22 кръг /ЦСКА-София - Черно море/ 23.02 петък 17.30

Модератори: гарфилд, paceto, Iceberg, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Вълчан

Re: 22 кръг /ЦСКА-София - Черно море/ 23.02 петък 17.30

Мнениеот Вълчан » 23 фев 2018 20:02

Явно има начини да се вземат точки от Армията....останалите отбори трябва внимателно да гледат отново мача и да видят че червеният балон отива към спукване....

Потребителски аватар
NOMER14
Контакти:

Мнениеот NOMER14 » 23 фев 2018 20:07

Вълчан написа:Явно има начини да се вземат точки от Армията....останалите отбори трябва внимателно да гледат отново мача и да видят че червеният балон отива към спукване....

Ами като си подаваш на крак топката, особено в средата на терена и ползваш цялата му ширина. Негрите ги мързи да правят преса и да се борят за отнемане на топката.

TNT
Контакти:

Мнениеот TNT » 23 фев 2018 20:10

Нищо кой знае какво не е станало ве.В бг-то първенство почти всеки мач е троен. ;) Масираната медийна атака( отлично финансирана) ги направи оранжевите "герои" едва ли не непобедими. ;)
когато отвратените не гласуват,отвратителните управляват!

sicilianecat
Контакти:

Мнениеот sicilianecat » 23 фев 2018 20:11

Малко смях.

kiril.a.d написа:След 5:0 зa ЦСКА-София и 1:4 от ЧМ, не следвa ли резултaтa 9:1 зa ЦСКА-София?...голямо шоу ще бъде...въпреки "бетонa" нa Илиaн Илиев ;)

sandi74 написа:Успех желая от все сърце на Каранга и компания в този мач.След мача с Берое Черно море сдаде 7-мото място.След този мач може да сдадете и 8-мото,от много сдавания в края на шампионата само гледайте да не сдадете и мястото в групата :!: :idea:

G_I_G написа:Няма как да е 1:1.
По-скоро звездите ми казват 2:0, но един сигнал от Алфа-Кентавър ми нашепва 8:0 :mrgreen:

G_I_G написа:Имам провидения вселенски.
Някои хора първо ми се смеят, после плачкат по форумите от невероятно точните ми прогнози :mrgreen:
Сега, слушайте:

Мачът ще е или 1:0, или 2:0 или разгром с 8:0 ! :shock:

domine написа:ако не се явите, май е 3-0 служебно?
ами по-добре не се явявайте......

forever bluet написа:4-0 за оранжевите. Морето включи на задна. Факта , че сложиха Илиан за тренер и ,че вече нямат човек в БФС , го доказва.

Red_Neck написа:Ако разликата в класата на двата отбора се материализира цифрово, очаквам победа за ЦСКА с 3+ гола.

tochavos написа:
ogrizko написа:Очаквам с всеки изминал мач да надграждаме и подобряваме ....прогноза 3:1 за оранжевите :roll: Важното е да се развиваме, така че ще си спестя големите очаквания :oops:

4-5 на 0. Надграждането остава за следващия мач.

miro_rz написа:Без изненада , нещо от сорта 4-1 или 3-1 ! :roll:

tomatomov197 написа: Няма смисъл да ги гледаш , крайния изход е ясен . Все пак там хората са изградили силен футболен отбор , а ти благодариш на г-н Митев за 9 поредни домакинства без победа :)
Последна промяна от sicilianecat на 23 фев 2018 20:16, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
miro_rz
Контакти:

Мнениеот miro_rz » 23 фев 2018 20:14

Аз си признавам за това , че предполагах разгромен резултат с оглед на колебливите ви игри в контролите и в първият пролетен мач !
Радвам се , че съм сгрешил ! :oops:
Изображение

bsz1916
Контакти:

Мнениеот bsz1916 » 23 фев 2018 20:22

BEROE_StZ написа:Честито за Х на Ч.море в София. Значи може да се вземат точки от там (тирето) при пределна мобилизация. Добра битка им дадохте. Аз като си припомня как се н******е с тирето 2 пъти през този шампионат и още по-големия резил за Купата през 2016 година и ми става тъжно. Сто години не сме ги били в Ст.Загора за първенство, а да не говорим за разгромите ни в София.
Честито моряци! :) Успех ви пожелавам по-нататък. Ще се вдигне отбора ви!

