18-ти кръг Черно море - Дунав - 11.12.16 / 17.30

Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist

ShooterMan
Мнения: 7821
Регистриран на: 23 окт 2010 16:56
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: 18 кръг - Черно море - Дунав - 11.12 / 17.30

Мнениеот ShooterMan » 11 дек 2016 21:00

Изобщо не ме интересува какво е казал някакъв на заплата при Спас Русев или Гришони от Микре. Съдията какво каза? Няма. Точка. Каза, че не сме вкарали гол на Пирин и мача завърши 0:0, каза, че двата волейболни забива на Локо Го и лакъта в лицето на Траянов не е дузпа, а кръвта е блажна боя, мача завърши 1:1. 4 точки....изобщо не ме интересува какво реват другите, нас цял сезон ни се обяснява, че нашите дузпи не са били дузпи, а головете ни не са голове, така, че СПЕСТЕТЕ СИ ХЛЕНЧЕНЕТО!!! Дузпа е само това дето го даде съдията, както и гол е тогава, когато посочи центъра - факт! Пък си гледайте Диема и слушайте на Гришата заплатаджията, дето обяснява, че Литекс бил ЦСКА видиш ли....
"Ако ние сме като ПСВ, то Черно море е като Байерн (Мюнхен)" - Славиша Йоканович,наставник на Левски.

Потребителски аватар
koisa
Мнения: 5139
Регистриран на: 11 дек 2015 20:56
Контакти:

Re: 18 кръг - Черно море - Дунав - 11.12 / 17.30

Мнениеот koisa » 11 дек 2016 21:03

А бе когато за вас не се свири дузпа (дори реално да няма такива, а това е така в 90% от случаите) ревете като луди. Сега се чудите как да оправдаете помощта от съдията. :lol:
R.I.P.
ЦСКА (5 май 1948 – 9 септември 2016)


Дай на глупака власт и му гледай сеира!

ShooterMan
Мнения: 7821
Регистриран на: 23 окт 2010 16:56
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: 18 кръг - Черно море - Дунав - 11.12 / 17.30

Мнениеот ShooterMan » 11 дек 2016 21:08

Точно затова казвам, когато ни режеха здраво съдиите заради клетниците на Дришата, да не им дръпнем 7-8 точки и ние, че да му ходят по 200-300 платени лумпена дето вярват, че Литекс бил ЦСКА НИКОЙ нищо не каза, нали? Така, че сега изобщо няма да коментирам съдията! Гонзо даже тогава не рева си спомням...Така, че не ми дреме кой колко реве и за какво. Като ни се върнат 4-те точки, като спре да се бита ФК Литекс към бронза тогава приемам.
"Ако ние сме като ПСВ, то Черно море е като Байерн (Мюнхен)" - Славиша Йоканович,наставник на Левски.

Потребителски аватар
Mathias_Coureur
Мнения: 1248
Регистриран на: 04 юни 2015 10:52
Контакти:

Re: 18 кръг - Черно море - Дунав - 11.12 / 17.30

Мнениеот Mathias_Coureur » 11 дек 2016 21:09

forever bluet написа:Нещо за дузпите да изохкате? Най-вече соле,огризко и шутъра? Пък може и млякото с ориз и другите двама фенове!?! Или сте над тези неща вие? Един часовник и едно връхлитане без борба за топка ви пишем ;) . Перкайте си :).


Точно вие нямате право да говорите за съдии и да ни четете морал, тъй като сте един от най-подпираните съдийски отбори!

ticha i vladislav
Мнения: 1064
Регистриран на: 01 мар 2010 20:08
Контакти:

Re: 18 кръг - Черно море - Дунав - 11.12 / 17.30

Мнениеот ticha i vladislav » 11 дек 2016 21:25

Никакви дузпи,гледайте повторенията.Стига смешен плач.
Черно море-първият шампион по футбол в България

Потребителски аватар
thisisthelife
Мнения: 607
Регистриран на: 07 юни 2015 10:13
Контакти:

Re: 18 кръг - Черно море - Дунав - 11.12 / 17.30

Мнениеот thisisthelife » 11 дек 2016 21:26

Съдиите в България имам чувството, че са крайно некадърни. Дунав днес си бяха ощетени, няма спор. Ощетени бяхме и ние в мачовете с Пирин и Локо Горна.

Конкретно за днескашния мач - важни 3 точки над пряк конкурент. До към 60-тата минута стояхме добре, а после гроги. Липсва свежест, но с толкова много играчи на 30 няма как да я има. Сашо Цветков беше най-добрият на терена днес.

Отиваме в Разград като аутсайдери, но винаги сме били костелив орех за Лудогорец. Надявам се да измъкнем някой Х там.
Truth is hate for those that hate the truth.

