Черно море - Локо Пд /14.00ч. - 20.03.16г./ ст. Тича

Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist

sandi74
Мнения: 18927
Регистриран на: 20 авг 2011 19:04

Re: Черно море - Локо Пд /14.00ч. - 20.03.16г./ ст. Тича

Мнениеот sandi74 » 20 мар 2016 15:21

ShooterMan написа:А като отидем на този бараж и там е случаино отборът на Литекс-2 (разбираи Литекс като цяло) ше се посмеем хубаво и с изпадане от А група. Всичко благодарение на г-н Спасовото ръководство цял сезон. Отлична селекця, отлична работа. Виждам и че играем много добър футбол, залага се на младите и като цяло всичко е ОК. Никои не го ебе, разни инфантили ше се усетят чак като изпаднем....какво да кажа, заслужихме си годината. С такива инфантили на всички нива от феновете до сосбтвеника - заслужено! Този некъдърник Спасов от вски отбор с шутова да са го ижвърлили отдавна

Спокойно бре.Всичките отбори са на един хал-гнусно и отвратително слаби практикуващи антифутбол.Само Лудогорец е някакво изключение.Затова още в началото на лятото приключваме в евротурнирите и излагацията е голяма :!: :idea: :oops: Време е официално да обявят футбола ни за аматьорски а не да бият дитирамби за Висша лига :idea:

ShooterMan
Мнения: 7821
Регистриран на: 23 окт 2010 16:56
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Черно море - Локо Пд /14.00ч. - 20.03.16г./ ст. Тича

Мнениеот ShooterMan » 20 мар 2016 15:43

А стила на игра? Или по-точно липсата на футбол? Кои е виновен? Сандеца е прав тука, всички сме селяни и нищо не играем, но другите поне се опитват нещо, а ние завалиите и това не правим! И поне имат някакви трениори. Ето, влиза Живко....закъде без Живака, трябва да се обиграва момчето, бъдещето на Черно Море
"Ако ние сме като ПСВ, то Черно море е като Байерн (Мюнхен)" - Славиша Йоканович,наставник на Левски.

Потребителски аватар
thisisthelife
Мнения: 607
Регистриран на: 07 юни 2015 10:13
Контакти:

Re: Черно море - Локо Пд /14.00ч. - 20.03.16г./ ст. Тича

Мнениеот thisisthelife » 20 мар 2016 16:12

Първото нещо, което трябва да се каже е едно голямо БРАВО за всички фенове, които 90 минути подкрепяха отбора на стадиона, въпреки слабите игри напоследък. За първи път от подновяването виждам някакъв хъс, живец и дух в този отбор. Определено трябва да се отчете, че Стенио отново играе с желание, а Николов се очертава като наистина стабилно попълнение. За Бакари няма какво да говорим - изора терена, много бяга, много се раздаваше. Всичките "спорни" ситуации изобщо не бяха спорни. Райков направи пълна глупост в 10-тата минута, Тунчев съвсем чисто и много майсторски изби топката от краката на Бакари, а Харуби, макар и рисково, си хвана топката и я задържа в границите на пеналта. Не виждам смисъл от някакви съдийски конспирации, просто защото нямаше такива днес. Само не разбирам за чии се появиха Петков и Васев, две от най-големите дупки в отбора? Съвсем спокойно вместо Петков, можеше да се появи Йосков (ако изобщо беше в групата), а вместо Васев на терена да влезе Романов. За съжаление Мишо Венков и Клок са изгубили форма, особено Мишо. През целия мач почти всяка атака през Мишо беше тотал щета. Клок покрива голям периметър, но играта му не спори в последно време. Маркович съвсем спокойно може да влезе в амплоато на Божилов, стига Спасов да се сети. Жоро Илиев ще си партнира със Стенио, Клок, или Паланков. Стойчев не изглежда сигурен и като цяло много рисково играе. Траянов, или Паланков ще е най-разумно да го сменят като партньор на Николов. Не знам кога и кой, но някой трябва сериозно да каже на Китанов 2 много важни неща. Първото е, че много бавно започват контри от него. Докато се натъкми да я изрита тази топка (в повечето случаи неточно) повечето играчи вече са на центъра. Просто трябва да му се каже и да се работи с него. Понякога е много по-добър вариант да хвърли кълбото на някой. Второто и много важно нещо е, че трябва да го научат да излиза при центрирания. Несериозно е да се центрира на 5 метра от него, а той да сети закотвен на голлинията. Като цяло интересен мач се получи. Имахме шансове и да победим, но не ги използвахме. Важното е този живец и хъс да се запази както и Дани да не е повече десен бек. Всяка опасна атака на Локо беше през неговата зона.
Truth is hate for those that hate the truth.

