22 кръг /ЦСКА-София - Черно море/ 23.02 петък 17.30

Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
miro_rz
Мнения: 14933
Регистриран на: 04 авг 2011 17:31
Местоположение: peterborough city
Контакти:

Re: 22 кръг /ЦСКА-София - Черно море/ 23.02 петък 17.30

Мнениеот miro_rz » 24 фев 2018 10:58

sicilianecat написа:Ама въпросния субект от женски пол ли е? Ясна била работата.

Бива ли да не познаваш колежата Сиси !?
Тя вчера мача не го е гледала кой знае колко а се е занимавала със свалки в сектор В ! :lol:
Много разгонени били малките нерезчета ! :lol:
Изображение

sicilianecat
Мнения: 748
Регистриран на: 23 май 2016 21:22
Контакти:

Re: 22 кръг /ЦСКА-София - Черно море/ 23.02 петък 17.30

Мнениеот sicilianecat » 24 фев 2018 11:29

miro_rz написа:
sicilianecat написа:Ама въпросния субект от женски пол ли е? Ясна била работата.

Бива ли да не познаваш колежата Сиси !?
Тя вчера мача не го е гледала кой знае колко а се е занимавала със свалки в сектор В ! :lol:
Много разгонени били малките нерезчета ! :lol:

Брей, много и вдигна акциите :mrgreen: вървежна е така ли, някоя гола снимка да качи тогава :lol: , какво ми говори за футбол :shock:

Потребителски аватар
Mathias_Coureur
Мнения: 1248
Регистриран на: 04 юни 2015 10:52
Контакти:

Re: 22 кръг /ЦСКА-София - Черно море/ 23.02 петък 17.30

Мнениеот Mathias_Coureur » 24 фев 2018 14:29

Много добър мач на нашите , вече лека полека започва да си личи , че работата на Илиан дава резултат. Равният е заслужен , а с малко повече късмет и ако съдията си беше дал дузпичката можеше и да бием! Всички бяха много добри, друг положителен факт е , че Илиан пусна 4 наши юноши, които се представиха много добре - 2 титуляри Мартин Костадинов и Николай Минков и 2 резерви - Мартин Минчев и Емил Янчев. Вярвам , че отборът начело с Илиан Илиев ще продължи да се развива в положителен план.
Ако не можеш да ПОДКРЕПЯШ отбора си, когато ГУБИ, нямаш право да го ПОДКРЕПЯШ, когато ПОБЕЖДАВА!

КироВарна
Мнения: 1684
Регистриран на: 02 апр 2013 14:04
Skype: kiro.stel
Контакти:

Re: 22 кръг /ЦСКА-София - Черно море/ 23.02 петък 17.30

Мнениеот КироВарна » 24 фев 2018 15:06

sicilianecat написа:Ама въпросния субект от женски пол ли е? Ясна била работата.

Като стана въпрос за полова принадлежност и в съответствие с Истанбулската конвенция, искам да припомня, че след сблъсък на Каранга с БЛАГОЙ МАКЕНДЖИЕВ, в 90-тата минута......последният се свлича на земята и топката е извадена в тъч!!!След неговото изпълнение футболистите на домакините, не я връщат на гостите!!!Това позорно действие е извършено по нареждане от скамейката!!!Значи не е импулс на даден играч, с неправилно мислене!!!Незачитането на феър плея е философия на този отбор, който беше създаден наскоро при неизяснени обстоятелства!!!Аз разбира се, даже не съм учуден......защото съм виждал доста хора, за които определението "дървен шоп" е доста точно!!!Не че в отбора, който играе на армията, има много шопи.......но и ароматът на люляк не бива да се пренебрегва!!!

sicilianecat
Мнения: 748
Регистриран на: 23 май 2016 21:22
Контакти:

Re: 22 кръг /ЦСКА-София - Черно море/ 23.02 петък 17.30

Мнениеот sicilianecat » 24 фев 2018 15:33

КироВарна написа:
sicilianecat написа:Ама въпросния субект от женски пол ли е? Ясна била работата.

Като стана въпрос за полова принадлежност и в съответствие с Истанбулската конвенция, искам да припомня, че след сблъсък на Каранга с БЛАГОЙ МАКЕНДЖИЕВ, в 90-тата минута......последният се свлича на земята и топката е извадена в тъч!!!След неговото изпълнение футболистите на домакините, не я връщат на гостите!!!Това позорно действие е извършено по нареждане от скамейката!!!Значи не е импулс на даден играч, с неправилно мислене!!!Незачитането на феър плея е философия на този отбор, който беше създаден наскоро при неизяснени обстоятелства!!!Аз разбира се, даже не съм учуден......защото съм виждал доста хора, за които определението "дървен шоп" е доста точно!!!Не че в отбора, който играе на армията, има много шопи.......но и ароматът на люляк не бива да се пренебрегва!!!

