Прекрасен жест на фен на Черно море

Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Готвача
Мнения: 2710
Регистриран на: 05 авг 2011 18:46
Местоположение: UK
Контакти:

Re: Прекрасен жест на фен на Черно море

Мнениеот Готвача » 17 яну 2016 09:52

мокана написа:dunavfc написа:
Искам да попитам нещо, което не е много по темата. Защо успехите на Тича и Владислав се причисляват към Черно море, който е абсолютно нов клуб, обединен от споменатите два отбора ? Ако Левски и ЦСКА се обединят в нов отбор, например ФК СОФИЯ, то този отбор ще има 57 титли ли ?
Черно море може да се е родил вследствие на обединението на тези два отбора, но от момента на своето появяване, Черно море започва на чисто във всякакъв аспект.
.................................
Всички отбори след 1945 са абсолютно нови по тази логика. Без изключения. Не може да се прилага едно правило само за един от тях, защото имал титли и Бай Ганю завиждал. Няма как да стане. Дали "ФК София" щял да има 57 титли? Не няма да има. Не може да се вземе събитие от преди 70 години и да се преекспонира с едно "все едно" в друго време, при други правила и норми. Не е "все едно".

Недей пита,дори и да ти бъде обяснено е ясноп че няма да рабереш.Ти си сложил едни капачета на очичките,навил си си някаква твоя "правда" на пръстчето и чакаш всички да се подравним по нея.Обсъждай си сините и червените,мисли си за Дунав,но не се впускай да разсъждаваш за нещо,което е непонятно за теб.Само за да те насоча,порови се в историята на Левски и ми кажи този сегашният от коя година датира.Ако отговориш правилно на въпроса,може и да имаш шанса да разбереш отговора на въпроса който си задал.
Живей днес,защото вчера няма да се върне,а утре може да не дойде!
В сайт за запознанства-"Търся жена която може да лови ,чисти и готви риба.Да може да копае червеи и да обича секса.Да има мотор и лодка.Моля постнете снимки на мотора и лодката!"

КироВарна
Мнения: 1684
Регистриран на: 02 апр 2013 14:04
Skype: kiro.stel
Контакти:

Re: Прекрасен жест на фен на Черно море

Мнениеот КироВарна » 18 яну 2016 20:30

Насочвам вниманието на пишещите и четящите във форума,че тази тема е озаглавена ПРЕКРАСЕН ЖЕСТ НА ФЕН НА ЧЕРНО МОРЕ !!! Както всички знаем,става въпрос за д-р Огнян Калинов,който направи вече много прекрасни жестове!!!По горе някакъв не особено умен (направо тъп)дунавски паток,се държи неадекватно и задави глупави въпроси!?Но той е някъде от далече и нито има отношение към нашия отбор,нито има понятие за какво става въпрос!!!В последно време обаче,се появиха във форума и плъзнаха по темите,едни момченца,които много добре знаят какво правят и кого провокират!!!Нека се уважаваме един друг и да опитаме да се държим като нормални хора!!!Ако не си в състояние да направиш нещо добро и смислено,не пречи на тези,които го правят!!!Ако си трол спартаклийски,признай си!!!

guglata
Мнения: 774
Регистриран на: 07 мар 2012 21:01
Контакти:

Re: Прекрасен жест на фен на Черно море

Мнениеот guglata » 18 яну 2016 20:49

Съвсем се вдетинявате, повечето са казвали, че това е форум и всеки може да си изкаже мнението, но освен соко82 друг плебей не се е мяркал наоколо, така че като не ви харесва някое мнение не го харесвайте и вие аз така правя :lol:
Една част се познавате и се поддържате няма лошо, но не нападайте хора които не познавате, предполагам повечето от хората тук са посветили голяма част от живота си на любимият отбор и това няма да се промени, ще се промени само удоволствието от влизането във форума.
Само ЧЕРНО МОРЕ.

