4 кръг/ Пирин - Черно море / 04.08 (петък) - 21.00

Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Кролик
Мнения: 1996
Регистриран на: 26 сеп 2010 18:44
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: 4 кръг/ Пирин - Черно море / 04.08 (петък) - 21.00

Мнениеот Кролик » 02 авг 2017 08:59

violetovgeneral написа:Браво.Много се радвам,че коментираме само нашият отбор и така трябва да е.Сигурен съм в победата,а Чунчуков ми го оставете на мен :) Ще му тръгне!


Само не му давай да пие :) Нека тренира :)

Аз мисля че ротацията в халфовата линия трябва да е за сметка на Жоро Илиев. Трябва да започваме лека по лека да играем без него. Няма да е лесно, предвид че той е "цял" отбор, но е време да отстъпва мястото си.
Майката: Защо вчера си подарил на баба си за рождения ден футболна топка ?
Момчето: А тя защо все книги ми подарява ?

Потребителски аватар
Clarion
Мнения: 951
Регистриран на: 16 юли 2010 17:37
Контакти:

Re: 4 кръг/ Пирин - Черно море / 04.08 (петък) - 21.00

Мнениеот Clarion » 02 авг 2017 12:10

И аз съм на мнение, че Огнянов и Божилов имат много сходни качества и в схемата на Гонзо 4-2-3-1 се вписват заедно, но за сметка на тоталното разголване на левия фланг. Марто хубаво игре и в двете фази, но срещу някой по-добър по крилата противник определено ще е под голямо напрежение - просто Огнянов през повечето време го няма в зоната му. Е, целта все пак е да се вкарат повече голове от противника, така че Гонзо си знае работата и очевидно според него е по-добре да играе с Огнянов (а не с Коконов например), за сметка на потенциални проблеми в защита. Според мене с Пирин ще играем пак така напред.

4-1-4-1 да играем (с двама атакуващи халфа Огнянов и Божилов) при наличието на Жоро, Старокин и Цветков - не ми се вярва!

За 4-4-2 (за мене това е най-красивия футбол :-) ) - единствения чист външен халф вляво е Коконов. Когато Витиня се върне - не знам дали Марто ще се впише като външен халф - доколкото знам е играл десен такъв. Витиня халф - също нямам никаква идея дали става. Опитвам се да се сетя дали Цветков не е играл мачове миналата година на тази позиция ... но и тук няма място и за двамата.
Последна промяна от Clarion на 02 авг 2017 12:41, променено общо 1 път.
"Наш'те го вкараха! За останалите - DU HAST!"

Потребителски аватар
levskii
Мнения: 424
Регистриран на: 23 юни 2013 10:58
Местоположение: софия
Контакти:

Re: 4 кръг/ Пирин - Черно море / 04.08 (петък) - 21.00

Мнениеот levskii » 02 авг 2017 12:23

1-1

Потребителски аватар
Iceberg
Мнения: 2561
Регистриран на: 10 ное 2010 13:36
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: 4 кръг/ Пирин - Черно море / 04.08 (петък) - 21.00

Мнениеот Iceberg » 02 авг 2017 20:48

В Пирин респектирани от Черно море
http://varnautre.bg/2017/08/02/62999/%D ... 1%80%D0%B5

Радуканов: Гонзо има най-добрите футболисти в България, но моите не отстъпват

“Предстои ни мач доста сериозен двубой срещу Черно море, който е водещ в момента в шампионата, без загуба и без допуснат гол”. С тези думи започна редовната пресконференция на старши треньора на ОФК Пирин (Благоевград) Милен Радуканов преди поредния двубой на “орлетата” от първенството на Първа професионална лига като домакини на варненския тим. Мачът от четвъртия шампионатен кръг ще се играе в петък, 4 август, на стадион “Христо Ботев” в Благоевград от 21:00 часа.

“Несъмнено отборът на Черно море се явява фаворит в срещата с оглед на резултатите, на селекцията, която направиха, на моментното състояние, коментира Радуканов. Неслучайно Георги Иванов каза, че е събрал най-добрите футболисти в България. Аз мисля, че моите не отстъпват по нищо на неговите”, заяви старши треньорът на Пирин.

