17-ти кръг Локомотив Пд - Черно море 02.12.16г./17.30ч.

Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist

Onq
Мнения: 1410
Регистриран на: 22 авг 2011 11:43

Re: 17-ти кръг Локомотив Пд - Черно море 02.12.16г./17.30ч

Мнениеот Onq » 02 дек 2016 18:00

Паланков го няма, но Коконата играе.Най-страхливият нападател в света.

Потребителски аватар
Iceberg
Мнения: 2567
Регистриран на: 10 ное 2010 13:36
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: 17-ти кръг Локомотив Пд - Черно море 02.12.16г./17.30ч

Мнениеот Iceberg » 02 дек 2016 18:28

Засега се представяме доста прилично и според мен, сме една идея по-добри от Локото! Ако Коконов беше малко по-добър реализатор, а също така и Бакари, малко по-комбинативен или по-точен... щяхме да водим! Има време, можем да наваксаме! Стига, да не се огънем нещо или променим към негативно играта си второто полувреме. Късмет, това ни трябва в този натопорчен иначе мач! А, дано! Успех, моряци!
"Колкото повече ядеш, толкова по-самотен ставаш!" - Стара канибалска поговорка.
--------------------------------------------------------------------------------------------------

Потребителски аватар
KIL
Мнения: 964
Регистриран на: 27 дек 2009 20:58
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: 17-ти кръг Локомотив Пд - Черно море 02.12.16г./17.30ч

Мнениеот KIL » 02 дек 2016 18:41

Iceberg написа:Засега се представяме доста прилично и според мен, сме една идея по-добри от Локото! Ако Коконов беше малко по-добър реализатор, а също така и Бакари, малко по-комбинативен или по-точен... щяхме да водим! Има време, можем да наваксаме! Стига, да не се огънем нещо или променим към негативно играта си второто полувреме. Късмет, това ни трябва в този натопорчен иначе мач! А, дано! Успех, моряци!


+1913 !!!
МОРЕТО... НЕ Е ДО КОЛЕНЕ!

ShooterMan
Мнения: 7821
Регистриран на: 23 окт 2010 16:56
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: 17-ти кръг Локомотив Пд - Черно море 02.12.16г./17.30ч

Мнениеот ShooterMan » 02 дек 2016 19:30

Стана това, което за пореден път става всяко второ полувреме. Тъй като сме пенсионерски отбор грохнахме физически и ни вкараха много тъп гол. Не малка вина има и факта, че си изиграхме второто полувреме с 10 души и не знам докога дървото Кузма ще влиза, за да пречи. Нито вярно отиграване, нито гол и това е от МНОГО време насам! Но основната причина е тази, че с хора на по 33-36 години е така, цялата ни халфова линия второто полувреме беше пълна ЛЕШ без никакви изключения - грешки, не могат да спрат правилно, подават на противника и не се ли вземат мерки зимата нещата ще дерайлират много зле. Второто полувреме имаше и дузпа за Локомотив.
Последна промяна от ShooterMan на 02 дек 2016 19:32, променено общо 1 път.
"Ако ние сме като ПСВ, то Черно море е като Байерн (Мюнхен)" - Славиша Йоканович,наставник на Левски.

Потребителски аватар
ogrizko
Мнения: 5150
Регистриран на: 30 ное 2008 13:30
Контакти:

Re: 17-ти кръг Локомотив Пд - Черно море 02.12.16г./17.30ч

Мнениеот ogrizko » 02 дек 2016 19:30

...от 60 и някоя минута гледам мача и хич не ми хареса играта ни :shock: Жоро Илиев втори пореден мач много груба грешка прави дето почти става гол.... явно имаме нужда от повече конкуренция на скамейката, защото е зле работата ...умората идва повече, особено в тоя сгъстен цикъл и все по-тежките терени :roll:
Изображение

Потребителски аватар
Iceberg
Мнения: 2567
Регистриран на: 10 ное 2010 13:36
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: 17-ти кръг Локомотив Пд - Черно море 02.12.16г./17.30ч

Мнениеот Iceberg » 02 дек 2016 19:36

Е, късмета ни обърна гръб, усмихна се на Локо! Това е футбола.. Не заслужавахме загубата, не играхме зле, но.. Третото място не трябва да ни е фикс идея, имайки предвид проблемите, които имаме! Нека гледаме реалистично на нещата.. Аз съм горд с отбора си! Представяме се доста по-добре, от очакваното преди сезона... Ще има и други такива мачове до края!
"Колкото повече ядеш, толкова по-самотен ставаш!" - Стара канибалска поговорка.
--------------------------------------------------------------------------------------------------