Потребителски аватар
Iceberg
Мнения: 2568
Регистриран на: 10 ное 2010 13:36
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: 18 кръг - Черно море - Дунав - 11.12 / 17.30

Мнениеот Iceberg » 11 дек 2016 22:47

Сашо Цветков: Създаваме положения, но трябва да се научим да вкарваме
http://varnautre.bg/2016/12/11/42771/%D ... %BE-%D1%82

Няма какво да губим срещу Лудогорец – излизаме и играем
Александър Цветков бе щастлив както от победата на Черно море над Дунав с 1:0, така и от факта, че получи бутилка шампанско като Играч на мача.
„Да, това беше прекрасна вечер за мен. Уж тренираме да завършваме положенията… Създаваме изключително много, но трябва да се научим да ги вкарваме. Добре се чувствам на по-предни позиции. Това ми се отплаща.“
„Този подарък ме мотивира за следващите мачове. Имаме шансове да влезем в тройката. Предстоят ни трудни мачове след почивката. Имаме силите да се справим.“
„Няма какво да губим срещу Лудогорец – излизаме и играем“, завърши Цветков.
"Колкото повече ядеш, толкова по-самотен ставаш!" - Стара канибалска поговорка.
--------------------------------------------------------------------------------------------------

ShooterMan
Мнения: 7821
Регистриран на: 23 окт 2010 16:56
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: 18 кръг - Черно море - Дунав - 11.12 / 17.30

Мнениеот ShooterMan » 11 дек 2016 22:52

Не е до учене, Сашо! Нямаме КЛАСА в нападение, а за капак и човек зад нападателя няма. На лявото крило няма никой, няма да споменавам имена, за да няма засегнати, но играчите ни над 33 г. са множко и след 60 минута имаме нужда от кислород с маски да се подава....Но нищо от това нямаше да е проблем ако отпред имаме класа, Локо Сф също бяха пенсионерски отбор в най-добрите си дни, но отпред Камбуров, че и Генков, всеки мач голче-две, пък нега играят до 60-тата минута. Кузма в началото вкара 2-3 гола, подлъга, че е барем голаджия, макари головете да бяха едни такива, на кантар, дето можеше и да не влязат...ама излезе, че просто му е вързало. В интерес на истината днес имаше 2-3 добри изяви, но е тук, за да бележи, а видяхме какво направи в 10 минута! Същотото, което и с Горна Оряховица в Пловдив! Мо та мо! Един централен нападател в тези ситуации НЯМА право на пропуск, всичко друго са глупости
"Ако ние сме като ПСВ, то Черно море е като Байерн (Мюнхен)" - Славиша Йоканович,наставник на Левски.

Потребителски аватар
Iceberg
Мнения: 2568
Регистриран на: 10 ное 2010 13:36
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: 18 кръг - Черно море - Дунав - 11.12 / 17.30

Мнениеот Iceberg » 11 дек 2016 22:54

Гонзо: Черно море след Нова година ще е много по-силен
http://varnautre.bg/2016/12/11/42766/%D ... %B5-%D0%B5

Набелязали сме и преговаряме с 3-4 футболисти, каза още Георги Иванов
„Когато един отбор побеждава, няма как треньорът да е недоволен. Днес ядът ми бе повече за изпуснатите ситуации. Сигурно през първото полувреме имахме 4 стопроцентови ситуации. Изиграхме един добър мач, контролирахме топката, Дунав не ни затрудни по никакъв начин, единствено с някакви изсипани дълги топки“, заяви старши треньорът на Черно море Георги Иванов – Гонзо след победата над Дунав с 1:0.
„Бакари е част от отбора. Искам от всички, когато владеем топката всички да участват в атаката. Изпускането на положения не е от днес. Смятам, че днес Кузма се справи добре на мястото на Бакари. Не смятам, че по някакъв начин неговото отсъствие се е отразило. Не е проблемът, че Бакари го няма. Доволен съм от всички“, каза още Иванов.
„Дузпа е тогава, когато съдията е даде и не съм убеден, че имаше“, категоричен бе Георги Иванов.
„Напротив предстои ни най-лекият мач и се готвим за най-лекия мач. Отборите, които играят с Лудогорец могат само да спечелят“, коментира треньорът на Черно море и добави:
„Ние направихме много промени през лятото. Сега смятам да са по-малко. Максимум 3-4 човека, които сме набелязали и преговаряме. Смятам, че Черно море след Нова година ще е много по-силен, отколкото в момента.“
"Колкото повече ядеш, толкова по-самотен ставаш!" - Стара канибалска поговорка.
--------------------------------------------------------------------------------------------------

Потребителски аватар
dunavfc
Мнения: 7975
Регистриран на: 28 мар 2010 18:54
Контакти:

Re: 18 кръг - Черно море - Дунав - 11.12 / 17.30

Мнениеот dunavfc » 11 дек 2016 23:02

През първото полувреме ни разбихте, второто го изиграхме много добре, но един ******** ни отне възможността да вземем поне точица.

Гонзо по принцип е пич и мъжага, но днес ме разочарова много. Имало дузпа, когато съдията я бил свирил..Ебати малоумното, клиширано и безсмислено оправдание. Утре на Черно море няма да дадат дузпа, да го видя тогава, пак ли така философски ще погледне на нещата.


Върни се в “Черно море”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 13 госта