Черно море - Лудогорец (12 декември, 14:00)

Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
thisisthelife
Мнения: 607
Регистриран на: 07 юни 2015 10:13
Контакти:

Re: Черно море - Лудогорец (12 декември, 14:00)

Мнениеот thisisthelife » 13 дек 2015 11:05

Само да вметна - миналата година, по това време, Дортмунд на полусезона беше сред изпадащите. Ръководството им още тогава започна да търси заместници на Клоп. Говорим за един от най-успелите им треньори, който ги възроди и ги върна на футболната карта. Само след 1 слаб сезон той изхвърча, даже сам си подаде оставката. Това, че си най-успелият треньор на даден отбор, не значи, че не можеш да се изчерпаш за въпросния отбор. Както Клоп се изчерпа за Дортмунд, така и Спасов се изчерпа за Черно Море, както Клоп правеше глупости миналата година, така и Спасов прави глупости от началото на шампионата.
Truth is hate for those that hate the truth.

yavorescu
Мнения: 2855
Регистриран на: 05 апр 2011 21:15
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Черно море - Лудогорец (12 декември, 14:00)

Мнениеот yavorescu » 13 дек 2015 12:36

Не претендирам да разбирам от футбол, но според мен вчера изиграхме един от най-добрите ни мачове този сезон. Не си спомням някога да сме създавали толкова положения за гол срещу Лудогорец. Ако някое беше влязло, мача отиваше в друга посока и щеше да има коренно различни коментари. Бурабия сам срещу вратаря, Курьор сам срещу вратаря, удар от средна дистанция на Райков, греда, удар с глава на Кулибали, мощен шут на Венков към края на мача -- имахме поне 3 стопроцентови положения, а вратаря им направи 2-3 много класни спасявания. Отлично първо полувреме и силни финални минути. В периода между двата гола бяхме зле. Лудогорец освен двата гола имаха един анемичен удар на Марселиньо, едно разбъркване, в което беше замесен Кешеру и една греда. Точните удари са 8-4, просто не успяхме да вкараме, а те имаха отлична успеваемост. Смяната на Бекир с Живко беше грешка, но Кольо трябваше да реагира по някакъв начин на инкасирания гол, още повече, че имахме игрови спад малко преди това. Може и да е бил уморен, все пак игра цял мач в Стара Загора.

Имаше желание за победа и себераздаване, това е важното. Стремяхме се да се върнем в мача до самия му край и това е похвално. За мен позитивите бяха повече, въпреки загубата. Да се правят трагедии от този мач е твърде пресилено; ако не се лъжа имаме само една победа на Тича срещу тях, а те са отбор във форма.

П.П. Дортмунд както бяха трагични миналата есен и кретаха в зоната на изпадащите, така завършиха седми и се класираха за ЕКТ. С Клоп. Нищо все още не е загубено, всичко е въпрос на мотивация и удачна селекция зимата. Може и да се е изчерпал Кольо, времето ще покаже. Според мен един полусезон е твърде кратък период за подобно категорично становище.

ВАРНА
Мнения: 200
Регистриран на: 19 фев 2015 22:01
Контакти:

Re: Черно море - Лудогорец (12 декември, 14:00)

Мнениеот ВАРНА » 13 дек 2015 13:43

Разбирачи,тея всичките неща трябваше да ги кажете долу на терена кати ходихте да се снимате с купата.
Шайка неблагодарници,това сте вие.
Заради това отборът ни има рядко успехи,защото не цените и малкото,което ви се дава.
Този бил добър,другия бил резак,и още какви ли не глупости се изприказваха.
Има едни леки жени,които наричаме нецензурно,сещате се,нали.
Вие сте същите,но мъжки...

