Зимни спекулации, трансфери и контролни премеждия 2017-18

Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
thisisthelife
Мнения: 607
Регистриран на: 07 юни 2015 10:13
Контакти:

Re: Зимни спекулации, трансфери и контролни премеждия 2017-18

Мнениеот thisisthelife » 28 ное 2017 18:37

Днес за пореден път се видя, че най-важният трансфер ще бъде на треньорския пост. Вън Конкретният и да заповяда Илиев.
Truth is hate for those that hate the truth.

ShooterMan
Мнения: 7816
Регистриран на: 23 окт 2010 16:56
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Зимни спекулации, трансфери и контролни премеждия 2017-18

Мнениеот ShooterMan » 28 ное 2017 18:42

2 трансфера
1. Треньор
2. Жоро Илиев в пенсия и да му се намира заместник

ПС: Ако нямат треньор да слагат него треньор, но не и футболист повече. Колкото до даскала по физическо - Луканов, след чутото и видяното той не трябва да се връща и в школата даже. Некъдърник пълен, ако така обяснява на децата не зная....
"Ако ние сме като ПСВ, то Черно море е като Байерн (Мюнхен)" - Славиша Йоканович,наставник на Левски.

sicilianecat
Мнения: 748
Регистриран на: 23 май 2016 21:22
Контакти:

Re: Зимни спекулации, трансфери и контролни премеждия 2017-18

Мнениеот sicilianecat » 28 ное 2017 20:59

Жоро Илиев ни е един от най-добрите футболисти, това за годините са предразсъдъци, в момента всички играят слабо при нас, защото липсва цел и можещ треньор. Иначе пенсионерът Камбуров в момента пак е един от най-добрите нападатели в А група, бил на 38, не ни трябвало, свършил бил с футбола, тука никой не го щеше, ами ето ви Сукуна, а Камбуров голмайстор в Берое, всеки мач с важни голове за тях!

Потребителски аватар
ogrizko
Мнения: 5148
Регистриран на: 30 ное 2008 13:30
Контакти:

Re: Зимни спекулации, трансфери и контролни премеждия 2017-18

Мнениеот ogrizko » 28 ное 2017 21:30

Според мен изявите на Луканов пред камера са маска и не му се връзвам на приказките, приемам ги като забавление, щото доста интересни разсъждения вкарва. Важното е с играчите да се справя като ги няма камерите и съответно резултати да имаме. По едно време се бях обнадеждил, но сега и аз взех да се разколебавам дали може да се справи с нещата. При нас са нужни страшно големи промени и дали на него му стиска да ги направи?! Трябва нова масова чистка и селектиране на добри свободни агенти ...абе, не знам и аз вече. Гонзо досега да ги беше разкарал половината и взел нови ....ама според мен Луканов гледа да не избързва. И ми е чудно какво ще направи ако остане и след Нова Година. Тогава ще се наложи вече да свали маската и да покаже реално какви виждания има ....и мен малко ме притеснява дали са достатъчно мащабни каквито се налага да са :roll:
Изображение

ShooterMan
Мнения: 7816
Регистриран на: 23 окт 2010 16:56
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Зимни спекулации, трансфери и контролни премеждия 2017-18

Мнениеот ShooterMan » 28 ное 2017 21:41

Само, че Жоро Илиев играе много слабо още откакто се е върнал тук от Китай! Игра много слабо при Кольо Спасов, после много слабо при Гонзо, а сега продължава надолу при Емо Луканката. Не съм го виждал да играе добре от 2013-2014.....бая време си мина и категорично без уговорки е свършил за футбола. А притеснява ме, че и Шерифа е приключил, макар и по-млад....
"Ако ние сме като ПСВ, то Черно море е като Байерн (Мюнхен)" - Славиша Йоканович,наставник на Левски.

sicilianecat
Мнения: 748
Регистриран на: 23 май 2016 21:22
Контакти:

Re: Зимни спекулации, трансфери и контролни премеждия 2017-18

Мнениеот sicilianecat » 28 ное 2017 23:00

Това вече е смешно, Жоро Илиев ли е най-големият проблем на отбора :mrgreen: :shock: :lol: най-малкото заслужава уважение, а не такова плюене и ако при него оправданието за слабите мачове е възрастта, то тогава какво да кажем за футболистите в отбора под 30-годишна възраст?

