КупаБГ /Монтана - Черно море/ 20.09 сряда 16.00

Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist

Stariq
Мнения: 56
Регистриран на: 29 май 2017 01:44
Контакти:

Re: КупаБГ /Монтана - Черно море/ 20.09 сряда 16.00

Мнениеот Stariq » 21 сеп 2017 22:18

Честито на всички моряци.

Освободихме се от говеждо иго.

От тук нататък - каквото и да става, поне ще е наше - моряшко.

Гошка Шут...а да не си е направила ритуално сепуко, или обира с език сълзите, де капят от ...... .... на Гонзо.

yavorescu
Мнения: 2855
Регистриран на: 05 апр 2011 21:15
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: КупаБГ /Монтана - Черно море/ 20.09 сряда 16.00

Мнениеот yavorescu » 22 сеп 2017 09:35

ogrizko написа:Някой ако е гледал мача на живо да разказва, моля :oops:

Ако някой си е мислил, че досега сме играли слабо, излъгал се е жестоко -- в този мач показахме пълния си блясък.

Реалният резултат след първото полувреме можеше да е 3-0. Монтана за целия мач имаха 5-6 изключително чисти положения, а гола на Кузма беше първия и последен наш удар във вратата. Неописуема мъка. Станчев игра като ляв бек, а Сукуна като атакуващ халф. Огнянов беше на мястото на Жоро, а Минков ляво крило. Не само не успявахме да създадем голови положения, ами губихме топката още на центъра или най-много преди наказателното им поле. При това топката не ни я отнемаха с единоборства, а просто пресичаха спорни/грешни пасове или често се озоваваше в техните крака под формата на подарък.

Божилов влезе на полувремето и замени Минков, който игра слабо и резонно отстъпи мястото си. Очаквах някой измежду Старокин и Огнянов да излезе, пак нямаше да е грешка. Сукуна се премести на лявото крило. Опитахме се да осъществим някакъв натиск, но имахме само териториално преимущество. Монтана много бързо се прегрупираха от защита в атака, бяха като оси с остри футболисти по фланговете, които на всичкото отгоре комбинираха добре с полузащитниците им. На моменти Божилов се изнасяше напред и играеше с Кузма в 4-4-2, но нямаше особен смисъл, след като топки до тях не достигаха. Влезе и Цветков на мястото на Томбак, като заигра като... централен защитник. Миланов отиде да играе като десен бек. Малко по-късно Костадинов смени Миланов и си остана на десния бек. Останах изумен как след като ни е нужен обрат, треньора прави ротации в защита. Такова нещо не бях виждал досега. А ако Миланов не е можел да изкара цял мач, защо го премести на фланга -- там се бяга повече?

Монтана освежиха атаката си, така както водеха в резултата. Проактивни смени, браво на треньора им. Първо замени Наско Илиев с Миро Антонов, после смени офанзивния халф Балджо с крило, а Петър Атанасов се премести в центъра на неговото място. Накрая смени Коконов със Сергей Георгиев. Дани Георгиев игра цял мач като ляв бек и се справи прилично, а през второто полувреме надбягваше един от най-добрите български футболисти Зехиров.

Помислих си, че може да има нещо като бойкот, но игровото поведение не подсказваше нещо такова. Мъчихме се, както само ние си знаем и умеем. А и кой ще бойкотира, след като всички футболисти са привлечени от Гонзо? Без Цветков, който така или иначе му е любимец и Томбак + Костадинов, които са му протежета и е ясно, че Гонзо разчита много на Марто. Всички останали са негови хора. А и бойкот не се прави в турнирен мач. Според мен футболистите не изпълниха инструкциите на старши треньора. На няколко пъти Гонзо даваше точни, ясни и конкретни указания, като "Марияне, играйте футбол, бе!". Обаче Мариян и съотборниците му не го послушаха и футбол видяхме само от отбора в синьо.

Иначе стадиончето е много гот. Тревата сякаш беше малко висока и топката се движеше по-бавно. Но това не е оправдание, разбира се. Не мисля, че имало съдийска подкрепа. Имаше една отсъдена засада при центриране отдясно, която май не съществуваше, но Сукуна така или иначе не можа да уцели топката. А за първия им гол можеше да изгони Боровик и да отсъди дузпа, май вратаря извърши нарушение срещу Петър Атанасов. Монтана си ни смелиха от бой с чисто футболни средства и щеше да бъде абсолютно незаслужено, ако този мач беше стигнал до продължения.

