Пирин-Черно море (Неделя 06.12.15г. 14.00ч.)

Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
зеления
Мнения: 4142
Регистриран на: 05 юни 2009 03:03
Контакти:

Re: Пирин-Черно море (Неделя 06.12.15г. 14.00ч.)

Мнениеот зеления » 06 дек 2015 21:00

Iceberg, много се изхвърляш! Това, че си модератор не ти дава правото да определяш постовете на когото и да било за: "По скоро на един от тях, който на моменти дори и да има попадения в брътвежите си, повечето пъти е бетер от противен и дразнещ в словесната диария, която го обхваща"! Нямаш право да наричаш постовете на никой брътвежи!!! Кой си ти, че да определяш "правилата на играта"?!! Стрелеца не е нарушил нито една точка от правилата, че да се изхвърляш по негов адрес! Очаквам твоето публично извинение към Стрелеца и оставката ти като модератор!!!
След 90 години купата на България е отново във Варна!!! Въпреки мутрите от ТИМ!!!

koseto40
Мнения: 161
Регистриран на: 18 дек 2013 20:54
Контакти:

Re: Пирин-Черно море (Неделя 06.12.15г. 14.00ч.)

Мнениеот koseto40 » 06 дек 2015 21:16

За мача-не ми се говори..Такъв срам не съм брал от незнам и аз откога..Играта на отбора е срам за Варна,срам за нас,феновете...Това не са мъже,а п...и...без извинение..Сега вече и да си скубим косите..колата лети катастрофално по надолнището,ми се струва...И идеята,която предложих преди време трябваше и можеше да бъде осъществена.Идеята за среща с отбора..но..не срещнах никаква подкрепа..Явно сме най силни тук,във форума,когато се пише...а не когато се действа..И ние имаме вина за всичко случващо се..такова усещане имам..Край,не ми се пише повече... :cry:

Потребителски аватар
зеления
Мнения: 4142
Регистриран на: 05 юни 2009 03:03
Контакти:

Re: Пирин-Черно море (Неделя 06.12.15г. 14.00ч.)

Мнениеот зеления » 06 дек 2015 21:24

koseto40 написа:За мача-не ми се говори..Такъв срам не съм брал от незнам и аз откога..Играта на отбора е срам за Варна,срам за нас,феновете...Това не са мъже,а п...и...без извинение..Сега вече и да си скубим косите..колата лети катастрофално по надолнището,ми се струва...И идеята,която предложих преди време трябваше и можеше да бъде осъществена.Идеята за среща с отбора..но..не срещнах никаква подкрепа..Явно сме най силни тук,във форума,когато се пише...а не когато се действа..И ние имаме вина за всичко случващо се..такова усещане имам..Край,не ми се пише повече... :cry:


Сори, Коце. Много си прав! Пий една ракия и се успокой.
След 90 години купата на България е отново във Варна!!! Въпреки мутрите от ТИМ!!!

Потребителски аватар
Iceberg
Мнения: 2567
Регистриран на: 10 ное 2010 13:36
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Пирин-Черно море (Неделя 06.12.15г. 14.00ч.)

Мнениеот Iceberg » 06 дек 2015 21:24

зеления написа:Iceberg, много се изхвърляш! Това, че си модератор не ти дава правото да определяш постовете на когото и да било за: "По скоро на един от тях, който на моменти дори и да има попадения в брътвежите си, повечето пъти е бетер от противен и дразнещ в словесната диария, която го обхваща"! Нямаш право да наричаш постовете на никой брътвежи!!! Кой си ти, че да определяш "правилата на играта"?!! Стрелеца не е нарушил нито една точка от правилата, че да се изхвърляш по негов адрес! Очаквам твоето публично извинение към Стрелеца и оставката ти като модератор!!!


