2 кръг - Черно море - Монтана 08.08 20.30

Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist

Vladislav
Мнения: 1601
Регистриран на: 28 сеп 2010 08:14
Контакти:

Re: 2 кръг - Черно море - Монтана 08.08 20.30

Мнениеот Vladislav » 09 авг 2016 09:51

За това че играем на това уникално спортно съоръжение е виновен единствено и само нашия клуб. Стадиона в Каварна е отвратителен. Тревата на Тича в момента е в много по- добро състояние. Да се хващат сериозно и да го правят този исторически ремонт. Не знам защо не заявихме Разград за домакинствата си. Разстоянието е два пъти повече, но като време е горе долу същото. А да се сравняват терените е излишно.
За мача- много трудна победа на нашия отбор. До около 30мин. отбора много ми хареса. Движеха се много добре, комбинираха, откриваха се... След гафа на Паланков пък стана колосална мъка. Не че Монтана имаха някакво положение, но се създаде някакво напрежение. Важни три точки.

Потребителски аватар
greenpeak
Мнения: 4394
Регистриран на: 08 мар 2009 19:53
Местоположение: greenpeak@abv.bg
Контакти:

Re: 2 кръг - Черно море - Монтана 08.08 20.30

Мнениеот greenpeak » 09 авг 2016 10:17

ShooterMan написа:...Сашо Цветков, напълно замести Клок и Стенио...


Цветков с нищо до тук не е показал, че е по-добър от Клок или Стенио! Дори Стенио в офанзивен план е пет класи над Цветков.
Вчера напълно загубихме центъра на терена (30-45мин. и 45-60 мин.) дори когато бяхме с 11 играчи.

Новите ни чужденци не мисля, че са ниво над старите. Дори обратното.
Вчера ме впечатли Секо, направи няколко добри пробива (но нерезултатни) първото полувреме, и отделно Кузма целият мач в дефанзивен план много се бори.

Потребителски аватар
greenpeak
Мнения: 4394
Регистриран на: 08 мар 2009 19:53
Местоположение: greenpeak@abv.bg
Контакти:

Re: 2 кръг - Черно море - Монтана 08.08 20.30

Мнениеот greenpeak » 09 авг 2016 10:50

wolf написа:Абе ние и с Генов бяхме почнали 4 0 0 веднъж :oops:

2011-12 - https://en.wikipedia.org/wiki/2011%E2%8 ... ason#A_PFG

Потребителски аватар
Готвача
Мнения: 2710
Регистриран на: 05 авг 2011 18:46
Местоположение: UK
Контакти:

Re: 2 кръг - Черно море - Монтана 08.08 20.30

Мнениеот Готвача » 09 авг 2016 17:04

И още нещо-признанието за класата на Черно море от други специалисти е много важно нещо,макар че да ни сравняват със синята ревлива пасмина е леко обидно."Треньорът на Монтана: На „Герена“ беше лесно, Черно море е друга работа"
Живей днес,защото вчера няма да се върне,а утре може да не дойде!
В сайт за запознанства-"Търся жена която може да лови ,чисти и готви риба.Да може да копае червеи и да обича секса.Да има мотор и лодка.Моля постнете снимки на мотора и лодката!"

Sole
Мнения: 4552
Регистриран на: 16 авг 2008 20:40
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: 2 кръг - Черно море - Монтана 08.08 20.30

Мнениеот Sole » 09 авг 2016 22:53

Хубавото в този мач е ,че взехме 3 точки. Иначе като цяло слаб мач за моряците,особено като останахме с 10 човека-настана хаос в отбора + грешката на Гонзо да пусне излезлия от форма и кондиция Бакари. Пролича си,че Гонзо не беше подготвен предварително за вариант да играем с 10 срещу 11.

