Черно Море - Верея / 14.10.16 - 17.30 ч.

Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
ogrizko
Мнения: 5150
Регистриран на: 30 ное 2008 13:30
Контакти:

Re: Черно Море - Верея / 14.10.16 - 17.30 ч.

Мнениеот ogrizko » 15 окт 2016 20:31

Mathias_Coureur написа:Направихме нелош мач ,в който важното е , че взехме трите точки. Вече имаме нелош точков актив. Най-важното е да се класираме в първата шестица. С този състав реалностите са 5-8 място.

Осъзнаваш ли, че ако бяхме издрапали до Х срещу Литекс ..или случайно бяхме били Славия, сега щяхме да сме на 3 място ..ти ми говориш за 5-8 :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Изображение

Потребителски аватар
Mathias_Coureur
Мнения: 1248
Регистриран на: 04 юни 2015 10:52
Контакти:

Re: Черно Море - Верея / 14.10.16 - 17.30 ч.

Мнениеот Mathias_Coureur » 15 окт 2016 21:02

Гледам реално на нещата.Този сезон на практика градим нов отбор и играчите ни се сработват, класиране в първата шестица ще е успех за нас. Ако накрая се класираме дай Боже трети или четвърти ще ни дойде дюшеш.

Onq
Мнения: 1410
Регистриран на: 22 авг 2011 11:43

Re: Черно Море - Верея / 14.10.16 - 17.30 ч.

Мнениеот Onq » 15 окт 2016 22:44

Тва " Тази година градиме нов отбор" го слушам като оправдание от поне 10 години.Бах аз тоз "нов отбор" ,където всички са на 30+ и единственият юноша в групата трябва да умре някой ,че да го пуснат.

КироВарна
Мнения: 1684
Регистриран на: 02 апр 2013 14:04
Skype: kiro.stel
Контакти:

Re: Черно Море - Верея / 14.10.16 - 17.30 ч.

Мнениеот КироВарна » 16 окт 2016 09:18

ogrizko написа:
Mathias_Coureur написа:Направихме нелош мач ,в който важното е , че взехме трите точки. Вече имаме нелош точков актив. Най-важното е да се класираме в първата шестица. С този състав реалностите са 5-8 място.

Осъзнаваш ли, че ако бяхме издрапали до Х срещу Литекс ..или случайно бяхме били Славия, сега щяхме да сме на 3 място ..ти ми говориш за 5-8 :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Така е приятелю!!!"Ако бяхме","сега щяхме".....ама не сме!!!Всяка година,като дойде краят на първенството се сещаме за нелепо и глупаво изгубени точки!!!Съжаляваме за проспани мачове,които ако ги бяхме взели,щяхме да сме нам къде си!!!Има някаква скованост в действията,която може да се дължи на нервност,на страх да не сгрешиш,на пренавиване....и на какво ли още не!!!Това е нещо,което трябва да бъде преодоляно!!!Някои треньори са тактици,други мотиватори!!!Едни налагат казармен ред,при други дисциплината е по алтава!!!Накратко,не може всеки ръководител,да разбере всички и на всички да влезе под кожата!!!Аз си мисля,че им трябва един способен психолог,който да намира начин малко да ги разтоварва!!!ГОНЗО педантично държи на дисциплината и ако това ги сковава по някакъв начин,опитния психолог ще ги поотпуска малко....пък ще съветва и треньора в определени ситуации!!!Естествено,знам че никой няма да задели пари за подобен гевезелък,но мисля че нещо подобно би помогнало!!!Докато собствениците се бръкнат и назначат душеприказчик на футболистите,ние феновете трябва да ги подкрепяме,да ги вдигаме и да им помагаме!!!Аз затова винаги съм се отнасял с огромно неодобрение,към тези които плюят нашите на терена!!!Онзи ден в Каварна пак имаше 1-2 индивида,които си позволяваха подобни действия!!!Крайно време е да разберем,че напрежението върху момчетата не е малко и такива подвиквания не помагат,а вредят!!!Когато правим нещо,е добре да мислим какво правим!!!САМО ЧЕРНО МОРЕ !!!

Потребителски аватар
Megalo12
Мнения: 21
Регистриран на: 15 окт 2016 20:06

Re: Черно Море - Верея / 14.10.16 - 17.30 ч.