Нито дума тук, не съм написал като модератор, нито е ставало дума за правила на играта, никого не съм обвинявал за нарушения, какви ги пишеш въобще?! Накъде биеш, защо изкривяваш нещата?! Къде видя нещо такова, нарушение на правилата няма, просто някои прекаляват с негативизма си и другите имаме право на мнение!??!!Еми, казах му, каквото мисля! Това, че не ти харесва.. сори. Виж, ако имаш нещо против работата ми като модератор.. не е тука мястото, можеш да ми пишеш на лични и ако нещо не съм бил прав, ще се извиня. Ама да бъркаш едното с другото, не ти прави чест! Всичко съм писал като фен и това е моето мнение! Като обикновен фен, мога да определя всеки един пост както си искам, щом го мисля. Аз също не нарушавам правилата! Значи аз, както и много други тука, мажем да търпим простотиите на същия тоя Стрелец, да му четем обидите към всички, плювните, едни и същи неща, опротивяващи вече на всички и да не можем да му кажем мнението си за това, така ли?! В дълбока грешка си, приятелю, въпреки, че след тези твои инсинуации, няма как повече да те нарека така! Извинение не дължа никому! Ако някой трябва да се извинява, е този, който не престава да злослови и дразни! Писна ми да чета едни и същи гнусотии! И пак подчертавам - като фен!!!
"Колкото повече ядеш, толкова по-самотен ставаш!" - Стара канибалска поговорка.
--------------------------------------------------------------------------------------------------

yavorescu
Мнения: 2855
Регистриран на: 05 апр 2011 21:15
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Пирин-Черно море (Неделя 06.12.15г. 14.00ч.)

Мнениеот yavorescu » 06 дек 2015 21:39

Истинска катастрофа бе този мач. Пирин са в шампионска форма и направо ни пометоха; 4–0 е добър резултат за нас предвид показаното на терена... Имам чувството, че последните им срещи не са били анализирани от треньорския щаб, ама никак. Грешки прави треньора, при това една след друга, но нямаше никаква мотивация за този мач. Тази тотална абдикация поразително напомня за загубите ни от близкото минало със същия резултат в Каварна и Монтана. Много е лошо, че Кольо няма обяснение за трагичното ни представяне -- по пътя на логиката това означава, че не знае какви корекции да направи. Като не знаеш къде е повредата, шансът да я отстраниш и да ремонтираш машината е минимален.

Преглъщаме горчивия хап и трябва да се мобилизираме за сряда -- треньори, футболисти и фенове. Ако има позитиви от този мач, то те са, че Станчев е добре и по моите сметки Бурабия получи пети жълт картон. Трябват радикални промени за мача срещу Берое, иначе нищо хубаво не ни чака.

Потребителски аватар
Iceberg
Мнения: 2567
Регистриран на: 10 ное 2010 13:36
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Пирин-Черно море (Неделя 06.12.15г. 14.00ч.)

Мнениеот Iceberg » 06 дек 2015 21:51

yavorescu написа:Истинска катастрофа бе този мач. Пирин са в шампионска форма и направо ни пометоха; 4–0 е добър резултат за нас предвид показаното на терена... Имам чувството, че последните им срещи не са били анализирани от треньорския щаб, ама никак. Грешки прави треньора, при това една след друга, но нямаше никаква мотивация за този мач. Тази тотална абдикация поразително напомня за загубите ни от близкото минало със същия резултат в Каварна и Монтана. Много е лошо, че Кольо няма обяснение за трагичното ни представяне -- по пътя на логиката това означава, че не знае какви корекции да направи. Като не знаеш къде е повредата, шансът да я отстраниш и да ремонтираш машината е минимален.

Преглъщаме горчивия хап и трябва да се мобилизираме за сряда -- треньори, футболисти и фенове. Ако има позитиви от този мач, то те са, че Станчев е добре и по моите сметки Бурабия получи пети жълт картон. Трябват радикални промени за мача срещу Берое, иначе нищо хубаво не ни чака.


Прав си за всичко, но не мисля, че ще рискуват със Станчев?! И не мисля, че само Бурабия ни е проблема. Стенио хич го няма този сезон, Паланков
играе на приливи и отливи, по скоро второто, Дани не е на това ниво, както миналата година, а и играе на непривични места. Въобще мисля, че Кольо прекалява с разместванията. Издишаме в центъра, там, където трябваше да сме най-силни. Когато го няма Клок.. не вървят нещата. И като вземем в предвид рисковия Кули и слабите централни нападатели... Райков и той не е стабилен винаги. Един Курьор се представя засега на някакво ниво. Венков също. Хубаво е, че и Китанов обикновено стои добре. Трябва голяма мобилизация, но ние сме показали, че когато искаме.. можем.За купата показваме друго лице. Е, дано го покажат в Заарата. надеждата винаги умира последна.
"Колкото повече ядеш, толкова по-самотен ставаш!" - Стара канибалска поговорка.
--------------------------------------------------------------------------------------------------

yavorescu
Мнения: 2855
Регистриран на: 05 апр 2011 21:15
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Пирин-Черно море (Неделя 06.12.15г. 14.00ч.)

