8 кръг /Берое - Черно море/ 08.09 петък 17.30

Модератори: гарфилд, paceto, Iceberg, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
зеления
Контакти:

Re: 8 кръг /Берое - Черно море/ 08.09 петък 17.30

Мнениеот зеления » 08 сеп 2017 18:36

Sole написа:Поредният левашки вратарски гол! Лек удар към вратата в обсега на вратаря, но последния реагира след като топката влезе в мрежата, а и беше излязъл неразчетено доста напред. Не знам, но първото впечатление е,че новото вратарче напомня много на Шром :?

Тъпо парче си и го доказващ с всеки твой пост!
След 90 години купата на България е отново във Варна!!! Въпреки мутрите от ТИМ!!!

Onq
Контакти:

Мнениеот Onq » 08 сеп 2017 18:45

Честит Даниел Младенов! Царе сме да прибираме боклуци, които сме изгонили, след явна тяхна некадърност.

Потребителски аватар
ogrizko
Контакти:

Мнениеот ogrizko » 08 сеп 2017 18:50

Iceberg написа:Специалистите да направят разбор, аз ще чета и броя минусите. ;)

Не съм гледал мача, и целия репортаж не съм още. Видях само двата гола.

Но като един виден специалист ще кажа следното: просто момчетата се стъписаха от прекалено ранния гол, а после ни бучнаха един и в края на полувремето ..възможно най-лошия сценарий по който можеше да протече срещата и не можахме да се измъкнем вече психически ...както и Старокин, очевидно след грешката му при първия гол ..като един млад и неопитен играч това доста го е стреснало и му е повлияло за по-нататъшните грешки (ако тия дето коментират тук не лъжат де) ... :lol:
Питат ли ме де зората ме огряла първи път, питат ли ме де земята що най любя на светa
Тамо аз ще отговоря де се бели Дунав лей, де от изток ЧЕРНО МОРЕ се бунтува и светлей
Българийо драга мила земя пълна с добрини, земя що си ме кърмила моя поклон приеми!

Sole
Контакти:

Мнениеот Sole » 08 сеп 2017 18:51

Най интересното от мача е,че левскарчетата от Диема замазаха спорните положения/ако бяха в ущърб за Левски щяха като един да мучат до небесата/ : 1.Вратарят на Берое спря топката освен с корема си и с лявата си ръка извън нак.поле - директен червен картон. 2. В 84' не повториха положението дали имаше дузпа с/у Кузма в нак. поле. - съмнение,че бе подкосен отзад. 3. Два удара отзад в глезените на Сукуп в края на мача -жълт картон йок!, за съвсем по невинно ритане отзад Дяков от Лудогорец веднага бе декориран от подуенската марионетка Попов.
Решение от трагичното ни състояние е единствено по най бързия начин оставката за Гонзо!
Гонзо ще го запомним с престоя си на Тича, че постигна най-срамната загуба във Варна в цялата 104г. история на Черно море. :oops:
Вън ТИМ от Черно море :!:

Sole
Контакти:

Мнениеот Sole » 08 сеп 2017 18:55

зеления написа:
Sole написа:Поредният левашки вратарски гол! Лек удар към вратата в обсега на вратаря, но последния реагира след като топката влезе в мрежата, а и беше излязъл неразчетено доста напред. Не знам, но първото впечатление е,че новото вратарче напомня много на Шром :?

Тъпо парче си и го доказващ с всеки твой пост!

А, ти си смени аватара с Монтафон, какъвто си!

Потребителски аватар
blue avalanche
Контакти:

Мнениеот blue avalanche » 08 сеп 2017 19:06

Пак съдията им е виновен на някои. Нищо учудващо. Вече и Диема стана "левскарска". :mrgreen:
Всичко това го разбрахме. Не разбрахме на кого беше "дългата ръка" този път. И това ли е отборът, дето изплашил до смърт останалите отбори и те взели да го "режат"??? :mrgreen:
ПП. Берое трябваше да ви напълнят кошницата, ама нейсе...

bsz1916
Контакти:

Мнениеот bsz1916 » 08 сеп 2017 19:07

Цяла седмица спорихме дали САШКО ЕТАПА или Томаш ( САШКО ПЪТЯ ) e най - слабият и неграмотен треньор в родния футбол , но днес Гонзо показа че е без конкуренция в това отношение . Да излезеш с тази двойка централни защитници и от там да объркаш и халфовата си линия е уникална тъпотия , каквато не биха измислили дори ЕТАПЪТ и ПЪТЯТ заедно и поотделно .

black sea
Контакти:

Мнениеот black sea » 08 сеп 2017 19:11

Без коментар, ама никакъв коментар не е нужен. Който иска да коментира и да търси причините в "глобалното затопляне".

Потребителски аватар
ogrizko
Контакти:

Мнениеот ogrizko » 08 сеп 2017 19:14

black sea написа:Без коментар, ама никакъв коментар не е нужен. Който иска да коментира и да търси причините в "глобалното затопляне".

Прав си. Футболистите ПРЕГРЯХА ...прекалено силно бяха мотивирани и желаеха да се реваншират за загубата от Септември, че тоя студен душ от съблекалните дето ни изляха от Берое направо ни изгаси отвсякъде :lol: :lol:
Питат ли ме де зората ме огряла първи път, питат ли ме де земята що най любя на светa
Тамо аз ще отговоря де се бели Дунав лей, де от изток ЧЕРНО МОРЕ се бунтува и светлей
Българийо драга мила земя пълна с добрини, земя що си ме кърмила моя поклон приеми!

Потребителски аватар
KIL
Контакти:

Мнениеот KIL » 08 сеп 2017 19:21

bsz1916 написа:Цяла седмица спорихме дали САШКО ЕТАПА или Томаш ( САШКО ПЪТЯ ) e най - слабият и неграмотен треньор в родния футбол , но днес Гонзо показа че е без конкуренция в това отношение . Да излезеш с тази двойка централни защитници и от там да объркаш и халфовата си линия е уникална тъпотия , каквато не биха измислили дори ЕТАПЪТ и ПЪТЯТ заедно и поотделно .

Аз не съм против Гонзо,но съм абсолютно съгласен за тотално объркания състав... Надявам се на тотална промяна срещу Микре!
АЙ', МОРЯЦИ!!! :mrgreen:
МОРЕТО... НЕ Е ДО КОЛЕНЕ!

Върни се в “Черно море”