Пирин-Черно море (Неделя 06.12.15г. 14.00ч.)

Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist

ShooterMan
Мнения: 7821
Регистриран на: 23 окт 2010 16:56
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Пирин-Черно море (Неделя 06.12.15г. 14.00ч.)

Мнениеот ShooterMan » 06 дек 2015 16:25

Спасов: Не мога да си обясня загубата

Футболистите не отговориха на моите очаквания

Интересно....след всяка загуба, все не може да си ги обясни...Ами ходи си бе, ще дойде някой, който ЗНАЕ как да си обясни нещата и да ги коригира. Играчите ти виновни...аз ли ги тренирам тези играчи бе? Аз ли изгоних ЕРНАНДЕС, за да налагам тоя ЧУКАН Бурабия? Аз ли пуснах Кулибали бездарника? Аз ли пуснах Бижев? Аз ли искам от класически полузащитник и то ЦЕТРАЛЕН като Дани Г да играе....десен бек? А? Аз ли? Да ти обясня ли що играем слабо още? Следващия ти гениален ход е Китанов в нападение ли, заедно с Чанович на крилото :arrow:
"Ако ние сме като ПСВ, то Черно море е като Байерн (Мюнхен)" - Славиша Йоканович,наставник на Левски.

Потребителски аватар
damyanov1963
Мнения: 14215
Регистриран на: 13 сеп 2010 19:28

Re: Пирин-Черно море (Неделя 06.12.15г. 14.00ч.)

Мнениеот damyanov1963 » 06 дек 2015 16:32

ShooterMan написа:
Спасов: Не мога да си обясня загубата

Футболистите не отговориха на моите очаквания

Интересно....след всяка загуба, все не може да си ги обясни...Ами ходи си бе, ще дойде някой, който ЗНАЕ как да си обясни нещата и да ги коригира. Играчите ти виновни...аз ли ги тренирам тези играчи бе? Аз ли изгоних ЕРНАНДЕС, за да налагам тоя ЧУКАН Бурабия? Аз ли пуснах Кулибали бездарника? Аз ли пуснах Бижев? Аз ли искам от класически полузащитник и то ЦЕТРАЛЕН като Дани Г да играе....десен бек? А? Аз ли? Да ти обясня ли що играем слабо още? Следващия ти гениален ход е Китанов в нападение ли, заедно с Чанович на крилото :arrow:

Че ти си готов за треньор. Хайде поемай отбора, да видим докъде ще го докараш :lol:
За ЛЕВСКИ - ПОПУЛЯРНОСТТА, за останалите - злобата и завистта!
https://www.vbox7.com/play:8de06dae
Голям
Умен
НE достигнат
До сега
Играч

Потребителски аватар
Eastern
Мнения: 572
Регистриран на: 24 мар 2015 09:31
Контакти:

Re: Пирин-Черно море (Неделя 06.12.15г. 14.00ч.)

Мнениеот Eastern » 06 дек 2015 16:42

Бахти бездушниците дето са нашите футболисти! СРАМ!!! Дани е смешен в защита, там може спокойно да играе Костадинов, Станчев ЦЗ пфффф мнго зле !!
Останалите "любимци" Кули, Бурабия, Еуженио, Бижев, Петков ,..........,....... между другото Стенио направо ме отчайва този сезон :( .Е толкова с тези футболисти!!
Доста хора твърдяха че лесно ще заменим Коконов, Божилов, Атанасов, Ернандес и сега Бургхарт ама нещо не се получава.Дано Клок да остане че халфовата линия е напълно безобразна и да се направи опит да се върне Коконов и без това в берое го зкотвиха здраво на пейката.
Трябва здрава чистка в отбора незнам дали да се почва от треньора щото пък кой ли ще дойде? Само Вили може да стегне тези бездушни манекени :) :mrgreen:

guglata
Мнения: 774
Регистриран на: 07 мар 2012 21:01
Контакти:

Re: Пирин-Черно море (Неделя 06.12.15г. 14.00ч.)

Мнениеот guglata » 06 дек 2015 16:43

Монтана пада значи нещата се подреждат добре за нас.
Сега очаквам да бием Берое за купата и това да е бил поредния гениален ход на адмирала, лошото е че дори да се случи това чудо нерви не ни останаха да се зарадваме както трябва.

Потребителски аватар
Eastern
Мнения: 572
Регистриран на: 24 мар 2015 09:31
Контакти:

Re: Пирин-Черно море (Неделя 06.12.15г. 14.00ч.)

Мнениеот Eastern » 06 дек 2015 16:46

guglata написа:Монтана пада значи нещата се подреждат добре за нас.
Сега очаквам да бием Берое за купата и това да е бил поредния гениален ход на адмирала, лошото е че дори да се случи това чудо нерви не ни останаха да се зарадваме както трябва.

Мислех да ходя да ги подкрепя в мача за купата ама след такъв мач как да бием толкова път за "тези"

КироВарна
Мнения: 1684
Регистриран на: 02 апр 2013 14:04
Skype: kiro.stel
Контакти:

Re: Пирин-Черно море (Неделя 06.12.15г. 14.00ч.)

