Черно море - Славия

Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Готвача
Мнения: 2710
Регистриран на: 05 авг 2011 18:46
Местоположение: UK
Контакти:

Re: Черно море - Славия

Мнениеот Готвача » 17 апр 2016 21:48

moreto vn написа:
action66 написа:
moreto vn написа:
зеления написа:Огризко, Огрозко, голям си оптимист. Не виждаш ли, че вече почти не останаха колеги, които да пишат във форума. Следях влизането на Светкавица в А група и как полека лека всички техни запалянковци се отказаха от форумното си присъствие. Отпаднаха! Сега същото е и при нас!!! Светва ли ти лампичката?

Какво да пишем,само четем прогнозите ти как прогнозираш,че падаме с двуцифрен резултат.
На стадиона сме,ако играем играта от мача със Лудогорец бием.Чернодрешкото,ако също е в час,а не поредния бездарник. ;)


Аз упорито се чудя защо никой журналист не е попитал досега Спасов - на какво се дължи срива след двете Купи? Защо не се надгради а се пропиля едно не толкова трудно първенство?!

А не питай мен,обърни се към "специалистите" в форума,тези които пишат,че когато печелим играчите са уникални и всичките са таланти треньора е най великия и не е гащник тогава. ;)

Аз не мога да се съглася с тезата че имаме слаби играчи.Ако ги сравняваме ще излезе че имаме едни от нелошите за нашият стандарт футболисти.Защо не играятдобре?Този въпрос не към феновете,макар и да знаяем отговора.Да направим сравнението сега.Китанов е в тройката на най добрите вратари в БГ в момента.Голям талант,на койтоо от две години му е нужен нов треньор за да му вдигне нивото ,или излизане навън поради същата причина.Централните защитници ако не друго,са сред най опитните в групата.Клок е играча правещ разликата в дефанзивната част на играта..Жоро Илиев-каквото и да кажа за него все ще е малко.Курьор е просто голяма класа за нашето първенство.Не мисля че има повече от трима с които да бъде сравнен.Бакари си е в лоша форма след контузия,но и той има качества далече над средните.Мони Райков е следващият нелош играч.Мишо Венков няма равен на себе си с опита който притежава.Паланков може да играе във всеки един отбор без крейзитата.Аз виждам поне четири играча от топ класа за БГ и поне още толкова на високо ниво.Имаме и дупки,но проблема е в игарата катоо отбор,а това не бива да се вменява във вина на играчите.Лошото е че след края на сезона аз виждам изброените от мен играчи да заминат.Най много да остане Жоро и Бакари.Останалите ще бъдат заменени с по куци коне от тези на пейката,без значение дали треньор ще е Адмирал,или Сър.И отново ще гледаме същата постна продукция,с единствената разлика,че няма да видим повече купа.
Живей днес,защото вчера няма да се върне,а утре може да не дойде!
В сайт за запознанства-"Търся жена която може да лови ,чисти и готви риба.Да може да копае червеи и да обича секса.Да има мотор и лодка.Моля постнете снимки на мотора и лодката!"

ShooterMan
Мнения: 7820
Регистриран на: 23 окт 2010 16:56
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Черно море - Славия

Мнениеот ShooterMan » 17 апр 2016 21:49

Да, пълно възможно е някой като Сър Генов или дори самия той да акостира тука. В интерес на истината трябва да призная, че дори и при Чечу не сме имали толкова трагичен период като тази пролет. Иначе пишман станах, че го Сър-осах след един мач с ЦСКА дето ги бихме с едно минаване на центъра с 1:0 тука на един 30-ти март...Но покрай мене и оня Вальо се запали, дори го нарече "варненския Фъргюсън" :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
"Ако ние сме като ПСВ, то Черно море е като Байерн (Мюнхен)" - Славиша Йоканович,наставник на Левски.

Потребителски аватар
Готвача
Мнения: 2710
Регистриран на: 05 авг 2011 18:46
Местоположение: UK
Контакти:

Re: Черно море - Славия

Мнениеот Готвача » 17 апр 2016 21:54

ShooterMan написа:Да, пълно възможно е някой като Сър Генов или дори самия той да акостира тука. В интерес на истината трябва да призная, че дори и при Чечу не сме имали толкова трагичен период като тази пролет. Иначе пишман станах, че го Сър-осах след един мач с ЦСКА дето ги бихме с едно минаване на центъра с 1:0 тука на един 30-ти март...Но покрай мене и оня Вальо се запали, дори го нарече "варненския Фъргюсън" :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Не си и помисляй че ще видим нещо по качествено на пейката от тези двамата,а в отбора очаквам нова порция пловдивски "пелета".
Живей днес,защото вчера няма да се върне,а утре може да не дойде!
В сайт за запознанства-"Търся жена която може да лови ,чисти и готви риба.Да може да копае червеи и да обича секса.Да има мотор и лодка.Моля постнете снимки на мотора и лодката!"

yavorescu
Мнения: 2855
Регистриран на: 05 апр 2011 21:15
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Черно море - Славия

Мнениеот yavorescu » 17 апр 2016 22:24

Стойчев е наказан за тази среща. 7 мача за нас, 5 жълти картона -- това трябва да е рекорд.