Спомням си и миналата година на Герена, когато детската ни градина беше близо до победата, а ония изравниха с гол точно защото не проявиха феърплей като върнат топката.

ЦСКА _завинаги
Мнения: 1890
Регистриран на: 26 май 2013 16:27
Местоположение: Ст. "Българска армия"-сектор "Г".
Контакти:

Re: 22 кръг /ЦСКА-София - Черно море/ 23.02 петък 17.30

Мнениеот ЦСКА _завинаги » 24 фев 2018 15:52

sicilianecat написа:
ЦСКА _завинаги написа:Оххххх, не ни е вървяло играта!
Това са пълни глупости, защото Макенджиев спаси всичко.
Играли сте атакуващ футбол!
Може с 3-4 контраатаки, през всичките 90 минути.
През повечето време бяхте във вашата половина, за да браните резултата.
:evil:


Искаш да кажеш, че през почти целия мач сме се бранили? Ти явно си пуснал телевизора в 86-тата минута. За това си има стистика, с която глупостите ти издишат, веднага направих справка - владеене на топката 57% на 43% и това ако е цял мач бранене...Нормално е последните минути да има домакински натиск, нали бяхте много силни, сравнявахте се с Лудогорец, ама се видя че не сте нищо повече от нас и просто чакахте съдията да свирне онази измислена претенция за дузпа на Десподов или някой случаен гол. Определено през по-голямата част от мача ви надигравхме в средата на терена и това че сме се бранили през повечето време е пълна глупост и може да го каже само някой, който не е гледал мача или не разбира грам от футбол.

Мача го гледах от сектор "В" и тез проценти, които си споменал, за кой отбор се отнася, че не каза?
:mrgreen:
ЦСКА, Арсенал, Валенсия и Юве са номер 1!

ЦСКА _завинаги
Мнения: 1890
Регистриран на: 26 май 2013 16:27
Местоположение: Ст. "Българска армия"-сектор "Г".
Контакти:

Re: 22 кръг /ЦСКА-София - Черно море/ 23.02 петък 17.30

Мнениеот ЦСКА _завинаги » 24 фев 2018 15:55

miro_rz написа:
sicilianecat написа:Ама въпросния субект от женски пол ли е? Ясна била работата.

Бива ли да не познаваш колежата Сиси !?
Тя вчера мача не го е гледала кой знае колко а се е занимавала със свалки в сектор В ! :lol:
Много разгонени били малките нерезчета ! :lol:

Малките, кои?
Говори както трябва!
:shock:
ЦСКА, Арсенал, Валенсия и Юве са номер 1!

ЦСКА _завинаги
Мнения: 1890
Регистриран на: 26 май 2013 16:27
Местоположение: Ст. "Българска армия"-сектор "Г".
Контакти:

Re: 22 кръг /ЦСКА-София - Черно море/ 23.02 петък 17.30

Мнениеот ЦСКА _завинаги » 24 фев 2018 16:01

Iceberg написа:
ЦСКА _завинаги написа:
Iceberg написа:
ЦСКА _завинаги написа:
Готвача написа:
ЦСКА _завинаги написа:Макенджиев ви спечели точицата.
:evil:

На вас съдията ви спечели точката.Чиста дузпа за Морето и мача заминаваше на майна си Райна.След този момент,отивахте на тройка,затова благодарете на човека и му се извинете че се подиграхте с труда му.

Да я дал.
:mrgreen:


Сиска, не така с рогцата, бе душко! Не ти отива говоренето на инат и рогати дяволи с кръвясали очи! ;) Не знам колегата с големия.. чирпак дали е прав за отиването на тройка при отсъждане и вкарване на дузпата, защото гол за нас в началото на мача, можеше да накара отбора ни да се отдръпне, а вашия да се активизира и раздразни, но при всички случая така, както не ви вървеше играта (и заслуга за това има изцяло добре построения от треньора ни и раздаващ се млад отбор), ако бяхме ви ръгнали един гол второто полувреме, можеше и едната точка да ви вземем!!!
След този мач съм горд със силно подмладения (предимно с наши юноши) отбор и неговия можещ, искащ и знаеш как.. треньор! Има още МНОГО ДА СЕ РАБОТИ, за да се изгради силен, постоянен в изявите си и боеспособен тим, но ОСНОВАТА Е ПОЛОЖЕНА и мисля, че е стабилна!
Още нещо ми се иска да отбележа. Освен, че излязохме без не малко (6-7) основни играчи, без типични защитници и няколко млади момчета :!: на негостоприемния, припознат стадион, показахме футбол и характер и не се окопахме в глуха защита, както прогнозираха някои "разбирачи". Играхме с двама нападатели, офанзивни полузащитници и атакувахме смело! От трите смени, които направихме, влязоха двама атакуващи футболисти, единия от които съвсем млад и халф също от юношите!?! Това трябва да говори много! :idea: Вярвам в доброто бъдеще на моя Черно море!

