9 кръг /Черно море - ЦСКА-София/ 16.09 събота 20.00

Модератори: гарфилд, paceto, Iceberg, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Mathias_Coureur
Контакти:

Re: 9 кръг /Черно море - ЦСКА-София/ 16.09 събота 20.00

Мнениеот Mathias_Coureur » 18 сеп 2017 10:00

Последната ви титла е преди 6 години през сезон 2010/2011 , когато все още се казвахте Литекс и играехте мачовете си в Ловеч! Факт!
Колкото до публиката ви - ако ще и 10 000 глорихънтъри да се съберете си оставате глорихънтъри - фенове но титлите и успехите!
Докато ние направихме достойния избор да подкрепяме отбора на нашия роден град, а отбор на 150 или 450 км разстояние от нашия град само защото имал повече титли и победи! Публиката ви във Варна беше основно от Добрич , Провадия, Дългопол, Суворово и от близките села и градове - те гледат между 1 и 5 мача на годината , които им са най-близките , а останалите гледат по телевизията, типично за телевизионния фен - глорихънтър!
Ако не можеш да ПОДКРЕПЯШ отбора си, когато ГУБИ, нямаш право да го ПОДКРЕПЯШ, когато ПОБЕЖДАВА!

Потребителски аватар
ogrizko
Контакти:

Мнениеот ogrizko » 18 сеп 2017 10:04

Гледах репортажа, за да видя изявите на Боровик, че сицилианецът като каза, че е от класата на Коварж ми стана любопитно какви ли положения е спасил толкова ....и освен един удар отдалече, не видях нещо друго да е спасил кой знае какво! Да не говоря, че на мен в 3-4 ситуации изобщо не ми хареса ...при гола, при спорната евентуална дузпа ....поне от това дето видях на репортажа ми изглежда доста зле и предпочитам Емо. Но пак казвам от репортажа... може да са изтървали някакви впечатляващи спасявания да покажат :roll:
Питат ли ме де зората ме огряла първи път, питат ли ме де земята що най любя на светa
Тамо аз ще отговоря де се бели Дунав лей, де от изток ЧЕРНО МОРЕ се бунтува и светлей
Българийо драга мила земя пълна с добрини, земя що си ме кърмила моя поклон приеми!

chorbrarche

Мнениеот chorbrarche » 18 сеп 2017 10:04

Mathias_Coureur написа:Публиката ви във Варна беше основно от Добрич , Провадия, Дългопол, Суворово и от близките села и градове - те гледат между 1 и 5 мача на годината , които им са най-близките , а останалите гледат по телевизията, типично за телевизионния фен - глорихънтър!

Ама ти много ни разбираш от публиката, бе
Да не беше с нас на шествието? :twisted:

Vladislav
Контакти:

Мнениеот Vladislav » 18 сеп 2017 10:05

chorbrarche написа:
Vladislav написа: бе, цървул селски?

образован и възпитан гражданино, ти по бул. 8ми приморски полк ли стигна до стадиона?
Прибра ли си фланелката в гащите за по-сигурно?

Пише се бул. "Осми Приморски полк". Знам че сте специалисти по тиретата, но е хубаво да знаеш че има и други препинателни знаци (въпреки че в Суворово и Дългопол едва ли има значение). И да- по същия булевард дойдох и не знам от теб ли е трябвало да си крия фланелката. Какъв си ти бе, ... измислен? Пак повтарям и ще потретя докато го разбереш- селски цървул (като другото страшилище "forever bluet")

Потребителски аватар
Mathias_Coureur
Контакти:

Мнениеот Mathias_Coureur » 18 сеп 2017 10:13

Дори и не отразих шествието на глорихънтърите, аз съм фен на отбора на моя роден град, а не на отбор , който е на 450 км разстояние, само защото имал някакви по- големи успехи! И преди мача и след мача се разхождах спокойно с тениска на Черно море!
Ако не можеш да ПОДКРЕПЯШ отбора си, когато ГУБИ, нямаш право да го ПОДКРЕПЯШ, когато ПОБЕЖДАВА!

chorbrarche

Мнениеот chorbrarche » 18 сеп 2017 10:21

Vladislav написа:
chorbrarche написа:

образован и възпитан гражданино, ти по бул. 8ми приморски полк ли стигна до стадиона?