Той се надява да стане един хубав двубой и неговият отбор да спечели мача. Радуканов каза в отговор на въпрос, че никога не е коментирал съдиите, дори и когато правят грешки в ущърб на неговия тим. Той се надява съдийството да не е фактор и да не повлияе и на предстоящия мач, да се свири реално, не 50 на 50, както обичайно се казва, а по правилата.

“В момента ни липсват градивни футболисти, знаем си проблемите, разчитаме на други качества, коментира състоянието на Пирин неговият наставник. Особено след оттеглянето на Иван Цветков това се вижда осезаемо. Така че ще продължаваме да налагаме това, което смятаме, че ще ни донесе успех”, каза Радуканов. За радост, проблеми с контузени футболисти няма, Анди Рения ще бъде с отбора, но от състава ще липсват наказаните Антон Костадинов и Аймен Суда. Ради Кирилов не е готов физически все още да играе цял мач, при Тодор Паланков също се вижда, че му е още трудно, заради закъснението в подготовката, добави Радуканов.

Групата, с която разполага щабът на Пирин, наброява 20 футболисти. От тях петима са юноши и като отпаднат двама, загубата не е никак малка, отбеляза треньорът. “Въпреки проблемите, ще играем за победа, да зарадваме феновете, да покажем добро лице, с борба до последната секунда – това, което правихме цяла пролет. А накрая ще видим какъв ще е резултатът”, заключи Радуканов.
"Колкото повече ядеш, толкова по-самотен ставаш!" - Стара канибалска поговорка.
--------------------------------------------------------------------------------------------------

Потребителски аватар
Iceberg
Мнения: 2561
Регистриран на: 10 ное 2010 13:36
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: 4 кръг/ Пирин - Черно море / 04.08 (петък) - 21.00

Мнениеот Iceberg » 02 авг 2017 20:59

Черно море разпуска с джитбол преди мача с Пирин
http://varnautre.bg/2017/08/02/62975/%D ... 0%BC%D0%B0

Завидна техника показаха тримата вратари Емил Михайлов, Иван Дичевски и Иван Дюлгеров
Черно море проведе предпоследна тренировка преди гостуването си на Пирин в Благоевград. Заниманието бе на стадион “Младост” и в него взеха участие всички футболисти. Играчите на Георги Иванов бяха подложени на серия от кондиционни упражнения, след което се впуснаха в игри, с които бяха изпитани техниката им и способността за владеене на топката.
В края на заниманието играчите бяха разделени на групи за джитбол, като завидна техника на мрежата показаха тримата вратари Емил Михайлов, Иван Дичевски и Иван Дюлгеров.
Утре Черно море тренира сутринта, а по обед заминава за София, където отборът ще бъде на лагер преди петъчния мач от 21 часа в Благоевград.
---------------------------------------------

Всичко хубаво, само дано чикирикито да е разбрано правилно от футболистите и да излязат пределно мотивирани, сериозни в Благоевград и да не са си вирнали.. носовете, защото понякога от висините до низините разликата е.. една крачка! Често се случва след няколко добри резултата.. неоправдано отпускане и слаб мач?! Гонзо, такъв или инакъв, но да се надяваме, че ще ги държи отговорни и няма да допусне подценяване?! :mrgreen: Вярвам в добрия резултат и ще стискам палци. ;)
"Колкото повече ядеш, толкова по-самотен ставаш!" - Стара канибалска поговорка.
--------------------------------------------------------------------------------------------------

yavorescu
Мнения: 2855
Регистриран на: 05 апр 2011 21:15
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: 4 кръг/ Пирин - Черно море / 04.08 (петък) - 21.00

Мнениеот yavorescu » 03 авг 2017 12:01

Минков, Янчев и Витиня не пътуват с отбора. Групата е същата като за последния мач с Дунав.