Оххххх, не ни е вървяло играта!
Това са пълни глупости, защото Макенджиев спаси всичко.
Играли сте атакуващ футбол!
Може с 3-4 контраатаки, през всичките 90 минути.
През повечето време бяхте във вашата половина, за да браните резултата.
:evil:


Първо, ако смяташ, че с това "всичко", което Макенджиев спаси, може да станете шампиони - горчиво се лъжеш. Създадохте малко, не реализирахте нищо! Макенджиев не е единствения добър вратар в първенството?! Свикнали сте явно отборите да ви полягват или да се предават и очаквахте сами да паднем, но уви! Нищо, кой знае какво не играхте вчера и основна заслуга за това има нашия отбор и треньор. Излязохте с голямо самочувствие и малко подлата за него! Бяхме добре подредени, амбицирани и нахъсани, с много дисциплина и себераздаване. Всеки знаеше мястото си в отбора и изпълняваше заръчаното от треньора, в никакъв случай страхлива и опълченска схема. И всичко това при положение, че ни липсваха основни играчи и състава ни беше осакатен, а и ползвахме много млади момчета. И да не забравяме, че не гоним точки, както вас, а обиграваме отбор за догодина, че и напред. В процес на градеж сме, а не "велик отбор, готов за титла и купа", както вашия! :mrgreen: Еша ви няма в изцепките, за фалшификацията на века въобще да не говорим, че чак мен ме хваща срам!
Второ, научи се, като четеш (ако въобще си го направила изцяло), да вникваш в това, което е написано! Не съм казал, че сме играли атакуващ футбол, а посочих, че излязохме в схема с двама нападатели и офанзивни полузащитници! Докато много отбори използват един нападател, повече от 4 защитника, повечко дефанзивни халфове, стоварват автобуса отзад и почти не минават центъра! Та, с оглед на всичко това, и схемата, и открития футбол и офанзивните ни смени накрая са за адмирации! Наистина атакувахме смело, когато ни се отдаваше случай, а в не малко от времето владеехме положението и играта! Да, разбира се, че имаше известни моменти, когато се защитавахме отзад, но това е нормално за игра на чужд терен и на гости на не слаб отбор! И да, Макенджиев спаси няколко положения, но нали това му е работата и затова сме го взели? ;) Сега вдяна ли какво е написал Айс, щото повече няма да обяснявам!
И другия път никакви високи токчета, като ходиш на мач, без приятелки, които изявяват желание да събличат яке и блузка пред агитката и задявки с нея, че да не стане беля! ;)

Колега, всяка година излизате с този номер, че градите нов отбор.
Пак ли говоря глупости? :evil:
ЦСКА, Арсенал, Валенсия и Юве са номер 1!

Sole
Мнения: 4551
Регистриран на: 16 авг 2008 20:40
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: 22 кръг /ЦСКА-София - Черно море/ 23.02 петък 17.30

Мнениеот Sole » 24 фев 2018 16:38

Моряците с половин отбор резерви и юноши просто се поразходиха из терена за 0:0 !
Не виждам какво толкова може да се пише за мач с някакво провинциално отборче, което се беше маскирало с червените екипи на някогашния ЦСКА с цел да сплаши моряците.
Не смешни, а вече са трагични опитите на оранжевите да влязат в чужди обувки 8-) Единствено журналистите се вързаха на червения Хелоуин на "Армията" и ги "кръщаваха" на ЦСКА :mrgreen:

Onq
Мнения: 1410
Регистриран на: 22 авг 2011 11:43

Re: 22 кръг /ЦСКА-София - Черно море/ 23.02 петък 17.30

Мнениеот Onq » 24 фев 2018 16:42

ЦСКА _завинаги написа:
Iceberg написа:
ЦСКА _завинаги написа:
Iceberg написа:
ЦСКА _завинаги написа:
Готвача написа:На вас съдията ви спечели точката.Чиста дузпа за Морето и мача заминаваше на майна си Райна.След този момент,отивахте на тройка,затова благодарете на човека и му се извинете че се подиграхте с труда му.