Потребителски аватар
Готвача
Мнения: 2710
Регистриран на: 05 авг 2011 18:46
Местоположение: UK
Контакти:

Re: 2 кръг - Черно море - Монтана 08.08 20.30

Мнениеот Готвача » 09 авг 2016 23:21

КироВарна написа:Голяма мъка изживяхме отново,но след последния съдийски сигнал,аз стигнах до едно дълбоко философско заключение!!!Щом така е станало,значи така е трябвало да стане!!!Ако бяхме ги светнали с 5:0,както си му е редът,нашите момчета,щяха здраво да навирят носове и да решат,че сме много големи и велики!!!Всички знаем,че това се случва често по българските географски ширини!!!Така,хем взехме важните 3 точки,хем футболистите още веднъж разбраха,че "Сухо дупе,риба не яде!!!"Не мога да коментирам играта,защото от сертифицираните трибуни на прекрасния стадион в Каварна,не видях нищо!!!Направо си беше късмет,че качвайки се в колата,на връщане,късметлийски научих резултата от един случаен минувач!!!Нито терена беше по добър от този на ТИЧА,нито седалките по убави,нито нещо се виждаше!!!Ще си позволя да използвам още една поговорка и за съжаление,в нея пак става въпрос за задни части!!!Иначе поговорката си е класическа и гласи "Гъз,път да види"!!!Защо трябва да се пътуват толкова километри,за да се смени един неуреден стадион,с друг такъв!!!В тази връзка,след като съм засегнал здраво аналната тема,не мога да не поздравя и дупетата от БФС-то!!!Направо гениални решения,за развитието на българския футбол!!!Поредния задник в тази история,беше съдията Баялцалиев!!!По никакъв начин не ни е виновен,за това че пак треперихме,но искам да отбележа,че през второто полувреме този миризливец,даде първия фаул за ЧЕРНО МОРЕ .....в 83 минута!!!Иначе,единственото добро нещо от вчерашния мач са трите точки,спечелени с хъс и висок черноморски дух!!!За да не оставя лоши впечатления и просташки асоциации,с анал-огиите си,ще си позволя да завърша,както започнах-интелектуално и дълбоко философски,каквато е същността ми!!!Всичко е добре,щом добре е завършило!!!Пак се разбъбрих здраво,но ще прощавате ако има нещо!!!Просто ми е голям кеф,защото с пълен актив от точки ЧЕРНО МОРЕ Е НА ПЪРВО МЯСТО!!!

Както обикновено Киро е прав.Ако нещо може да ни помогне срещу Локо Г,това е тази победа половин на мъка.Ще свали играчите на земята и ще им даде поводи за размисли,ако някой случайно се е помислил за сигурен шампион.Каквото и да прави сега Гонзо,отбора ще си има обица на ухото от този мач.Ще видят че слаби отбори няма,а повечето са си от нашата черга.Има един Лудогорец с поне класаотгоре останалите,едни Литекс и Левски които орагнизационно стоят на друго ниво/имам предвид подмолно организационно/,и останалите традиционни участници в А група като нас,Локо пд,Берое,Ботев и Славия с много уговорки.Всяко първенство си има една приятна изненада,очаквам това да е Дунав тази година и надявам се на една много неприятна изненада за останалите в наше лице.А дано изляза прав за което!
Живей днес,защото вчера няма да се върне,а утре може да не дойде!
В сайт за запознанства-"Търся жена която може да лови ,чисти и готви риба.Да може да копае червеи и да обича секса.Да има мотор и лодка.Моля постнете снимки на мотора и лодката!"

Потребителски аватар
desi_1234_1997
Мнения: 44
Регистриран на: 03 ное 2013 19:06
Skype: desi0799
Контакти:

Re: 2 кръг - Черно море - Монтана 08.08 20.30

Мнениеот desi_1234_1997 » 10 авг 2016 10:29

thisisthelife написа:Приемаме, че Лудогорец, Берое, Левски и ЦСКА са сигурни в топ 6. Остават две места, за които реално се борим ние, Локо Пловдив, Ботев и Славия. Локо Пловдив не мисля, че с нещо са по-добри от миналата година. Ботев са абсолютно на същото ниво като предния сезон, а Славия е синоним на тото. Няма да се очудя, ако Верея, или Дунав се намесят в тази борба, защото се представят повече от прилично. Започнахме повече от добре срещу Пирин и се надявам тази енерция да се запази. Но не трябва да се залъгваме, че мачът срещу Монтана ще е лек. Напротив, ще трябва много борба и себераздаване, за да ги победим. Срещу Левски, Монтана изпусна две 100% положения. Никакво подценяване не трябва да има. Убеден съм, че Гонзо няма да подцени абсолютно никой отбор в групата. Излизаме всеки мач за победа и това е истината. Пролетта всички се надяваме да играем на Тича, където сме най-силни. Не мисля, че лятната ни селекция беше слаба - Сукуп, Малик, Секо, Кузма и Коконов са играчи с качества, а Андонов ще помага с опит и рутина. Имаме всички предпоставки да завършим в топ 6 преди зимната пауза, единствено рябва постоянство и да се възползваме от моментната слаба форма на всички, без Лудогорец.



Честно казано, не виждам Левски, Берое и "ЦСКА" какво са повече от нас.. За Лудогорец съм съгласна, но оттам нататък всички имаме равни шансове! С този нахъсан треньор и младите ни нови попълнения сме в 3ката!! Единственото нещо, което НЕ искам да виждам, е второто полувреме на мача с Монтана. Толкова прибрани и пазещи резултата напомняме за миналогодишните мачове.. Гонзо със сигурност ще ги огледа тези неща, така че очаквам огромен възход!!!
Само Черно море!!!!!!

Потребителски аватар
Готвача
Мнения: 2710
Регистриран на: 05 авг 2011 18:46
Местоположение: UK
Контакти:

Re: 2 кръг - Черно море - Монтана 08.08 20.30

Мнениеот Готвача » 10 авг 2016 10:51

desi_1234_1997 написа:
thisisthelife написа:Приемаме, че Лудогорец, Берое, Левски и ЦСКА са сигурни в топ 6. Остават две места, за които реално се борим ние, Локо Пловдив, Ботев и Славия. Локо Пловдив не мисля, че с нещо са по-добри от миналата година. Ботев са абсолютно на същото ниво като предния сезон, а Славия е синоним на тото. Няма да се очудя, ако Верея, или Дунав се намесят в тази борба, защото се представят повече от прилично. Започнахме повече от добре срещу Пирин и се надявам тази енерция да се запази. Но не трябва да се залъгваме, че мачът срещу Монтана ще е лек. Напротив, ще трябва много борба и себераздаване, за да ги победим. Срещу Левски, Монтана изпусна две 100% положения. Никакво подценяване не трябва да има. Убеден съм, че Гонзо няма да подцени абсолютно никой отбор в групата. Излизаме всеки мач за победа и това е истината. Пролетта всички се надяваме да играем на Тича, където сме най-силни. Не мисля, че лятната ни селекция беше слаба - Сукуп, Малик, Секо, Кузма и Коконов са играчи с качества, а Андонов ще помага с опит и рутина. Имаме всички предпоставки да завършим в топ 6 преди зимната пауза, единствено рябва постоянство и да се възползваме от моментната слаба форма на всички, без Лудогорец.



Честно казано, не виждам Левски, Берое и "ЦСКА" какво са повече от нас.. За Лудогорец съм съгласна, но оттам нататък всички имаме равни шансове! С този нахъсан треньор и младите ни нови попълнения сме в 3ката!! Единственото нещо, което НЕ искам да виждам, е второто полувреме на мача с Монтана. Толкова прибрани и пазещи резултата напомняме за миналогодишните мачове.. Гонзо със сигурност ще ги огледа тези неща, така че очаквам огромен възход!!!

Малко по нагоре съм написал каква е разликата между нас и,Левски и Литекс-чорба .Умеят да се ръгат и да искат още и още,а когато не го получават реват все едно са ги заклали.Шопско-селски манталитет на комплексари,поддържащи един отбор заради купи и титли.
Живей днес,защото вчера няма да се върне,а утре може да не дойде!
В сайт за запознанства-"Търся жена която може да лови ,чисти и готви риба.Да може да копае червеи и да обича секса.Да има мотор и лодка.Моля постнете снимки на мотора и лодката!"


Върни се в “Черно море”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 25 госта