Потребителски аватар
ogrizko
Мнения: 5150
Регистриран на: 30 ное 2008 13:30
Контакти:

Re: 4 кръг/ Пирин - Черно море / 04.08 (петък) - 21.00

Мнениеот ogrizko » 03 авг 2017 13:56

yavorescu написа:Минков, Янчев и Витиня не пътуват с отбора. Групата е същата като за последния мач с Дунав.

Няма значение, важното е да бием ...препоръките са ми единствено да се даде повече време на Кузма, защото показва сериозно желание да се бори за мястото си и заслужава да играе поне едно 20-25 мин., а не 5-10 мин. щото може да се обезвери. Пък сега дава много добър пример как един играч трябва да се бори за мястото си като титуляр, определено има желание да играе момчето. А, и също Шерифа титуляр ако е изцяло възстановен и Цветков най-после част от халфовата линия! Според мен също Жоро Илиев може да почине предвид възрастта си. Няма нужда да стигне до изтощение, че тогава да му даваме почивка ..през 3-4 мача като почива по 1 мач и ще си е свеж през цялото време и е по-добре според мен, пък и имаме достатъчно играчи към момента да си го позволим!
Изображение

Потребителски аватар
зеления
Мнения: 4142
Регистриран на: 05 юни 2009 03:03
Контакти:

Re: 4 кръг/ Пирин - Черно море / 04.08 (петък) - 21.00

Мнениеот зеления » 03 авг 2017 16:23

ogrizko написа:
yavorescu написа:Минков, Янчев и Витиня не пътуват с отбора. Групата е същата като за последния мач с Дунав.

Няма значение, важното е да бием ...препоръките са ми единствено да се даде повече време на Кузма, защото показва сериозно желание да се бори за мястото си и заслужава да играе поне едно 20-25 мин., а не 5-10 мин. щото може да се обезвери. Пък сега дава много добър пример как един играч трябва да се бори за мястото си като титуляр, определено има желание да играе момчето. А, и също Шерифа титуляр ако е изцяло възстановен и Цветков най-после част от халфовата линия! Според мен също Жоро Илиев може да почине предвид възрастта си. Няма нужда да стигне до изтощение, че тогава да му даваме почивка ..през 3-4 мача като почива по 1 мач и ще си е свеж през цялото време и е по-добре според мен, пък и имаме достатъчно играчи към момента да си го позволим!


+1 000! За мен Чунчуков е по-добрия вариант вместо Кузма, но тъй като се раздава на макс сравнително по-бързо му свършват силите. Ако малкия започне като титуляр максимум към 60-65 минута трябва да бъде заменян от Кузма. И другата възможност не е за пренебрегване: Марек титуляр, а второто полувреме Чунчуков с пресни сили разпердушинва противниковата защита и надупчва вратаря. :)
След 90 години купата на България е отново във Варна!!! Въпреки мутрите от ТИМ!!!

sicilianecat
Мнения: 748
Регистриран на: 23 май 2016 21:22
Контакти:

Re: 4 кръг/ Пирин - Черно море / 04.08 (петък) - 21.00

Мнениеот sicilianecat » 03 авг 2017 17:40

Аз пък съм почти сигурен, че нито Чунчуков, нито Кузма ще е титуляр утре, Шерифа се връща в защита, а Сашо Цветков отива напред, Чунчуков е излишния, не виждам кой друг ще седне на пейката, най-колеблив в изявите си до тук е той.

Потребителски аватар
violetovgeneral
Мнения: 380
Регистриран на: 11 дек 2015 22:33
Контакти:

Re: 4 кръг/ Пирин - Черно море / 04.08 (петък) - 21.00

Мнениеот violetovgeneral » 03 авг 2017 20:33

Да, ЗЕЛЕН.Чунчуков трябва да се докаже,иначе не може да му се отриче,че играе с желание.Пропуска в последните минути срещу Дунав го видяхме и ако беше в мрежата сега нямаше да коментираме.Кузма влезе със свежи сили и сътвори добри неща.Гонзо да му мисли...Той е вътре в нещата. :)


Върни се в “Черно море”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 9 госта