Левски - Черно море / 28.04.2016 / 20.15ч.

Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
moreto vn
Мнения: 1522
Регистриран на: 03 ное 2011 17:56
Контакти:

Re: Левски - Черно море / 28.04.2016 / 20.15ч.

Мнениеот moreto vn » 01 май 2016 22:49

Киро няма смисъл,този човек е без принципи и морал.Когато му е удобно си сменя мнението за бъде интересен и да привлича внимание.Доказателство поредно за лицемерието му. :arrow:
ShooterMan написа:Кольо има уникален нюх за качествата на играчите едно на ръка и второ, което е със сигурност най-голямото достойнство на треньора Спасов е, че има просто невероятен усет къде на терена да постави играча, че да му даде възможност да показва най-добрите си качества и същевременно да му прикрие всички слабости. Няма да стигне темата да изредим играчите, които Кольо направи звезди, някакви обикновени дърводелци отритнати от къде ли не ги взема, сменя им постовете, сменя схемите на игра....и тези почваха да играят футбол, някои и национали станаха дори! За всичките години, като изключим Кривия и Жоро Илиев всичко де що е взел - той ги правеше играчи. Не се чудете за Бижев, аз съм съгласен, че е играч от типа Индзаги. Нормално е при некъдърни треньори такива играчи да изгледат некъдърни, момчето няма някаква супер физика, ако го пратиш да се блъска в защитата като типичен таран най-вероятно ще изглежда пълен смешник....но я го сложи на ръба на засадата, я му дай малко пространство и свобода в играта....хммм, Супер Пипо беше опасен дори и легнал на терена, а от половин ситуация за дузпа вадеше цяла дузпа :mrgreen:

Потребителски аватар
зеления
Мнения: 4142
Регистриран на: 05 юни 2009 03:03
Контакти:

Re: Левски - Черно море / 28.04.2016 / 20.15ч.

Мнениеот зеления » 02 май 2016 00:28

Киро, имаш моето безкрайно уважение за невероятната ти привързаност и вярност към отбора, но свали поне един два чифта от зелените очила. Черно море не е нито първия нито последния отбор в света, който изпада в криза, но навсякъде където се получава такъв срив в отборите първата и ЗАДЪЛЖИТЕЛНА промяна е тази на треньора! Пък бил той и Моуриньо. Хайде да не се правим по католици от папата. Спасов трябва да изчезне от Тича на мига!!! Четох едно две изречения от отговорите ти на Стрелеца и спрях. Е, ами по моето скромно мнение тук не си прав. Но не е това въпроса. Един отбор се изгражда за 2-3 години. Ако новият стадион ще е готов в началото на 2019 година вече ръководството тотално закъснява с действията си! Чета, че Луканов е изпратен в европата за обучение. Настръхна ми косата на главата и на мъдете. Ако той ще е новия тренер, аз не само ще преустановя посещенията си на мачовете на Черно море, но и когато го дават по ТВ ще сменям канала!!!
След 90 години купата на България е отново във Варна!!! Въпреки мутрите от ТИМ!!!

КироВарна
Мнения: 1684
Регистриран на: 02 апр 2013 14:04
Skype: kiro.stel
Контакти:

Re: Левски - Черно море / 28.04.2016 / 20.15ч.

Мнениеот КироВарна » 02 май 2016 09:06

зеления написа:Киро, имаш моето безкрайно уважение за невероятната ти привързаност и вярност към отбора, но свали поне един два чифта от зелените очила. Черно море не е нито първия нито последния отбор в света, който изпада в криза, но навсякъде където се получава такъв срив в отборите първата и ЗАДЪЛЖИТЕЛНА промяна е тази на треньора! Пък бил той и Моуриньо. Хайде да не се правим по католици от папата. Спасов трябва да изчезне от Тича на мига!!! Четох едно две изречения от отговорите ти на Стрелеца и спрях. Е, ами по моето скромно мнение тук не си прав. Но не е това въпроса. Един отбор се изгражда за 2-3 години. Ако новият стадион ще е готов в началото на 2019 година вече ръководството тотално закъснява с действията си! Чета, че Луканов е изпратен в европата за обучение. Настръхна ми косата на главата и на мъдете. Ако той ще е новия тренер, аз не само ще преустановя посещенията си на мачовете на Черно море, но и когато го дават по ТВ ще сменям канала!!!