Потребителски аватар
thisisthelife
Мнения: 607
Регистриран на: 07 юни 2015 10:13
Контакти:

Re: Зимни спекулации, трансфери и контролни премеждия 2017-18

Мнениеот thisisthelife » 28 ное 2017 23:48

Той Шерифа още в Левски беше свършил с футбола, а Миланов дори не е почвал. Няма никаква идея в играта ни, защото просто няма кой да пусне пас. Божилов отнася доста критики тук, но освен него, Мариян Огнянов и Жоро Илиев няма друг, който да мисли по-нестандартно. Вижда се, че в атака сме доста по-зле. Задължително трябва да се търси някой креативен играч, който да внесе някаква идея при нас. Но всичко това минава през разкарване на Луканов, че ако го оставим ще се напълним със всякакви издънки, тип Сукуна.....
Последна промяна от thisisthelife на 29 ное 2017 12:29, променено общо 1 път.
Truth is hate for those that hate the truth.

ShooterMan
Мнения: 7816
Регистриран на: 23 окт 2010 16:56
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Зимни спекулации, трансфери и контролни премеждия 2017-18

Мнениеот ShooterMan » 29 ное 2017 10:33

Айде стига с глупостите за уважението. Уважението е едно - дузпата в Подуене - съвсем друго нещо! Също и егото. Колко време се натиска все той да бие дузпите, преките, корнерите - резултатите ги виждаме всички - тотален провал. Но това са ключовите моменти в мачовете, тънките....като не можеш - айде си преглътни егото и дай на другите, нали? Самата му роля на терена изисква да е най-добрия, какъвто беше, но преди години. Всички плямпат Зехиров това, Зехиров онова, Старокин, нападателите, но Зехиров ТРЯБВА ДА ПОЛУЧИ ПАС, Старокин е ренде и от него не може да се иска повече от това да отнема топката, а нападателите, за да вкарт им трябва голово подаване.....Айде сега да видим кое все още умее нашия Капитан? Видяхме, че дузпи, корнери и преки ги изпълнява урголешката....искаме да задържа топката (но всеки 3-ти пас му е грешен), искаме точни подавания - е, вчера асистира на Славия за гола им....и много често го прави това вече. Крайно време и най-упоритите хора да проумеят едно: отборът е над личността и егото. На 37 години НЕ Е като 27, а на Черно Море са му нужни ИГРАЕЩИ играчи! Нас ни бият Пирин, Верея, Етър....това говори, че нашите играчи вкл. и Жоро НЕ СА НА НИВОТО на техните, да не говорим, че от 2 години лидерите ни пердашат като маче у дирек, нали? 2013 беше обратното, нали? Беше, ама той беше на 33....Ето това е. Време му е да спира и да се форсира намирането на достоен заместник, класен играч. Уважението си е уважение, но последните 2 години откак пое отново лидерската роля при ТРИ ТРЕНЬОРА счупихме рекорди по мачове без победи (6 месеца), рекорди по мачове без победи у дома, на Тича и т.н. и т.н.. Да, проблема е в канцелариите, 100%. Едни далновидни шефове отдавна да се бяха бръкнали в джоба и да намерят заместник, а не да си лежат на ушенцето кво било преди 4-5 години....БЕШЕ, БЕШЕ И НЯМА ДА СЕ ВЪРНЕ! Това е
"Ако ние сме като ПСВ, то Черно море е като Байерн (Мюнхен)" - Славиша Йоканович,наставник на Левски.

