13 кръг - Левски - Черно море 04.11 / 17.30

Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist

4akala
Мнения: 506
Регистриран на: 05 авг 2010 22:55
Контакти:

Re: 13 кръг - Левски - Черно море 04.11 / 17.30

Мнениеот 4akala » 31 окт 2016 18:22

Футбола е велика и непредсказуема игра,но мисля Черно море няма как във втори пореден мач да изкарат такава висока ефективност пред гола.А ако Левски играе както в предния мач и вкара дори 30% от положенията си резултата ще е минимум 3:0.

На линия
Потребителски аватар
slash1912
Мнения: 17346
Регистриран на: 15 окт 2010 10:25
Skype: извън линия
Местоположение: Пловдив,стадион "Христо Ботев",Трибуна "Изток"
Контакти:

Re: 13 кръг - Левски - Черно море 04.11 / 17.30

Мнениеот slash1912 » 31 окт 2016 18:31

4akala написа:Футбола е велика и непредсказуема игра,но мисля Черно море няма как във втори пореден мач да изкарат такава висока ефективност пред гола.А ако Левски играе както в предния мач и вкара дори 30% от положенията си резултата ще е минимум 3:0.

А ако имахте и треньор направо 8-9:0.Ако Меси и Роналдо играеха в Левски-минимум 18:0 8-)
Много ме радват такива като теб със смели прогнози,които след мача не се появяват 2 седмици във форума :lol:
[rimg]https://media.giphy.com/media/TGLJSYDmVQAqZsVPYN/giphy-downsized.gif[/rimg]

Вълчан
Мнения: 4276
Регистриран на: 13 май 2014 16:13

Re: 13 кръг - Левски - Черно море 04.11 / 17.30

Мнениеот Вълчан » 31 окт 2016 18:33

Този път няма да мине номера.Черно Море ще загуби мача с 2-3 гола разлика.

ShooterMan
Мнения: 7821
Регистриран на: 23 окт 2010 16:56
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: 13 кръг - Левски - Черно море 04.11 / 17.30

Мнениеот ShooterMan » 31 окт 2016 18:58

Вълчан написа:Този път няма да мине номера.Черно Море ще загуби мача с 2-3 гола разлика.

Малко. Поне с 5-6 гола ще загубим от футболния колос Левски! Даже си мисля, че великолепните ФРАНСИС НАР и ......... АДЕНИДЖИ ще отбележат всеки по един хеттрик, за да се сбогуват със синята публика преди трансферите си в Байерн М и Барселона. Единия ще конкурира Меси, а другия - Робен. :mrgreen:
Последна промяна от Iceberg на 31 окт 2016 19:07, променено общо 1 път.
Причина: Т.9!
"Ако ние сме като ПСВ, то Черно море е като Байерн (Мюнхен)" - Славиша Йоканович,наставник на Левски.

Потребителски аватар
ebvkoko10
Мнения: 134
Регистриран на: 06 мар 2011 09:24
Контакти:

Re: 13 кръг - Левски - Черно море 04.11 / 17.30

Мнениеот ebvkoko10 » 31 окт 2016 19:49

За съжаление най-логичната прогноза е 3:1.Най-желаната май е 2:3. :lol:

Потребителски аватар
action66
Мнения: 1080
Регистриран на: 07 дек 2014 03:04
Skype: kokaracha66
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: 13 кръг - Левски - Черно море 04.11 / 17.30

Мнениеот action66 » 31 окт 2016 20:00

Captain Stottlemeyer написа:
Готвача написа:Колкото и да не ми се иска,този мач според мен е единица.Ще излязат надъхани до край,ще се хвърлят като за последно и няма да ни изтърват този път.А и очаквам поредното побутване от съдиите...

А бе готвач, ти освен "съдии", друга манджа нямаш в менюто... прояви малко фантазия, мама му стара!... :lol: Та най-големите успехи през този век на "Черно море" в София в мачовете за първенство срещу "Левски" са двата хикса (0:0 и 1:1), които устискахте през 2003 и 2013 година! :lol: Последната ви победа в София срещу "Левски" в мач за първенство е от 1958 година, бе сладур!... 8-)

http://levskisofia.info/team/1004113-cherno-more-varna/


Уффф,ще ни биете както го правите обичайно.Пийте си спокойно ракията и стига сте го мислили този мач! Нас загубата няма да ни катурне.Важното е да не се натоварим с картони.

