22 кръг /ЦСКА-София - Черно море/ 23.02 петък 17.30

Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
GrEeN-FaN
Мнения: 531
Регистриран на: 08 дек 2009 23:50
Контакти:

Re: 22 кръг /ЦСКА-София - Черно море/ 23.02 петък 17.30

Мнениеот GrEeN-FaN » 24 фев 2018 02:55

Няама гии литексчетата припознавачите ли там както им викат САМО ТИЧА от тук до Брестак !

bsz1916
Мнения: 2506
Регистриран на: 16 юни 2016 05:35
Местоположение: София
Контакти:

Re: 22 кръг /ЦСКА-София - Черно море/ 23.02 петък 17.30

Мнениеот bsz1916 » 24 фев 2018 06:43

NOMER14 написа:Във форума на Тирето припознавачите признават, че имало дузпа за издърпване на Огнянов. Гледах мача от средата на първото полувреме. Не съм чул коментаторите да разнищават подобна ситуация. Пуснах Спортала и я видях тая дузпичка. Съдията решава има или не. Но защо коментаторът подобно на врякащия говореше само за любимия си отбор, който го е припознал от година и половина. При острите атаките на Морето млъкваше, без да анализира пропиляната ситуация. На маймуната, като се катери на палмата, отдалече й се вижда червеният г...

Искам да добавя още нещо за така наречените " коментатори " и " Телевизионни журналисти " . През цялото време те не само че наричаха ЦСКА - СОФИЯ с името на един друг отбор , но и ни занимаваха с някакви статистики от преди 5 -6 години за мачовете между двата отбора на " Армията " при положение че единият отбор е създаден едва преди година и половина . Дори и да приемем непризнатата от УЕФА теза на БФС , че ЦСКА - СОФИЯ е отбор сменил си името и преместил се в София , те трябваше да говорят за минали мачове играни в Ловеч или Етрополе , а не на " Българска армия " . А между другото къде е този " форум на Тирето " за който споменавате ? Аз тук намерих само форум на бившия ЦСКА , но не и на ЦСКА - СОФИЯ и ЦСКА 1948 .

Потребителски аватар
Sinite ot Sofia
Мнения: 950
Регистриран на: 04 авг 2014 18:41
Контакти:

Re: 22 кръг /ЦСКА-София - Черно море/ 23.02 петък 17.30

Мнениеот Sinite ot Sofia » 24 фев 2018 09:03

bsz1916 написа:
NOMER14 написа:Във форума на Тирето припознавачите признават, че имало дузпа за издърпване на Огнянов. Гледах мача от средата на първото полувреме. Не съм чул коментаторите да разнищават подобна ситуация. Пуснах Спортала и я видях тая дузпичка. Съдията решава има или не. Но защо коментаторът подобно на врякащия говореше само за любимия си отбор, който го е припознал от година и половина. При острите атаките на Морето млъкваше, без да анализира пропиляната ситуация. На маймуната, като се катери на палмата, отдалече й се вижда червеният г...

Искам да добавя още нещо за така наречените " коментатори " и " Телевизионни журналисти " . През цялото време те не само че наричаха ЦСКА - СОФИЯ с името на един друг отбор , но и ни занимаваха с някакви статистики от преди 5 -6 години за мачовете между двата отбора на " Армията " при положение че единият отбор е създаден едва преди година и половина . Дори и да приемем непризнатата от УЕФА теза на БФС , че ЦСКА - СОФИЯ е отбор сменил си името и преместил се в София , те трябваше да говорят за минали мачове играни в Ловеч или Етрополе , а не на " Българска армия " . А между другото къде е този " форум на Тирето " за който споменавате ? Аз тук намерих само форум на бившия ЦСКА , но не и на ЦСКА - СОФИЯ и ЦСКА 1948 .

Е то това е от доста време, толкова гнусно прозира опита за припознаване чрез медийно пропогандиране, че едва ли на някой вече не му прави впечатление. Истината, обаче, е че Литекс се премести в София!
Децата в игрите за Левски мечтаят, за славния Левски футболен тим...

