9 кръг /Черно море - ЦСКА-София/ 16.09 събота 20.00

Модератори: гарфилд, paceto, Iceberg, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
ogrizko
Контакти:

Re: 9 кръг /Черно море - ЦСКА-София/ 16.09 събота 20.00

Мнениеот ogrizko » 18 сеп 2017 16:43

Nine написа:
chorbrarche написа:хахаха, абе ей, аутист
. . .

Ти знаеш ли какво е "аутист"? Поне два пъти го употребяваш с цел да обидиш някого.
https://en.wikipedia.org/wiki/Autism

Не те ли е срам да използваш наименованието на особено тежко неврологично разстройство на развитието, от което страдат деца и родители, с цел обида? Това ли ви е културата на невероятната публика на невероятно великия ви отбор?

Мен преди време ме цензурираха задето написах определен тип тревопасно рогато домашно животно с шест букви. Къде са сега администраторите? ОК ли са тези коментари във форума?

те толкова си могат ...нали виждаш каква конструктивна дискусия поддържат :lol: :lol: на мен ми е забавно ама тия дето се връзват да му мислят :P

иначе може човека да е психолог ..или психопат и затова да обижда с такива научни термини :shock: и явно е много добър в работата си, щото много бързо и успешно предлага "правилните" диагнози :lol: :lol:
Питат ли ме де зората ме огряла първи път, питат ли ме де земята що най любя на светa
Тамо аз ще отговоря де се бели Дунав лей, де от изток ЧЕРНО МОРЕ се бунтува и светлей
Българийо драга мила земя пълна с добрини, земя що си ме кърмила моя поклон приеми!

Vladislav
Контакти:

Мнениеот Vladislav » 18 сеп 2017 16:48

chorbrarche написа:
ivan56 написа:Ами примерно ще ви върнат по родните села, да си копаете картофите и да правите зимнина. 8-)
Все щяха да ви измислят някакво занимание, можеше и на нощно къпане да ви закарат, времето беше хубаво. 8-)

по родните села :lol:
за тези цървули ли ми говориш, селчо?
разпозна ли се?

Изображение

Точно за теб е адресирано. На кого ще говориш ти за комплекси бе? Със 10 мнения във форума, ник "chorbarche", a всичките му мнения в раздел "Черно Море". Айде ми обясни сега кой е комплексара бе. Дано да си някакво изключение. Всъщност впечатленията ми за привържениците на ЦСКА са за по- нормални хора от тези от сините ви посестрими. Но както казахме не говорим нито за ЦСКА, нито за София... а за някакъв припознат микренско- етрополски урод.
И не, не съм се познал никъде на снимката. Аде сега ти като си толкова отворен се покажи. Любопитно ми е да видя как ще пръснеш харизма и чар във форума!
Последна промяна от Iceberg на 19 сеп 2017 10:07, променено общо 1 път.
Причина: т.1

chorbrarche

Мнениеот chorbrarche » 18 сеп 2017 17:29

Nine написа:
. . .

Ти знаеш ли какво е "аутист"? Поне два пъти го употребяваш с цел да обидиш някого.

Не те ли е срам да използваш наименованието на особено тежко неврологично разстройство на развитието, от което страдат деца и родители, с цел обида? Това ли ви е културата на невероятната публика на невероятно великия ви отбор?

Мен преди време ме цензурираха задето написах определен тип тревопасно рогато домашно животно с шест букви. Къде са сега администраторите? ОК ли са тези коментари във форума?

Лелеее, ти къде отиде, човече.
Точно болните деца съм искал да обидя...
и виж ми пак първия пост - нямаше обида към никого. Друг е въпроса, че куцо, кьораво и сакато се почувства длъжно да ми обясни к'ва смешна публика от селяци сме били.
(Тук да не се разсърдиш, че обиждам инвалидите само :) )
Мача си го гледал, най-вероятно и по улиците преди това си се пуснал - сам знаеш, че се получи мощно... от наша страна де :)
И разбери, смешно е някоя публика, да обяснява на по-добра публика, че била еди каква си.
Вижте се вас първо, после вижте нас и после пак се погледнете себе си...да усетите разликата

Потребителски аватар
зеления
Контакти:

Мнениеот зеления » 18 сеп 2017 18:17

chorbrarche написа:
Nine написа:
. . .

и виж ми пак първия пост - нямаше обида към никого. Друг е въпроса, че куцо, кьораво и сакато се почувства длъжно да ми обясни к'ва смешна публика от селяци сме били.
Мача си го гледал, най-вероятно и по улиците преди това си се пуснал - сам знаеш, че се получи мощно... от наша страна де :)
И разбери, смешно е някоя публика, да обяснява на по-добра публика, че била еди каква си.
Вижте се вас първо, после вижте нас и после пак се погледнете себе си...да усетите разликата

Ами гледах и вас и нас, и вас и нас и усетих огромната разлика - вие сте едно сборище на педали, а ние фенове на най-стария отбор в България!
След 90 години купата на България е отново във Варна!!! Въпреки мутрите от ТИМ!!!

sicilianecat
Контакти:

Мнениеот sicilianecat » 18 сеп 2017 18:30

gihuelo написа:С любезното съдействие на red 32
Изображение

Какви red32 бе, това е от форума skyscrapercity, ето я и темата, където има още снимки: http://www.skyscrapercity.com/showthrea ... 79&page=32, от потребител p0ck0, има си и печат на дрона ''морско око''. Вика с любезното съдействие на red32 :lol: , ще е хубаво да цитирате първоизточника, за да уважавате труда му, а не да припознавате и авторите на информацията!