КироВарна
Мнения: 1684
Регистриран на: 02 апр 2013 14:04
Skype: kiro.stel
Контакти:

Re: Прекрасен жест на фен на Черно море

Мнениеот КироВарна » 18 яну 2016 22:13

guglata написа:Съвсем се вдетинявате, повечето са казвали, че това е форум и всеки може да си изкаже мнението, но освен соко82 друг плебей не се е мяркал наоколо, така че като не ви харесва някое мнение не го харесвайте и вие аз така правя :lol:
Една част се познавате и се поддържате няма лошо, но не нападайте хора които не познавате, предполагам повечето от хората тук са посветили голяма част от живота си на любимият отбор и това няма да се промени, ще се промени само удоволствието от влизането във форума.
Само ЧЕРНО МОРЕ.

Ако критиката е към мен,не нападам никого!!!Не познавам лично Доктора и едва ли той има нужда от моята поддръжка!!!Но след всичко,което е направил не ми харесва да бъде обиждан от знайни и незнайни оръфляци!!!Както сам пишеш това е форум....и си изказвам мнението!!!Познавам доста от хората на форума и ако са стойностни ги подкрепям!!!В това също не виждам нищо лошо!!!

Потребителски аватар
Готвача
Мнения: 2710
Регистриран на: 05 авг 2011 18:46
Местоположение: UK
Контакти:

Re: Прекрасен жест на фен на Черно море

Мнениеот Готвача » 19 яну 2016 17:57

guglata написа:Съвсем се вдетинявате, повечето са казвали, че това е форум и всеки може да си изкаже мнението, но освен соко82 друг плебей не се е мяркал наоколо, така че като не ви харесва някое мнение не го харесвайте и вие аз така правя :lol:
Една част се познавате и се поддържате няма лошо, но не нападайте хора които не познавате, предполагам повечето от хората тук са посветили голяма част от живота си на любимият отбор и това няма да се промени, ще се промени само удоволствието от влизането във форума.
Само ЧЕРНО МОРЕ.

Това че познаваш някого,не включва автоматична подкрепа към субекта.И познатите приказват и вършат глупости понякога.Но да се бута някой който си няма идея за какво става въпрос и да всява напрежение е просто недопустимо.Форумът по принцип е място за изказване на мнения,а не за да сме на всяко гърне мерудия.С други думи-знаеш не знаеш,чул,недочул и ХОП,дай да се изсерем.Който се разпознава,значи е той.
ЛИЧНОСТА на доктор Калин Огнянов ми е напълно непозната,но аз чувствам този човек като един много близък до мен.Малко са хората като него правейки всичко това безвъзмездно и от любов,без да иска някаква възвращаемост.Благодаря че те има ДОКТОРЕ!
Живей днес,защото вчера няма да се върне,а утре може да не дойде!
В сайт за запознанства-"Търся жена която може да лови ,чисти и готви риба.Да може да копае червеи и да обича секса.Да има мотор и лодка.Моля постнете снимки на мотора и лодката!"

guglata
Мнения: 774
Регистриран на: 07 мар 2012 21:01
Контакти:

Re: Прекрасен жест на фен на Черно море

Мнениеот guglata » 19 яну 2016 18:18

Това е чудесно, но е лично негово решение никой не може да го накара насила. И аз се възхищавам на ДОКТОРА, но не виждам какво може да го спре да продължава да го прави ако го иска, някакви приказки във форума ли, ако е така значи е търсил нещо, а не го е правил безвъзмездно.
Уф не ми се влиза в такива безмислени разговори.
Честно да си кажа не разбирам защо се ожесточи толкова този спор, нали това беше целта всеки да си каже мнението, а какво се оказа, че голяма част от нас не приемат чуждото мнение.