Потребителски аватар
Iceberg
Мнения: 2545
Регистриран на: 10 ное 2010 13:36
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: 22 кръг /ЦСКА-София - Черно море/ 23.02 петък 17.30

Мнениеот Iceberg » 24 фев 2018 09:09

ЦСКА _завинаги написа:
Готвача написа:
ЦСКА _завинаги написа:Макенджиев ви спечели точицата.
:evil:

На вас съдията ви спечели точката.Чиста дузпа за Морето и мача заминаваше на майна си Райна.След този момент,отивахте на тройка,затова благодарете на човека и му се извинете че се подиграхте с труда му.

Да я дал.
:mrgreen:


Сиска, не така с рогцата, бе душко! Не ти отива говоренето на инат и рогати дяволи с кръвясали очи! ;) Не знам колегата с големия.. чирпак дали е прав за отиването на тройка при отсъждане и вкарване на дузпата, защото гол за нас в началото на мача, можеше да накара отбора ни да се отдръпне, а вашия да се активизира и раздразни, но при всички случая така, както не ви вървеше играта (и заслуга за това има изцяло добре построения от треньора ни и раздаващ се млад отбор), ако бяхме ви ръгнали един гол второто полувреме, можеше и едната точка да ви вземем!!!
След този мач съм горд със силно подмладения (предимно с наши юноши) отбор и неговия можещ, искащ и знаеш как.. треньор! Има още МНОГО ДА СЕ РАБОТИ, за да се изгради силен, постоянен в изявите си и боеспособен тим, но ОСНОВАТА Е ПОЛОЖЕНА и мисля, че е стабилна!
Още нещо ми се иска да отбележа. Освен, че излязохме без не малко (6-7) основни играчи, без типични защитници и няколко млади момчета :!: на негостоприемния, припознат стадион, показахме футбол и характер и не се окопахме в глуха защита, както прогнозираха някои "разбирачи". Играхме с двама нападатели, офанзивни полузащитници и атакувахме смело! От трите смени, които направихме, влязоха двама атакуващи футболисти, единия от които съвсем млад и халф също от юношите!?! Това трябва да говори много! :idea: Вярвам в доброто бъдеще на моя Черно море!
"Колкото повече ядеш, толкова по-самотен ставаш!" - Стара канибалска поговорка.
--------------------------------------------------------------------------------------------------

КироВарна
Мнения: 1684
Регистриран на: 02 апр 2013 14:04
Skype: kiro.stel
Контакти:

Re: 22 кръг /ЦСКА-София - Черно море/ 23.02 петък 17.30

Мнениеот КироВарна » 24 фев 2018 09:15

bsz1916 написа:
NOMER14 написа:Във форума на Тирето припознавачите признават, че имало дузпа за издърпване на Огнянов. Гледах мача от средата на първото полувреме. Не съм чул коментаторите да разнищават подобна ситуация. Пуснах Спортала и я видях тая дузпичка. Съдията решава има или не. Но защо коментаторът подобно на врякащия говореше само за любимия си отбор, който го е припознал от година и половина. При острите атаките на Морето млъкваше, без да анализира пропиляната ситуация. На маймуната, като се катери на палмата, отдалече й се вижда червеният г...

Искам да добавя още нещо за така наречените " коментатори " и " Телевизионни журналисти " . През цялото време те не само че наричаха ЦСКА - СОФИЯ с името на един друг отбор , но и ни занимаваха с някакви статистики от преди 5 -6 години за мачовете между двата отбора на " Армията " при положение че единият отбор е създаден едва преди година и половина . Дори и да приемем непризнатата от УЕФА теза на БФС , че ЦСКА - СОФИЯ е отбор сменил си името и преместил се в София , те трябваше да говорят за минали мачове играни в Ловеч или Етрополе , а не на " Българска армия " . А между другото къде е този " форум на Тирето " за който споменавате ? Аз тук намерих само форум на бившия ЦСКА , но не и на ЦСКА - СОФИЯ и ЦСКА 1948 .