И какви 100 години след като ЦСКА - СОФИЯ е отбор едва на година и половина ? Днешният мач показа какво значи да имаш треньор който разбира играта и корегира нещата за броени дни . Използвам случая да подканя един мой съгражданин , който формално се води и фен на моя отбор , да се извини за глупостите които писа за Илиан след мача Черно море - Берое , където го изкара некадърник и по - слаб треньор дори от Сашко Томаш .

gihuelo
Контакти:

Мнениеот gihuelo » 23 фев 2018 20:26

sicilianecat написа:Днес във форума ще сме само моряци :mrgreen:
няма ги "отличниците" от Стара загора дори :lol: а гихуело бърше сополи :mrgreen:
5-6:0 :mrgreen: :shock: :?

Аз не съм мишка ,като теб да се крия след загуба със седмици :)
Поздавявам всички привърженици на Черно Море за добрата игра и равенството ,което постигнахте! Илиян Илиев ,ще ви направи добър отбор. Младите ви момчета са много добри.
А ти друг път не ставай по голям клоун от колкото си като две седмици преди мача започваш да ревеш как съдията ,ще ви отреже главата и т.н. Смешен и вече с тези съдии.
Alexdb >> 01.05( десет дни преди финала) :
В момента гравират името ни върху купата !
Емил написа:
Оранжеви , как сте? Аз отивам да вдигна купата след малко!

Потребителски аватар
Betchualeng Arnaikem
Контакти:

Мнениеот Betchualeng Arnaikem » 23 фев 2018 20:27

Абе и аз очаквах ЦСКА-София да си вземе мача. Може би не лесно, но с гол-2 да си го вземе. Имат добър за БГ отбор, атакуват и натискат много когато им трябват голове, Черно море скоро падна доста лошо от Берое...

Постарали са се "моряците", честито да им е.
Almereide arh Iruein
ameide neh keuein
ameide neh ekuein
ameide neh etuein
Almereide arh Iruein

Потребителски аватар
KIL
Контакти:

Мнениеот KIL » 23 фев 2018 20:44

А бе,къде е Сандя??? Питам аз и отговор не искам... :) :) :lol: :?: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
МОРЕТО... НЕ Е ДО КОЛЕНЕ!

Потребителски аватар
BEROE_StZ
Контакти:

Мнениеот BEROE_StZ » 23 фев 2018 20:48

bsz1916 написа:
BEROE_StZ написа:Честито за Х на Ч.море в София. Значи може да се вземат точки от там (тирето) при пределна мобилизация. Добра битка им дадохте. Аз като си припомня как се н******е с тирето 2 пъти през този шампионат и още по-големия резил за Купата през 2016 година и ми става тъжно. Сто години не сме ги били в Ст.Загора за първенство, а да не говорим за разгромите ни в София.
Честито моряци! :) Успех ви пожелавам по-нататък. Ще се вдигне отбора ви!

И какви 100 години след като ЦСКА - СОФИЯ е отбор едва на година и половина ? Днешният мач показа какво значи да имаш треньор който разбира играта и корегира нещата за броени дни . Използвам случая да подканя един мой съгражданин , който формално се води и фен на моя отбор , да се извини за глупостите които писа за Илиан след мача Черно море - Берое , където го изкара некадърник и по - слаб треньор дори от Сашко Томаш .

..................
Когато написах сто години имах предвид бланса с покойника. Да тирето е отбор на 1,5 г, благодарение на любезното съдействие на БМ и бащицата. Но ние се на*****е в последните 2 години и срещу ЦСКА и срещу тирето. Срещу тирето имаме 0 точки към момента от 4 мача и да не говорим за инкасираните голове -0:14. Прав си за това, че Илиан разбира играта. Подреди си отбора правилно и удържа Х.
1972, 1979, 1986, 2010, 2013, 2015, 2016

Върни се в “Черно море”