ShooterMan
Мнения: 7821
Регистриран на: 23 окт 2010 16:56
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Черно море - Локо Пд /14.00ч. - 20.03.16г./ ст. Тича

Мнениеот ShooterMan » 20 мар 2016 17:13

Знам само, че тази 11-ка няма никакво футболно бъдеще. Ако не се направят кардинални промени догодина изпадаме категорично в Б група. Сега ще се спасим само и единствено защото другите са много слаби, по-точно назад в точките - видяхме, че сме по-зле и от Монтана, да не говорим за Пирин, които направо ни попиляха с 4:0. С този треньор и тези 11 бъдеще няма. Не може да поставяш като крайъгълни камъни в концепцията си играчи по на 33 и 35 години, това само показва тоталния амок в който е Спасов.
"Ако ние сме като ПСВ, то Черно море е като Байерн (Мюнхен)" - Славиша Йоканович,наставник на Левски.

Потребителски аватар
KIL
Мнения: 964
Регистриран на: 27 дек 2009 20:58
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Черно море - Локо Пд /14.00ч. - 20.03.16г./ ст. Тича

Мнениеот KIL » 20 мар 2016 20:39

ShooterMan написа:Знам само, че тази 11-ка няма никакво футболно бъдеще. Ако не се направят кардинални промени догодина изпадаме категорично в Б група. Сега ще се спасим само и единствено защото другите са много слаби, по-точно назад в точките - видяхме, че сме по-зле и от Монтана, да не говорим за Пирин, които направо ни попиляха с 4:0. С този треньор и тези 11 бъдеще няма. Не може да поставяш като крайъгълни камъни в концепцията си играчи по на 33 и 35 години, това само показва тоталния амок в който е Спасов.


Ти си болен бе,стрелец! Умишлено пиша името ти (измисленото,де) с малки букви,защото просто си Мишка! Точно сега,когато нищо не гледаш,ми приличаш на мишо Философа! Някой нещо ти казал,нещо в Нета си гледал,и хайде пак,старата песен на нов глас! Пишеш гнусотии без въобще да знаеш за какво става въпрос! Аз не съм "специалист" като теб,но просто ще споделя какво аз видях днес.С 10 човека,повече от 80 минути,момчетата играха така,както отдавна не са играли,особено второто полувреме! Измисленият съдия Ташко и неадекватните му помощници направиха каквото можаха,но не успяха да спрат устрема на Отбора! Преди исках да се видим,да пием по едно,но вече и пари да ми дават,не искам и да знам нищо за Мишка като теб! Остани със здраве! И се замисли сериозно дали Черно море е отбора на сърцето ти! На моето е! ЗАЩОТО НИЕ СМЕ МОРЯЦИ! АЙ', МОРЯЦИИИ!!!
МОРЕТО... НЕ Е ДО КОЛЕНЕ!

