Лудогорец - Черно Море, събота, 20:00

Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist

Vladislav
Мнения: 1601
Регистриран на: 28 сеп 2010 08:14
Контакти:

Re: Лудогорец - Черно Море, събота, 20:00

Мнениеот Vladislav » 03 окт 2015 21:59

Много добър мач на нашия отбор. Браво на ВСИЧКИ! николай йорданов е БОКЛУК. Абсолютен БОКЛУК!

Потребителски аватар
LSFC 1914
Мнения: 7455
Регистриран на: 25 юли 2009 13:00
Контакти:

Re: Лудогорец - Черно Море, събота, 20:00

Мнениеот LSFC 1914 » 03 окт 2015 22:02

Sole написа:Левскарчето Ники Йорданов


Ако този е левскар аз си режа вените.

ShooterMan
Мнения: 7820
Регистриран на: 23 окт 2010 16:56
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Лудогорец - Черно Море, събота, 20:00

Мнениеот ShooterMan » 03 окт 2015 22:04

Този, който трябва да си отреже вените е Домузчиев! Ако зорлем ще ги правят шампион да кажат и да ги коронясват, ама да не ни тормозят със съдиите си :evil:
"Ако ние сме като ПСВ, то Черно море е като Байерн (Мюнхен)" - Славиша Йоканович,наставник на Левски.

Потребителски аватар
thebully
Мнения: 1785
Регистриран на: 01 окт 2008 11:58
Контакти:

Re: Лудогорец - Черно Море, събота, 20:00

Мнениеот thebully » 03 окт 2015 22:09

Изтървахме ги ,наще влизат лека по-лека в релси
HASTA DE LA VICTORIA

Потребителски аватар
thisisthelife
Мнения: 607
Регистриран на: 07 юни 2015 10:13
Контакти:

Re: Лудогорец - Черно Море, събота, 20:00

Мнениеот thisisthelife » 03 окт 2015 22:11

Няма такова подпиране, честно! 3 чисти дузпи, а Никито Йорданов нищо не свири!? Направо си беше глътнал граматиката! На Терзиев колко червени картона трябваше да му вдигнат? На бразилчетата, на Моци? И после коментаторът по Диемата какво казва - "Черно море да запази точката." Какво!? С нормален рефер Лудогорец оставаха с 2-ма човека по-малко. В последните минути на мача очевадни фалове, избутвания изобщо не се свириха, а всяко бутване на моряците фал?
Без коментар просто! И после Лудогорец не ги подпирали съдиите.... Браво на Моряците за мъжката игра! Затова съм фен на този отбор, защото играе мъжки и играе честно!! Но каквото и да си говорим днес съдията ни лиши по най-наглия начин от победата!
Truth is hate for those that hate the truth.

Потребителски аватар
Готвача
Мнения: 2710
Регистриран на: 05 авг 2011 18:46
Местоположение: UK
Контакти:

Re: Лудогорец - Черно Море, събота, 20:00

Мнениеот Готвача » 03 окт 2015 22:12

ShooterMan написа:1:1 е добре, при все, че:
1. Играхме срещу 14 човека - 2 дузпи не ни се дадаха! И двете - категорични!
2. След 0:1 заиграхме много глупав футбол, особено в защита. Коригирахме едва след 1:1

Мисля, че нещо трябва да се направи срещу съдийството в полза на Домуз! Не се трае вече, това е ВСЕКИ мач! От нашите много съм доволен от крилата, МИШО, КИТАНОВ, КЛОК и Бурабия! Силно играха и СТЕНИО и ПАЛАНКОВ.

Играч на мача според мен е Живко.Страхотна игра през цялото време в атака и защита.Допусна и грешки,ударите му бяха неточни,но като цяло нямаме друг толкова полезен играч в отбора в предни позиции.Две несвирени дузпи срещу него,още една гарнирана с червен картон в края на мача срещу Бижев.Абсолютно неадекватен съдия/или адекватно продажен/,върха беше като изкара Клок след първото схващане.Отново срещу 14,но явно това го умеем най-добре.
Живей днес,защото вчера няма да се върне,а утре може да не дойде!
В сайт за запознанства-"Търся жена която може да лови ,чисти и готви риба.Да може да копае червеи и да обича секса.Да има мотор и лодка.Моля постнете снимки на мотора и лодката!"

Потребителски аватар
greenpeak
Мнения: 4394
Регистриран на: 08 мар 2009 19:53
Местоположение: greenpeak@abv.bg
Контакти:

Re: Лудогорец - Черно Море, събота, 20:00

Мнениеот greenpeak » 03 окт 2015 22:16

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=yw2T1ZX_YDM[/youtube]

d.milanov
Мнения: 1431
Регистриран на: 13 юни 2013 17:46
Контакти:

Re: Лудогорец - Черно Море, събота, 20:00

Мнениеот d.milanov » 03 окт 2015 22:18

Добре де, в този фурум всички моряци пишете, че формата ви е слаба, а днес се представихте доста прилично. Мисля, че съдията ви поряза, а най-смешното положение беше в 91 или 92 мин., когато Бижев мисля беше тикнат отзад от Моци пред очите на страничния съдия и оня се чудеше какво да направи и остави играта да продължи. По явно нарушение от това, здраве му кажи - на един метър от съдията. Явно ги е страх. След това имаше две подобни в полза на другия отбор, но се отсъдиха. И накрая(като пожелание) - искам да видя добрата ви форма.

ShooterMan
Мнения: 7820
Регистриран на: 23 окт 2010 16:56
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Лудогорец - Черно Море, събота, 20:00

Мнениеот ShooterMan » 03 окт 2015 22:22

Че сме в лоша форма - факт и честно казано не сме играли кой знае какво тази вечер, играхме мъжки, да, но толкова. Това, обаче НЕ ЗНАЧИ, че не си заслужихме победата!!! Заслужихме си я, изработихме си я, но Николай Йорданов ни я отне! Не може да не видиш 2 кристални дузпи, да не дадеш очеваден ЧК и самото положение си беше 50 на 50 дузпа после, какво да говорим! Това не са грешки, това е поръчка :idea:
"Ако ние сме като ПСВ, то Черно море е като Байерн (Мюнхен)" - Славиша Йоканович,наставник на Левски.

Потребителски аватар
thisisthelife
Мнения: 607
Регистриран на: 07 юни 2015 10:13
Контакти:

Re: Лудогорец - Черно Море, събота, 20:00

Мнениеот thisisthelife » 03 окт 2015 22:26

Не, сериозно - някой може ли да ми обясни Моци и Терзиев кечисти ли са, биячи ли са, каратисти ли са, касапи ли са, какви са?
Ако трябва да отличим някого от Моряците, това биха били Клок, Живко и Дани. Клок както винаги стабилен, Живко беше много полезен по целия терен, Дани се справи и той много добре. Бурабия, въпреки трагичните му изяви в последно време, се справи много прилично!
Truth is hate for those that hate the truth.


Върни се в “Черно море”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 19 госта