Vladislav
Контакти:

Мнениеот Vladislav » 18 сеп 2017 18:38

sicilianecat написа:
gihuelo написа:С любезното съдействие на red 32
Изображение

Какви red32 бе, това е от форума skyscrapercity, ето я и темата, където има още снимки: http://www.skyscrapercity.com/showthrea ... 79&page=32, от потребител p0ck0, има си и печат на дрона ''морско око''. Вика с любезното съдействие на red32 :lol: , ще е хубаво да цитирате първоизточника, за да уважавате труда му, а не да припознавате и авторите на информацията!

Елементарно е... red32 - p0ck0

Потребителски аватар
Mathias_Coureur
Контакти:

Мнениеот Mathias_Coureur » 18 сеп 2017 19:46

chorbrarche написа:
Nine написа:
. . .

Разликата е видна - ние подкрепяме отбора на нашия роден град, направили сме достойния избор да подкрепяме местния отбор и в трудни и тежки дни, докато вие сте глорихънтъри, които ходят между 1 и 5 мача в годината и подкрепят отбора само при победи, а при загуби публиката намалява рязко особено при домакинствата!Вие сте фенове на титлите и победите!
Ако не можеш да ПОДКРЕПЯШ отбора си, когато ГУБИ, нямаш право да го ПОДКРЕПЯШ, когато ПОБЕЖДАВА!

Nine
Контакти:

Мнениеот Nine » 18 сеп 2017 19:49

chorbrarche написа:
Nine написа:
. . .

Мача го гледах по телевизията. Не живея във Варна и не съм видял публиката. Не съм я и коментирал. Изобщо спорът коя публика е по-добра ми е повече от смешен. "По-добра" в какво? Какви умения се мерят тука?

Не разбрах дали си знаел какво е "аутист", но се надявам да намериш друг начин да изразяваш превъзходството си по-нататък.

Потребителски аватар
Red_Neck
Контакти:

Мнениеот Red_Neck » 19 сеп 2017 09:18

Mathias_Coureur написа:Разликата е видна - ние подкрепяме отбора на нашия роден град, направили сме достойния избор да подкрепяме местния отбор и в трудни и тежки дни, докато вие сте глорихънтъри, които ходят между 1 и 5 мача в годината и подкрепят отбора само при победи, а при загуби публиката намалява рязко особено при домакинствата!Вие сте фенове на титлите и победите!

Разликата е, че където отиде ЦСКА, пълни стадиони ;) Благоевград, Стара Загора, Пловдив, Русе, Варна ...
Колко пъти напълнихте Тича този сезон?
Колко пъти предизвикахте интерес при гостувания? Радвайте се на трите дни внимание, покрай този мач и ...... си заемете заслуженото място на "безинтересни".
Ха сега, попитай собствениците на ВСИЧКИ отбори, защо гласуваха с две ръце за връщането ни в елита и защо вече няма часови ограничения на мачовете във В група ;)

Спести си квалификациите, ... защото последните 10 години имаме точно толкова успехи, колкото и ЧМ!
Този пост няма за цел да Ви провокира!
Ако въпреки това сте почувствали душевен дискомфорт, моля приемете моите извинения!
Приятен ден.

Потребителски аватар
Mathias_Coureur
Контакти:

Мнениеот Mathias_Coureur » 19 сеп 2017 09:30

Red_Neck написа:Разликата е, че където отиде ЦСКА, пълни стадиони ;) Благоевград, Стара Загора, Пловдив, Русе, Варна ...
Колко пъти напълнихте Тича този сезон?
Колко пъти предизвикахте интерес при гостувания? Радвайте се на трите дни внимание, покрай този мач и ...... си заемете заслуженото място на "безинтересни".
Ха сега, попитай собствениците на ВСИЧКИ отбори, защо гласуваха с две ръце за връщането ни в елита и защо вече няма часови ограничения на мачовете във В група ;)

Спести си квалификациите, ... защото последните 10 години имаме точно толкова успехи, колкото и ЧМ!

В последните 10 години имате 2 титли със старото си име Литекс! Тази година ще се борите за петата, евентуално ако я спечелите.
А иначе може да пълните гостуващия сектор с глорихънтърите от околността, докато ние подкрепяме местния отбор, дори и при загуби. Вие никога няма да усетите чувството да си истински фен!
Благодарете на гнусния Бойко Борисов, че нареди на БФС да наруши правилата и да създаде специално заради вас " ново първенство" за стане схемата с Литекс. А забравих - вие вече му благодарихте. , дори и го причакахте, за да му се поклоните.
Ако не можеш да ПОДКРЕПЯШ отбора си, когато ГУБИ, нямаш право да го ПОДКРЕПЯШ, когато ПОБЕЖДАВА!

Върни се в “Черно море”