Полицаите от Монтана бяха безкрайно разочаровани, че отпаднахме и със страх очакват жребия. Не щат да се падат с Левски или ЦСКА-София, разбирам ги хората. Стюардът попита защо сме освободили толкова футболисти и призна, че Балджо пиел денонощно :mrgreen:

Общо шестима моряци станахме свидетели на този резил.
[offtopic]Бях решил предварително след мача да мина през София да свърша една работа. Да комбинирам полезното с приятното, както се казва. Толкова бях афектиран след мача, че въобще не ми се искаше да шофирам. Исках само да псувам един определен човек. В Петроханския проход се поднесох на един завой -- беше мокро и пътя беше застлан с килим от изпокапали листа, супер хлъзгаво. Опитах се да избегна удар с насрещната кола, завъртях се и отлетях в канавката. Едни момчета спряха и ми помогнаха да я изкарам, а след това едва се дотътрих до промишлената зона на Берковица. Спах там, а на другия ден научих лошата новина, че колата става само за скрап. Вечерта ходих до града да търся нещо за хапване и ме нападна глутница кучета. Много настървени са тия берковски псета, да знаете, не са като нашите футболисти. Оставих колата в Берковица и се прибрах след 12-часово пътуване с влак(ове). В крайна сметка се оказа, че съм комбинирал безполезното с неприятното :([/offtopic]

Потребителски аватар
ogrizko
Мнения: 5145
Регистриран на: 30 ное 2008 13:30
Контакти:

Re: КупаБГ /Монтана - Черно море/ 20.09 сряда 16.00

Мнениеот ogrizko » 22 сеп 2017 10:40

yavorescu написа:Общо шестима моряци станахме свидетели на този резил.

Много весело е било явно в другия край на България ...важното е, че си жив и здрав най-вече :idea: Благодаря за подробното описание! Но на мен това дето ми описваш наистина ми изглежда като бойкот ...Дани Г да надбягва Зехиров ...че то на Зехиров бързината му е силата. Мариян Огнянов да не може да подаде точно ..на него пък това му е силата! Абе, не знам и аз ....много зле! Ако така смятат да играят тия футболисти ...направо да ходим групово при следващия треньор и да ги маха 10 човека и да търсим нови 10! Крайно е, ама на мен такива простотии не ми се гледат, а явно добра трупа за простотии се е насъбрала в отбора ..щом като и Гонзо не можа да се справи ..явно не го слушат и това, че много изисква им е дошло в повече и са решили да го отсвирят ..нищо, че той ги доведе :roll: т.е. опитвам се да кажа, че ако при следващия треньор нещата изглеждат по тоя начин да търсим оставка от играчите дето не играят, а не от треньора! Ще си пуснем тук една анкета, за да видим за кои играчи имаме единомислие, че не ги искаме ...ще си спретнем среща с треньора и ще му кажем, че нямаме нищо против да ги махне ...ако трябва с юноши да доиграваме все тая! Те тия в момента играят по-зле и от юноши ....и на всичкото отгоре има и очаквания, защото уж са можещи футболисти! Юношите и да не се представят толкова добре, поне е ясно защо... ама такива заплатаджии не ми се гледат на мен! Или ще играят, или да си ходят... изобщо няма и да ги подкрепям ако играят толкова бездушно, ще ги псувам докато се махнат! :evil:
А за Боровик освен евентуалния червен картон ..на какво мнение си за него?! Щото сицилианеца каза, че се доближавал до Коварж ...а не мен ми се струва засега, че повече до Шром се доближава и предпочитам Емо?! Как беше цялостно в тоя мач.. :lol: :lol:
Изображение

yavorescu
Мнения: 2855
Регистриран на: 05 апр 2011 21:15
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: КупаБГ /Монтана - Черно море/ 20.09 сряда 16.00

Мнениеот yavorescu » 22 сеп 2017 11:05

Зехиров в абсолютно всички мачове досега едва диша през второто полувреме. Той е първия, който изплезва език. Когато е изморен и тръгва на спринт, на лицето му се изписва една специфична гримаса. Все едно карат някой научен работник да рие тор. Огнянов игра много назад, нетипично за него, но не е само той с грешните подавания. Според мен е абсурд да се говори за бойкот. Тези футболисти знаят, че Гонзо разчита и ще разчита на тях, няма как да му правят сечено. Футболистите не са виновни, че са били поканени да подпишат с нашия клуб. Естествено, че повечето от тях ще се съгласят. Виновен е човека, който трябва да сглоби отбор от тях и да използва най-добрите им качества. Друг треньор може да успее с тях, а може и да бъде още по-зле. Не сме толкова добър отбор, колкото някои си мислят. Новите футболисти са залязващи звезди и едва ли са амбицирани на тази възраст да възраждат кариерата си. По-скоро търсят спокоен пристан, а точно това представлява нашия клуб през последните години. Няма баланс в отбора и липсва реална конкуренция на няколко поста, затова и почти винаги няма план Б и не можем нищо да направим при негативен развой на мача.

