Зимни спекулации, трансфери и контролни премеждия 2017-18

Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist

КироВарна
Мнения: 1684
Регистриран на: 02 апр 2013 14:04
Skype: kiro.stel
Контакти:

Re: Зимни спекулации, трансфери и контролни премеждия 2017-18

Мнениеот КироВарна » 24 яну 2018 17:09

Готвача написа:Първото полувреме само 4-0 за съветите.

Крылья советов е доста странно име на отбор в ХХI век, но като игра смешните сме ние!!!Нямам намерение да анализирам и да разглеждам детайлно играта, или постройката!!!Все пак това е контрола и резултатът няма значение!!!Головете паднаха след съдийски и вратарски грешки.....а от самолет се вижда, че ние сме по технични и по можещи!!!Руснаците са типичен представител на своята школа!!!Здрави, яки момчета със здрави, яки отигравания!!!Те, както и германците нямат нашата фантазия и нашите възможности за импровизация!!!Сравних ги с германците, само за да изтъкна, че съветските ребята и немска организация нямат......и немска методика нямат!!!Но ни дънят като шкембе в дувар!!!Защо?Защото са дисциплинирани и играят концентрирано винаги!!!Ама винаги!!!Дори и в тренировъчен мач в който резултатът няма значение!!!Според мен, на нас това ни куца!!!Концентрация, както си дереше гърлото Шенсой!!!Колко мача от първенството пропиляхме така?Дано ИЛИАН да намери цяр за тази наша болест, защото нищо добро не ни чака!!!

Потребителски аватар
Готвача
Мнения: 2710
Регистриран на: 05 авг 2011 18:46
Местоположение: UK
Контакти:

Re: Зимни спекулации, трансфери и контролни премеждия 2017-18

Мнениеот Готвача » 24 яну 2018 17:16

Днес не иска да тръгва,дава някаква грешка :(
Живей днес,защото вчера няма да се върне,а утре може да не дойде!
В сайт за запознанства-"Търся жена която може да лови ,чисти и готви риба.Да може да копае червеи и да обича секса.Да има мотор и лодка.Моля постнете снимки на мотора и лодката!"

Потребителски аватар
ogrizko
Мнения: 5152
Регистриран на: 30 ное 2008 13:30
Контакти:

Re: Зимни спекулации, трансфери и контролни премеждия 2017-18

Мнениеот ogrizko » 24 яну 2018 17:49

вратарски грешки? на Макенджиев ли?! :shock: дано да е само по време на контролите :oops:
Изображение

sicilianecat
Мнения: 748
Регистриран на: 23 май 2016 21:22
Контакти:

Re: Зимни спекулации, трансфери и контролни премеждия 2017-18

Мнениеот sicilianecat » 24 яну 2018 18:07

Спокойно, това е просто една контрола, почти съм убеден, че Илиан им е изцедил силите от тежки двуразови тренировки. Тепърва ще навлизат в ритъм и ще започнат са играят все по-добре. На този етап от подготовката се работи много и за издражливостта, Илиан е известен с това, че неговите отбори винаги имат високо ниво на издражливост, така че аз отдавам този резултат на тежки тренировки.

Потребителски аватар
Готвача
Мнения: 2710
Регистриран на: 05 авг 2011 18:46
Местоположение: UK
Контакти:

Re: Зимни спекулации, трансфери и контролни премеждия 2017-18

Мнениеот Готвача » 24 яну 2018 18:14

Въобще не се притеснявам за отбора в момента,той е в добри ръце.Нещата които ги виждаме всички са слаба игра в защита,слаб вратар и беззъбо нападение.Илия с пристигането си каза същото.Така че разногласия няма.Човека работи по селекцията,вратар взехме,остана ЦЗ и ЦН.Тоест нямаме зъби и гащи :mrgreen: .В момента в който налеят мускули и напомпят въздух.ще изглеждаме различно,убеден съм в това.Спомням си навремето треньорите казваха че най ваното нещо е гръбнака на отбора.Ние гръбнак нямаме като хората,така виждам аз нещата.Приемаме че сме взели приличен вратар,имаме и приличен ЦЗ в лицето на Хасани. Нямаме класни опорен халф, плеймейкър и централен нападател.Остава да си изградим такива,или да си купим.Парии няма,остава изграждането,което не е особено лесен процес,както виждаме.Желая успех на Илиян,нека остане и гради дълги години един истински моряшки проект.Аз лоша дума НИКОГА няма да кажа за него ,дори и да изпаднем.
Живей днес,защото вчера няма да се върне,а утре може да не дойде!
В сайт за запознанства-"Търся жена която може да лови ,чисти и готви риба.Да може да копае червеи и да обича секса.Да има мотор и лодка.Моля постнете снимки на мотора и лодката!"