Потребителски аватар
ogrizko
Мнения: 5148
Регистриран на: 30 ное 2008 13:30
Контакти:

Re: Зимни спекулации, трансфери и контролни премеждия 2017-18

Мнениеот ogrizko » 29 ное 2017 10:52

Според мен като гледам Жоро не мисля, че има проблем да сдаде лидерската позиция. По-скоро в това е проблема, че май няма лидери в отбора и затова Жоро Илиев се мъчи да се прави на такъв. Някои мачове се получава, други - не. Просто имаме супер страхливи футболисти. Лидер е твърд и борбен играч, да надъхва и да води отбора особено в трудните моменти ....аз не виждам да имаме такива играчи, освен Жоро Илиев дето е вече на възраст и не му е работа тая роля. Истината е, че се напълнихме с мишки. Всеки чака на другия ....безхарактерни играчи се напълнихме, ей това са ни май проблемите. Мариян Огнянов примерно може да вкарва важни голове и т.н., но е прекалено фин на терена да бъде лидер. Няма да викне на другите да се хвърлят по-сериозно в мача и т.н. Абе, не знам ...голям провал на Гонзо с лятната му селекция, това е истината. Лошото е, че и Луканов може би не е такъв лидер и става проблем .....най-мишковския отбор сме :idea: ....но Георги Илиев поне се опитва да направи нещо :!:
Изображение

Потребителски аватар
РМС Варненски моряк
Мнения: 68
Регистриран на: 29 май 2013 13:52
Контакти:

Re: Зимни спекулации, трансфери и контролни премеждия 2017-18

Мнениеот РМС Варненски моряк » 29 ное 2017 11:52

[b] След противоречивото представяне на отбора този сезон с надежди за нещо повече, особено след силния старт, всичко се провали? Гонзо го няма вече, а Емо - луканката ни "подхлъзна", че ще върне "Черно море" там, където му е мястото!? Той в същност не ни излъга и ни върна там където ни е мястото в средата на класирането: седмо място. Е, имаме време и сили да го удържим това място до края на първенството. А това място е шанс за бараж срещу четвъртия класирал се отбор, засега "Берое" или "Ботев"Пд... и хайде в Европа! Но дали е така, кой от вас мисли, че това е възможно? Устройва играчите да не се напрягат през сезона на пролет, какво, нали имат имидж на най-добрите играещи у нас, за какво да се натискат за шестицата, тя не дава пари. Стягат се само за един бараж! Виж в Европа е друго и престижно, влизаш само след един бараж! Напрягат се за бараж и го печелят, проста аритметика, защото ще са отпочинали, а не "преуморени" за челно място в шестицата.. Интереса е налице при този регламент на Първа лига!
Но идва казус, дали ръководителите на тима, нямат план за нов треньор преди Коледа? След слабите мачове, дори победите като гости срещу "Витоша" и "Дунав" бяха след слаби игри и късмет + две поредни загуби... Очаквам трета поредна загуба от добре играещия "Ботев"Пд, а следващото гостуване в София на "Септември" е последно за годината, не очаквам победа, а навярно четвърта поредна загуба? И последен мач за Емо - луканката? Едно да си седем години асистент, друго е да си начело на отбора. Липса на опит, на компетентност, а не на хартия. А и липса на почитание от играчите, липса на респект. Чува се упорито за смяна? А за Илиян Илиев мисля няма да стане, той очаква чужбина... Ние искаме Илиян, ние искаме Вили Вуцов, ние искаме Мастиката, ние искаме и само игри на сенки, не свикнахте ли, че едни финанси трябва да се върнат обратно от където са дошли за ремонти, за стадион "Варна" и т.н. Вече много се говори между феновете за нечестна футболна игра, а тогава викайте си : Оставка! Оставка! Това не променя никак положението. Остава надеждата да станем отново шампиони, но след завършване на големия стадион. А и юношите имат таланти и напират. Още няколко години и можем да бъдем като "Лудогорец"? Нали господин Марин Митев бе казал: От дете мечтая да видя *Черно море* шампион на България!
Мечтите са безплатни, идва Коледа, а после друга Коледа...и може да се сбъдне чудото след няколко години? Вярвайте и мечтайте! Само *Черно море*!
И аз и вие от деца мечтаем да видим *Черно море* шампион на България!
Продължаваме да мечтаем!


Върни се в “Черно море”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 17 госта