ShooterMan
Мнения: 7821
Регистриран на: 23 окт 2010 16:56
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Черно море - Локо Пд /14.00ч. - 20.03.16г./ ст. Тича

Мнениеот ShooterMan » 20 мар 2016 21:27

Виж какво, МИШКО такава, както виждаш и аз мога да храня като тебе. Кво изобщо коментираш моето мнение като не си съгласен с него го подмини и толкоз! Това, че не съм искал някога да пия кафе с тебе - ми откъде накъде пък аз ще пия кафе с някаква си мишка от форумите а? Айде скривай се там и като не ти харесват мненията ми просто ги подмини и толкова, както аз например правя обикновено с твоите. Изобщо не ми пука кой как играл и прочее СЕЛЕНИИ на които се кефите, на футбол на юруш, на боцове, на блъскане и кюскане. Пореден мач - пореден резил, достатъчно видях от репортажите, ако някой не е осъзнал та да му кажа - Локо Пд е ОПАШКАР в А група, не е лидер, не е Лудогорец или Подуене, не блести с никакъв футбол, просто един опашкар.....е, хвала, добрахме се до 1 точка срещу опащкаря на собствен терен, героично направихме същото и с изпадащия Монтана. Можем да се гордеем с мъжкия футбол, който предлагаме, особено на свой терен не допуснахме нито една загуба от последните 3 отбора в класирането, нали? Айде сваляйте очилата, сбирщина сме от пенсионери свършили за футбола, някакви дърводелци, а тези, които стават като Клок и Курьор от лятото са свободни агенти, треньора няма да го коментирам :idea:
"Ако ние сме като ПСВ, то Черно море е като Байерн (Мюнхен)" - Славиша Йоканович,наставник на Левски.

Потребителски аватар
soccerav
Мнения: 1392
Регистриран на: 25 май 2010 00:40
Контакти:

Re: Черно море - Локо Пд /14.00ч. - 20.03.16г./ ст. Тича

Мнениеот soccerav » 20 мар 2016 21:41

Пичове радвайте се, че срещу вас излезе един тотално НЕмотивиран отбор в наше лице. Макар и гола ви да беше вратарски, определено си заслужихте точката срещу изключително бездарната игра на нашите футболисти. И не се притеснявайте, вие бараж няма как да играете ;)! Успех занапред!

dans1913
Мнения: 110
Регистриран на: 12 апр 2010 20:54
Контакти:

Re: Черно море - Локо Пд /14.00ч. - 20.03.16г./ ст. Тича

Мнениеот dans1913 » 20 мар 2016 22:15

ShooterMan написа:Виж какво, МИШКО такава, както виждаш и аз мога да храня като тебе. Кво изобщо коментираш моето мнение като не си съгласен с него го подмини и толкоз! Това, че не съм искал някога да пия кафе с тебе - ми откъде накъде пък аз ще пия кафе с някаква си мишка от форумите а? Айде скривай се там и като не ти харесват мненията ми просто ги подмини и толкова, както аз например правя обикновено с твоите. Изобщо не ми пука кой как играл и прочее СЕЛЕНИИ на които се кефите, на футбол на юруш, на боцове, на блъскане и кюскане. Пореден мач - пореден резил, достатъчно видях от репортажите, ако някой не е осъзнал та да му кажа - Локо Пд е ОПАШКАР в А група, не е лидер, не е Лудогорец или Подуене, не блести с никакъв футбол, просто един опашкар.....е, хвала, добрахме се до 1 точка срещу опащкаря на собствен терен, героично направихме същото и с изпадащия Монтана. Можем да се гордеем с мъжкия футбол, който предлагаме, особено на свой терен не допуснахме нито една загуба от последните 3 отбора в класирането, нали? Айде сваляйте очилата, сбирщина сме от пенсионери свършили за футбола, някакви дърводелци, а тези, които стават като Клок и Курьор от лятото са свободни агенти, треньора няма да го коментирам :idea:

Мушморок, тотално неадекватен си за кой ли път??!!
Ако смяташ да ми отговаряш на лични само, ако имам време да те приема ще ти кажа къде да дойдеш ;) .