Потребителски аватар
Готвача
Мнения: 2710
Регистриран на: 05 авг 2011 18:46
Местоположение: UK
Контакти:

Re: Прекрасен жест на фен на Черно море

Мнениеот Готвача » 19 яну 2016 18:43

guglata написа:Това е чудесно, но е лично негово решение никой не може да го накара насила. И аз се възхищавам на ДОКТОРА, но не виждам какво може да го спре да продължава да го прави ако го иска, някакви приказки във форума ли, ако е така значи е търсил нещо, а не го е правил безвъзмездно.
Уф не ми се влиза в такива безмислени разговори.
Честно да си кажа не разбирам защо се ожесточи толкова този спор, нали това беше целта всеки да си каже мнението, а каквосе оказа, че голяма част от нас не приемат чуждото мнение.

Приятелю,не бъркай темите :) .Когато правиш нещо с много голяма любов,когато се раздаваш за малко по абстрактни неща,единственото което търсиш е морално удовлетворение.Когато за това си последователно действие започнеш да получаваш основно упреци и откровени заяждания,започваш да си мислиш че нещо или с теб,или с хората около теб не е наред,В такъв случай следва напълно нормално отдръпване.Може да кажеш и чувство на обида,което се загнездва в теб и не ти дава мира.А когато това се случва с хора,които се наричат съмишленици,обидата е несрванима.Аз като човек живеещ далеч от дома,също като него в годините насъбрах много горчилка от хора на които съм вярвал и хора с които съм делил много неща.Но сега се появиха нови личности на хоризонта и около мен и си мисля че живота не свършва с няколко индивида неразбрали доброто в действията.
п.п.ДОКТОРЕ,обръщам се към теб,макар и нямащ честа да те познавам лично.Не спирай с това което си започнал да правиш.Знаем че го правиш от любов.След тъмнината винаги изгрява слънце!Продължавай,винаги ще има хора за които си струва да го правиш.
Живей днес,защото вчера няма да се върне,а утре може да не дойде!
В сайт за запознанства-"Търся жена която може да лови ,чисти и готви риба.Да може да копае червеи и да обича секса.Да има мотор и лодка.Моля постнете снимки на мотора и лодката!"

HEATSEEKER
Мнения: 2296
Регистриран на: 29 ное 2008 15:18
Контакти:

Re: Прекрасен жест на фен на Черно море

Мнениеот HEATSEEKER » 19 яну 2016 19:52

guglata написа:Това е чудесно, но е лично негово решение никой не може да го накара насила. И аз се възхищавам на ДОКТОРА, но не виждам какво може да го спре да продължава да го прави ако го иска, някакви приказки във форума ли, ако е така значи е търсил нещо, а не го е правил безвъзмездно.
Уф не ми се влиза в такива безмислени разговори.
Честно да си кажа не разбирам защо се ожесточи толкова този спор, нали това беше целта всеки да си каже мнението, а какво се оказа, че голяма част от нас не приемат чуждото мнение.

Повярвай ми, единственото което ''търси'' е да се чувстваме горди с историята и традициите си.
“Това показва колко интелигентни и учени хора са основали футбола в България”, обяснява Милчев. Малко по-късно през 1909 година, във Варна се появява и “Спортист”, който е предшественик на “Тича” и днешния “Черно море”

guglata
Мнения: 774
Регистриран на: 07 мар 2012 21:01
Контакти:

Re: Прекрасен жест на фен на Черно море

Мнениеот guglata » 19 яну 2016 20:50

Това ми е ясно,но се вижда, че спора не е дали да прави каквото е решил и че има някой недоволен от това, а спора започва от нещо между двама човека - HEATSEEKER и Onq , които явно се познават и имат какво да делят. Не прочетох никъде някой да е казал нещо против делото на човека, а всеки си казва мнението, вярно някои са по-резки, но нищо чак толкова фрапантно не виждам.

Потребителски аватар
moreto vn
Мнения: 1522
Регистриран на: 03 ное 2011 17:56
Контакти:

Re: Прекрасен жест на фен на Черно море

Мнениеот moreto vn » 20 яну 2016 16:43

Благодаря на д-р Огнян Калинов и за шалчетата,на което вече съм горд притежател.Много добре направени.Благодарност и на Велико! :)


Върни се в “Черно море”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: TheSailor и 11 госта