Нищо случайно няма!!!Журналистите си имат мисия!!!Те трябва да обличат в приемлива форма, всички уродства на родния футбол!!!Всевъзможни комбинации, двоен стандарт, мафиотски схеми, черно тото, продажно съдийство......а като слушаш олигофрените, трябва да повярваш, че не сме чак толкова зле!!!И естествено най-важното.......без два помазани български отбора, светът ще престане да съществува!!!Дори хлебарки няма да останат.......

ЦСКА _завинаги
Мнения: 1890
Регистриран на: 26 май 2013 16:27
Местоположение: Ст. "Българска армия"-сектор "Г".
Контакти:

Re: 22 кръг /ЦСКА-София - Черно море/ 23.02 петък 17.30

Мнениеот ЦСКА _завинаги » 24 фев 2018 09:39

Iceberg написа:
ЦСКА _завинаги написа:
Готвача написа:
ЦСКА _завинаги написа:Макенджиев ви спечели точицата.
:evil:

На вас съдията ви спечели точката.Чиста дузпа за Морето и мача заминаваше на майна си Райна.След този момент,отивахте на тройка,затова благодарете на човека и му се извинете че се подиграхте с труда му.

Да я дал.
:mrgreen:


Сиска, не така с рогцата, бе душко! Не ти отива говоренето на инат и рогати дяволи с кръвясали очи! ;) Не знам колегата с големия.. чирпак дали е прав за отиването на тройка при отсъждане и вкарване на дузпата, защото гол за нас в началото на мача, можеше да накара отбора ни да се отдръпне, а вашия да се активизира и раздразни, но при всички случая така, както не ви вървеше играта (и заслуга за това има изцяло добре построения от треньора ни и раздаващ се млад отбор), ако бяхме ви ръгнали един гол второто полувреме, можеше и едната точка да ви вземем!!!
След този мач съм горд със силно подмладения (предимно с наши юноши) отбор и неговия можещ, искащ и знаеш как.. треньор! Има още МНОГО ДА СЕ РАБОТИ, за да се изгради силен, постоянен в изявите си и боеспособен тим, но ОСНОВАТА Е ПОЛОЖЕНА и мисля, че е стабилна!
Още нещо ми се иска да отбележа. Освен, че излязохме без не малко (6-7) основни играчи, без типични защитници и няколко млади момчета :!: на негостоприемния, припознат стадион, показахме футбол и характер и не се окопахме в глуха защита, както прогнозираха някои "разбирачи". Играхме с двама нападатели, офанзивни полузащитници и атакувахме смело! От трите смени, които направихме, влязоха двама атакуващи футболисти, единия от които съвсем млад и халф също от юношите!?! Това трябва да говори много! :idea: Вярвам в доброто бъдеще на моя Черно море!

Оххххх, не ни е вървяло играта!
Това са пълни глупости, защото Макенджиев спаси всичко.
Играли сте атакуващ футбол!
Може с 3-4 контраатаки, през всичките 90 минути.
През повечето време бяхте във вашата половина, за да браните резултата.
:evil:
ЦСКА, Арсенал, Валенсия и Юве са номер 1!

bsz1916
Мнения: 2506
Регистриран на: 16 юни 2016 05:35
Местоположение: София
Контакти:

Re: 22 кръг /ЦСКА-София - Черно море/ 23.02 петък 17.30

Мнениеот bsz1916 » 24 фев 2018 09:39

КироВарна написа:
bsz1916 написа:
NOMER14 написа:Във форума на Тирето припознавачите признават, че имало дузпа за издърпване на Огнянов. Гледах мача от средата на първото полувреме. Не съм чул коментаторите да разнищават подобна ситуация. Пуснах Спортала и я видях тая дузпичка. Съдията решава има или не. Но защо коментаторът подобно на врякащия говореше само за любимия си отбор, който го е припознал от година и половина. При острите атаките на Морето млъкваше, без да анализира пропиляната ситуация. На маймуната, като се катери на палмата, отдалече й се вижда червеният г...