Потребителски аватар
зеления
Мнения: 4142
Регистриран на: 05 юни 2009 03:03
Контакти:

Re: Черно море - Локо Пд /14.00ч. - 20.03.16г./ ст. Тича

Мнениеот зеления » 21 мар 2016 00:05

ShooterMan, за днешния мач тотално грешиш! Първо направихме много красив и смислен мач, няма как да имаме упрек към момчетата и забележи и към треньора. Днес на терена беше МОЯ Черно море! Не плюй и по Локо. Имат добър треньор и отлични футболисти... а и не са опашкари - до нас в класирането са. Днес издразни всички ни. След толкова добра игра, която за мен е втората по класа след финала за купата, ти не спря да плюеш! Спри се малко. Наистина до днес критиките ти, според мен, бяха на 70-80% прави. Сега не са!
След 90 години купата на България е отново във Варна!!! Въпреки мутрите от ТИМ!!!

КироВарна
Мнения: 1684
Регистриран на: 02 апр 2013 14:04
Skype: kiro.stel
Контакти:

Re: Черно море - Локо Пд /14.00ч. - 20.03.16г./ ст. Тича

Мнениеот КироВарна » 21 мар 2016 00:07

Eдна-две странички по напред изразих твърде големи съмнения спрямо доста дългото и още по отвратително същество таско тасков!!!Направи всичко възможно да ни реже във всяка секунда и във всяка възможна ситуация!!!Изглежда тъп и неадекватен,но не е само това!!!Защото ако си безобиден тъпак и се стараеш да не пречиш,в края на краищата е нормално и простимо!!!Природата ако ти е дала ръст,но ти е спестила мозъка....си е твой проблем!!!Но едно е тъпащина,друго е тепегьозлък!!!Как може да се даде стандартното продължение от две минути на първото полувреме,след като три минути само със строшеното колче на ъгловото флагче се загубиха?Докато ГЕОРГИ ИЛИЕВ не им го оправи!!!Как може да прекратиш,същото това първо полувреме,по средата на наша атака,в тяхното наказателно поле?Всичките обратни отсъждания и опити да се изнесе играта от тяхното половина,не мога да ги изброя!!!Чет нямаха!!!Рязането на нашия отбор от съдиите,стана тенденция....и е във всеки мач!!!Това рязане започва още с назначението на поредния продажен смотаняк!!!Хора,които въобще нямат място в съдийството,получават възможност да изпълняват ритуални безочия,а после безнаказно се изплъзват!!!Докога така?Относно играта....ако някой не е гледал мача,нека поне да замълчи!!!Днес НАШИТЕ МОМЧЕТА се бориха мъжки,контролираха играта,макар че бяха 10 срещу 14 и заслужаваха да победят!!!Локото също имаха положения,но при контра атаки!!!Някой преди да започне с обичайните си и вече доста банални плюнки,нека се запита как се играе 80 минути в намален състав,срещу отбраняващ се отбор.....и как се покриват зоните при контри?Определено имаме спад!!!Определено нямаме добри резултати!!!Определено това не ни харесва!!!НО ТОВА Е НАШИЯТ ОТБОР!!!Кой ако не ние,ще подкрепи момчетата,когато им е трудно?За щастие,ЧЕРНО МОРЕ има много истински фенове!!!И днес това си пролича!!!Футболистите грешаха доста,но се раздадоха,а публиката ги подкрепяше!!!Днес НАШИТЕ МОМЧЕТА показаха,че МОРЯЦИТЕ УМИРАТ,НО НЕ СЕ ПРЕДАВАТ!!!Ние винаги сме ги подркепяли,направихме го и днес!!!Ще продължаваме така и занапред!!!Защото този отбор е наш!!!На който не му харесва,си е негов проблем!!!САМО ЧЕРНО МОРЕ !!!


Върни се в “Черно море”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 27 госта