Мнениеот yavorescu » 06 дек 2015 22:02

Нямам представа дали Станчев ще играе, най-вероятно не. От човешка гледна точка се радвам, че не се случи най-лошото.
Иначе си прав, не е само Бурабия проблема. Но основния ни проблем е в халфовата линия -- решим ли го, ще допускаме по-малко голове и ще създаваме повече положения.

Потребителски аватар
зеления
Мнения: 4142
Регистриран на: 05 юни 2009 03:03
Контакти:

Re: Пирин-Черно море (Неделя 06.12.15г. 14.00ч.)

Мнениеот зеления » 06 дек 2015 22:06

Iceberg написа:
зеления написа:Iceberg, много се изхвърляш! Това, че си модератор не ти дава правото да определяш постовете на когото и да било за: "По скоро на един от тях, който на моменти дори и да има попадения в брътвежите си, повечето пъти е бетер от противен и дразнещ в словесната диария, която го обхваща"! Нямаш право да наричаш постовете на никой брътвежи!!! Кой си ти, че да определяш "правилата на играта"?!! Стрелеца не е нарушил нито една точка от правилата, че да се изхвърляш по негов адрес! Очаквам твоето публично извинение към Стрелеца и оставката ти като модератор!!!


Нито дума тук, не съм написал като модератор, нито е ставало дума за правила на играта, никого не съм обвинявал за нарушения, какви ги пишеш въобще?! Накъде биеш, защо изкривяваш нещата?! Къде видя нещо такова, нарушение на правилата няма, просто някои прекаляват с негативизма си и другите имаме право на мнение!??!!Еми, казах му, каквото мисля! Това, че не ти харесва.. сори. Виж, ако имаш нещо против работата ми като модератор.. не е тука мястото, можеш да ми пишеш на лични и ако нещо не съм бил прав, ще се извиня. Ама да бъркаш едното с другото, не ти прави чест! Всичко съм писал като фен и това е моето мнение! Като обикновен фен, мога да определя всеки един пост както си искам, щом го мисля. Аз също не нарушавам правилата! Значи аз, както и много други тука, мажем да търпим простотиите на същия тоя Стрелец, да му четем обидите към всички, плювните, едни и същи неща, опротивяващи вече на всички и да не можем да му кажем мнението си за това, така ли?! В дълбока грешка си, приятелю, въпреки, че след тези твои инсинуации, няма как повече да те нарека така! Извинение не дължа никому! Ако някой трябва да се извинява, е този, който не престава да злослови и дразни! Писна ми да чета едни и същи гнусотии! И пак подчертавам - като фен!!!


:lol: :lol: :lol: Може би си прав, че малко попрекалих с нападките към модератора Iceberg, но съм напълно прав към написаното от фена Iceberg. Карай да върви. Днес е момента да се прекратяват приятелства. Косьо Мегафона ме заплаши, че ще прекрати приятелството си с мен във ФБ защото съм имал собствено мнение - изпреварих го! Вече е аут от листата на приятелите ми. Нещо различно от спорта, но един г-н Е. Петров ( vvesti )тръгна да ми прави разбор на разсъжденията - аут от дружките! Значи искам да поясня две неща: 1. Умирам за Черно море и не бих простил на никой олигофрен, който ми развива тези за товату-оновату и колко съм бил неправ в критиките си към ТИМ, Ръководство и треньори!!! 2. Ортодоксален анти комунист съм и всякакви плужеци с противното мнение е крайно време да се омитат от приятелската ми листа! Да не ги измитам аз!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
След 90 години купата на България е отново във Варна!!! Въпреки мутрите от ТИМ!!!