Боровик го похвалих след мача с ЦСКА-София, но после на повторенията видях, че извършва сериозни грешки. И в този мач направи поне две, да не кажа три фрапантни грешки. Освен това ми се вижда малко трътлест. Коварж го гледах още при дебюта му срещу Розова долина, именно заради него ги отстранихме. Личеше си тогава, че му липсва игрова практика, но и класата се виждаше. Боровик и той не е водил подготовка, рано е да се каже още, но според мен не е нищо особено. Такива вратари с лопата да ги ринеш. Засега ще запазя неутралитет, и Курьор почна много зле при нас, после дръпна нагоре. Ще видим.

Като цяло, не съм съгласен с изразеното от някои мнение, че от един месец насам сме спрели да играем. Играем по същия начин, просто имахме уникален късмет първите кръгове. Аз още тогава ги говорех тия неща, но бях наречен злобар и плювач, щото се осмелявах да критикувам лидера в шампионата, устремения към медали и Купа супер дрийм тийм на Гонзо, който щял да запуши много усти този сезон.

Потребителски аватар
ogrizko
Мнения: 5145
Регистриран на: 30 ное 2008 13:30
Контакти:

Re: КупаБГ /Монтана - Черно море/ 20.09 сряда 16.00

Мнениеот ogrizko » 22 сеп 2017 11:32

Споко. То и аз тогава говорех, че можеше да е 5:4 за Верея ...8:3 за Ботев Пд и т.н. те нещата си бяха очевидни :lol: По-скоро критиките, когато отбора върви са били проблема. Нали като побеждаваш уж не трябва да те критикуват толкова, но сигналите бяха явни. Все пак се надявахме нещата да станат по-добре, а не по-зле както се оказа :oops: Затова аз лично пестих критики, обаче и се забелязваха доста слабостите и огромния ни късмет първите кръгове...

Сори ама аз предпочитам Емо Михайлов ...тоя Боровик е супер неориентиран... щом говориш за няколко фрапантни грешки и в тоя мач, работата не е добре. Да речем, че не е на пълния си капацитет 100%, ама и на 70% да е ....това няма значение! За мен тоя човек просто не може да прецени ситуациите! Не знае кога да излезе, кога да си седи на вратата ...то това учи ли се или е до форма :shock: Дето казваш само заради дългото слабо начало на Курьор няма да го овиквам, но принципно целта май беше да застане веднага на рамката и да внесе стабилност, а на мен ми изглежда в пъти по-зле от Емо към момента. Емо поне прави по 1 фрапантна грешка и то не всеки мач :lol: :lol: А понякога прави и добри спасявания дето не ги очаквам :oops:

Малко съм късоглед аз ...не мога добре да видя тия гримаси на Зехиров! Обаче като взехме сега толкова много футболисти в залеза на кариерите си дето търсят спокойствие ...кой и как ще ги мотивира да играят! Трябва раздаване във всеки мач, щото и Етър ще дойдат и ще ни бият.... трябва да влизат във форма, да могат да бягат по 90 мин. и такива неща! Не мисля, че трябва да ги търпим ако не им се играе.... има млади юноши, които няма да играят по-зле от това дето опитните показват в момента :roll: Да видим как ще тръгнат с нов треньор ама ако пак не е добре ...според мен не може само треньори да сменяме, а тия да си живуркат щото вече сме ги били взели ....както сме ги взели, така и ще ги махнем като почнем да ги псуваме по време и след мач и т.н. Аз такова нещо не бях виждал, Жоро Илиев на 36г. бяха повече от всичките новодошли взети заедно :evil: :evil: :evil:
Изображение

yavorescu
Мнения: 2855
Регистриран на: 05 апр 2011 21:15
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: КупаБГ /Монтана - Черно море/ 20.09 сряда 16.00

Мнениеот yavorescu » 22 сеп 2017 13:44

ogrizko написа:По-скоро критиките, когато отбора върви са били проблема.

Ами точно там е работата, за мен играта е изцяло определяща при преценката дали отбора върви или не. Не няколко случайни победи, пък били те и поредни. Ако става въпрос за някой друг отбор, който не наблюдавам редовно -- естествено, че гледам резултатите му, няма как да преценя на базата на други критерии.