КироВарна
Мнения: 1684
Регистриран на: 02 апр 2013 14:04
Skype: kiro.stel
Контакти:

Re: Зимни спекулации, трансфери и контролни премеждия 2017-18

Мнениеот КироВарна » 24 яну 2018 18:53

sicilianecat написа:Спокойно, това е просто една контрола, почти съм убеден, че Илиан им е изцедил силите от тежки двуразови тренировки. Тепърва ще навлизат в ритъм и ще започнат са играят все по-добре. На този етап от подготовката се работи много и за издражливостта, Илиан е известен с това, че неговите отбори винаги имат високо ниво на издражливост, така че аз отдавам този резултат на тежки тренировки.

Сигурно си прав приятелю, но руснаците през целия мач ни превъзхождаха физически......а след последния съдийски сигнал проведоха тренировка със спринтове и други натоварвания!!!Сякаш не са играли 90 минути!!!Виждаха се зад гърба на ИЛИАН ИЛИЕВ, докато го интервюираха!!!Просто ги давам за пример, като всеотдайност дори в тренировъчен мач и никакво лигавене след него!!!Това ни трябва на нас!!!Дух и жалание за борба!!!От смените, които влязоха през второто, бях много положително впечатлен от МИНКОВ, МИНЧЕВ и ТОМБАК!!!Браво на момчетата!!!

Потребителски аватар
thisisthelife
Мнения: 607
Регистриран на: 07 юни 2015 10:13
Контакти:

Re: Зимни спекулации, трансфери и контролни премеждия 2017-18

Мнениеот thisisthelife » 24 яну 2018 18:57

Не виждам поводи за драми. На този етап е важно играчите да влязат в ритъм и да имат добра физическа подготовка. Предпочитам такива загуби да ги има в контролите, за да се видят слаби места и да се изчистят схемата и титулярите. Аз лично съм приятно изненадан от Касабов - включва се с доста хъс и енергия. Съвсем спокойно може да бъде опция по крилата. За халфове - не мога да кажа, че нямаме. Георги Илиев, Цветков и Огнянов са си на едно добро ниво за А група, но липсваше Треньор с авторитет, който да ги нареди правилно на терена и да изкара максимума от тях. Това вече го имаме в лицето на Илиан, просто трябва да изчакаме резултатите. Надявам се до края на седмицата да има някакви новини за играчи на проби, защото времето лети, а до подновяването на първенството има по-малко от месец.
Truth is hate for those that hate the truth.

Потребителски аватар
Mathias_Coureur
Мнения: 1248
Регистриран на: 04 юни 2015 10:52
Контакти:

Re: Зимни спекулации, трансфери и контролни премеждия 2017-18

Мнениеот Mathias_Coureur » 24 яну 2018 20:28

Това е само една контрола, по-важното е да се направи добра подготовка и да се изгради добър отбор.По-добре да губим в контролите и да се видят слабите ни места, да се изчистят колкото могат, отколкото да бием и после да падаме в официалните мачове.Освен това в контролата участие взимат и доста наши юноши, което е добре и за самите тях, така че резултатът е нормален.
Отборът за първи път от доста време насам е поверен в сигурни ръце , с търпение нещата ще се получат. Илиан знае какво прави! ;)

Потребителски аватар
ogrizko
Мнения: 5152
Регистриран на: 30 ное 2008 13:30
Контакти:

Re: Зимни спекулации, трансфери и контролни премеждия 2017-18

Мнениеот ogrizko » 26 яну 2018 12:46

Радослав Василев май ще привличаме ..тоя дето играеше едно време в Славия ...дано да разгърне напълно потенциала си при нас :roll:
Изображение

Потребителски аватар
mursusaid
Мнения: 1188
Регистриран на: 06 апр 2009 17:37
Контакти:

Re: Зимни спекулации, трансфери и контролни премеждия 2017-18

Мнениеот mursusaid » 26 яну 2018 12:50

ogrizko написа:Радослав Василев май ще привличаме ..тоя дето играеше едно време в Славия ...дано да разгърне напълно потенциала си при нас :roll:


Противоречиво име като цяло.Ще видим,дано пък му върже при нас,но каквото и да е много е важно как стои и играе отбора и какви шансове изработват за нападателя.Така че ще видим :)
За вас моряци ний живеем...


Върни се в “Черно море”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 23 госта