Всеки човек има своя гледна точка и всеки вижда широкия свят през своите очи,респективно през своите очила!!!Чукчата лакомо гледа тлъстата бяла мечка,която танцува пред прага на неговата юрта,но знае че никак няма да е лесно да я заколи и да я складира в буркани!!!Неговият живот,коренно се отличава от живота на кенийският воин например,за когото бананите са на една ръка разстояние!!!Щедро сипя подобни мъдрости,за да ти покажа,че зелените очила не могат да се свалят!!!Това е начин на живот и начин на мислене!!!Както полярният жител,не може да мисли като екваториален човек,така и аз мога да мисля само като привърженик на ЧЕРНО МОРЕ !!!Ако се налага смяна на треньора,тя ще бъде направена най вероятно!!!Но нека това стане планирано,с мисъл за бъдещето!!!Без обиди към хората,дали нещо на нашият любим отбор!!!Без спонтанни необмислени действия,които да доведат разни прически,физкултурници и наглеци!!!По католик от Папата не мога да бъда,защото съм православен християнин!!!Старая се да бъда и праволинеен черноморец!!!Искам да помагам на ръководство,треньори и футболисти за да върви любимият ми отбор напред!!!Мисля,че безогледното плюене пречи,а не помага!!!Ако се наложи и аз мога да плюя и да псувам!!!Доказано е,че имам доста богат речник и ужасно мръсна уста!!!Но как да ругая хора,които вчера съм прославял!!!Не съм казал,че НИКОЛА СПАСОВ трябва да остане вечно,като треньор на ЧЕРНО МОРЕ!!!Никой не е вечен!!!Но когато имаме по добър вариант,нека се вземе решение!!!Изречения от рода на"Само него да го няма",според мен не вършат работа!!!Защото,можем пак да не намерим дълго нужният човек!!!Това,че си прочел само 1-2 изречения от отговорите ми към Стрелеца е разбираемо!!!Аз съм доста бъбрив и никой не е длъжен,да чете всичко което съм написал!!!Малко ми е странно,как си решил,че не съм прав без да знаеш какво искам да кажа.....но и това е твое право!!!Обявяваш,че ако ЛУКАНОВ стане следващият треньор на МОРЕТО,не само че няма да стъпиш на ТИЧА,но дори и по телевизията няма да гледаш нашите мачове!!!В тази връзка искам да запитам:"Ти какви очила носиш?"Защото аз не отричам,че моите са зелени!!!Но аз на всеки мач съм на стадиона,после го гледам на запис,за да се уверя че правилно съм псувал съдията и той наистина ни е заклал!!!Искам да имам информация,за да мога когато вземам страна в някоя спорна ситуация,да съм аргументиран!!!Какви могат да бъдат аргументите на хора,които не мислят и не изхождат от гледната точка "верен до гроб"....а при всяко сътресение не идват на стадиона?Как може хора,които не гледат мачовете,да говорят за оставки и за дърводелци?Ако някой е треньор,а ти не го приемаш....и по тази причина не гледаш мачовете,как ще прецениш става,или не става!!!Как ще си сигурен,че викайки "оставка",правилно си преценил?За това аз на всеки мач съм на ТИЧА!!!Слагам си раираната зелено-бяла фланелка и гледайки през зелените очила,подкрепям отбора си винаги!!!Без значение,кой е собственик,кой е треньор и какви са седалките!!!Собственици,треньор,тревно покритие, и седалки са се сменяли повече от 100 (сто)години!!!Единствените вечни неща са клубът и феновете!!!

dans1913
Мнения: 110
Регистриран на: 12 апр 2010 20:54
Контакти:

Re: Левски - Черно море / 28.04.2016 / 20.15ч.

Мнениеот dans1913 » 02 май 2016 11:56

ShooterMan написа:ЧЕСТИТО МОРЯЦИИИИИИ! Онова леке дето плю СПАСОВ къде ли се скри? Ще се пукна от яд, че не можах да видя ПОРЕДНИЯ трофей спечелен от този ЛЕГЕНДАРЕН Черно Море воден от НАЙ-ВЕЛИКИЯ ни треньор в историята! Работа, няма как, вижам и доста други колеги тука ридаят и псуват работодателите, но вжното е, че трофея е във Варна :idea: . Бях абсолютно убеден, че АДМИРАЛА отдавна планира в адмиралтейството да преметне тоя физкултурник Рибейро, което се и случи. Абсолютно нищо общо с играта от мача с подуенци! Правилно усилията се насочиха към трофея, отколкото в някакъв ИЗМИСЛЕН мач с ДЪРВОДЕЛЦИ, сега ако ги хванем не 3, а 5:0 ще ги бием и то ще се случи де, но ВАЖЕН Е ТРОФЕЯ, подуенци това не го проумяха и затова се кефят на ИЗМИСЛЕНИ мачлета и....целуват КАЛЪФКИТЕ :lol: . Фамозен БУРАБИЯ, абсолютен маестро. С ЕРНАНДЕС двамата ще вършеят наред, идеи, пасове, игра. АБсолютно целия отбор - безгрешни! Страхотен КИТАНОВ на вратата, извади почти невъзможен гол! Петев... да гледа, не да му пуска някакви НИЩОЖЕСТВА на вратата на България...тука е най-добрия млад вратар на Европа! Капитан ВЕНКОВ - безупречен, цялата защита - супер, дори КУЛИБАЛИ....а ЖИНЬО? Нищо общо с видяното дотук, доказа класата си. СТЕНИО и КЛОК за мене след БУРАБИЯ са играчите на мача! Абсолютно смазаха превъзнесените бразилци на Лудогорец! ВАСЕВ загатна за голям потенциал....всички, всички, отборна победа! ПОКЛОН ПРЕД СПАСОВ!!! Оня Капацитета...ИДИ ДА МУ НОСИШ ВЕСТНИКА И КАФЕТО, ЧУВАШ ЛИ, ДУМА ДА НЕ СИ КАЗАЛ СРЕЩУ СПАСОВ, НЕКЪДЪРНИК ТАКЪВ!!! :idea:


ShooterMan написа:Колето ВЕЧЕ възроди кариерата на Бекир ;). Нормално е да има колебливи игри там, но има и много силни такива, абе нормално за млад и неопитен играч. До 1 година е твърд титуляр и звезда в отбора. Другото е важното. Кольо, като един истински МЕНАДЖЕР намира общ език с всички - така се мотивират играчите, не със заплахи за метли и тем подобни простотии, чистки, мистки, еми как да играе, като знае, че ще изхвърчи зимата примерно? Но и това не е най-голямото качество на Спасов. За мене най-доброто му качество е умението да комуникира с хората над себе си в йерархията на клуба. Той има доверието и уважението на собственика. Ето, няма да ти пръскам парите за ненужни играчи шефе, имам си всичко ..... и шефът се ентусиазира, кани фенове на срещи, ПОДНОВЯВА интереса си към отбора, строежите и т.н. Това е МЕНАДЖЕР! Всичко друго е вятър и мъгла.



ShooterMan написа:Бачо Кольо, ти си просто най, най, най-голмият :P :P :P :P


Има още десетки такива мнения на тоя шизофреник. Не му обръщайте внимание, той е НЕВМЕНЯЕМ!

ShooterMan
Мнения: 7821
Регистриран на: 23 окт 2010 16:56
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Левски - Черно море / 28.04.2016 / 20.15ч.

Мнениеот ShooterMan » 02 май 2016 15:29

Когато си е вършил работата - винаги съм го хвалил. Но той спря. Започна да се самозабравя. Впрочем, като говорим за невменяеми се сещам как като назначиха Илиян Илиев за трениор как едни хора викаха моряк до мозъка на костите си, велик....а като правилно ги нарече шепа алкохолици почнаха да го плюат. Тогава и грам подкрепа не показаха тези невменяеми 20 алкохолика - джудже злобно ли не беше, некъдърник ,какъв ли не изкараха Илиян....Сещам се как същите се лигавеха и на Прическата, а после така го плюха...не че не е заслужил, въпроса е защо му се лигавеха в началото...Тъй, че айде недей говори за невменяеми, че някои трябва да почервенеят от срам :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
"Ако ние сме като ПСВ, то Черно море е като Байерн (Мюнхен)" - Славиша Йоканович,наставник на Левски.

Onq
Мнения: 1410
Регистриран на: 22 авг 2011 11:43

Re: Левски - Черно море / 28.04.2016 / 20.15ч.

Мнениеот Onq » 03 май 2016 08:52

Невменяем си точно ти ,Гошко.При тва от много години.Илиан го подкрепят всички на стадиона.Избликът му за 20-те алкохолика беше породен от склонността му да се вслушва в интриги.Когато на следващия ден отидохме на тренировка 50 човека,той се извини и обясни от кого и за какво е бил подведен.Когато си тръгна от отбора защото играчите го предадоха единствено тези хора от агитката,които бяхя оплюти от него го изпратиха с пожелания за всичко най-добро.Повечето пищеши тук нямат никаква идея за случките между треньори(не трениори,както пишеш ти) и фенове и за това по-добре да не коментират.Конкретно ти за мен и не само си един тотален глупак,който само лае две- три лъжи в които е по-постоянен от плебей даже.Ернандес искаше 2 пъти повече пари и не беше нищо особено.Бургхард беше с два шипа в глезена и не можеше да ходи,камо ли да играе.Трето и не последно-ти си провокиращ идиот,който облива с тъпотиите си нета от 15 години и който никога няма смелостта да се покаже дори пред един фен .

ShooterMan
Мнения: 7821
Регистриран на: 23 окт 2010 16:56
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Левски - Черно море / 28.04.2016 / 20.15ч.

Мнениеот ShooterMan » 03 май 2016 13:39

Интересно какво разбираш ти под смелост? И всъсщност ти кой беше, че да те устоявам с познанството си. Недей ми говори са смелост, смешко, защото аз си показвам лицето там, където такъв като тебе би се насрал за една минута!!!
"Ако ние сме като ПСВ, то Черно море е като Байерн (Мюнхен)" - Славиша Йоканович,наставник на Левски.

Onq
Мнения: 1410
Регистриран на: 22 авг 2011 11:43

Re: Левски - Черно море / 28.04.2016 / 20.15ч.

Мнениеот Onq » 03 май 2016 14:24

Аз съм съшият,който от 15 години те кара да замълчиш или поне да ни удостоиш с присъствието си на стадиона.Дали козирка ,дали агитка...няма значение.А ти си все същата интернет мишка.Нищо не се е променило знаеш :)

Потребителски аватар
Ron Jeremy
Мнения: 591
Регистриран на: 08 ное 2010 15:42
Контакти:

Re: Левски - Черно море / 28.04.2016 / 20.15ч.

Мнениеот Ron Jeremy » 04 май 2016 11:10

+1 още един , че Гошко е пълен гъз
ex Popeye


Върни се в “Черно море”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 34 госта