Sole
Мнения: 4557
Регистриран на: 16 авг 2008 20:40
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: 13 кръг - Левски - Черно море 04.11 / 17.30

Мнениеот Sole » 31 окт 2016 21:37

Тези "Левски" нямат спечелена точка без помощта на съдиите!Няма друг отбор в света с толкова съдийски аванти във футболно първенство. Държат се на повърхността благодарение на милиони борчове, служебно назначени от правителството спонсори,държавни пари под прикритие,вечната организация със съдии и нагла медийна пропаганда в ползу отбора на народа. А ,когато им ритнат съдийското столче под краката стават за смях в Европа.
За мача този път едва ли ще има изненада относно синята организация с чернодрешкото :
http://gong.bg/bg-football/a-grupa/mult ... ore-307970 :!:

ticha i vladislav
Мнения: 1064
Регистриран на: 01 мар 2010 20:08
Контакти:

Re: 13 кръг - Левски - Черно море 04.11 / 17.30

Мнениеот ticha i vladislav » 31 окт 2016 22:10

0:3 за Черно море.Който не е хванал Левски,той не го е бил,особено на Герена.3 гола до 30 минута и после на контри.Какъв е Бодичека,кой е Пиргов,на колко години е Минев?Първият се помни!
Този път е редно съдията да е от Варна.
Черно море-първият шампион по футбол в България

bsz1916
Мнения: 2512
Регистриран на: 16 юни 2016 05:35
Местоположение: София
Контакти:

Re: 13 кръг - Левски - Черно море 04.11 / 17.30

Мнениеот bsz1916 » 01 ное 2016 09:42

Sole написа:Тези "Левски" нямат спечелена точка без помощта на съдиите!Няма друг отбор в света с толкова съдийски аванти във футболно първенство. Държат се на повърхността благодарение на милиони борчове, служебно назначени от правителството спонсори,държавни пари под прикритие,вечната организация със съдии и нагла медийна пропаганда в ползу отбора на народа. А ,когато им ритнат съдийското столче под краката стават за смях в Европа.
За мача този път едва ли ще има изненада относно синята организация с чернодрешкото :
http://gong.bg/bg-football/a-grupa/mult ... ore-307970 :!:

Всичко е точно така , но да не забравяме и ролята на така наречените журналисти и телевизионни коментатори , които приемат съдийските аванти за Левски и ГМО-то от с. Микре за нещо съвсем нормално и се правят че не ги забелязват . На мача срещу Ботев Нар удари шамар на футболист на Ботев при спряла игра което си е червен картон при всички положения , но коментаторът започна да ни обяснява че ударът не бил чак толкова силен . После Левски изравни след несъществуващ корнер , но и това беше прието като нещо нормално и въобще не беше коментирано . Сигурен съм че вече е направена съответната организация със съдиите за да не се допусне случилото се в мача за купата да се повтори .

КироВарна
Мнения: 1684
Регистриран на: 02 апр 2013 14:04
Skype: kiro.stel
Контакти:

Re: 13 кръг - Левски - Черно море 04.11 / 17.30

Мнениеот КироВарна » 01 ное 2016 10:40

bsz1916 написа:
Sole написа:Тези "Левски" нямат спечелена точка без помощта на съдиите!Няма друг отбор в света с толкова съдийски аванти във футболно първенство. Държат се на повърхността благодарение на милиони борчове, служебно назначени от правителството спонсори,държавни пари под прикритие,вечната организация със съдии и нагла медийна пропаганда в ползу отбора на народа. А ,когато им ритнат съдийското столче под краката стават за смях в Европа.
За мача този път едва ли ще има изненада относно синята организация с чернодрешкото :
http://gong.bg/bg-football/a-grupa/mult ... ore-307970 :!:

Всичко е точно така , но да не забравяме и ролята на така наречените журналисти и телевизионни коментатори , които приемат съдийските аванти за Левски и ГМО-то от с. Микре за нещо съвсем нормално и се правят че не ги забелязват . На мача срещу Ботев Нар удари шамар на футболист на Ботев при спряла игра което си е червен картон при всички положения , но коментаторът започна да ни обяснява че ударът не бил чак толкова силен . После Левски изравни след несъществуващ корнер , но и това беше прието като нещо нормално и въобще не беше коментирано . Сигурен съм че вече е направена съответната организация със съдиите за да не се допусне случилото се в мача за купата да се повтори .

За огромно съжаление,действителността в милата ни Родина е точно такава!!!Мен не ме учудва продажността на съдии,журналисти и анализатори,които се мъчат от черното да направят бяло!!!На тях това им носи добри доходи!!!Тях не ги интересува морала,защото всяко нещо си има цена и те са решили,че за това което получават......си струва да продадат съвестта си!!!Ние феновете обаче,не получаваме материални блага от интереса и отдаването си на великата игра!!!Затова за нас морала и спортсменството имат огромна стойност!!!Те са от първостепенно значение,защото нечестно спечелена игра е голям позор!!!Дори белот да играеш!!!Как привържениците на подпираните отбори приемат победите за мен е огромна загадка!?Какъв темерут трябва да си,за да се радваш на нечестни победи и титли?И да се имаш за велик!!!Относно мача,ще видим какво ще стане!!!Сигурен съм,че ще са подготвени на всички нива и ще се постараят да не допуснат втора поредна издънка!!!Този кръг е 13-ти,а мача се играе в петък!!!Ние ако паднем,ще го приемем за нещо нормално,защото това е игра!!!Колкото и да си добър,все някога падаш!!!За тях обаче,дори и равен ще бъде катастрофа!!!Така,че 13-ти кръг, в петък за нас е един обикновен ден от седмицата.....ще видим какъв ще се окаже за тях?!САМО ЧЕРНО МОРЕ !!!


Върни се в “Черно море”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 35 госта