Лятна селекция и контролни мачове 2016

Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
ogrizko
Мнения: 5165
Регистриран на: 30 ное 2008 13:30
Контакти:

Лятна селекция и контролни мачове 2016

Мнениеот ogrizko » 04 май 2016 12:49

Айде, почна се вече... :lol: Малко рано ама.... по-добре :)))

Централният бранител на Черно море Борислав Стойчев разтрогна договорът си с Черно море и няма да носи фланелката на "моряците". Защитникът вече не е част от отбора, като решението е взето след мача с Левски. От вчера футболиста вече не е във Варна.

Тимът напуска и Педро Еуженио, съобщиха за varnautre.bg от клуба. Футболистът си тръгва по собствено желание след края на сезона.

Стойчев ще опита да си уреди трансфер в чужбина, докато Еуженио има оферта от друг роден тим.

Борко Стойчев пристигна на "Тича" през зимата и изигра 8 мача с екипа на Черно море в "А" група. Педро Еуженио пък се обвърза с "моряците" през миналото лято като до този момент се появи в игра в 16 срещи, в които отбеляза и един гол.

Разбра се още, че с клуба се е разделил и сърбиът Иван Маркович.
Изображение

Потребителски аватар
ogrizko
Мнения: 5165
Регистриран на: 30 ное 2008 13:30
Контакти:

Re: JIятна селекция и контролни мачове 2016

Мнениеот ogrizko » 04 май 2016 12:54

Много съм доволен от заминаването на Стойчев ...пълна дупка и леке беше поне при нас, да ходи другаде като няма да се раздава до край и така. Иван Маркович беше добра резерва, но ние вече ще стягаме отбор и за новия стадион, така че ни трябват играчи за титуляри повече ;) Интересното е Педро защо си тръгва ...явно ще ходи в някой отбор в топ 4, щото за какво да си ходи освен ако не му се играе в Европата, че да го забележат от някой западен колос и да се трансферира... абе той си знае, като не му се седи тук и на него да си ходи и така... :roll: Няма лошо да видим Мартин Костадинов как се развива...
Изображение

wesko123w
Мнения: 13
Регистриран на: 15 юли 2015 20:00
Контакти:

Re: JIятна селекция и контролни мачове 2016

Мнениеот wesko123w » 04 май 2016 13:05

за мен е грешка освобождаването на Маркович.

Потребителски аватар
ogrizko
Мнения: 5165
Регистриран на: 30 ное 2008 13:30
Контакти:

Re: JIятна селекция и контролни мачове 2016

Мнениеот ogrizko » 04 май 2016 13:07

wesko123w написа:за мен е грешка освобождаването на Маркович.

Може и да е грешка наистина, ама пък е изиграл едно полувреме сигурно за цяла есен ..и контузии явно получава и т.н. Не знам, предвид че не е ключов играч за нас може да се търси нещо друго на негово мясо :roll:
Изображение

Потребителски аватар
anihilator
Мнения: 2228
Регистриран на: 29 юли 2009 01:44
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: JIятна селекция и контролни мачове 2016

Мнениеот anihilator » 04 май 2016 13:15

Маха се и Петков , кой друг е за освобождаване според вас ?

Потребителски аватар
moreto vn
Мнения: 1535
Регистриран на: 03 ное 2011 17:56
Контакти:

Re: JIятна селекция и контролни мачове 2016

Мнениеот moreto vn » 04 май 2016 13:18

Сърбинът от както е привлечен,постоянно е контузен.Мисля,че за това го махат. Аз поне мисля,че в защитен план трябва да се наблегне в селекцията,защото там ни куца играта, по мое мнение. ;)

Потребителски аватар
Laury
Мнения: 251
Регистриран на: 12 дек 2008 13:34
Контакти:

Re: JIятна селекция и контролни мачове 2016

Мнениеот Laury » 04 май 2016 13:21

anihilator написа:Маха се и Петков , кой друг е за освобождаване според вас ?

Васев , Кулибали....Кольо

Потребителски аватар
August Burns Red
Мнения: 408
Регистриран на: 28 юли 2014 14:19

Re: JIятна селекция и контролни мачове 2016

Мнениеот August Burns Red » 04 май 2016 13:26

Ти огризката много рано пускаш теите за черно море берое ся туак селекцията ви лятната ко бързаш А? след 31 май пускай колкото искаш !!

Потребителски аватар
ogrizko
Мнения: 5165
Регистриран на: 30 ное 2008 13:30
Контакти:

Re: JIятна селекция и контролни мачове 2016

Мнениеот ogrizko » 04 май 2016 14:10

August Burns Red написа:Ти огризката много рано пускаш теите за черно море берое ся туак селекцията ви лятната ко бързаш А? след 31 май пускай колкото искаш !!

Фшшшшшшш, еййй... я по-спокойно :) Аз ли съм виновен, че отсега се почна с тръгващите ...мислех след края на сезона да пускам тема ако друг не пусне ...но събитията изпреварват понякога времето, това е :twisted: :twisted: Аз съм доволен ...ето раздвижване в отбора, нещо се случва и се търси промяната ...това ме обнадеждава, особено тръгването на тоя куция Стойчев дето един мач не направи като хората!! Предпочитам Траянов и дори Кулибали ...така че вече няма да сме такава дупка отзад като се махна тоя хрантулник... което пък значи, че от вас няма да паднем щото не сте нещо особено отпред :twisted: :twisted: Но така или иначе тема за мача с вас има, така че тук ще си наблегна на пристигащи и заминаващи,,,
Изображение

Потребителски аватар
icko65
Мнения: 6866
Регистриран на: 07 дек 2013 12:45
Контакти:

Re: JIятна селекция и контролни мачове 2016

Мнениеот icko65 » 04 май 2016 15:59

wesko123w написа:за мен е грешка освобождаването на Маркович.

Тоя Маркович нямаше намерение да играе за Черно море отначалото пък кво остава да има намерение за подновяване на договор.То в главата му още е ЦСКА.Няма да се учудя и там да се върне при влизане на ЦСКА в А група.
Черно море-вицешампион на България за 2024г.


Върни се в “Черно море”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: mursusaid и 7 госта