Мнениеот Megalo12 » 16 окт 2016 10:41

Onq написа:Тва " Тази година градиме нов отбор" го слушам като оправдание от поне 10 години.Бах аз тоз "нов отбор" ,където всички са на 30+ и единственият юноша в групата трябва да умре някой ,че да го пуснат.

И лошото е че тази тенденция клони към безкрайност..Скоро оправия няма да има.

Потребителски аватар
Mathias_Coureur
Мнения: 1248
Регистриран на: 04 юни 2015 10:52
Контакти:

Re: Черно Море - Верея / 14.10.16 - 17.30 ч.

Мнениеот Mathias_Coureur » 16 окт 2016 12:31

В последните 10 години се даде шанс на не малко юноши на клуба - Шабленския, Тодор Колев, Янчо Андреев, Румен Николов, Капитанов, Бекир Расим,Слави Сталев, Георги Китанов, Наско Илиев и др. Сега в първият състав се дава от време на време се пуска Илиан Илиев-младши, Вальо Йосков, Марто Костадинов и Николай Минков . Ако има добър и перспективен юноша, никой треньор не е толкова глупав, че да се лиши да го пуска в титулярния състав или поне като резерва. Не говорете врели некипели.
Ние сме уникална публика - бием и пак сме недоволни.

Onq
Мнения: 1410
Регистриран на: 22 авг 2011 11:43

Re: Черно Море - Верея / 14.10.16 - 17.30 ч.

Мнениеот Onq » 16 окт 2016 20:37

От всички тези ,които изброи повече от 5 мача като титуляри имат само Тошко Колев и Китанов(Тошко може и да няма толкова).Шабленския и Бекир не са наши юноши и никога не им е пукало.Треньорите не ги ебе за отбора стига да не изпаднем.за тях са важни комисионните,а от юношите няма как да вземат.Бием с отвратителна игра и по-скоро заради общото ниско ниво.Един мач не сме надиграли никого освен Локо Пд.Врели некипели са такив като теб ,които си заравят главите като щрауси и вярват в положителното единомислие на играчи,треньори и ръководители.НЕ ГИ ЕБЕ , нито един от тях.Вземат си парите и си мишкуват.Само юноша ,който е пял песните и връщал топките от дете, може да се раздаде.Аз такива юноши и в щ група ще ги подкрепям.Ти чакай нов отбор със стари курви!

yavorescu
Мнения: 2855
Регистриран на: 05 апр 2011 21:15
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Черно Море - Верея / 14.10.16 - 17.30 ч.

Мнениеот yavorescu » 17 окт 2016 10:02

Наистина, твърде малко са юношите с повече от 5 мача като титуляри за първия отбор. От времето на Шабленския това са Тошко Колев, Янчо Андреев (5 титуляр и 5 резерва), Румен Николов (17+29), Илиян Капитанов (19+16), Слави Сталев (8+9), Георги Китанов (113+2) и Бекир Расим (17+35). За толкова много години това е страшно малко. Но за качеството на школата се съди по реализацията на продукцията. Ако са добри футболисти, ще си намерят мястото някъде, независимо че са били пренебрегвани в родния тим. А виж само къде играят повечето -- един във втора дивизия на Турция, само двама в А група, 6 в Б група и 19-20 във В група. Школата ни е келява и нека не се поддаваме на самовнушения и заблуди. Не знам каква е причината -- дали е неправилна методика, лоша материално-техническа база, нещо друго или комбинация от няколко фактора, но си е факт.

Onq
Мнения: 1410
Регистриран на: 22 авг 2011 11:43

Re: Черно Море - Верея / 14.10.16 - 17.30 ч.

Мнениеот Onq » 17 окт 2016 10:39

Румен Николв е плебейски юноша.Бекир лично го закарах на стадиона на 14 години(което ми е грях). Чичо му бачкаше в нашата фирма и се примоли да го видят, бил най-добрият в .... Медовец.Таланти има в школата много,но няма база,няма методология,няма и шанс за изява ,което ги кара да се преориентират и забравят футбола.От набор 98 шампионите на България в отбора е само Йосков,всички други бяха умишлено изгонени и отказни от футбола.Цялата политика на клуба е обърната против собствените кадри.Най-много игралият полеви юноша Тошко Колев няма и един мач на позицията си,а го слагаха ляв бек за пълнеж и после обясняваха как не ставал.Докато шопско-майненски мекерета са треньори нищо няма да се промени.


Върни се в “Черно море”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 9 госта