Пише се бул. "Осми Приморски полк". Знам че сте специалисти по тиретата, но е хубаво да знаеш че има и други препинателни знаци (въпреки че в Суворово и Дългопол едва ли има значение). И да- по същия булевард дойдох и не знам от теб ли е трябвало да си крия фланелката. Какъв си ти бе, ... измислен? Пак повтарям и ще потретя докато го разбереш- селски цървул (като другото страшилище "forever bluet")

разплаках се от обида и огорчение и се напиках от страх едновременно :twisted:
знамето, което изгориха селяните от дългопол и суворовo твоето ли беше ?

gihuelo
Контакти:

Мнениеот gihuelo » 18 сеп 2017 10:35

chorbrarche написа:
Mathias_Coureur написа:Публиката ви във Варна беше основно от Добрич , Провадия, Дългопол, Суворово и от близките села и градове - те гледат между 1 и 5 мача на годината , които им са най-близките , а останалите гледат по телевизията, типично за телевизионния фен - глорихънтър!

Ама ти много ни разбираш от публиката, бе
Да не беше с нас на шествието? :twisted:

Ами щом от Провадия,Дългопол и Суворово събираме 3000 човека значи работата е добре :) Защото вие от цяла Варна събрахте пак толкова та даже и по-малко! По принцип вие няма как да се сравнявате с нас по броя на публиката, но може да се направи сравнение с друг град с толкова жители -Пловдив. Вие сте на светлинни години и от Ботев и от Локо!
Вратаря ви е добър ,но трябва да свали 3-4 кила ,иначе има рефлекс.
Чунчуков не знам каква надежда е , но за мен е най-големия рогач и муфлон в А група. Това централен нападател за 7 мача да има 5 жълти и един червен е направо смешно :) Освен кюскане и бутане абсолютно нищо като бързина и техника,като допълним ,че към 60 минута приличаше на парцал и едвам се влачеше!
За мен сравненията между Спасов и Гонзо са абсурдни. Гонзо може да му бъде само домакин и да носи топките.
CSKA_1948_ написа:
Ще играем в Европа тази година! ;)
PFC Litex написа:
Дърпатов, вие и миналата година щяхте да играете :)
Само след 30 секунди PFC Litex редактира поста:
A дано

Vladislav
Контакти:

Мнениеот Vladislav » 18 сеп 2017 10:46

chorbrarche написа:
Vladislav написа:
chorbrarche написа:

разплаках се от обида и огорчение и се напиках от страх едновременно :twisted:
знамето, което изгориха селяните от дългопол и суворовo твоето ли беше ?

Това че си се напикал от страх не мисля че е повод за гордост. Знам ли пък, на село може и да е така. Отивай и простирай цървулите! Като изсъхнат ще ти остане обичайната миризма на селски обор. Аз към селяните като хора нямам нищо. За огоромно съжаление най- вероятно си обаче от Варна. Което наистина е тъжно.
Колко пъти трябва да ви се обясни и по какъв начин просто че сте нежелани тук? Или напиши нещо смислено (извинявай, ти не можеш), или напиши нещо за самия мач (съмнявам се че и от футбол разбираш)... или просто изчезни от тук

chorbrarche

Мнениеот chorbrarche » 18 сеп 2017 10:55

Vladislav написа:Това че си се напикал от страх не мисля че е повод за гордост. Знам ли пък, на село може и да е така. Отивай и простирай цървулите! Като изсъхнат ще ти остане обичайната миризма на селски обор. Аз към селяните като хора нямам нищо. За огоромно съжаление най- вероятно си обаче от Варна. Което наистина е тъжно.
Колко пъти трябва да ви се обясни и по какъв начин просто че сте нежелани тук? Или напиши нещо смислено (извинявай, ти не можеш), или напиши нещо за самия мач (съмнявам се че и от футбол разбираш)... или просто изчезни от тук

ей, селчо,
погледни потните селски физиoномии на аграрите под козирката и тогава се обяснявай за нашите от вашия край :)

смешно е точно вие да ни се обяснявате за публика, викане, пеене, подскачане и подкрепа 'щото не сте и в четворката на публиките в България

айде до другия път от мен - и да не забравиш да дойдеш в софия за вашето гостуване

Vladislav
Контакти:

Мнениеот Vladislav » 18 сеп 2017 11:01

chorbrarche написа:
Vladislav написа:Това че си се напикал от страх не мисля че е повод за гордост. Знам ли пък, на село може и да е така. Отивай и простирай цървулите! Като изсъхнат ще ти остане обичайната миризма на селски обор. Аз към селяните като хора нямам нищо. За огоромно съжаление най- вероятно си обаче от Варна. Което наистина е тъжно.

ей, селчо,
погледни потните селски физиномии на аграрите под козирката и тогава се обяснявай за нашите от вашия край :)

смешно е точно вие да ни се обяснявате за публика, викане, пеене, подскачане и подкрепа 'щото не сте и в четворката на публиките в България

айде до другия път от мен - и да не забравиш да дойдеш в софия за вашето гостуване

Главни букви, нещо? Ако си от София поне имай някакво уважение към града си. За нас не бери грижа.

Върни се в “Черно море”