Мнениеот КироВарна » 06 дек 2015 16:58

Честита победа на Пирин!!!Играха с огромно желание,знаеха какво искат и как да го постигнат!!!За нашата игра,не ми се говори....а и няма какво да се каже!!!Не мисля обаче,че плювалниците ще помогнат с плюнките!!!Отбора трябва да бъде вдигнат,а не охулван!!!Не знам още,дали ще успея да отида в Стара Загора,но ще направя всичко възможно да съм там и да подкрепям ЧЕРНО МОРЕ !!! МОРЯЦИТЕ УМИРАТ,НО НЕ СЕ ПРЕДАВАТ !!!Няма да се предадем и сега!!!

ShooterMan
Мнения: 7821
Регистриран на: 23 окт 2010 16:56
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Пирин-Черно море (Неделя 06.12.15г. 14.00ч.)

Мнениеот ShooterMan » 06 дек 2015 16:59

Този път няма да сработи тоя номер...надеждицата да ни подценят чак дотам, че да ги бием Берое. С кого ще ги изнанадаме? С поротеженцата на Кольо ли? С Бурабия измисленото дърво? С Бижев? Кулибали? Дани Г десен бек? Хахахахаха, направо ще ни натряскат шушоните.....няма го Ернандес да измисли нещо, няма го Бакари, Марчин е "контузен"....хаха, напълно лъсва треньорското НЕУМЕНИЕ. Сигурно палят свещи за Марк Клок да му направи мача....Един е начина за нещо там....смяна на треньора и пред новия треньор, както стана с Пирин при Шенсой ЩЕ ИМА промяна, може после и Лудогорец да бием, но със Спасов сме до тук :idea:

Да, трябва да бъде вдигнат отбора! Затова искаме нов треньор, да се вдигнат, защото със сегашния ядат,ЯДЯХА и ще ядат само пердах!
"Ако ние сме като ПСВ, то Черно море е като Байерн (Мюнхен)" - Славиша Йоканович,наставник на Левски.

Потребителски аватар
damyanov1963
Мнения: 14215
Регистриран на: 13 сеп 2010 19:28

Re: Пирин-Черно море (Неделя 06.12.15г. 14.00ч.)

Мнениеот damyanov1963 » 06 дек 2015 17:08

anihilator написа:
ЕМИЛ написа:1:0

Хе хе хе ние да не сме ЛЕВСКИ бре Емба :lol:

?!?!?!
Верно, че не сте Левски :lol:
За ЛЕВСКИ - ПОПУЛЯРНОСТТА, за останалите - злобата и завистта!
https://www.vbox7.com/play:8de06dae
Голям
Умен
НE достигнат
До сега
Играч

Потребителски аватар
damyanov1963
Мнения: 14215
Регистриран на: 13 сеп 2010 19:28

Re: Пирин-Черно море (Неделя 06.12.15г. 14.00ч.)

Мнениеот damyanov1963 » 06 дек 2015 17:15

Какъв интерес към мача с ЧМ само :lol:
http://chernomore.gong.bg/bg-football/a ... ylm-355760
За ЛЕВСКИ - ПОПУЛЯРНОСТТА, за останалите - злобата и завистта!
https://www.vbox7.com/play:8de06dae
Голям
Умен
НE достигнат
До сега
Играч

Потребителски аватар
KIL
Мнения: 964
Регистриран на: 27 дек 2009 20:58
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Пирин-Черно море (Неделя 06.12.15г. 14.00ч.)

Мнениеот KIL » 06 дек 2015 17:17

Дааа,вярно е,че бяхме безобразни този мач и след такива мачове "змиите" съскат с кеф.За разлика от мнозина тук,аз не упреквам само Кольо за тази загуба.Мисля,че футболистите са играли с едно наум за мача в сряда.Аз съм пословичен оптимист,вярвам в отбора и в сряда ще бъда на стадиона и ще подкрепям отбора.Защото точно в такива трудни моменти момчетата имат нужда от нашата подкрепа! А и повечето плюещи тук са скрити зад разни аватари и плюят ли,плюят на воля! Когато спечелихме Купата и Суперкупата пак имахме очевадни грешки,но тогава мишките се бяха скрили в дупките си и едва-едва се обаждаха отвреме - навреме.Тези загуби (тогава) били плод на гениалността на Кольо,бла-бла-блааа.А аз си мисля,че с тоя бюджет,толкова! И точно затова и сега съм зад Кольо,защото човекът се чуди с наличния потенциал какъв ход да измисли.Е,понякога му се получава,понякога,не,но това е положението.Както писа преди време наш фен тук,който иска шампиони,просто да смени отбора.Ей ги Лудогорец,Левски,там има и съдийски рамена,и т. н., и т. н. АЙ', МОРЯЦИИИ!!! :mrgreen:
МОРЕТО... НЕ Е ДО КОЛЕНЕ!


Върни се в “Черно море”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 24 госта