Искам да добавя още нещо за така наречените " коментатори " и " Телевизионни журналисти " . През цялото време те не само че наричаха ЦСКА - СОФИЯ с името на един друг отбор , но и ни занимаваха с някакви статистики от преди 5 -6 години за мачовете между двата отбора на " Армията " при положение че единият отбор е създаден едва преди година и половина . Дори и да приемем непризнатата от УЕФА теза на БФС , че ЦСКА - СОФИЯ е отбор сменил си името и преместил се в София , те трябваше да говорят за минали мачове играни в Ловеч или Етрополе , а не на " Българска армия " . А между другото къде е този " форум на Тирето " за който споменавате ? Аз тук намерих само форум на бившия ЦСКА , но не и на ЦСКА - СОФИЯ и ЦСКА 1948 .

Нищо случайно няма!!!Журналистите си имат мисия!!!Те трябва да обличат в приемлива форма, всички уродства на родния футбол!!!Всевъзможни комбинации, двоен стандарт, мафиотски схеми, черно тото, продажно съдийство......а като слушаш олигофрените, трябва да повярваш, че не сме чак толкова зле!!!И естествено най-важното.......без два помазани български отбора, светът ще престане да съществува!!!Дори хлебарки няма да останат.......

Ами точно затова мисля че тази тема трябва непрекъснато да се повдига , независимо че често мненията целенасочено се трият . Защото предполагам че от всички останали отбори ще се съгласите , че това беше най - голямото престъпление в историята на българския футбол . И защото наглостта и дебелоочието на някои стигна до там , че да бълнуват за 32 - ра титла и 70 годишен юбилей ???!!!

sicilianecat
Мнения: 748
Регистриран на: 23 май 2016 21:22
Контакти:

Re: 22 кръг /ЦСКА-София - Черно море/ 23.02 петък 17.30

Мнениеот sicilianecat » 24 фев 2018 10:24

ЦСКА _завинаги написа:Оххххх, не ни е вървяло играта!
Това са пълни глупости, защото Макенджиев спаси всичко.
Играли сте атакуващ футбол!
Може с 3-4 контраатаки, през всичките 90 минути.
През повечето време бяхте във вашата половина, за да браните резултата.
:evil:


Искаш да кажеш, че през почти целия мач сме се бранили? Ти явно си пуснал телевизора в 86-тата минута. За това си има стистика, с която глупостите ти издишат, веднага направих справка - владеене на топката 57% на 43% и това ако е цял мач бранене...Нормално е последните минути да има домакински натиск, нали бяхте много силни, сравнявахте се с Лудогорец, ама се видя че не сте нищо повече от нас и просто чакахте съдията да свирне онази измислена претенция за дузпа на Десподов или някой случаен гол. Определено през по-голямата част от мача ви надигравхме в средата на терена и това че сме се бранили през повечето време е пълна глупост и може да го каже само някой, който не е гледал мача или не разбира грам от футбол.
Последна промяна от sicilianecat на 24 фев 2018 11:19, променено общо 6 пъти.

Потребителски аватар
Iceberg
Мнения: 2545
Регистриран на: 10 ное 2010 13:36
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: 22 кръг /ЦСКА-София - Черно море/ 23.02 петък 17.30

Мнениеот Iceberg » 24 фев 2018 10:26

ЦСКА _завинаги написа:
Iceberg написа:
ЦСКА _завинаги написа:
Готвача написа:
ЦСКА _завинаги написа:Макенджиев ви спечели точицата.
:evil:

На вас съдията ви спечели точката.Чиста дузпа за Морето и мача заминаваше на майна си Райна.След този момент,отивахте на тройка,затова благодарете на човека и му се извинете че се подиграхте с труда му.