Потребителски аватар
thisisthelife
Мнения: 607
Регистриран на: 07 юни 2015 10:13
Контакти:

Re: Пирин-Черно море (Неделя 06.12.15г. 14.00ч.)

Мнениеот thisisthelife » 06 дек 2015 22:56

Честито на Пирин за играта, за хъса, за публиката, за желанието за победа! Какво да кажем за нашите? Не знам, но дори и да си бавноразвиващ се ще осъзнаеш след няколко мача, че Дани Георгиев не е бек (такива са Костадинов и Станчев), Кулибали е уникален палячо, Бурабия е анонимник, Бижев е топола, Петков бреза. Но не, Никола Спасов вярва в тези инфантилни ротации, експерименти и всякакви чудовати решения.
Защо не се дава шанс на Костадинов, Йосков, Неделчев?
Защо изобщо попадат в групата откровени футболни недоразумения като Бурабия, Кулибали, Бижев, Петков?
Кога ще се проумее, че играчи, които не са във форма, играят зле? Кога ще спре налагането им на инат?
Защо всеки играе на някакъв случаен пост? Имам чувството, че преди всеки мач се върти една рулетка и каквото се падне.
Кога Никола Спасов ще поеме отговорност за проваленият сезон и трагикомичната лятна селекция?
Къде отидоха разиграванията по земя? Кога стилът ни на игра деградира до "боцай напред, пък там каквото стане"?
Защо Марчин има треньорска контузия?
Как си позволихме да не подпишем с Ернандез?

Зимата задължително Бурабия, Кулибали, Петков, Бижев трябва да бъдат изгонени от отбора! Задължително налагане на талантите от школата! Поне ще играят с хъс, а и отгоре на това имат в пъти повече футболни качества от палячовците в атака. Имаме талант, който е следен от Рома, а г-н Спасов не разчита на него!? Смях в залата!
Truth is hate for those that hate the truth.

Потребителски аватар
зеления
Мнения: 4142
Регистриран на: 05 юни 2009 03:03
Контакти:

Re: Пирин-Черно море (Неделя 06.12.15г. 14.00ч.)

Мнениеот зеления » 06 дек 2015 23:29

thisisthelife написа:Честито на Пирин за играта, за хъса, за публиката, за желанието за победа! Какво да кажем за нашите? Не знам, но дори и да си бавноразвиващ се ще осъзнаеш след няколко мача, че Дани Георгиев не е бек (такива са Костадинов и Станчев), Кулибали е уникален палячо, Бурабия е анонимник, Бижев е топола, Петков бреза. Но не, Никола Спасов вярва в тези инфантилни ротации, експерименти и всякакви чудовати решения.
Защо не се дава шанс на Костадинов, Йосков, Неделчев?
Защо изобщо попадат в групата откровени футболни недоразумения като Бурабия, Кулибали, Бижев, Петков?
Кога ще се проумее, че играчи, които не са във форма, играят зле? Кога ще спре налагането им на инат?
Защо всеки играе на някакъв случаен пост? Имам чувството, че преди всеки мач се върти една рулетка и каквото се падне.
Кога Никола Спасов ще поеме отговорност за проваленият сезон и трагикомичната лятна селекция?
Къде отидоха разиграванията по земя? Кога стилът ни на игра деградира до "боцай напред, пък там каквото стане"?
Защо Марчин има треньорска контузия?
Как си позволихме да не подпишем с Ернандез?

Зимата задължително Бурабия, Кулибали, Петков, Бижев трябва да бъдат изгонени от отбора! Задължително налагане на талантите от школата! Поне ще играят с хъс, а и отгоре на това имат в пъти повече футболни качества от палячовците в атака. Имаме талант, който е следен от Рома, а г-н Спасов не разчита на него!? Смях в залата!


Сус, бре. Сега разни килове, и други правоверни ще те посочат за сектант и ще ти се изходят на сурата. Само 2-3 мача, след като адмиралчето бъде изгонено от Тича и започне работа новия тренер, те ще бъдат новите гъзолизци, които ще славят и прославят новия и ти ще си пак низвергнатия.
След 90 години купата на България е отново във Варна!!! Въпреки мутрите от ТИМ!!!


Върни се в “Черно море”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 31 госта