19 кръг /Черно море - Ботев Пд/ 2.12 събота 15.00

Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist

sandi74
Мнения: 18927
Регистриран на: 20 авг 2011 19:04

Re: 19 кръг /Черно море - Ботев Пд/ 2.12 събота 15.00

Мнениеот sandi74 » 02 дек 2017 18:23

Перфектен резултат и за Берое и за Верея,и за Ботев,и за Черно море.ФАКТ.Наследството от Гонзо още дълго ще ви тежи и яко ще ви мъчи.Във всеки един мач сте изявени аутсайдери, трябва да играете без напрежение и да се радвате на всеки вкаран гол и всяка спечелена точка.Целта пред Черно море е ясна-оставане в групата което ще е максимума на това което сте и което играете (или по-точно казано нищо не играете).Дори при евентуален бараж за оставане в групата също ще сте в ролята на тотален аутсайдер и всичко това го постигнахте с убийствена лекота благодарение на Гонзо и веселата групичка от най-добрите нарочени и нагрочени от него футбалери изгонени поради некадърност от предишните си отбори.Евала за което на този футболен мохикан.Ако нещо съм в грешка ме поправете а аз смирено ще наведа главица и ще замълча.Естествено и нееднократно ще се самобичувам.Факт.

Onq
Мнения: 1410
Регистриран на: 22 авг 2011 11:43

Re: 19 кръг /Черно море - Ботев Пд/ 2.12 събота 15.00

Мнениеот Onq » 02 дек 2017 18:59

sicilianecat написа:Е ти явно много мразиш Гонзо, но пак казвам, не си прав за всичко. Има си факт, Гонзо наложи наш юноша като твърд титуляр, то си е факт, какво да изчислявам колко минути е играл, това че Минков, Томбак и Янчев не са си използвали по най-добрия начин шансовете е отделен въпрос, нали знаеш подоговорката ''от всяко дърво свирка не става'', а и сега пък съвсем не ги пуска новия треньор, как да покажат нещо?! А това, че срещу ''грандовете'' ги бил пускал, за да се провалят е смешно да го коментирам, точно срещу големите се става голям, а не срещу селските отбори.


Да бе , точно срещу ЦСКА-София, Левски и Лудогорец, като гост е моментът да пуснеш 6-7юноши с капитан Дани Георгиев. Няма начин просто това да не е правилният начин за налагане.

sicilianecat
Мнения: 748
Регистриран на: 23 май 2016 21:22
Контакти:

Re: 19 кръг /Черно море - Ботев Пд/ 2.12 събота 15.00

Мнениеот sicilianecat » 02 дек 2017 19:03

Onq написа:
sicilianecat написа:Е ти явно много мразиш Гонзо, но пак казвам, не си прав за всичко. Има си факт, Гонзо наложи наш юноша като твърд титуляр, то си е факт, какво да изчислявам колко минути е играл, това че Минков, Томбак и Янчев не са си използвали по най-добрия начин шансовете е отделен въпрос, нали знаеш подоговорката ''от всяко дърво свирка не става'', а и сега пък съвсем не ги пуска новия треньор, как да покажат нещо?! А това, че срещу ''грандовете'' ги бил пускал, за да се провалят е смешно да го коментирам, точно срещу големите се става голям, а не срещу селските отбори.


Да бе , точно срещу ЦСКА-София, Левски и Лудогорец, като гост е моментът да пуснеш 6-7юноши с капитан Дани Георгиев. Няма начин просто това да не е правилният начин за налагане.

Абсолютно, дебютния мач на Мартин Костадинов беше срещу Тирето, с този мач той си спечели мястото в отбора :idea: и дори Гонзо, който мрази да налага юноши и е най-некадърния треньор в историята на футбола, измислен футболист, нямаше как да не му дава шансове след този силен мач срещу Тирето :!:

sicilianecat
Мнения: 748
Регистриран на: 23 май 2016 21:22
Контакти:

Re: 19 кръг /Черно море - Ботев Пд/ 2.12 събота 15.00

Мнениеот sicilianecat » 02 дек 2017 19:16

Абе Джовани Лукатони какво е казал след мача?

Marlboro
Мнения: 314
Регистриран на: 08 апр 2009 20:50
Контакти:

Re: 19 кръг /Черно море - Ботев Пд/ 2.12 събота 15.00

Мнениеот Marlboro » 02 дек 2017 20:14

Каза че е доволен и ако продължаваме да играем така все някога ще стане,нямало друг вариант.Обаче аз не разбрах какво ще стане.Санди,ти разбра ли какво очакваме в близко бъдеще,какво искаше да каже дон лукезе. :)

sandi74
Мнения: 18927
Регистриран на: 20 авг 2011 19:04

Re: 19 кръг /Черно море - Ботев Пд/ 2.12 събота 15.00

Мнениеот sandi74 » 02 дек 2017 20:25

Marlboro написа:Каза че е доволен и ако продължаваме да играем така все някога ще стане,нямало друг вариант.Обаче аз не разбрах какво ще стане.Санди,ти разбра ли какво очакваме в близко бъдеще,какво искаше да каже дон лукезе. :)

За да разбера точно какво казва Луканката са ми нужни цял отбор от преводачи.ФАКТ.Аз лично очаквам от вас неочакваното а то е да се спасите по някакво чудо от отпадане от групата въпреки тоталните щети които ви натресе инДжинерчето първолак Гонзо.Колкото и трудно и невъзможно да изглежда "най-добрите ви футболисти" изгонени поради некадърност и бездарие от предишните си отбори трябва да надскочат възможностите си и да извършат този подвиг и това чудо което между другото ще е истински героизъм и нечовешки успех за самите тях.