Sole
Мнения: 4557
Регистриран на: 16 авг 2008 20:40
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: 17-ти кръг Локомотив Пд - Черно море 02.12.16г./17.30ч

Мнениеот Sole » 02 дек 2016 19:39

Втори пореден мач ужасяващи грешки на Жоро Илиев! Все пак навън играем с желание, за разлика от мачовете в Каварна,където правят всичко възможно да откажат феновете да ходят до Каварна.На мача с Локо ГО дори на контрола е нямало толкова малко хора/около 150 / Гонзо продължава да мъчи дървото Кузма,вместо да пуска Йоско. Ясно е ,че играчите си правят техни сметчици и нямат амбиции за Европа. Гонзо да си пусне на запис трите мача с Локо ГО,Пирин и Славия в Каварна,които са показателни какво става в отбора и да се замисли за тотална чистка :!: :twisted:
....хайде до следващото "ганкино" в Каварна

ShooterMan
Мнения: 7821
Регистриран на: 23 окт 2010 16:56
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: 17-ти кръг Локомотив Пд - Черно море 02.12.16г./17.30ч

Мнениеот ShooterMan » 02 дек 2016 19:47

Ами относно ужасяващите грешки на Жоро те не са втори пореден мач, а почти цяла есен. Просто не виждам смисъл да ги коментираме, защото аз лично отдавна съм приел мисълта, че е 36 годишен футболист и очакванията съм ги занижил. Не са само грешките, а и едва пъпли по терена след 60 минута, което пак е нормално. Не е там проблема, проблема е, че това НЕ се предвиди лятото въпреки очевидните знаци, че дава назад. Което пак ще кажа - няма как да е иначе, чудеса от футболист на неговата възраст не може да се очакват. Повече ме притеснява, че не би трябвало да имаме повече от 1-2 играчи на такава възраст, а те при нас са 4-5 и още зимата Паланков и Дани Г трябва да си ходят вече, също и дървения Кузма, Малик не ща изобщо да го коментирам. Зимата - 2 халфа и за двете фази, ляв защитник, крило ляво и нападател. Като цяло есента е успешна. Важното е, че продължихме за Купата и има предпоставки за Финал! Но позицията в класирането ни се дължи и на много слабото ниво тази есен на Берое и Ботев, защото иначе не мисля, че щяхме да сме в 6-цата. Пак добре, сравнено с преди година при Спасов си е геройство даже.
"Ако ние сме като ПСВ, то Черно море е като Байерн (Мюнхен)" - Славиша Йоканович,наставник на Левски.

Потребителски аватар
moreto vn
Мнения: 1522
Регистриран на: 03 ное 2011 17:56
Контакти:

Re: 17-ти кръг Локомотив Пд - Черно море 02.12.16г./17.30ч

Мнениеот moreto vn » 02 дек 2016 20:09

На предишните мачове Паланков ви беше виновен,а сега Жоро Илиев ви е виновен,които пак извеждаше нападателите в голови ситуации.Не коментирате привлечените от Гонзо фигуранта Кузма,по добре Йосков уж бил бъдещето на Черно море според Гонзи,а поредните само 5 минути игра,неорентирания почти винаги,когато е на голова позиция Коконов,Уго Секо има отделни проблясъци поне при него.Ама не Жоро бил виновен,понякога наистина е отвратително да влезеш и да четеш тука. :shock:

mark1926
Мнения: 3155
Регистриран на: 19 ное 2012 13:21
Контакти:

Re: 17-ти кръг Локомотив Пд - Черно море 02.12.16г./17.30ч

Мнениеот mark1926 » 02 дек 2016 21:11

Nine написа:
mark1926 написа:
Кролик написа:Винаги сме готови за изненади. Успех Моряци !


Хах, вие ли??? За 20 дни цска-ЛОКОМОТИВ 0-1; левски- ЛОКОМОТИВ 1-2 и ЛОКОМОТИВ-ботев 2-0 с голов пас на 15 годишен, неиграл никога професионален футбол.

ЕДО не е приключил с изненадите, имайки предвид Гонзо, ЛОКОМОТИВ ще вземе лека победа. Другото сигурно е силна подкрепа от трибуна БЕСИКА за Локомотив и празненства след мача.


Надменност, нетипична за пловдивски фенове. Надявам се да бъде наказана. Х2.


Грешиш, то е надменност не към състава на ЧЕРНО МОРЕ,а към един Пловдивчанин, просто гонзо срещу ЕДО е ясно какво ще стане.Късмет ли ???ЕДО ВЕЧЕ е трети, псувните ги оставяме на гонзо, единият е простак, другият...


Върни се в “Черно море”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 38 госта