Локо Пд - Черно море

Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist

Мляко с ориз
Мнения: 588
Регистриран на: 26 авг 2013 13:13
Контакти:

Re: Локо Пд - Черно море

Мнениеот Мляко с ориз » 17 май 2016 01:35

bianchi написа:2-0 за Локомотив колкото до фенове и от вас имаме повече и то доста повече ... Успех На моряците напред ...

Имате от всеки друг отбор без двата софийски ;)

Потребителски аватар
Vincenzo
Мнения: 1113
Регистриран на: 25 сеп 2011 15:20

Re: Локо Пд - Черно море

Мнениеот Vincenzo » 17 май 2016 09:55

icko65 написа:
action66 написа:
ogrizko написа:Последен мач за нашите този сезон ...нашите ще ме изненадат ако вземат нещо от този мач, те са в супер форма, а пък и им пожелавам да се класират за евротурнирите, че имат повече публика от Славия :roll: пък и Илиян им е треньор :roll:



За всичко си прав. Помня един мой личен разговор с Христо Бонев,от времето,когато собственик им бе Марешки,а изпълнителен директор един от най-големите фенове на "Черно море"-Николай Почеканов. Та тогава великия Бонев ми каза,че отношенията между двата отбора са много "топли" от времето , когато той и големия му приятел Божил Колев са били треньори на двата отбора. И спомена без притеснение,че са си "помагали".... Е,сега ние сме във ваканция и е редно отбора,който има цел да вземе своето убедително. Така както бе през миналата година за Купата на България.... Успех "майни"! Ние ще си чакаме по-добрите времена с откриването на стадион "Варна" в края на 2018г.

П.П. И весело лято пичове и мацки от Пловдив!

Да бе!Затова на един мач в Пловдив преди няколко години като ни вкараха гол и Бонев изригна от скамейката:Майка ви да е..а!

той не е особено bright... после може да се е усетил, но по време на мачове и 10 мин след тях много обича да говори глупости..
Изображение

staria
Мнения: 2787
Регистриран на: 04 окт 2008 19:12
Контакти:

Re: Локо Пд - Черно море

Мнениеот staria » 17 май 2016 12:00

Пловдивската публика (поне черно-бялата) винаги ви е симпатизирала, така че споко. Очаквам минимална победа с гол на Камбура. Успех за вас в търсене на нов треньор. Поздрави от Пловдив.

Потребителски аватар
Кролик
Мнения: 1996
Регистриран на: 26 сеп 2010 18:44
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Локо Пд - Черно море

Мнениеот Кролик » 17 май 2016 15:45

Явно е че Кольо отдавна трябваше да играе с юношите, дано поне в този мач ги пусне. Успех Моряци !
Майката: Защо вчера си подарил на баба си за рождения ден футболна топка ?
Момчето: А тя защо все книги ми подарява ?

Потребителски аватар
thisisthelife
Мнения: 607
Регистриран на: 07 юни 2015 10:13
Контакти:

Re: Локо Пд - Черно море

Мнениеот thisisthelife » 18 май 2016 20:25

Убеден съм, че напускащите Кулибали, Петков, Райков, Стенио и тн. ще са на терена, а оставащите Йосков, Костадинов и Неделчев ще са най-вероятно извън групата. Успех на Локо в битката им за ЛЕ.
Truth is hate for those that hate the truth.

Потребителски аватар
ozzy
Мнения: 575
Регистриран на: 18 авг 2008 00:31
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Локо Пд - Черно море

Мнениеот ozzy » 18 май 2016 21:10

Този път бъркаш, thisisthelife! Китана е с национала и Кольо, ще не ще, ще трябва да пусне титуляр поне един от тримата гореизброени юноши ;) !

Потребителски аватар
Готвача
Мнения: 2710
Регистриран на: 05 авг 2011 18:46
Местоположение: UK
Контакти:

Re: Локо Пд - Черно море

Мнениеот Готвача » 19 май 2016 18:09

ozzy написа:Този път бъркаш, thisisthelife! Китана е с национала и Кольо, ще не ще, ще трябва да пусне титуляр поне един от тримата гореизброени юноши ;) !

Бре,ами сега?Кой да бъде че Кольо да бере страх и срам най малко?Но който и да е,треньора няма да се поколебае да хвърли вината за загубата която ни очаква върху му,с обяснениетоо че младока няма изиграни официални минути с отбора.
Живей днес,защото вчера няма да се върне,а утре може да не дойде!
В сайт за запознанства-"Търся жена която може да лови ,чисти и готви риба.Да може да копае червеи и да обича секса.Да има мотор и лодка.Моля постнете снимки на мотора и лодката!"

sandi74
Мнения: 18927
Регистриран на: 20 авг 2011 19:04

Re: Локо Пд - Черно море

Мнениеот sandi74 » 20 май 2016 22:22

С този мач мъките ви през това първенство свършват.Факт.Имам усещането че следващото първенство ще сте още по-слаби :idea: :!:

КироВарна
Мнения: 1684
Регистриран на: 02 апр 2013 14:04
Skype: kiro.stel
Контакти:

Re: Локо Пд - Черно море

Мнениеот КироВарна » 21 май 2016 08:56

sandi74 написа:С този мач мъките ви през това първенство свършват.Факт.Имам усещането че следващото първенство ще сте още по-слаби :idea: :!:

Една от най-страшните мъки си ни ти!!!Факт!!!Имам чувството,че през следващото първенство,ще си още по глупав....макар,че едва ли е възможно!!!Относно мача,на Локомотив им трябват тези З точки!!!Да ги вземат и да играят в Европа!!!Заслужават го!!!

zeleno-beliya
Мнения: 157
Регистриран на: 02 окт 2013 20:40
Контакти:

Re: Локо Пд - Черно море

Мнениеот zeleno-beliya » 21 май 2016 11:07

Някой знае ли датата и часа на мача?


Върни се в “Черно море”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 22 госта