Да я дал.
:mrgreen:


Сиска, не така с рогцата, бе душко! Не ти отива говоренето на инат и рогати дяволи с кръвясали очи! ;) Не знам колегата с големия.. чирпак дали е прав за отиването на тройка при отсъждане и вкарване на дузпата, защото гол за нас в началото на мача, можеше да накара отбора ни да се отдръпне, а вашия да се активизира и раздразни, но при всички случая така, както не ви вървеше играта (и заслуга за това има изцяло добре построения от треньора ни и раздаващ се млад отбор), ако бяхме ви ръгнали един гол второто полувреме, можеше и едната точка да ви вземем!!!
След този мач съм горд със силно подмладения (предимно с наши юноши) отбор и неговия можещ, искащ и знаеш как.. треньор! Има още МНОГО ДА СЕ РАБОТИ, за да се изгради силен, постоянен в изявите си и боеспособен тим, но ОСНОВАТА Е ПОЛОЖЕНА и мисля, че е стабилна!
Още нещо ми се иска да отбележа. Освен, че излязохме без не малко (6-7) основни играчи, без типични защитници и няколко млади момчета :!: на негостоприемния, припознат стадион, показахме футбол и характер и не се окопахме в глуха защита, както прогнозираха някои "разбирачи". Играхме с двама нападатели, офанзивни полузащитници и атакувахме смело! От трите смени, които направихме, влязоха двама атакуващи футболисти, единия от които съвсем млад и халф също от юношите!?! Това трябва да говори много! :idea: Вярвам в доброто бъдеще на моя Черно море!

Оххххх, не ни е вървяло играта!
Това са пълни глупости, защото Макенджиев спаси всичко.
Играли сте атакуващ футбол!
Може с 3-4 контраатаки, през всичките 90 минути.
През повечето време бяхте във вашата половина, за да браните резултата.
:evil:


Първо, ако смяташ, че с това "всичко", което Макенджиев спаси, може да станете шампиони - горчиво се лъжеш. Създадохте малко, не реализирахте нищо! Макенджиев не е единствения добър вратар в първенството?! Свикнали сте явно отборите да ви полягват или да се предават и очаквахте сами да паднем, но уви! Нищо, кой знае какво не играхте вчера и основна заслуга за това има нашия отбор и треньор. Излязохте с голямо самочувствие и малко подлата за него! Бяхме добре подредени, амбицирани и нахъсани, с много дисциплина и себераздаване. Всеки знаеше мястото си в отбора и изпълняваше заръчаното от треньора, в никакъв случай страхлива и опълченска схема. И всичко това при положение, че ни липсваха основни играчи и състава ни беше осакатен, а и ползвахме много млади момчета. И да не забравяме, че не гоним точки, както вас, а обиграваме отбор за догодина, че и напред. В процес на градеж сме, а не "велик отбор, готов за титла и купа", както вашия! :mrgreen: Еша ви няма в изцепките, за фалшификацията на века въобще да не говорим, че чак мен ме хваща срам!
Второ, научи се, като четеш (ако въобще си го направила изцяло), да вникваш в това, което е написано! Не съм казал, че сме играли атакуващ футбол, а посочих, че излязохме в схема с двама нападатели и офанзивни полузащитници! Докато много отбори използват един нападател, повече от 4 защитника, повечко дефанзивни халфове, стоварват автобуса отзад и почти не минават центъра! Та, с оглед на всичко това, и схемата, и открития футбол и офанзивните ни смени накрая са за адмирации! Наистина атакувахме смело, когато ни се отдаваше случай, а в не малко от времето владеехме положението и играта! Да, разбира се, че имаше известни моменти, когато се защитавахме отзад, но това е нормално за игра на чужд терен и на гости на не слаб отбор! И да, Макенджиев спаси няколко положения, но нали това му е работата и затова сме го взели? ;) Сега вдяна ли какво е написал Айс, щото повече няма да обяснявам!
И другия път никакви високи токчета, като ходиш на мач, без приятелки, които изявяват желание да събличат яке и блузка пред агитката и задявки с нея, че да не стане беля! ;)

Колега, всяка година излизате с този номер, че градите нов отбор.
Пак ли говоря глупости? :evil:


Koлежке, ние не излизаме с "номер", тва е реалността. Ако си мислиш, че ни харесва дълбоко грешиш.


Върни се в “Черно море”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 7 госта