sicilianecat
Мнения: 748
Регистриран на: 23 май 2016 21:22
Контакти:

Re: 19 кръг /Черно море - Ботев Пд/ 2.12 събота 15.00

Мнениеот sicilianecat » 02 дек 2017 20:33

sandi74 написа:
Marlboro написа:Каза че е доволен и ако продължаваме да играем така все някога ще стане,нямало друг вариант.Обаче аз не разбрах какво ще стане.Санди,ти разбра ли какво очакваме в близко бъдеще,какво искаше да каже дон лукезе. :)

За да разбера точно какво казва Луканката са ми нужни цял отбор от преводачи.ФАКТ.Аз лично очаквам от вас неочакваното а то е да се спасите по някакво чудо от отпадане от групата въпреки тоталните щети които ви натресе инДжинерчето първолак Гонзо.Колкото и трудно и невъзможно да изглежда "най-добрите ви футболисти" изгонени поради некадърност и бездарие от предишните си отбори трябва да надскочат възможностите си и да извършат този подвиг и това чудо което между другото ще е истински героизъм и нечовешки успех за самите тях.

Ами днес не играха най-добрите футболисти изгонени отвсякъде - Старокин и Зехиров, дай нещо друго, изтърка се лентата :idea:
Очертава се плейоф с Берое за Лига Европа, тъй като ще сме шампиона на 7-14-то място, след това две големи нули на светлинното табло в Ст. з. след 120 минути скука и рулетка за дузпи.

sandi74
Мнения: 18927
Регистриран на: 20 авг 2011 19:04

Re: 19 кръг /Черно море - Ботев Пд/ 2.12 събота 15.00

Мнениеот sandi74 » 02 дек 2017 20:56

sicilianecat написа:
sandi74 написа:
Marlboro написа:Каза че е доволен и ако продължаваме да играем така все някога ще стане,нямало друг вариант.Обаче аз не разбрах какво ще стане.Санди,ти разбра ли какво очакваме в близко бъдеще,какво искаше да каже дон лукезе. :)

За да разбера точно какво казва Луканката са ми нужни цял отбор от преводачи.ФАКТ.Аз лично очаквам от вас неочакваното а то е да се спасите по някакво чудо от отпадане от групата въпреки тоталните щети които ви натресе инДжинерчето първолак Гонзо.Колкото и трудно и невъзможно да изглежда "най-добрите ви футболисти" изгонени поради некадърност и бездарие от предишните си отбори трябва да надскочат възможностите си и да извършат този подвиг и това чудо което между другото ще е истински героизъм и нечовешки успех за самите тях.

Ами днес не играха най-добрите футболисти изгонени отвсякъде - Старокин и Зехиров, дай нещо друго, изтърка се лентата :idea:
Очертава се плейоф с Берое за Лига Европа, тъй като ще сме шампиона на 7-14-то място, след това две големи нули на светлинното табло в Ст. з. след 120 минути игра и дузпи.

Обаче играха други велики параолимпийци,инвалиди и ботушари-Хасани,Ал.Александров,Жорката Илиев другите няма нужда да ги изброявам защото те са в пъти по-слаби дори и от тях и не стават дори за Ситомир Никопол,Ураган Бояджик и Атлетик Куклен.Факт ама това дори и ти трудно ще го отречеш и ще е кощунство ако го направиш ако поне малко разбираш от футбол.Майната му че играят за вас ама позорното е че и им плащате за тази тяхна игра.Както казах,надявам се по някакво чудо да се спасите от отпадане напук на ТИМ,Гонзо и "най-добрите" футбалери с които ви напълни този клет пловдивски полу-физкултурник :idea: :!:

Marlboro
Мнения: 314
Регистриран на: 08 апр 2009 20:50
Контакти:

Re: 19 кръг /Черно море - Ботев Пд/ 2.12 събота 15.00

Мнениеот Marlboro » 02 дек 2017 21:00

Аз Санди го уважавам много,но щом и той не е разбрал мисълта на лукезе,значи мястото на тренера е в някой голям евро клуб,тука само си губи времето с простаци като нас.Настройвам се вече за плейофни мачове от седмо надолу,пък ще видим какви подвизи ще възпеем накрая.

sandi74
Мнения: 18927
Регистриран на: 20 авг 2011 19:04

Re: 19 кръг /Черно море - Ботев Пд/ 2.12 събота 15.00

Мнениеот sandi74 » 02 дек 2017 21:10

Marlboro написа:Аз Санди го уважавам много,но щом и той не е разбрал мисълта на лукезе,значи мястото на тренера е в някой голям евро клуб,тука само си губи времето с простаци като нас.Настройвам се вече за плейофни мачове от седмо надолу,пък ще видим какви подвизи ще възпеем накрая.

Луканката си е треньор откъдето и да го погледнем но явно не е попаднал на точното място в точното време.Мъчи се човека да извади горещите кестени от огъня и да излюпи запъртъците които Гонзо му натресе и донякъде му се получава почти отлично.С този слаб футболен материал толкова, ако изобщо това вашето може да го нарочим от кумова срама и по неволя за футболисти :idea: :!: Друг е въпроса че има страшно много фурнички топъл и пресен хлебец да изяде за да може да се изказва поне наполовината добре като доаенът на мисълта и правилния словоред Статегът от Мировяне чичо Митко Пенев ;)


Върни се в “Черно море”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 21 госта