Потребителски аватар
ogrizko
Мнения: 5145
Регистриран на: 30 ное 2008 13:30
Контакти:

Re: КупаБГ /Монтана - Черно море/ 20.09 сряда 16.00

Мнениеот ogrizko » 26 сеп 2017 13:33

yavorescu написа:Полицаите от Монтана бяха безкрайно разочаровани, че отпаднахме и със страх очакват жребия. Не щат да се падат с Левски или ЦСКА-София, разбирам ги хората.

:oops: :oops: :oops:
Изображение

Потребителски аватар
blue avalanche
Мнения: 22754
Регистриран на: 23 ное 2009 11:23
Контакти:

Re: КупаБГ /Монтана - Черно море/ 20.09 сряда 16.00

Мнениеот blue avalanche » 26 сеп 2017 20:26

ogrizko написа:Сори ама аз предпочитам Емо Михайлов ...тоя Боровик е супер неориентиран... щом говориш за няколко фрапантни грешки и в тоя мач, работата не е добре. Да речем, че не е на пълния си капацитет 100%, ама и на 70% да е ....това няма значение! За мен тоя човек просто не може да прецени ситуациите! Не знае кога да излезе, кога да си седи на вратата ...то това учи ли се или е до форма :shock: Дето казваш само заради дългото слабо начало на Курьор няма да го овиквам, но принципно целта май беше да застане веднага на рамката и да внесе стабилност, а на мен ми изглежда в пъти по-зле от Емо към момента.

Вие тоя вратар го изкарахте "хванат от гората". Интересно как ли е играл в досегашните си отбори? :o Или във всеки мач са му пълнили кошницата? :mrgreen:
Един вратар, за да е стабилен, трябва да е сработен със защитниците пред него! Задължително! На този фон един "недотам добър вратар"(щях да кажа слаб, ама веднага щяха да рипнат някои :mrgreen: ) като Е.Михайлов може да изглежда като Буфон в сравнение с някой друг.
Извинявайте, ама ако треньорът ви ще сменя по 5-6 пъти на мач защитната формация :shock: няма вратар на света, който да се чувства комфортно!

sicilianecat
Мнения: 748
Регистриран на: 23 май 2016 21:22
Контакти:

Re: КупаБГ /Монтана - Черно море/ 20.09 сряда 16.00

Мнениеот sicilianecat » 26 сеп 2017 21:42

blue avalanche написа:
ogrizko написа:Сори ама аз предпочитам Емо Михайлов ...тоя Боровик е супер неориентиран... щом говориш за няколко фрапантни грешки и в тоя мач, работата не е добре. Да речем, че не е на пълния си капацитет 100%, ама и на 70% да е ....това няма значение! За мен тоя човек просто не може да прецени ситуациите! Не знае кога да излезе, кога да си седи на вратата ...то това учи ли се или е до форма :shock: Дето казваш само заради дългото слабо начало на Курьор няма да го овиквам, но принципно целта май беше да застане веднага на рамката и да внесе стабилност, а на мен ми изглежда в пъти по-зле от Емо към момента.

Вие тоя вратар го изкарахте "хванат от гората". Интересно как ли е играл в досегашните си отбори? :o Или във всеки мач са му пълнили кошницата? :mrgreen:
Един вратар, за да е стабилен, трябва да е сработен със защитниците пред него! Задължително! На този фон един "недотам добър вратар"(щях да кажа слаб, ама веднага щяха да рипнат някои :mrgreen: ) като Е.Михайлов може да изглежда като Буфон в сравнение с някой друг.
Извинявайте, ама ако треньорът ви ще сменя по 5-6 пъти на мач защитната формация :shock: няма вратар на света, който да се чувства комфортно!


Само огризко го изкарва ''хванат от горатата'', все пак той може би очаква да пази като Нойер или Облак или още по-добре като Коварж. За мен си е добър вратар за българските стандарти и както каза ти, още не се е сработил със защитниците пред него.

chorbrarche
Мнения: 25
Регистриран на: 18 сеп 2017 09:37

Re: КупаБГ /Монтана - Черно море/ 20.09 сряда 16.00

Мнениеот chorbrarche » 26 сеп 2017 22:09

yavorescu написа:В крайна сметка се оказа, че съм комбинирал безполезното с неприятното :([/offtopic]

важното, че си жив и здрав 8-)


Върни се в “Черно море”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 14 госта