Nine
Мнения: 46
Регистриран на: 28 юли 2015 12:35
Контакти:

Re: Черно море - Лудогорец (12 декември, 14:00)

Мнениеот Nine » 13 дек 2015 16:55

За всички, които вярват, че треньорските смени водят до по-добро - ако ви се чете:
http://www.wired.com/2011/04/replacing- ... ing-teams/

Потребителски аватар
mursusaid
Мнения: 1188
Регистриран на: 06 апр 2009 17:37
Контакти:

Re: Черно море - Лудогорец (12 декември, 14:00)

Мнениеот mursusaid » 13 дек 2015 22:21

yavorescu написа:Не претендирам да разбирам от футбол, но според мен вчера изиграхме един от най-добрите ни мачове този сезон. Не си спомням някога да сме създавали толкова положения за гол срещу Лудогорец. Ако някое беше влязло, мача отиваше в друга посока и щеше да има коренно различни коментари. Бурабия сам срещу вратаря, Курьор сам срещу вратаря, удар от средна дистанция на Райков, греда, удар с глава на Кулибали, мощен шут на Венков към края на мача -- имахме поне 3 стопроцентови положения, а вратаря им направи 2-3 много класни спасявания. Отлично първо полувреме и силни финални минути. В периода между двата гола бяхме зле. Лудогорец освен двата гола имаха един анемичен удар на Марселиньо, едно разбъркване, в което беше замесен Кешеру и една греда. Точните удари са 8-4, просто не успяхме да вкараме, а те имаха отлична успеваемост. Смяната на Бекир с Живко беше грешка, но Кольо трябваше да реагира по някакъв начин на инкасирания гол, още повече, че имахме игрови спад малко преди това. Може и да е бил уморен, все пак игра цял мач в Стара Загора.

Имаше желание за победа и себераздаване, това е важното. Стремяхме се да се върнем в мача до самия му край и това е похвално. За мен позитивите бяха повече, въпреки загубата. Да се правят трагедии от този мач е твърде пресилено; ако не се лъжа имаме само една победа на Тича срещу тях, а те са отбор във форма.

П.П. Дортмунд както бяха трагични миналата есен и кретаха в зоната на изпадащите, така завършиха седми и се класираха за ЕКТ. С Клоп. Нищо все още не е загубено, всичко е въпрос на мотивация и удачна селекция зимата. Може и да се е изчерпал Кольо, времето ще покаже. Според мен един полусезон е твърде кратък период за подобно категорично становище.


Ти май си единствения трезво мислещ човек в този форум.Човек,който винаги когато има възможност явно е на стадиона и подкрепя отбора,на който е привърженик,човек който нито изпада в излишни еуфории от някои победи,нито обратното когато отборът не върви.Но и човек,който добре вижда проблемите в отбора,но и не пропуска да отбележи и хубавото когато е видно и не си заслепен,като някои "мишки" тука,които имам чувството че мача с лудогорец дори и по телевизията не са гледали,но нали е загуба давай да въртим една и съща песен и да плюят ли плюят,докато сами не се опръскат.И не ми изскачайте пак с глупостите,че съм бил някакъв си защитник на ТИМ.Точно обратното ,точно това казвам,че проблемите на отбора идват точно от там,от липсата на каквато и да е заинтересованост от тяхна страна,от липсата на правилно управление на клуба,а състава е такъв какъвто бе до този кръг и макар Кольо да сбърка не малко пъти през този сезон,грешките и проблемите и причините да изглеждаме по този начин са комплексни и се насъбраха от много фактори,но треньора е най-малкия проблем.Но вие нека си лаете глупостите,а ние ако ще и малко да сме,макар да ни е болно че падаме и сме в това състояние пак ще сме на Тича,а вие си стойте тук и показвайте колко големи експерти по всичко сте.Защото точно по тоя начин показвате мишкуването си,защото точно стадиона е мястото е където едни фенове могат да бъдат чути и да се види мнението им,а не като храчите тук,в някакъв си форум всеки ден!
За вас моряци ний живеем...

