози. Мач засега ще има по програма във вторник от 14:00ч.

Onq
Мнения: 1410
Регистриран на: 22 авг 2011 11:43

Re: 23 кръг /Етър - Черно море/ 27.02 вторник 15.00

Мнениеот Onq » 25 фев 2018 19:15

sicilianecat написа:
Onq написа:
sicilianecat написа:
Onq написа:
sicilianecat написа:Аз съм против отлагането на кръгове, освен ако не е наистина някакво бедствено положение. Още не е натрупал сняг, вие искате да се отлагат кръгове, нека да видим следващите дни какво ще е положението. Нищо няма да им стане на футболистите у нас да поритат един мач на сняг и студено време, при полоежние, че веднага след това идва пролетно време и зимата приключва, която и без това си беше почти като пролет. Децата обичат да играят в снега, даже ще им е приятно на футболистите :)


Ти играл ли си на минус 10 на заледен терен? Що говориш глупости? Рискът от контузии е огромен. Била идвала след тва пролет, нищо нямало да им стане. Доводите ти са безумни.


Във Вторник през деня го дават -4 градуса във Велико Търново :idea: Къде ги измисли тези - 10 :?: Приятно време за футбол, заснежен терен, червена топка 8-)


Знам , че си скаран с фактологията като цяло, затова ти давам линк https://www.wunderground.com/hourly/bg/veliko-tarnovo/43.082%2C25.632/date/2018-02-27


По принцип нищо не знаеш, защото дори не се познаваме и рядко те забелязвам във форума, но специално и аз проверих за ''10-те'' градуса преди да пиша:

https://www.sinoptik.bg/veliko-turnovo- ... 993/5-days

-4 градуса през деня, но нека да не се правим на синоптици и метероолози. Мач засега ще има по програма във вторник от 14:00ч.

За фактите го споменах заради упорството ти, че Вальо Станчев дебютирал на Тича за Морето. Синоптик. бг е лаишки сайт. Този, който съм ти дал се ползва от Летище и Пристанище Варна и е признат в цял свят. Ти обаче по гръб не падаш, ако ще това да е за сметка на здравето на футболистите.

sicilianecat
Мнения: 748
Регистриран на: 23 май 2016 21:22
Контакти:

Re: 23 кръг /Етър - Черно море/ 27.02 вторник 15.00

Мнениеот sicilianecat » 25 фев 2018 20:20

Точно пък "лаишки" да е "синоптик.бг" много ме съмнява, при пиложение, че отдавна е собственост на Нова Броудкастинг Груп. Времето, което дават по Нова ТВ е от същата метеорологична агенция, както на "синоптик.бг" и да заблуждават хората по национална телевизия, нещо много ме съмнява :idea:
Утре предполагам ще се разбере дали ще има мач, ако е наиатина невъзможно неговото провеждане, ще го отложат, другото са празни приказки наши.

Потребителски аватар
mursusaid
Мнения: 1177
Регистриран на: 06 апр 2009 17:37
Контакти:

Re: 23 кръг /Етър - Черно море/ 27.02 вторник 15.00

Мнениеот mursusaid » 26 фев 2018 00:14

Според мен няма нужда да мъчат и футболисти и зрители 90 Мин при този студ.Какъв е смисъла от един такъв мач..? Нито футбол ще има кой знае какъв,нито на зрителя който успее да отиде в делничен ден от 15 ч ще му е приятно да седи 90 и повече минути на студа.А ако ще го отлагат ,ония " умници" от БФС да го решат утре,а не минути преди мача,че както съм решил да пътувам за мача ,да не се разходя напразно..
За вас моряци ний живеем...

Marlboro
Мнения: 314
Регистриран на: 08 апр 2009 20:50
Контакти:

Re: 23 кръг /Етър - Черно море/ 27.02 вторник 15.00

Мнениеот Marlboro » 26 фев 2018 07:18

mursusaid написа:Според мен няма нужда да мъчат и футболисти и зрители 90 Мин при този студ.Какъв е смисъла от един такъв мач..? Нито футбол ще има кой знае какъв,нито на зрителя който успее да отиде в делничен ден от 15 ч ще му е приятно да седи 90 и повече минути на студа.А ако ще го отлагат ,ония " умници" от БФС да го решат утре,а не минути преди мача,че както съм решил да пътувам за мача ,да не се разходя напразно..
Разходка до град като В.Търново по принцип е приятна,ако ще и мач да няма :) А ако има,то в това време прогнози за крайния изход от мача,едва ли някой може да даде.

Потребителски аватар
mursusaid
Мнения: 1177
Регистриран на: 06 апр 2009 17:37
Контакти:

Re: 23 кръг /Етър - Черно море/ 27.02 вторник 15.00

Мнениеот mursusaid » 26 фев 2018 08:30

Marlboro написа:
mursusaid написа:Според мен няма нужда да мъчат и футболисти и зрители 90 Мин при този студ.Какъв е смисъла от един такъв мач..? Нито футбол ще има кой знае какъв,нито на зрителя който успее да отиде в делничен ден от 15 ч ще му е приятно да седи 90 и повече минути на студа.А ако ще го отлагат ,ония " умници" от БФС да го решат утре,а не минути преди мача,че както съм решил да пътувам за мача ,да не се разходя напразно..
Разходка до град като В.Търново по принцип е приятна,ако ще и мач да няма :) А ако има,то в това време прогнози за крайния изход от мача,едва ли някой може да даде.

Разходка е приятна,но не и в работен ден от което все пак губя някакви пари,че не съм на работа.Естествено ако има мач ще ги прежаля,но просто да се разходя до Търново,предпочитам да ми е в почивен ден ;)
За вас моряци ний живеем...

sicilianecat
Мнения: 748
Регистриран на: 23 май 2016 21:22
Контакти:

Re: 23 кръг /Етър - Черно море/ 27.02 вторник 15.00

Мнениеот sicilianecat » 26 фев 2018 10:00

Все по-вероятно става да отложат кръга:

https://topsport.bg/a-group/otlagat-mezhdinniya-krag-v-parva-liga-zaradi-loshoto-vreme.html

При това положение, следващия ни мач е направо с "Левски" :)

Потребителски аватар
Mathias_Coureur
Мнения: 1248
Регистриран на: 04 юни 2015 10:52
Контакти:

Re: 23 кръг /Етър - Черно море/ 27.02 вторник 15.00

Мнениеот Mathias_Coureur » 26 фев 2018 10:25

Ако ще отлагат кръга, да го решават днес, а не 15 минути преди мача, за да не пътуват напразно хората. Поне да се знае отрано!
Ако не можеш да ПОДКРЕПЯШ отбора си, когато ГУБИ, нямаш право да го ПОДКРЕПЯШ, когато ПОБЕЖДАВА!


Върни се в “Черно море”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 9 госта