Да я дал.
:mrgreen:


Сиска, не така с рогцата, бе душко! Не ти отива говоренето на инат и рогати дяволи с кръвясали очи! ;) Не знам колегата с големия.. чирпак дали е прав за отиването на тройка при отсъждане и вкарване на дузпата, защото гол за нас в началото на мача, можеше да накара отбора ни да се отдръпне, а вашия да се активизира и раздразни, но при всички случая така, както не ви вървеше играта (и заслуга за това има изцяло добре построения от треньора ни и раздаващ се млад отбор), ако бяхме ви ръгнали един гол второто полувреме, можеше и едната точка да ви вземем!!!
След този мач съм горд със силно подмладения (предимно с наши юноши) отбор и неговия можещ, искащ и знаеш как.. треньор! Има още МНОГО ДА СЕ РАБОТИ, за да се изгради силен, постоянен в изявите си и боеспособен тим, но ОСНОВАТА Е ПОЛОЖЕНА и мисля, че е стабилна!
Още нещо ми се иска да отбележа. Освен, че излязохме без не малко (6-7) основни играчи, без типични защитници и няколко млади момчета :!: на негостоприемния, припознат стадион, показахме футбол и характер и не се окопахме в глуха защита, както прогнозираха някои "разбирачи". Играхме с двама нападатели, офанзивни полузащитници и атакувахме смело! От трите смени, които направихме, влязоха двама атакуващи футболисти, единия от които съвсем млад и халф също от юношите!?! Това трябва да говори много! :idea: Вярвам в доброто бъдеще на моя Черно море!

Оххххх, не ни е вървяло играта!
Това са пълни глупости, защото Макенджиев спаси всичко.
Играли сте атакуващ футбол!
Може с 3-4 контраатаки, през всичките 90 минути.
През повечето време бяхте във вашата половина, за да браните резултата.
:evil:


Първо, ако смяташ, че с това "всичко", което Макенджиев спаси, може да станете шампиони - горчиво се лъжеш. Създадохте малко, не реализирахте нищо! Макенджиев не е единствения добър вратар в първенството?! Свикнали сте явно отборите да ви полягват или да се предават и очаквахте сами да паднем, но уви! Нищо, кой знае какво не играхте вчера и основна заслуга за това има нашия отбор и треньор. Излязохте с голямо самочувствие и малко подлата за него! Бяхме добре подредени, амбицирани и нахъсани, с много дисциплина и себераздаване. Всеки знаеше мястото си в отбора и изпълняваше заръчаното от треньора, в никакъв случай страхлива и опълченска схема. И всичко това при положение, че ни липсваха основни играчи и състава ни беше осакатен, а и ползвахме много млади момчета. И да не забравяме, че не гоним точки, както вас, а обиграваме отбор за догодина, че и напред. В процес на градеж сме, а не "велик отбор, готов за титла и купа", както вашия! :mrgreen: Еша ви няма в изцепките, за фалшификацията на века въобще да не говорим, че чак мен ме хваща срам!
Второ, научи се, като четеш (ако въобще си го направила изцяло), да вникваш в това, което е написано! Не съм казал, че сме играли атакуващ футбол, а посочих, че излязохме в схема с двама нападатели и офанзивни полузащитници! Докато много отбори използват един нападател, повече от 4 защитника, повечко дефанзивни халфове, стоварват автобуса отзад и почти не минават центъра! Та, с оглед на всичко това, и схемата, и открития футбол и офанзивните ни смени накрая са за адмирации! Наистина атакувахме смело, когато ни се отдаваше случай, а в не малко от времето владеехме положението и играта! Да, разбира се, че имаше известни моменти, когато се защитавахме отзад, но това е нормално за игра на чужд терен и на гости на не слаб отбор! И да, Макенджиев спаси няколко положения, но нали това му е работата и затова сме го взели? ;) Сега вдяна ли какво е написал Айс, щото повече няма да обяснявам!
И другия път никакви високи токчета, като ходиш на мач, без приятелки, които изявяват желание да събличат яке и блузка пред агитката и задявки с нея, че да не стане беля! ;)
"Колкото повече ядеш, толкова по-самотен ставаш!" - Стара канибалска поговорка.
--------------------------------------------------------------------------------------------------

sicilianecat
Мнения: 748
Регистриран на: 23 май 2016 21:22
Контакти:

Re: 22 кръг /ЦСКА-София - Черно море/ 23.02 петък 17.30

Мнениеот sicilianecat » 24 фев 2018 10:36

Ама въпросния субект от женски пол ли е? Ясна била работата.


Върни се в “Черно море”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 11 госта