Потребителски аватар
зеления
Мнения: 4142
Регистриран на: 05 юни 2009 03:03
Контакти:

Re: Черно море - Лудогорец (12 декември, 14:00)

Мнениеот зеления » 13 дек 2015 23:21

mursusaid, не съм съгласен с мнението ти както и на някои други колеги от форума. Защо? Защото точно форума е мястото където всеки може да си изкаже мнението. Ти какво смяташ за правилно: да отидеш на стадиона и да храчиш и плюеш този или това, което не ти харесва от отбора? НЕ!!! Категорично не съм съгласен с такъв подход! На стадиона трябва само да се подкрепя отбора! Без храчки и мрънкане. Според мен точно форумът е мястото където дадения фен може и трябва да изрази мнението си. Независимо дали е позитивно или негативно. Тук е мястото!
Прави ми и лошо впечатление личните нападки на някои моряци към други моряци. Виж какво, аз може да не съм съгласен с мнението ти, но го уважавам, най-малкото защото си отделил от времето си за да покажеш собствено становище. Другото е въпрос на възпитание и ниска култура, и интелект!
След 90 години купата на България е отново във Варна!!! Въпреки мутрите от ТИМ!!!

Потребителски аватар
mursusaid
Мнения: 1188
Регистриран на: 06 апр 2009 17:37
Контакти:

Re: Черно море - Лудогорец (12 декември, 14:00)

Мнениеот mursusaid » 14 дек 2015 06:48

Съгласен съм,че това е форум и е за това,за да може всеки да си казва мнението,само че говоря за мишкуване за онези,които на стадиона ги няма никакви когато играе любимия им уж отбор,но в същото време във форума са много активни и не спират с анализи,с оставки,с плюнки,с искания за това и за онова.Да,правете го щом искате,само че се оляха някои хора,нека Тича е пълен всеки мач и тогава много повече ще имаме очи да искаме това и онова и да се чува мнението на феновете.Нека сме повече на всеки мач на стадиона,за да се види,че отбора има фенове,че отбора има публика,и тогава много повече ще тежи мнението на хората,било то добро или лошо.Но като сме шепа хора на стадиона и седим само пред компа и телевизора нищо не може да се промени и да се иска,и именно това имам предвид под мишкуване,защото някои хора непрестанно са тук,но на мач,на стадиона ги няма никакви,но сменят ли,сменят,играчи,треньори,мач след мач,загуба след загуба,а когато взимаме купи и печелим,ей тогава са най-великите.Ами съжалявам ама не мисля това,че е правилното ;) Иначе е много лесно да си фен когато печелиш и стадиона да е пълен когато биеш,но къде сме когато отбора е в криза..пред компа с храчките..
За вас моряци ний живеем...

Потребителски аватар
зеления
Мнения: 4142
Регистриран на: 05 юни 2009 03:03
Контакти:

Re: Черно море - Лудогорец (12 декември, 14:00)

Мнениеот зеления » 14 дек 2015 09:27

mursusaid написа:Съгласен съм,че това е форум и е за това,за да може всеки да си казва мнението,само че говоря за мишкуване за онези,които на стадиона ги няма никакви когато играе любимия им уж отбор,но в същото време във форума са много активни и не спират с анализи,с оставки,с плюнки,с искания за това и за онова.Да,правете го щом искате,само че се оляха някои хора,нека Тича е пълен всеки мач и тогава много повече ще имаме очи да искаме това и онова и да се чува мнението на феновете.Нека сме повече на всеки мач на стадиона,за да се види,че отбора има фенове,че отбора има публика,и тогава много повече ще тежи мнението на хората,било то добро или лошо.Но като сме шепа хора на стадиона и седим само пред компа и телевизора нищо не може да се промени и да се иска,и именно това имам предвид под мишкуване,защото някои хора непрестанно са тук,но на мач,на стадиона ги няма никакви,но сменят ли,сменят,играчи,треньори,мач след мач,загуба след загуба,а когато взимаме купи и печелим,ей тогава са най-великите.Ами съжалявам ама не мисля това,че е правилното ;) Иначе е много лесно да си фен когато печелиш и стадиона да е пълен когато биеш,но къде сме когато отбора е в криза..пред компа с храчките..


За присъствието на стадиона си абсолютно прав. От 1983 г. есента на съм имам изтървани домакинства, които се броят на пръстите на едната ръка. Преди това ( 2 години ) казарма, какво да правиш. :lol:
След 90 години купата на България е отново във Варна!!! Въпреки мутрите от ТИМ!!!


Върни се в “Черно море”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 27 госта