Потребителски аватар
icko65
Мнения: 6765
Регистриран на: 07 дек 2013 12:45
Контакти:

Re: Черно море - Славия

Мнениеот icko65 » 17 апр 2016 22:40

След днешната загуба на Славия-мача във Варна е 2-ка!
Черно море-първи шампион по футбол на България...ЗАВИНАГИ!ЦСКА–София е приемник на ЦСКА...т.е. НЕ Е ЦСКА

ShooterMan
Мнения: 7820
Регистриран на: 23 окт 2010 16:56
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Черно море - Славия

Мнениеот ShooterMan » 18 апр 2016 00:00

Точно обратното! Славия и Дебелия не искат в Европа....по подобие на ТИМ :lol: . Тука също ще паднат, но ще е не защото ние сме направили нещо, а защото завалиите вече се чудят в това смешното първенство без Литекс, ЦСКА и Локо Сф от кого да падат и кого дап ускат пред себе си, че да не ги мъчат в ЛЕ! Смятайте в каква жалка конкуренция наш Кольо няма победа от половин година! Но сега - ще се изтъпани пред медиите и ще каже - ето, излизаме от дупката, трябваха ни 3 точки...нищо, че Славия ще са събули гащите още от тунелите на Витиня :x
"Ако ние сме като ПСВ, то Черно море е като Байерн (Мюнхен)" - Славиша Йоканович,наставник на Левски.

Потребителски аватар
Speranza
Мнения: 375
Регистриран на: 20 сеп 2008 12:50
Контакти:

Re: Черно море - Славия

Мнениеот Speranza » 18 апр 2016 00:48

Много пъти съм се убеждавал, че Славия е най-продажния и най-скапания отбор в А група в последните 15 години. С мача срещу Пирин видях, че нищо не се е променило. Софиянец съм и познавам няколко човека от малобройната публика на Славия. Момчета,които до скоро ходеха на стадиона се засичаме в квартала и ми казват "Тая година на сила искат да ни вкарат в Европа и ние пак няма да ходим" Отвратителен отбор, без цели и без мечти. Могат да бият всеки - навсякъде и по всяко време, както и обратното.... Венци е гнусен скапаняк, който може само да обсъжда Левски и националния и кой какво би трябвало да направи .... плешива смешка ....

ПС: Кофти въпрос ,но .... Венци беше един от малкото, който не плати откуп за отвличането на сина му ... и така и не го намери .. води се ... изчезнал ...
Изображение

You'll never walk alone!!

Потребителски аватар
Кролик
Мнения: 1996
Регистриран на: 26 сеп 2010 18:44
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Черно море - Славия

Мнениеот Кролик » 18 апр 2016 09:21

Всеки отбор влиза в дупка през сезона, почти е невъзможно да изкараш на едно ниво целия сезон. Лошото е когато несъумееш да излезеш от дупката. Е, ние не излязохме ... Причините вероятно се крият в контузиите, надеждата че някой от по-слабите нападатели ще се надскочат, надеждата че появата на Жоро Илиев на Тича ще е голям стимул за останалите и т.н. ... Може би съм един от малкото, които не искат Кольо да си тръгва. Моите доводи са:
- печалната истина за нивото на останалите Бг треньори ... Генов, Попов, Зафиров, Станков ... редицата повярвайте може да е безкрайна ..
- винаги правим селекция със свободни агенти, вероятността да уцелим нови "звезди" е повече от мижава
- ТИМ не искат да оправят картофената нива, не искат да сложат осветление, как точно очаквате качествен треньор и футболисти ?
- доказано е, че ТИМ не искат отбора да печели трофеи, ако случайно стане нещо такова, веднага се взимат мерки

Та познавайки печалната истина, какво ви кара да си мислете, че ако го няма Кольо, Черно Море ще има качествен треньор, футболисти и стадион ? Да, и аз не одобрявам някой треньорски решения, но пък и не съм в съблекалнята и тренировките, че да знам каква е атмосферата там.

Прогноза за мача 1Х
Майката: Защо вчера си подарил на баба си за рождения ден футболна топка ?
Момчето: А тя защо все книги ми подарява ?

Gary Shaw
Мнения: 1489
Регистриран на: 08 окт 2010 16:12
Контакти:

Re: Черно море - Славия

Мнениеот Gary Shaw » 18 апр 2016 12:24

победа за църно море

guglata
Мнения: 774
Регистриран на: 07 мар 2012 21:01
Контакти:

Re: Черно море - Славия

Мнениеот guglata » 18 апр 2016 14:04

Църен може да си само ти !!!
Все тая дали ще победим или не, важното е да видим желание за игра, хъс, положения, дай боже и голове.
Честно казано предпочитам да сложат Тодор Марев, Стънката или дори Гонзо ако се навие да дойде, отколкото още една година мъка с Кольо. Защото при него със сигурност нищо няма да се промени, само ще се задълбочи кризата.


Върни се в “Черно море”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 8 госта